výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody přípravky

Praha-Děkanka (4. 5. 2016)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.01
3 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.62
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.04
2 Štěpán PittnerŠtěpán Pittner 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.44
3 Jakub NěmečekJakub Němeček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.93
4 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.40
5 Prokop DivišProkop Diviš 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.76
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SukPatrik Suk 07 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.96
2 Antonín HašekAntonín Hašek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.73
3 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.88
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.97
2 František TatíčekFrantišek Tatíček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.99
3 Vojtěch PrůkaVojtěch Průka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.89
4 Adam KutilAdam Kutil 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.19
5 Enrico FialaEnrico Fiala 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.27
6 Antonín HoradAntonín Horad 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.28
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.93
2 Hubert HeinigeHubert Heinige 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.20
3 Jaromír ŠtěpánekJaromír Štěpánek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.70
4 Filip DvořákFilip Dvořák 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.85
5 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.06
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
2 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.62
3 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.38
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
2 Adam KozlerAdam Kozler 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.22
3 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.52
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.77
2 Vašek TatíčekVašek Tatíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
3 František NovotnýFrantišek Novotný 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.12
4 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.64
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.42
2 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.54
3 Oliver SteinerOliver Steiner 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.04
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.91
2 Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.00
3 Ondřej ŽivnýOndřej Živný 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.87
4 Šimon ŠimůnekŠimon Šimůnek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.90
5 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.96
6 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.97
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.68
2 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.89
3 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.97
4 Ajoke MariamAjoke Mariam 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.23
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.85
2 Nikoleta BrejlováNikoleta Brejlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.59
3 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.90
4 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.91
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.47
2 Šimánková LadaŠimánková Lada 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.24
3 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.43
4 Amálie SaidlováAmálie Saidlová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.48
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BesedováKlára Besedová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.14
2 Ela KozlerováEla Kozlerová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.55
3 Emma KnoblochováEmma Knoblochová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.02
4 Julie KarpíškováJulie Karpíšková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.96
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtěpánkovaKlára Štěpánkova 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16
2 Anna SvobodováAnna Svobodová 07 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 11.34
3 Kristina NovotnaKristina Novotna 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.58
4 Marianna PémováMarianna Pémová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.79
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 TJ Sokol I. SmíchovTJ Sokol I. Smíchov 10.80
2 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.72
3 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.80
4 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.17
5 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.13
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PokornáAdéla Pokorná 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.49
2 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.32
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.78
2 Jorika TheaJorika Thea 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.99
3 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.11
4 Barbora HračováBarbora Hračová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.89
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
2 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.46
3 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.45
4 Eliška LukešováEliška Lukešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.18
2 Karolína KoppováKarolína Koppová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.72
3 Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.23
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.27
2 Ela KarpíškováEla Karpíšková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.07
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlovaValerie Steindlova 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.47
2 Anička FialováAnička Fialová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.28
3 Ester JobováEster Jobová 06 TJ Sokol I. SmíchovTJ Sokol I. Smíchov 11.55
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (st, 4.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.69
2 Laura MikoláškováLaura Mikolášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.21
3 Elisabeth KateElisabeth Kate 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.25
Celkem 3 závodníků