Bílinský mítink ve vícebojích ml. žactva a elévů
Bílina (30. 4. 2016)skok daleký - Ml. žáci
(so, 30.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik VujkaPatrik Vujka
AK Most |
03 | 4.89 +0.0 m/s | 361 | |||||||||||||||
2 |
Jan HříchJan Hřích
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
03 | 4.70 +0.0 m/s | 326 | |||||||||||||||
3 |
Michal CshuaMichal Cshua
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.64 +0.0 m/s | 315 | |||||||||||||||
4 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 4.63 +1.5 m/s | 313 | |||||||||||||||
5 |
Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.57 +1.6 m/s | 303 | |||||||||||||||
6 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.54 +0.0 m/s | 297 | |||||||||||||||
7 |
Jan ČernýJan Černý
AC Česká Lípa |
03 | 4.48 +0.6 m/s | 287 | |||||||||||||||
8 |
Aleš SloukaAleš Slouka
AK Bílina |
03 | 4.20 +1.3 m/s | 239 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK Bílina |
04 | 4.02 +2.4 m/s | 3.81 +2.0 m/s | 209 | ||||||||||||||
10 |
David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan Duchcov |
04 | 4.02 +0.1 m/s | 209 | |||||||||||||||
11 |
Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.90 +0.1 m/s | 190 | |||||||||||||||
12 |
Ladislav ZikaLadislav Zika
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
04 | 3.90 +1.9 m/s | 190 | |||||||||||||||
13 |
Jindřich MusilJindřich Musil
AK Most |
04 | 3.89 -1.8 m/s | 188 | |||||||||||||||
14 |
Vojtěch MusilVojtěch Musil
AK Most |
04 | 3.89 +1.0 m/s | 188 | |||||||||||||||
15 |
Matěj HladíkMatěj Hladík
AK Bílina |
03 | 3.88 +1.2 m/s | 187 | |||||||||||||||
16 |
Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK Lovosice |
03 | 3.78 -1.2 m/s | 171 | |||||||||||||||
17 |
Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
04 | 3.77 +0.0 m/s | 170 | |||||||||||||||
18 |
Jakub PaličkaJakub Palička
Atletika Litvínov, z.s. |
03 | 3.75 +1.8 m/s | 167 | |||||||||||||||
19 |
Matěj KřížMatěj Kříž
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 3.73 -2.5 m/s | 164 | |||||||||||||||
20 |
Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.72 +1.4 m/s | 162 | |||||||||||||||
21 |
Jakub SeifertJakub Seifert
AK Bílina |
03 | 3.69 +1.0 m/s | 158 | |||||||||||||||
22 |
Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.68 +2.9 m/s | 3.64 +1.4 m/s | 156 | ||||||||||||||
23 |
Jakub MigulskiJakub Migulski
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 3.68 +0.5 m/s | 156 | |||||||||||||||
24 |
Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK Most |
04 | 3.67 +0.1 m/s | 155 | |||||||||||||||
25 |
Jan BertlíkJan Bertlík
AK Most |
03 | 3.66 +2.0 m/s | 153 | |||||||||||||||
26 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.61 +1.4 m/s | 146 | |||||||||||||||
27 |
Petr MiškovskýPetr Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 3.60 +0.7 m/s | 145 | |||||||||||||||
28 |
Jiří PokornýJiří Pokorný
AK Slovan Duchcov |
04 | 3.59 +0.9 m/s | 143 | |||||||||||||||
29 |
Josef HluštíkJosef Hluštík
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
03 | 3.56 +1.1 m/s | 139 | |||||||||||||||
30 |
Jakub UmlaufJakub Umlauf
TJ VTŽ Chomutov |
03 | 3.56 +1.9 m/s | 139 | |||||||||||||||
31 |
Adam JustaAdam Justa
ASK Lovosice |
04 | 3.54 +0.0 m/s | 136 | |||||||||||||||
32 |
Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.52 +0.0 m/s | 133 | |||||||||||||||
33 |
Jan MüllerJan Müller
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
04 | 3.52 +0.1 m/s | 133 | |||||||||||||||
34 |
Daniel BartoškaDaniel Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.49 +1.2 m/s | 129 | |||||||||||||||
35 |
Kryštof ŽivnýKryštof Živný
ASK Lovosice |
04 | 3.27 +1.2 m/s | 99 | |||||||||||||||
36 |
Tomáš MajerTomáš Majer
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.11 +0.4 m/s | 79 | |||||||||||||||
37 |
Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.01 +1.2 m/s | 67 | |||||||||||||||
38 |
Ngo Xuan LocNgo Xuan Loc
AK Bílina |
04 | 2.96 -2.1 m/s | 61 | |||||||||||||||
39 |
Martin CshuaMartin Cshua
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 2.92 +0.3 m/s | 57 | |||||||||||||||
40 |
Antonín HámaAntonín Háma
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 2.80 +0.0 m/s | 44 | |||||||||||||||
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 30.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 4.85 | 519 | |||||||||||||||
2 |
Eva PojslováEva Pojslová
ASK Lovosice |
03 | 4.60 | 454 | |||||||||||||||
3 |
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
AK Most |
03 | 4.49 | 426 | |||||||||||||||
4 |
Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov |
03 | 4.39 | 401 | |||||||||||||||
5 |
Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.36 | 393 | |||||||||||||||
6 |
Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 4.34 | 388 | |||||||||||||||
7 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.34 | 388 | |||||||||||||||
8 |
Viola ŠafaříkováViola Šafaříková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 4.26 | 369 | |||||||||||||||
9 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.25 | 367 | |||||||||||||||
10 |
Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ Chomutov |
03 | 4.23 | 362 | |||||||||||||||
11 |
Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK Bílina |
03 | 4.21 | 357 | |||||||||||||||
12 |
Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
03 | 4.20 | 355 | |||||||||||||||
13 |
Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková
ASK Lovosice |
03 | 4.15 | 343 | |||||||||||||||
14 |
Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
04 | 4.15 | 343 | |||||||||||||||
15 |
Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 4.14 | 340 | |||||||||||||||
16 |
Michaela OrságováMichaela Orságová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.13 | 338 | |||||||||||||||
17 |
Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.12 | 336 | |||||||||||||||
18 |
Petra HelebrantováPetra Helebrantová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
03 | 4.10 | 331 | |||||||||||||||
19 |
Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 4.05 | 319 | |||||||||||||||
20 |
Anna StředováAnna Středová
AC Česká Lípa |
03 | 4.02 | 312 | |||||||||||||||
21 |
Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ Chomutov |
04 | 3.99 | 306 | |||||||||||||||
22 |
Zuzana KodešováZuzana Kodešová
ASK Lovosice |
03 | 3.99 | 306 | |||||||||||||||
23 |
Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 3.97 | 301 | |||||||||||||||
24 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan Duchcov |
04 | 3.91 | 287 | |||||||||||||||
25 |
Eliška MartínkováEliška Martínková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.89 | 283 | |||||||||||||||
26 |
Tereza SajdlováTereza Sajdlová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
04 | 3.80 | 263 | |||||||||||||||
27 |
Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.79 | 261 | |||||||||||||||
28 |
Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ Chomutov |
03 | 3.74 | 250 | |||||||||||||||
29 |
Natálie KnorováNatálie Knorová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
04 | 3.74 | 250 | |||||||||||||||
30 |
Kristína LibováKristína Libová
AK Most |
04 | 3.73 | 248 | |||||||||||||||
31 |
Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 3.68 | 237 | |||||||||||||||
32 |
Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan Duchcov |
04 | 3.63 | 227 | |||||||||||||||
33 |
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan Duchcov |
03 | 3.60 | 220 | |||||||||||||||
34 |
Adéla GremlicováAdéla Gremlicová
AK Most |
03 | 3.60 | 220 | |||||||||||||||
35 |
Alžběta AdamováAlžběta Adamová
ASK Lovosice |
03 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
36 |
Tereza KoptováTereza Koptová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
37 |
Elen PémováElen Pémová
ASK Lovosice |
04 | 3.55 | 210 | |||||||||||||||
38 |
Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan Duchcov |
03 | 3.54 | 208 | |||||||||||||||
39 |
Ester MarhanováEster Marhanová
AK Bílina |
03 | 3.53 | 206 | |||||||||||||||
40 |
Barbora PráškováBarbora Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 3.51 | 202 | |||||||||||||||
41 |
Adéla FialováAdéla Fialová
FK Junior Teplice |
04 | 3.51 | 202 | |||||||||||||||
42 |
Nikola SucháNikola Suchá
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 3.50 | 200 | |||||||||||||||
43 |
Tereza NovákováTereza Nováková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.49 | 198 | |||||||||||||||
44 |
Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
03 | 3.48 | 196 | |||||||||||||||
45 |
Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.45 | 190 | |||||||||||||||
46 |
Eliška KalousováEliška Kalousová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
04 | 3.40 | 180 | |||||||||||||||
47 |
Eliška KoblížkováEliška Koblížková
AK Most |
04 | 3.38 | 176 | |||||||||||||||
48 |
Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK Most |
03 | 3.37 | 174 | |||||||||||||||
49 |
Dang Linh ThaoDang Linh Thao
AK Bílina |
04 | 3.32 | 165 | |||||||||||||||
50 |
Klára JungwirthováKlára Jungwirthová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
04 | 3.22 | 146 | |||||||||||||||
51 |
Anna KonečnáAnna Konečná
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.13 | 130 | |||||||||||||||
52 |
Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová
AK Most |
03 | 3.10 | 124 | |||||||||||||||
53 |
Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková
AK Bílina |
04 | 3.03 | 112 | |||||||||||||||
54 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.02 | 110 | |||||||||||||||
55 |
Tereza JenčíkováTereza Jenčíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
04 | 2.95 | 99 | |||||||||||||||
56 |
Tereza FišerováTereza Fišerová
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 2.93 | 95 | |||||||||||||||
57 |
Tereza UngerováTereza Ungerová
ASK Lovosice |
04 | 2.92 | 94 | |||||||||||||||
58 |
Adéla GroulíkováAdéla Groulíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 2.50 | 34 | |||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(so, 30.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav AdámekVáclav Adámek
USK PROVOD Ústí n/L. |
07 | 3.26 | 98 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš KrchoLukáš Krcho
AK Bílina |
07 | 3.20 | 90 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš LaurichLukáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
07 | 3.08 | 75 | |||||||||||||||
4 |
Jan MiškovskýJan Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
07 | 3.03 | 69 | |||||||||||||||
5 |
Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L. |
08 | 2.98 | 63 | |||||||||||||||
6 |
Prokop SebránekProkop Sebránek
AK Bílina |
08 | 2.98 | 63 | |||||||||||||||
7 |
David TučekDavid Tuček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
07 | 2.94 | 59 | |||||||||||||||
8 |
Filip EisnerFilip Eisner
AK Bílina |
07 | 2.92 | 57 | |||||||||||||||
9 |
Max DzivjakMax Dzivjak
ASK Lovosice |
08 | 2.85 | 49 | |||||||||||||||
10 |
Matyáš AuervekMatyáš Auervek
USK PROVOD Ústí n/L. |
07 | 2.85 | 49 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej MaturaOndřej Matura
AK Most |
07 | 2.82 | 46 | |||||||||||||||
12 |
Jakub ŽaludJakub Žalud
AK Bílina |
07 | 2.80 | 44 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš MajerLukáš Majer
TJ Krupka |
07 | 2.79 | 43 | |||||||||||||||
14 |
Vojtěch MikulandaVojtěch Mikulanda
AK Bílina |
08 | 2.78 | 42 | |||||||||||||||
15 |
Oliver VagelOliver Vagel
AK Bílina |
08 | 2.76 | 40 | |||||||||||||||
16 |
Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík
AK Bílina |
08 | 2.75 | 39 | |||||||||||||||
17 |
Adam BažantAdam Bažant
FK Junior Teplice |
07 | 2.74 | 38 | |||||||||||||||
18 |
Albert BenešAlbert Beneš
AK Bílina |
08 | 2.73 | 37 | |||||||||||||||
19 |
Tomáš BrožTomáš Brož
USK PROVOD Ústí n/L. |
07 | 2.70 | 34 | |||||||||||||||
20 |
Antonín BařtipánAntonín Bařtipán
AK Bílina |
08 | 2.66 | 30 | |||||||||||||||
21 |
Tobias AmbrožTobias Ambrož
AK Bílina |
08 | 2.62 | 26 | |||||||||||||||
22 |
Dominik BajkoDominik Bajko
AK Most |
07 | 2.58 | 23 | |||||||||||||||
23 |
Radim ČutíkRadim Čutík
AK Bílina |
07 | 2.57 | 22 | |||||||||||||||
24 |
Oskar TalackoOskar Talacko
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
07 | 2.57 | 22 | |||||||||||||||
25 |
Daniel NikiforovDaniel Nikiforov
AK Bílina |
08 | 2.56 | 21 | |||||||||||||||
26 |
Martin JelínekMartin Jelínek
AK Bílina |
08 | 2.50 | 16 | |||||||||||||||
27 |
Viktor PavlíčekViktor Pavlíček
AK Bílina |
08 | 2.49 | 16 | |||||||||||||||
28 |
Tomáš MejzlíkTomáš Mejzlík
AK Bílina |
08 | 2.47 | 14 | |||||||||||||||
29 |
Jan KrencJan Krenc
AK Most |
08 | 2.38 | 8 | |||||||||||||||
30 |
Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK Bílina |
07 | 2.33 | 5 | |||||||||||||||
31 |
Tomáš KöckTomáš Köck
FK Junior Teplice |
07 | 2.20 | 0 | |||||||||||||||
32 |
Martin BalážMartin Baláž
AK Bílina |
08 | 2.05 | 0 | |||||||||||||||
33 |
Rudolf PindlRudolf Pindl
ZŠ Edizonova Teplice |
08 | 2.03 | 0 | |||||||||||||||
34 |
Prokop KollárProkop Kollár
FK Junior Teplice |
08 | 2.00 | 0 | |||||||||||||||
35 |
Štěpán BartošíkŠtěpán Bartošík
AK Bílina |
08 | 1.78 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(so, 30.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VorlíčekMartin Vorlíček
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.65 | 152 | |||||||||||||||
2 |
Radek ZavoralRadek Zavoral
AK Bílina |
05 | 3.62 | 147 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ASK Lovosice |
06 | 3.61 | 146 | |||||||||||||||
4 |
Matěj SchwarzMatěj Schwarz
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
05 | 3.59 | 143 | |||||||||||||||
5 |
Daniel KozákDaniel Kozák
AK Most |
06 | 3.58 | 142 | |||||||||||||||
6 |
Jan ŠifaldaJan Šifalda
AK Bílina |
05 | 3.54 | 136 | |||||||||||||||
7 |
Adam ŠípAdam Šíp
AK Slovan Duchcov |
05 | 3.53 | 135 | |||||||||||||||
8 |
Jakub KuřilJakub Kuřil
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.47 | 126 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš TřebínLukáš Třebín
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.43 | 121 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
Atletika Litvínov, z.s. |
06 | 3.41 | 118 | |||||||||||||||
11 |
Karel SlámaKarel Sláma
AK Slovan Duchcov |
05 | 3.40 | 116 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš HerinkTomáš Herink
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
05 | 3.40 | 116 | |||||||||||||||
13 |
Timothy GranátTimothy Granát
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.39 | 115 | |||||||||||||||
14 |
Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK Bílina |
05 | 3.34 | 108 | |||||||||||||||
15 |
Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK Bílina |
05 | 3.34 | 108 | |||||||||||||||
16 |
David PavlasDavid Pavlas
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 3.33 | 107 | |||||||||||||||
17 |
Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
06 | 3.27 | 99 | |||||||||||||||
18 |
Jan KoštířJan Koštíř
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.25 | 96 | |||||||||||||||
19 |
Ondřej BursíkOndřej Bursík
Atletika Litvínov, z.s. |
05 | 3.23 | 94 | |||||||||||||||
20 |
Jiří KulhavýJiří Kulhavý
TJ Sokol Roudnice n/L. |
06 | 3.22 | 93 | |||||||||||||||
21 |
Filip EisnerFilip Eisner
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 3.21 | 91 | |||||||||||||||
22 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 3.20 | 90 | |||||||||||||||
23 |
David VlkDavid Vlk
AK Most |
05 | 3.20 | 90 | |||||||||||||||
24 |
Martin GregorMartin Gregor
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
06 | 3.18 | 88 | |||||||||||||||
25 |
David BílýDavid Bílý
Atletika Litvínov, z.s. |
06 | 3.15 | 84 | |||||||||||||||
26 |
Filip GollFilip Goll
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.13 | 81 | |||||||||||||||
27 |
Lukáš Derek ReynoldsLukáš Derek Reynolds
AK Most |
06 | 3.11 | 79 | |||||||||||||||
28 |
Michal HodaMichal Hoda
AK Bílina |
05 | 3.08 | 75 | |||||||||||||||
29 |
Jaroslav MálišJaroslav Máliš
AK Bílina |
05 | 3.07 | 74 | |||||||||||||||
30 |
Filip MachFilip Mach
AK Slovan Duchcov |
05 | 3.04 | 70 | |||||||||||||||
31 |
Jan HorníkJan Horník
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
05 | 3.03 | 69 | |||||||||||||||
32 |
Jakub KřehlaJakub Křehla
AK Slovan Duchcov |
06 | 3.02 | 68 | |||||||||||||||
33 |
Marc ThiebautMarc Thiebaut
AK Most |
06 | 3.01 | 67 | |||||||||||||||
34 |
Marek CuperMarek Cuper
TJ Sokol Roudnice n/L. |
06 | 3.00 | 66 | |||||||||||||||
35 |
Vojtěch RoubíčekVojtěch Roubíček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
05 | 2.98 | 63 | |||||||||||||||
36 |
David NežádalDavid Nežádal
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
05 | 2.96 | 61 | |||||||||||||||
37 |
František ŠtolfaFrantišek Štolfa
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
05 | 2.88 | 52 | |||||||||||||||
38 |
Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK Bílina |
06 | 2.87 | 51 | |||||||||||||||
39 |
Daniel ŠulcDaniel Šulc
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 2.86 | 50 | |||||||||||||||
40 |
Adam CísařAdam Císař
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
06 | 2.82 | 46 | |||||||||||||||
41 |
Martin BalejMartin Balej
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 2.78 | 42 | |||||||||||||||
42 |
Stanislav MejzlíkStanislav Mejzlík
AK Bílina |
06 | 2.78 | 42 | |||||||||||||||
43 |
Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK Bílina |
05 | 2.78 | 42 | |||||||||||||||
44 |
Kryštof Vojtěch KarasKryštof Vojtěch Karas
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 2.64 | 28 | |||||||||||||||
45 |
David HladíkDavid Hladík
AK Bílina |
05 | 2.37 | 7 | |||||||||||||||
46 |
Michal ŠimberaMichal Šimbera
FK Junior Teplice |
06 | 2.32 | 4 | |||||||||||||||
47 |
Adam MiškovskýAdam Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
06 | 2.30 | 3 | |||||||||||||||
48 |
Eliáš NepomuckýEliáš Nepomucký
AK Bílina |
06 | 1.95 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 48 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(so, 30.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK Bílina |
07 | 3.09 | 122 | |||||||||||||||
2 |
Natálie VrzákováNatálie Vrzáková
ASK Lovosice |
07 | 3.00 | 107 | |||||||||||||||
3 |
Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK Most |
08 | 2.93 | 95 | |||||||||||||||
4 |
Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK Bílina |
07 | 2.82 | 78 | |||||||||||||||
5 |
Klára ČervenkováKlára Červenková
AK Bílina |
07 | 2.82 | 78 | |||||||||||||||
6 |
Anna PortováAnna Portová
AK Bílina |
07 | 2.81 | 76 | |||||||||||||||
7 |
Mariana PintaudiMariana Pintaudi
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
08 | 2.81 | 76 | |||||||||||||||
8 |
Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK Most |
07 | 2.76 | 69 | |||||||||||||||
9 |
Lucie HroudováLucie Hroudová
AK Most |
07 | 2.61 | 48 | |||||||||||||||
10 |
Anna KrotilováAnna Krotilová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
07 | 2.58 | 44 | |||||||||||||||
11 |
Karolína PaterováKarolína Paterová
AK Most |
07 | 2.54 | 39 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina KadeřábkováKateřina Kadeřábková
AK Bílina |
08 | 2.50 | 34 | |||||||||||||||
13 |
Lada CísařováLada Císařová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
07 | 2.47 | 30 | |||||||||||||||
14 |
Helena LinkeováHelena Linkeová
AK Bílina |
07 | 2.46 | 29 | |||||||||||||||
15 |
Charlota ForstováCharlota Forstová
AK Bílina |
07 | 2.46 | 29 | |||||||||||||||
16 |
Kateřina MatějkováKateřina Matějková
USK PROVOD Ústí n/L. |
07 | 2.45 | 28 | |||||||||||||||
17 |
Barbora SchubertováBarbora Schubertová
AK Bílina |
08 | 2.44 | 27 | |||||||||||||||
18 |
Amálie SedlákováAmálie Sedláková
AK Most |
08 | 2.42 | 25 | |||||||||||||||
19 |
Eliška RožcováEliška Rožcová
AK Bílina |
07 | 2.40 | 22 | |||||||||||||||
20 |
Olivie TalackováOlivie Talacková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
07 | 2.23 | 7 | |||||||||||||||
21 |
Medea Mia SkořepováMedea Mia Skořepová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
07 | 2.22 | 6 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(so, 30.4.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema SebránkováEma Sebránková
AK Bílina |
05 | 3.90 | 285 | |||||||||||||||
2 |
Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.86 | 276 | |||||||||||||||
3 |
Petra SkramušskáPetra Skramušská
AK Bílina |
05 | 3.80 | 263 | |||||||||||||||
4 |
Eliška ZítkováEliška Zítková
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 3.72 | 246 | |||||||||||||||
5 |
Petra KmoníčkováPetra Kmoníčková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
05 | 3.57 | 214 | |||||||||||||||
6 |
Simona SlukováSimona Sluková
AK Slovan Duchcov |
06 | 3.50 | 200 | |||||||||||||||
7 |
Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
06 | 3.49 | 198 | |||||||||||||||
8 |
Lucie ZwolinskáLucie Zwolinská
AK Most |
06 | 3.45 | 190 | |||||||||||||||
9 |
Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová
ASK Lovosice |
06 | 3.40 | 180 | |||||||||||||||
10 |
Veronika VotavováVeronika Votavová
AK Most |
05 | 3.39 | 178 | |||||||||||||||
11 |
Veronika VávrováVeronika Vávrová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
06 | 3.32 | 165 | |||||||||||||||
12 |
Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková
ASK Lovosice |
05 | 3.31 | 163 | |||||||||||||||
13 |
Viktorie PilařováViktorie Pilařová
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.30 | 161 | |||||||||||||||
14 |
Eliška MagnováEliška Magnová
AK Bílina |
05 | 3.28 | 157 | |||||||||||||||
15 |
Lucie DavidováLucie Davidová
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.27 | 155 | |||||||||||||||
16 |
Eliška FrancouzováEliška Francouzová
AK Bílina |
05 | 3.26 | 153 | |||||||||||||||
17 |
Michaela MartonováMichaela Martonová
AK Bílina |
05 | 3.25 | 151 | |||||||||||||||
18 |
Karolína StrakováKarolína Straková
AK Most |
05 | 3.21 | 144 | |||||||||||||||
19 |
Aneta LoudováAneta Loudová
TJ VTŽ Chomutov |
05 | 3.19 | 140 | |||||||||||||||
20 |
Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
05 | 3.18 | 139 | |||||||||||||||
21 |
Sára KošťákováSára Košťáková
AK Bílina |
05 | 3.13 | 130 | |||||||||||||||
22 |
Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK Bílina |
05 | 3.13 | 130 | |||||||||||||||
23 |
Martina MálkováMartina Málková
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 3.08 | 121 | |||||||||||||||
24 |
Michaela CeéMichaela Ceé
ASK Lovosice |
06 | 3.04 | 114 | |||||||||||||||
25 |
Amálie VrbováAmálie Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 3.01 | 109 | |||||||||||||||
26 |
Anna GruntováAnna Gruntová
ASK Lovosice |
06 | 3.00 | 107 | |||||||||||||||
27 |
Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
06 | 2.97 | 102 | |||||||||||||||
28 |
Lucie ČebišováLucie Čebišová
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 2.94 | 97 | |||||||||||||||
29 |
Barbora HolubováBarbora Holubová
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 2.94 | 97 | |||||||||||||||
30 |
Tereza VahalíkováTereza Vahalíková
ASK Lovosice |
05 | 2.92 | 94 | |||||||||||||||
31 |
Kamila CihlářováKamila Cihlářová
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 2.91 | 92 | |||||||||||||||
32 |
Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová
AK Bílina |
05 | 2.90 | 91 | |||||||||||||||
33 |
Nikola SkálováNikola Skálová
ASK Lovosice |
05 | 2.88 | 87 | |||||||||||||||
34 |
Barbora BečkováBarbora Bečková
AK Bílina |
06 | 2.88 | 87 | |||||||||||||||
35 |
Natálie StuchláNatálie Stuchlá
AK Bílina |
05 | 2.82 | 78 | |||||||||||||||
36 |
Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK Bílina |
05 | 2.80 | 75 | |||||||||||||||
37 |
Lucie TannertováLucie Tannertová
AK Bílina |
06 | 2.76 | 69 | |||||||||||||||
38 |
Štěpánka VoldánováŠtěpánka Voldánová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
05 | 2.74 | 66 | |||||||||||||||
39 |
Veronika PánkováVeronika Pánková
ASK Lovosice |
05 | 2.72 | 63 | |||||||||||||||
40 |
Lucie KrulichováLucie Krulichová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
05 | 2.70 | 60 | |||||||||||||||
41 |
Nela KeričováNela Keričová
USK PROVOD Ústí n/L. |
06 | 2.70 | 60 | |||||||||||||||
42 |
Amálie FučíkováAmálie Fučíková
TJ VTŽ Chomutov |
06 | 2.68 | 57 | |||||||||||||||
43 |
Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
06 | 2.67 | 56 | |||||||||||||||
44 |
Alžběta BidrmanováAlžběta Bidrmanová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
06 | 2.64 | 52 | |||||||||||||||
45 |
Kateřina KrausováKateřina Krausová
AK Most |
06 | 2.63 | 50 | |||||||||||||||
46 |
Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
06 | 2.61 | 48 | |||||||||||||||
47 |
Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 2.54 | 39 | |||||||||||||||
48 |
Lenka PalukováLenka Paluková
AK Bílina |
06 | 2.46 | 29 | |||||||||||||||
49 |
Viktorie KnapíkováViktorie Knapíková
AK Bílina |
06 | 2.45 | 28 | |||||||||||||||
50 |
Nikola KrulichováNikola Krulichová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
05 | 2.39 | 21 | |||||||||||||||
51 |
Růžena ŽantováRůžena Žantová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
06 | 2.36 | 18 | |||||||||||||||
52 |
Karolína ČapkováKarolína Čapková
AK Bílina |
06 | 2.33 | 15 | |||||||||||||||
53 |
Sabina DuškováSabina Dušková
ASK Lovosice |
05 | 2.31 | 13 | |||||||||||||||
54 |
Tereza KepkováTereza Kepková
USK PROVOD Ústí n/L. |
05 | 2.29 | 11 | |||||||||||||||
Celkem 54 závodníků |