výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo

České Budějovice (8. 5. 2016)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 5.33 -1.6 m/s 5.29-1.45.33-1.65.26-1.75.335.06-4.75.28-3.2X-1.5 11.00
2 František HořavaFrantišek Hořava
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 5.20 -1.4 m/s 5.20-1.4X+0.15.12-1.25.204.74-1.92.70-2.22.93-3.4 9.00
3 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.92 -1.1 m/s 4.74-1.74.86-2.24.92-1.14.924.75-2.14.66-2.74.72-1.1 8.00
4 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.88 -4.3 m/s 4.48+0.84.38-1.44.64-3.04.64X-3.24.72-2.54.88-4.3 7.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.80 -2.1 m/s 4.63-3.14.80-2.14.58-0.34.80X+0.54.62-4.6X-0.8 6.00
6 Karel ČadaKarel Čada
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.72 +0.6 m/s 4.72+0.63.93-1.04.25-0.64.72 5.00
7 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.70 +0.8 m/s 3.81-3.44.56+0.64.70+0.84.704.23-0.24.28-3.74.50-3.5 4.00
8 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.54 -2.2 m/s X-1.84.54-2.24.33-2.54.544.24-3.14.32-4.24.21-3.8 3.00
9 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.38 -1.5 m/s 4.38-1.54.21-0.34.36-1.84.38 2.00
10 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.37 +0.6 m/s 4.23-2.52.94-2.54.37+0.64.37 1.00
11 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.97 -0.7 m/s 3.64-2.53.97-0.73.85-0.13.97
12 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.82 -2.2 m/s 3.82-2.23.65-1.23.58+0.23.82
13 Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.74 -1.8 m/s 3.23-2.83.11-0.73.74-1.83.74
14 František VaněčekFrantišek Vaněček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.71 -2.6 m/s 3.71-2.63.64-1.43.23-1.13.71
15 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.50 -0.3 m/s 3.33-0.83.50-0.3X-2.33.50
MB Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 4.56 -2.8 m/s
MB Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.90 +0.7 m/s
MB Lukáš BadanovičLukáš Badanovič
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.90 +1.2 m/s
MB Filip ŽákovecFilip Žákovec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 3.19 +0.7 m/s
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.83 -1.3 m/s 4.83-1.34.68-3.34.82+0.84.83X-3.74.17-0.7X-0.4 11.00
2 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.83 +1.3 m/s 4.83+1.3X-3.64.59-0.54.833.46-2.04.63-1.84.67-0.4 9.00
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.73 +0.7 m/s X-2.94.65-1.54.73+0.74.734.48-2.8X-1.14.49-2.1 8.00
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.71 -4.5 m/s 4.60-2.74.47-3.8X0.04.604.62-2.64.71-4.5X-1.9 7.00
5 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.70 +0.7 m/s 4.35-0.84.70+0.74.40-3.64.704.37-2.04.66-2.04.56-0.2 6.00
6 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.70 -1.3 m/s X-4.04.53+0.14.16-4.24.534.14-2.74.37-6.14.70-1.3 5.00
7 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4.66 -2.5 m/s X-1.8X-0.14.64-2.44.644.17-3.94.66-2.54.34-1.0 4.00
8 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.57 -3.1 m/s 4.39-3.44.57-3.14.22-2.94.574.50-0.74.34-3.63.50-3.3 3.00
9 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.41 -2.8 m/s 4.33-2.24.34+0.74.41-2.84.41 2.00
10 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.38 -0.6 m/s 4.38-0.63.87-1.94.30-0.44.38 1.00
11 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.34 -3.9 m/s -X-0.14.34-3.94.34
12 Kateřina ŘezníčkováKateřina Řezníčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
02 4.30 -0.9 m/s 4.05-3.54.30-0.94.00-2.44.30
13 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.28 -4.6 m/s 3.88-3.64.06-1.04.28-4.64.28
14 Kateřina StruskováKateřina Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.22 -3.2 m/s X-0.23.98-1.64.22-3.24.22
15 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.20 -0.2 m/s 3.90-1.54.20-0.24.20-1.74.20
16 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.13 -1.0 m/s 3.80-0.73.91-3.64.13-1.04.13
17 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.06 -1.4 m/s 4.06-1.43.83-1.4X-2.94.06
18 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.96 -1.6 m/s 3.96-1.63.93-0.93.89-1.33.96
19 Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.89 -3.1 m/s X-0.83.83-1.93.89-3.13.89
20 Lucie BacíkováLucie Bacíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3.82 -2.9 m/s X-1.53.51-1.53.82-2.93.82
21 Tereza ŠurátováTereza Šurátová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.80 -1.2 m/s 3.80-1.23.52+0.13.68-2.73.80
22 Lucie SmětákováLucie Smětáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 3.69 -2.8 m/s 3.69-2.8X-2.03.50-3.23.69
23 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.67 +0.1 m/s 3.47-2.13.67+0.12.99-1.13.67
24 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.64 -3.0 m/s X-2.2X-0.33.64-3.03.64
25 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.61 -4.4 m/s 3.61-4.43.31-0.1X-5.03.61
26 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.51 -2.0 m/s 3.51-2.03.50-3.33.16-1.73.51
27 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.30 -1.6 m/s X0.03.30-1.63.23-2.13.30
Kateřina StruskováKateřina Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 DNS 0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.16 4.164.074.144.16 11.00
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 4.14 3.923.914.144.14 9.00
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.95 3.623.953.833.95 8.00
4 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.66 3.593.553.663.66 7.00
5 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.62 3.623.20X3.62 6.00
6 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.54 3.543.343.293.54 5.00
7 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.52 3.383.523.363.52 4.00
8 Štěpán PutzerŠtěpán Putzer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.50 3.50XX3.50 3.00
9 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.41 X3.203.413.41 2.00
10 Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.39 3.393.28X3.39 1.00
11 Michael KosobudMichael Kosobud
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
06 3.37 3.373.352.983.37
12 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.31 3.313.003.183.31
13 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.27 3.202.963.273.27
14 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.07 3.073.073.003.07
15 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 3.00 3.002.932.883.00
16 Matěj MarešMatěj Mareš
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 2.95 X2.95X2.95
17 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2.94 2.602.542.942.94
18 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.91 2.902.882.912.91
19 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
05 2.86 2.562.862.802.86
20 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.79 X2.792.702.79
21 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.52 2.432.522.292.52
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.16 3.834..014.164.16 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.95 3.953.913.923.95 9.00
3 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.94 3.943.923.643.94 8.00
4 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.89 3.743.703.893.89 7.00
5 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.88 3.662.743.883.88 6.00
6 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.85 3.803.653.853.85 5.00
7 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 3.78 3.783.553.673.78 4.00
8 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.70 3.703.383.703.70 3.00
9 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.66 3.373.663.513.66 2.00
10 Agáta KümmelováAgáta Kümmelová
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
05 3.65 3.653.243.243.65 1.00
11 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.62 3.623.36X3.62
12 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Sokol ČB - BSokol ČB - B
05 3.54 3.543.363.373.54
13 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.45 3.413.453.323.45
14 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 3.45 3.453.193.153.45
15 Adéla SikorováAdéla Sikorová
Sokol ČB - BSokol ČB - B
05 3.39 3.393.133.033.39
16 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 3.38 3.383.193.293.38
17 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 3.37 3.263.373.253.37
18 Tereza NoskováTereza Nosková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.37 3.373.053.233.37
19 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.37 3.372.942.833.37
20 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 3.33 3.193.103.333.33
21 Martina BöhmováMartina Böhmová
Sokol ČB - BSokol ČB - B
06 3.31 3.162.973.313.31
22 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 3.27 3.273.062.893.27
23 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.23 2.253.233.003.23
24 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
Sokol ČB - BSokol ČB - B
05 3.15 3.153.103.103.15
25 Lucie BláhovcováLucie Bláhovcová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 3.13 3.133.003.133.13
26 Viola HrouzkováViola Hrouzková
Sokol ČB - BSokol ČB - B
06 3.13 2.882.843.133.13
27 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
07 3.12 2.913.123.103.12
28 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
06 3.12 3.003.003.123.12
29 Kateřina MaláKateřina Malá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 3.04 2.993.042.453.04
30 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
06 3.02 2.932.863.023.02
31 Ema VodráškováEma Vodrášková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.00 2.883.002.883.00
32 Tereza MochaňováTereza Mochaňová
Sokol ČB - BSokol ČB - B
05 2.95 2.752.652.952.95
33 Marie JanošíkováMarie Janošíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.88 2.882.492.602.88
34 Eva SlavíkováEva Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 2.83 2.692.832.762.83
35 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
06 2.77 2.692.712.772.77
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 DNS 0
Celkem 36 závodníků