výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo

České Budějovice (8. 5. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HořavaFrantišek Hořava 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.80 9.00
2 Jan PodlešákJan Podlešák 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.86 6.00
3 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.13 5.00
4 Jiří TurečekJiří Tureček 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.52
5 Jan PicekJan Picek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.62
6 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.44
7 František ŠkopekFrantišek Škopek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.65
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.98 11.00
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.55 7.00
3 David CandraDavid Candra 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.17 3.00
4 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.32 2.00
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.40
6 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.63
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.87 8.00
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.15 4.00
3 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.94
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.04
5 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.82
MB Lukáš BadanovičLukáš Badanovič 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.71
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.44 1.00
2 Marek VolfMarek Volf 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.38
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.64
4 Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.35
Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Petr DaněkPetr Daněk 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.43 9.00
2 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.91 6.00
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.01 5.00
4 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.21 1.00
5 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.56
MB Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20.88
Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada ŘádkováLada Řádková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.06 4.00
2 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.81
3 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.90
4 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.52
5 Michaela ŠenováMichaela Šenová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.03
6 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.24
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.96
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.11 11.00
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.60 7.50
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.60 7.50
4 Lucie BacíkováLucie Bacíková 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21.10 3.00
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.11 2.00
6 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 21.62
Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 8.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.51
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.77
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.98
4 Nikol JunkováNikol Junková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.93
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Nikola LukášováNikola Lukášová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.97 9.00
2 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24.03 8.00
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.19 6.50
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24.24 5.00
5 Štěpán PutzerŠtěpán Putzer 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.92 1.00
6 Matyáš NovýMatyáš Nový 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.28
7 Matěj BláhaMatěj Bláha 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 26.98
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.08 11.00
2 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.61 3.00
3 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 25.10
4 Jakub ČechtickýJakub Čechtický 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 25.47
5 Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.20
6 Jakub DvořákJakub Dvořák 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.38
7 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 27.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2016) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.19 6.50
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.59 4.00
3 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.73 2.00
4 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.10
5 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 25.85
6 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.43
7 František ČervenýFrantišek Červený 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 33.11
Celkem 7 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Vítr: -5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.59 11.00
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.31 8.00
3 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.63 6.00
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.13 3.00
5 Zuzana ZemanováZuzana Zemanová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.15
6 Valentýna WuschkováValentýna Wuschková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.38
7 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 Sokol ČB - BSokol ČB - B 28.11
8 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 32.80
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Vítr: -4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.84 5.00
2 Elena HyškováElena Hyšková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.99 4.00
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.32 2.00
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 25.96
5 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.47
6 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.58
7 Anna PiklováAnna Piklová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.02
8 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 30.43
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.71 9.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.59 7.00
3 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.38 1.00
4 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 25.57
5 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 26.43
6 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 26.96
7 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 28.50
8 Veronika ČechováVeronika Čechová 06 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 29.35
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 26.62
2 Nela NovotnáNela Novotná 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.23
3 Tereza TučkováTereza Tučková 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 28.18
4 Ema VodráškováEma Vodrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 28.86
5 Veronika UhlíkováVeronika Uhlíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.92
6 Tereza MochaňováTereza Mochaňová 05 Sokol ČB - BSokol ČB - B 29.27
7 Marie JanošíkováMarie Janošíková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 29.44
Celkem 7 závodníků