Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (7. 5. 2016)
100 m - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.44 11.00
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.62 9.00
3 Jan PetákJan Peták 981113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.69 8.00
100 m - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub KřížekJakub Křížek 991008 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.19 4.00
2 Jan KolorosJan Koloros 980706 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.31 3.00
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.34 2.00
100 m - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.29 7.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.35 5.00
3 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94 4.00
100 m - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.98 7.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10 5.00
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.26 4.00
100 m - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.73 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 13.05 9.00
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 995713 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.15 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.12 4.00
2 Simona HaasováSimona Haasová 005722 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.36 3.00
3 Nela KorešováNela Korešová 005222 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.49 2.00
400 m - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 990921 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 53.87 7.00
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.51 5.00
3 Jan HanzlíkJan Hanzlík 991013 TJ SušiceTJ Sušice 57.94 4.00
400 m - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.96 7.00
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 62.03 5.00
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 67.27 4.00
800 m - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 970617 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.74 11.00
2 Jakub BošekJakub Bošek 990811 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:10.36 9.00
3 David ŠindlerDavid Šindler 981208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.68 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.59 7.00
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.52 5.00
3 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 991013 TJ SušiceTJ Sušice 2:14.82 4.00
800 m - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.97 7.00
2 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.73 5.00
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.52 4.00
3000 m - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:00.01 11.00
2 David VondrášekDavid Vondrášek 990121 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09:32.70 9.00
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:02.97 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:29.31 7.00
2 Jakub HesJakub Hes 991125 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10:37.05 5.00
3 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 990226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:47.43 4.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11:33.78 11.00
2 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 995901 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:39.02 9.00
3 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 006220 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:57.53 8.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.69 7.00
2 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.93 5.00
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.00 4.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.76 11.00
2 Daniel MondekDaniel Mondek 981023 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.15 9.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.95 7.00