Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (7. 5. 2016)
skok vysoký - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.97 11.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.78 9.00
3= Jakub ŽižkaJakub Žižka 980804 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1.70 7.50
3= David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1.70 7.50
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.97 7.00
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.90 5.00
3 Jan HesJan Hes 991125 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.86 4.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Lenka PlevkováLenka Plevková 995630 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.51 10.00
1= Daniela VránováDaniela Vránová 005406 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.51 10.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 015508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1.51 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3.60 11.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3.40 9.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.00 11.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová 995824 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2.70 9.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 AK SokolovAK Sokolov 2.20 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6.22 11.00
2 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6.03 9.00
3 Jakub KřížekJakub Křížek 991008 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.72 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal NovákMichal Novák 990709 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.53 7.00
2 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 991013 TJ SušiceTJ Sušice 5.58 5.00
3 David ŽikešDavid Žikeš 990802 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.45 4.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.47 7.00
2 Sára SumegováSára Sumegová 985323 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.04 5.00
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4.66 4.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 5.13 11.00
2 Tereza PoncováTereza Poncová 996115 AK SokolovAK Sokolov 4.84 9.00
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.82 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková 006020 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.04 11.00
2 Eliška PapežováEliška Papežová 005710 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.75 9.00
3 Andrea BalíkováAndrea Balíková 006016 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.76 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová 985327 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.95 7.00
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 985705 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.10 5.00
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.07 4.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 001022 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14.82 7.00
2 Adam KamírAdam Kamír 000103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.79 5.00
3 Václav HronVáclav Hron 990430 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.39 4.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik SládekDominik Sládek 980930 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.37 11.00
2 Radek ŘíhaRadek Říha 981028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.46 9.00
3 Michal ČernýMichal Černý 970821 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.35 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka PourováAnežka Pourová 006227 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 45.16 11.00
2 Barbora VodičkováBarbora Vodičková 995406 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.58 9.00
3 Michaela LondováMichaela Londová 006123 AK SokolovAK Sokolov 26.86 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam KamírAdam Kamír 000103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.46 7.00
2 Petr ProcházkaPetr Procházka 990223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.05 5.00
3 David TupýDavid Tupý 001022 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 28.38 4.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin FederMartin Feder 980512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.44 11.00
2 Tomáš RysTomáš Rys 970815 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.21 9.00
3 Radek ŘíhaRadek Říha 981028 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.36 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška PapežováEliška Papežová 005710 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 39.98 11.00
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 996111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.04 9.00
3 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 995628 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.98 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.04 7.00
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.40 5.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 000719 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.00 7.00
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 990205 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 49.62 5.00
3 Tomáš JodlTomáš Jodl 991119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.89 4.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ČernýMichal Černý 970821 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.13 11.00
2 Radek JůdaRadek Jůda 991130 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 44.90 9.00
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.37 8.00