Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (7. 5. 2016)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Sekyrová, Tereza 00 AK Sokolov 29,00
2 Bešta, Jiří 97 Atletika Klatovy 29,00
3 Krůta, Tomáš 97 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28,00
4 Sládek, Dominik 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23,00
5 Sýkora, Miroslav 97 T. J. Sokol České Budějovice 22,00
6 Richter, David 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 22,00
7 Schejbalová, Tereza 00 AK ŠKODA Plzeň 22,00
8 Lokajíčková, Klára 00 AK ŠKODA Plzeň 20,00
9 Papežová, Eliška 00 AC Domažlice, z. s. 20,00
10 Bosák, Štěpán 98 T. J. Sokol České Budějovice 20,00
11 Černý, Michal 97 T. J. Sokol České Budějovice 19,00
12 Feder, Martin 98 T. J. Sokol České Budějovice 18,00
13 Prosner, Matěj Marek 98 Atletika Klatovy 18,00
14 Majerová, Denisa 97 AK ŠKODA Plzeň 18,00
15 Kubátová, Julie 00 Atletika Klatovy 18,00
16 Říha, Radek 98 T. J. Sokol České Budějovice 17,00
17 Peták, Jan 98 T. J. Sokol České Budějovice 16,00
18 Štefek, David 99 Atletika Klatovy 16,00
19 Šantínová, Denisa 00 AK ŠKODA Plzeň 16,00
20 Brožová, Adéla 99 AK Sokolov 16,00
21 Šímová, Anna 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 15,00
22 Tvrzová, Veronika 99 TJ VS Tábor, z. s. 15,00
23 Kozáková, Anna 99 AK ŠKODA Plzeň 15,00
24 Londová, Michaela 00 AK Sokolov 15,00
25 Budil, Roman 97 T. J. Sokol České Budějovice 15,00
26 Rys, Tomáš 97 T. J. Sokol České Budějovice 14,00
27 Nová, Kristina 02 TRIATLET Karlovy Vary 14,00
28 Baštářová, Aneta 98 AK ŠKODA Plzeň 14,00
29 Cimbolincová, Vladimíra 99 AC Domažlice, z. s. 14,00
30 Vodičková, Barbora 99 AK ŠKODA Plzeň 13,00
31 Vančura, Lukáš 97 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
32 Maryšková, Michaela 00 Atletika Klatovy 13,00
33 Balíková, Andrea 00 AC Domažlice, z. s. 13,00
34 Chramcová, Adéla 00 TRIATLET Karlovy Vary 13,00
35 Koranda, Michal 00 Atletika Klatovy 13,00
36 Kamír, Adam 00 AK ŠKODA Plzeň 12,00
37 Bárta, Filip 00 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
38 Němejc, Tomáš 00 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
39 Reindlová, Eliška 00 TJ VS Tábor, z. s. 12,00
40 Jírová, Adéla 02 TRIATLET Karlovy Vary 12,00
41 Bělohlavová, Petra 98 AK ŠKODA Plzeň 12,00
42 Křížek, Jakub 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12,00
43 Žižka, Jakub 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 11,50
44 Osinek, Lukáš 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 11,00
45 Kotek, David 97 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
46 Pourová, Anežka 00 Atletika Klatovy 11,00
47 Patočková, Michaela 00 TRIATLET Karlovy Vary 11,00
48 Tupý, David 00 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
49 Všetičková, Kamila 00 AK Sokolov 11,00
50 Záhorová, Adéla 99 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
51 Šedivá, Denisa 99 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
52 Plevková, Lenka 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 10,00
53 Vránová, Daniela 00 TJ Nová Včelnice, z.s. 10,00
54 Tiralová, Aneta 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 10,00
55 Michálek, Tomáš 00 AK ŠKODA Plzeň 10,00
56 Nikodemová, Nela 01 Atletika Písek, z.s. 10,00
57 Koloros, Jan 98 AK ŠKODA Plzeň 10,00
58 Nguyen, Gia Huy 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 10,00
59 Vondrášek, David 99 TRIATLET Karlovy Vary 9,00
60 Štverák, Jakub 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9,00
61 Mondek, Daniel 98 Atletika Klatovy 9,00
62 Láská, Martina 97 SKP Union Cheb - klub atletiky 9,00
63 Valenta, Jaromír 98 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
64 Loučím, Jiří 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9,00
65 Klímová, Michaela 00 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
66 Kofroňová, Erika 99 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
67 Pardamcová, Lenka 99 AC Domažlice, z. s. 9,00
68 Plocová, Nikola 99 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
69 Hanzlík, Karel 99 TJ Sušice 9,00
70 Bošek, Jakub 99 Atletika Klatovy 9,00
71 Jůda, Radek 99 Atletika Klatovy 9,00
72 Poncová, Tereza 99 AK Sokolov 9,00
73 Brejchová, Pavla 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 8,00
74 Johánková, Viktorie 99 AK ŠKODA Plzeň 8,00
75 Dvořáková, Kateřina 01 TRIATLET Karlovy Vary 8,00
76 Syvulych, Olha 00 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
77 Haasová, Simona 00 AC Domažlice, z. s. 8,00
78 Vylít, Martin 00 Atletika Klatovy 8,00
79 Skalová, Amálie 00 AK ŠKODA Plzeň 8,00
80 Kraus, Patrik 98 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
81 Krýsl, Lukáš 99 Atletika Klatovy 8,00
82 Procházka, Petr 99 AK ŠKODA Plzeň 8,00
83 Hřebíková, Lucie 98 AK ŠKODA Plzeň 8,00
84 Šindler, David 98 AK ŠKODA Plzeň 8,00
85 Novotný, David 99 TRIATLET Karlovy Vary 7,50
86 Vychopeň, Vojtěch 99 AK ŠKODA Plzeň 7,00
87 Poduška, Pavel 99 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
88 Šilhavý, Martin 99 AK ŠKODA Plzeň 7,00
89 Vosejpka, Jan 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
90 Hošková, Jana 99 AK Sokolov 7,00
91 De, Sousa Alexandra 99 AK ŠKODA Plzeň 7,00
92 Průchová, Veronika 98 AK ŠKODA Plzeň 7,00
93 Kocurová, Pavlína 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 7,00
94 Petrikovičová, Markéta 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 7,00
95 Hron, Václav 99 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
96 Novák, Michal 99 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
97 Větrovský, Lukáš 99 AK ŠKODA Plzeň 7,00
98 Svoboda, Štěpán 99 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
99 Čada, Zdeněk 98 Atletika Klatovy 7,00
100 Košíková, Tereza 02 TRIATLET Karlovy Vary 7,00
101 Korešová, Nela 00 Atletika Písek, z.s. 7,00
102 Šebík, Lukáš 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 7,00
103 Švarc, Antonín 00 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
104 Bronišová, Adéla 01 TRIATLET Karlovy Vary 7,00
105 Jarošová, Kateřina 01 SKP Union Cheb - klub atletiky 7,00
106 Laštovková, Zuzana 00 AK ŠKODA Plzeň 6,00
107 Kelemenová, Anita 00 AC Domažlice, z. s. 6,00
108 Krejčíková, Veronika 00 AK ŠKODA Plzeň 6,00
109 Vdoviak, Miroslav 00 TRIATLET Karlovy Vary 6,00
110 Kabyš, Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň 6,00
111 Kružíková, Pavlína 00 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
112 Vargová, Hana 00 AC Domažlice, z. s. 6,00
113 Nový, Daniel 98 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
114 Mrázek, Tomáš 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
115 Břicháčková, Lucie 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 6,00
116 Němcová, Eva 99 TJ Nová Včelnice, z.s. 6,00
117 Jodl, Tomáš 99 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
118 Hes, Jan 99 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
119 Hes, Jakub 99 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
120 Kůtek, Tomáš 99 SKP Union Cheb - klub atletiky 5,00
121 Benešová, Kateřina 98 AK ŠKODA Plzeň 5,00
122 Sumegová, Sára 98 AK ŠKODA Plzeň 5,00
123 Kočvara, Ondřej 99 TJ VS Tábor, z. s. 5,00
124 Mastny, Luboš 99 AK ŠKODA Plzeň 5,00
125 Hozáková, Eliška 02 TRIATLET Karlovy Vary 5,00
126 Švejdarová, Šárka 02 TRIATLET Karlovy Vary 5,00
127 Vodička, Roman 97 AK ŠKODA Plzeň 5,00
128 Šamberger, Martin 00 Atletika Klatovy 5,00
129 Jaššo, Slavomír 00 AK ŠKODA Plzeň 5,00
130 Křížová, Eva 00 Atletika Klatovy 5,00
131 Lučanová, Barbora 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 5,00
132 Heinrichová, Lucie 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
133 Dvořáková, Barbora 00 AC Domažlice, z. s. 5,00
134 Škrnová, Romana 01 SKP Union Cheb - klub atletiky 5,00
135 Petrikovič, Lukáš 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 5,00
136 Planetová, Alexandra 00 AK ŠKODA Plzeň 4,00
137 Zeman, Adam 00 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
138 Ličman, Filip 00 AK ŠKODA Plzeň 4,00
139 Jelínek, Jan 00 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
140 Tóthová, Patricie 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 4,00
141 Kačírková, Josefína 00 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
142 Kofroňová, Karolína 00 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
143 Knopf, Robin 97 Atletika Klatovy 4,00
144 Dolejší, Jiří 99 TJ VS Tábor, z. s. 4,00
145 Sedláček, Miroslav 99 AK ŠKODA Plzeň 4,00
146 Žikeš, David 99 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
147 Riedl, Tomáš 99 TJ Sušice 4,00
148 Utikalová, Kristýna 99 SKP Union Cheb - klub atletiky 4,00
149 Nováková, Barbora 99 AK ŠKODA Plzeň 4,00
150 Bačíková, Michaela 99 AK ŠKODA Plzeň 4,00
151 Hanzlík, Jan 99 TJ Sušice 4,00
152 Jedličková, Denisa 99 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
153 Mužíková, Jana 99 AK ŠKODA Plzeň 3,00
154 Vašíček, Jiří 99 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
155 Votava, Vladimír 99 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
156 Švecová, Anna 98 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
157 Figallová, Alexandra 02 Atletika Prachatice 3,00
158 Jírů, Václav 97 AK ŠKODA Plzeň 3,00
159 Kořínek, Tobiáš 97 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
160 Přástková, Kristýna 97 AK ŠKODA Plzeň 3,00
161 Pinc, Petr 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 3,00
162 Fikrle, Matyáš 00 AK ŠKODA Plzeň 3,00
163 Móri, Matyáš 00 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
164 Rajtmajer, Radek 00 TJ Sušice 3,00
165 Köhler, Radovan 00 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
166 Mikulová, Kristýna 00 Atletika Klatovy 3,00
167 Vaidiš, Daniel 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 3,00
168 Maydlová, Veronika 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 3,00
169 Had, Adam 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 2,00
170 Vykoukalová, Tereza 00 AK ŠKODA Plzeň 2,00
171 Kastner, Daniel 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
172 Maršálková, Kateřina 00 AK ŠKODA Plzeň 2,00
173 Lukášová, Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2,00
174 Uhlová, Kateřina 02 SKP Union Cheb - klub atletiky 2,00
175 Valenta, Jaromír 99 AK ŠKODA Plzeň 2,00
176 Hradová, Veronika 99 AC Domažlice, z. s. 2,00
177 Vybíralová, Eliška 99 AK ŠKODA Plzeň 1,00
178 Kuberková, Lenka 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
179 Šafaříková, Jana 99 Atletika Klatovy 1,00
180 Stašek, Jiří 99 AK ŠKODA Plzeň 1,00
181 Lejtnar, František 00 TJ VS Tábor, z. s. 1,00
182 Hanykýřová, Adéla 01 SKP Union Cheb - klub atletiky 1,00
183 Levová, Lucie 01 AK Sokolov 1,00