Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (7. 5. 2016)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.5.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.69 7.00
2 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.93 5.00
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.00 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.88 11.00
2 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 AK SokolovAK Sokolov 16.60 8.00
3 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.67 7.00
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.74 6.00
5 Jana HoškováJana Hošková 99 AK SokolovAK Sokolov 18.15 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.81 5.00
2 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.50 4.00
3 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.39
Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.57 9.00
2 Michaela MaryškováMichaela Maryšková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17.90 3.00
3 Michaela PilátováMichaela Pilátová 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.99
Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.5.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 17.92 2.00
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19.09
3 Stefanie GrafStefanie Graf 00 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 21.41
MS Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.88
Celkem 4 závodníků