Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje

Klatovy (7. 5. 2016)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.51
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.80
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.10
4 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.24
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.44
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.38
2 Jan PetákJan Peták 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.58
3 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.36
4 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.44
Jan MoravaJan Morava 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.28
2 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.42
3 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.03
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.21
MS Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.63
Jaroslav KaresJaroslav Kares 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 7.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.44 11.00
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.62 9.00
3 Jan PetákJan Peták 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.69 8.00
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.82 7.00
5 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.09 6.00
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 7.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.19 4.00
2 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.31 3.00
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.34 2.00
4 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.36 1.00
5 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.61
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.42
2 Jiří VašíčekJiří Vašíček 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.82
Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.82
4 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.74
MS Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.51
Michal NovákMichal Novák 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.5.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.23
2 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.77
3 David ŽikešDavid Žikeš 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.58
4 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.62
5 Lukáš MarhounLukáš Marhoun 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.09
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.54
MS Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.75
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.97
3 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.14
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.33
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.76
6 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 01 TJ SušiceTJ Sušice 12.99
Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.5.2016) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.29 7.00
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.35 5.00
3 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94 4.00
4 Jiří VašíčekJiří Vašíček 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.99 3.00
5 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.02 2.00
6 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.03 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.08
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.11
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.50
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.74
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.81
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.26
7 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.82
MS Jolana HráchováJolana Hráchová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.04
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.69
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.72
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.87
5 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.95
6 Lucie KrejčováLucie Krejčová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.46
MS Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.31
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.98 7.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10 5.00
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.26 4.00
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.56 3.00
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.85 2.00
6 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.88 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.53
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 12.80
3 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.25
4 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.56
5 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14.08
6 Veronika KrejčíkováVeronika Krejčíková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.46
7 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14.54
Eva RoušalováEva Roušalová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.98
2 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.86
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.90
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 AK SokolovAK Sokolov 14.07
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.21
6 Veronika HradováVeronika Hradová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.43
7 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.11
Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.5.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.23
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.33
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.42
4 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.69
5 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.51
6 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 14.81
7 Tereza ViererováTereza Viererová 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14.90
Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 7.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.73 11.00
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 13.05 9.00
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.15 8.00
4 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.20 7.00
5 Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.45 6.00
6 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 7.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.12 4.00
2 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.36 3.00
3 Nela KorešováNela Korešová 00 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.49 2.00
4 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.49 1.00
5 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.68
Aneta BláhováAneta Bláhová 00 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků