Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Libereckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (21. 5. 2016)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.33
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.39
3 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.45
4 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.82
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.86
6 Dominik MachDominik Mach 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.95
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.77
2 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.88
3 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 11.98
4 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.09
5 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.41
Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.79
2 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.21
3 Petr NideckýPetr Nidecký 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 12.81
4 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.21
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.58
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.62
3 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 11.84
4 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.95
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.09
6 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.34
7 Petr NideckýPetr Nidecký 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 13.17
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.83
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.86
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.96
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.05
2 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.21
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.29
4 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.47
5 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.10
MS Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.15
Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.05
2 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.45
3 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 13.55
4 Pavla NovákováPavla Nováková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 13.60
5 Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 14.14
Daniela KubalováDaniela Kubalová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.03
2 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.13
3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.34
4 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.48
5 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.53
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.55
Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. DNS
Pavla NovákováPavla Nováková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNS
Celkem 8 závodníků