Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor

Hodonín (23. 4. 2016)

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 07.31
2 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 07.39
3 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 07.96
4 Adam IvičičAdam Ivičič 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.16
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 07.84
2 Radek ZahnašRadek Zahnaš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.30
3 Lukáš HanákLukáš Hanák 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.35
4 Martin JustMartin Just 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.65
5 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StředulaOndřej Středula 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.60
2 Vilém SedláčekVilém Sedláček 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.06
3 Jonáš MadejaJonáš Madeja 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.36
4 Jiří KristJiří Krist 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.57
Ondřej PecůchOndřej Pecůch 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateo PallotiniMateo Pallotini 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.46
2 Jan StřechaJan Střecha 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.21
3 Roman NovákRoman Novák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.30
4 Tomáš ŠárkaTomáš Šárka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.84
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 07.84
2 Lukáš HanákLukáš Hanák 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.23
3 Radek ZahnašRadek Zahnaš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.25
4 Martin JustMartin Just 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.41
5 Ondřej StředulaOndřej Středula 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.53
6 Mateo PallotiniMateo Pallotini 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.55
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.93
3 František KošuličFrantišek Košulič 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.53
4 Viktor ČíhalViktor Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.59
5 Robert TušaRobert Tuša 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.86
6 Matouš BurianMatouš Burian 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.13
2 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.30
3 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.58
4 Jakub HofrJakub Hofr 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.70
5 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.12
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bronislav GajdaBronislav Gajda 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.28
2 Jan GackoJan Gacko 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.83
3 Ivan DanihelIvan Danihel 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.32
4 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.39
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.61
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.11
3 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.36
4 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.46
5 František KošuličFrantišek Košulič 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.62
6 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.36
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.60
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.87
4 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.03
5 Kateřina BorotováKateřina Borotová 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.07
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.33
2 Adéla KršováAdéla Kršová 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.87
3 Kateřina KubováKateřina Kubová 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.95
4 Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.05
5 Martina OndrákováMartina Ondráková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.37
6 Karolína ZapletalováKarolína Zapletalová 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena ČíhalováHelena Číhalová 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.38
2 Linda MeclováLinda Meclová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.53
3 Julie ČulíkováJulie Čulíková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.54
4 Anna NěmcováAnna Němcová 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.65
Lenka ŠiffelováLenka Šiffelová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Emma JančálekEmma Jančálek 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VrbovskáAneta Vrbovská 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.08
2 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.50
3 Eliška KurzerováEliška Kurzerová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.68
4 Magdalena NovotnáMagdalena Novotná 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.69
5 Viktorie ChramostováViktorie Chramostová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.58
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.39
2 Adéla KršováAdéla Kršová 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.01
3 Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.15
4 Kateřina KubováKateřina Kubová 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.20
5 Aneta VrbovskáAneta Vrbovská 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.23
6 Martina OndrákováMartina Ondráková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.94
2 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 08.99
3 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.02
4 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.33
5 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.47
6 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.81
2 Petra ZemánkováPetra Zemánková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.37
3 Barbora BučkováBarbora Bučková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.50
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.78
5 Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.59
6 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.04
2 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.31
3 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.53
4 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.78
5 Klára FojtíkováKlára Fojtíková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.08
6 Eliška ČejkováEliška Čejková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PříkazkáAnna Příkazká 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.87
2 Tereza UherkováTereza Uherková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 10.27
3 Sára KántorováSára Kántorová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.74
4 Klára ŽeravskáKlára Žeravská 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.66
5 Iva BartoníkováIva Bartoníková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema SedlákováEma Sedláková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.69
2 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.94
3 Lenka ŠiffelováLenka Šiffelová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10.01
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.76
2 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.85
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.01
4 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 09.03
5 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.16
6 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.38
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 16.75
2 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.27
3 Jakub FoltýnJakub Foltýn 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18.86
4 Adam IvičičAdam Ivičič 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 19.23
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 18.75
2 Radek ZahnašRadek Zahnaš 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 19.72
3 Martin JustMartin Just 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20.28
4 Daniel HubačkaDaniel Hubačka 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20.32
5 Hynek HajnýHynek Hajný 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 21.15
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém SedláčekVilém Sedláček 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 21.74
2 Jonáš MadejaJonáš Madeja 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.14
3 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.67
Aleš KalábekAleš Kalábek 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateo PallotiniMateo Pallotini 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.74
2 Roman NovákRoman Novák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.36
3 Jan StřechaJan Střecha 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.53
Ondřej PecůchOndřej Pecůch 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.61
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.17
3 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.26
4 Matyáš KršaMatyáš Krša 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.59
5 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.81
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 23.34
3 Viktor ČíhalViktor Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.36
4 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.38
5 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.62
6 David KonečnýDavid Konečný 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ČíhalPatrik Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.84
2 Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.80
3 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.84
4 Ladislav ŠirokýLadislav Široký 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.59
5 Matěj BílekMatěj Bílek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 20.13
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 20.73
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.92
4 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 21.76
5 Kateřina BorotováKateřina Borotová 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.04
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 19.99
2 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 21.36
3 Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.21
4 Karolína ZapletalováKarolína Zapletalová 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.71
5 Zuzana PekárkováZuzana Pekárková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.48
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KršováAdéla Kršová 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.06
2 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.69
3 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.76
4 Helena ČíhalováHelena Číhalová 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.46
5 Julie ČulíkováJulie Čulíková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.50
Emma JančálekEmma Jančálek 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie HolkováTerezie Holková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.55
2 Aneta VrbovskáAneta Vrbovská 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.75
3 Anežka JustováAnežka Justová 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.22
4 Magdalena NovotnáMagdalena Novotná 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.36
5 Klára KolibováKlára Kolibová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.54
6 Eliška KurzerováEliška Kurzerová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.96
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 21.56
2 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.02
3 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 22.31
4 Vanessa HelešicováVanessa Helešicová 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.32
5 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.08
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.4.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.21
2 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 22.72
3 Barbora BučkováBarbora Bučková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 23.18
4 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.21
5 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.72
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.40
2 Ema SedlákováEma Sedláková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.02
3 Anna PříkazkáAnna Příkazká 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.23
4 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 24.35
Kamila VečeřováKamila Večeřová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.4.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ZemánkováPetra Zemánková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 23.31
2 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.84
3 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.04
4 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.40
5 Klára ŽeravskáKlára Žeravská 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 29.53
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 36.32
2 Tomáš SlezákTomáš Slezák 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 39.27
3 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 39.57
4 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 40.94
5 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 41.70
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HanákLukáš Hanák 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 43.99
2 Hynek HajnýHynek Hajný 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 45.83
3 Vilém SedláčekVilém Sedláček 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 47.52
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 44.21
2 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 47.16
3 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 56.50
David KonečnýDavid Konečný 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 53.29
2 Jiří ČernýJiří Černý 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 54.59
3 Patrik ČíhalPatrik Číhal 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 56.79
Celkem 3 závodníků

300 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie HolkováTerezie Holková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 44.29
2 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 44.68
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 45.57
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 50.54
2 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 52.06
3 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 52.36
4 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 55.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 47.14
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 51.81
3 Tereza UherkováTereza Uherková 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 55.83
4 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 65.55
Celkem 4 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub FoltýnJakub Foltýn 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:19.90
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:24.85
3 Daniel HubačkaDaniel Hubačka 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:27.90
4 Jiří KristJiří Krist 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1:28.76
5 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:37.90
Celkem 5 závodníků

500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:17.18
2 Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:18.41
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1:18.48
4 Eva RambouskováEva Rambousková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:36.95
5 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:40.80
6 Anežka JustováAnežka Justová 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1:51.34
7 Zuzana PekárkováZuzana Pekárková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1:54.63
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:49.45
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:59.55
3 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:01.87
4 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:04.30
5 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:05.34
6 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:17.67
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Filip VinklárekFilip Vinklárek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 1.85
2 Jakub ZapalaJakub Zapala
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 1.80
3 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1.45
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 11.21
2 Lenka ŠiffelováLenka Šiffelová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.86
3 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 05.98
4 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 05.79
5 Eliška ČejkováEliška Čejková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 05.67
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 06.65
2 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 06.52
3 Ladislav ŠirokýLadislav Široký
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 05.98
4 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 05.48
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 10.26
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
00 08.70
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 09.61
2 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 08.99
3 Anna NěmcováAnna Němcová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
02 08.98
4 Klára KolibováKlára Kolibová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 06.51
5 Adéla JuráčkováAdéla Juráčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 06.24
6 Eva RambouskováEva Rambousková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 06.10
7 Viktorie ChramostováViktorie Chramostová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 05.87
8 Veronika CimbálováVeronika Cimbálová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 05.74
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej StředulaOndřej Středula
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 09.38
2 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 08.93
3 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 07.47
4 Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 07.32
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 09.37
2 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 08.88
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
98 08.80
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 12.40
2 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 12.01
3 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 09.22
4 Martin FatěnaMartin Fatěna
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 07.83
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 12.15
2 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 11.32
3 Norbert TušaNorbert Tuša
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
70 10.28
4 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 09.72
5 Filip VinklárekFilip Vinklárek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 07.97
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna NěmcováAnna Němcová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
02 22.08
2 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 21.79
3 Linda MeclováLinda Meclová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 17.57
4 Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 17.32
5 Martina OndrákováMartina Ondráková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 17.26
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 29.00
2 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 21.85
3 Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 19.96
4 Jonáš MadejaJonáš Madeja
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 17.75
5 Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 17.11
6 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 14.38
7 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 12.61
8 Tomáš ŠárkaTomáš Šárka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 11.77
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 24.71
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 23.57
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 36.58
2 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 32.17
3 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 23.24
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 35.28
2 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 34.63
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 30.00
4 Filip VinklárekFilip Vinklárek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 22.38
5 Tomáš SlezákTomáš Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
89 20.48
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 40.58
2 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 25.70
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 35.91
2 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 30.32
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 36.38
2 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 32.92
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jozef PolákJozef Polák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 29.94
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 20.40
2 Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 18.46
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 31.68
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika CimbálováVeronika Cimbálová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 15.30
2 Adéla JuráčkováAdéla Juráčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 12.80
3 Eva RambouskováEva Rambousková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 10.42
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 34.31
2 Lukáš HanákLukáš Hanák
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 32.10
3 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 29.16
4 Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 28.40
5 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 23.62
6 Martin HnidákMartin Hnidák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 23.35
7 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 21.70
8 Ondřej PecůchOndřej Pecůch
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 21.30
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 21.70
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 42.46
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 51.37
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 45.37
3 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 38.93
4 Norbert TušaNorbert Tuša
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
70 37.70
5 Tomáš SlezákTomáš Slezák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
89 28.80
6 Filip VinklárekFilip Vinklárek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 27.66
7 Jiří VinklárekJiří Vinklárek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
60 26.34
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš KršaMatyáš Krša
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 47.70
2 Ivan DanihelIvan Danihel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 42.06
3 Jiří GajdušekJiří Gajdušek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 42.02
4 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 38.88
5 Jiří ČernýJiří Černý
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 38.52
6 Robert TušaRobert Tuša
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 35.94
7 Jan GackoJan Gacko
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 34.56
8 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 33.18
9 Ladislav ŠirokýLadislav Široký
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 32.68
10 František KošuličFrantišek Košulič
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 31.96
11 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 30.80
12 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 30.38
13 Tomáš HofrTomáš Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 29.22
14 Matouš BurianMatouš Burian
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 29.16
15 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 28.64
16 Patrik ČíhalPatrik Číhal
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 28.44
17 Viktor ČíhalViktor Číhal
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 28.14
18 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 24.22
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 23.4.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 28.16
2 Petra ZemánkováPetra Zemánková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 25.64
3 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 24.76
4 Iva BartoníkováIva Bartoníková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 22.94
5 Aneta StrýčkováAneta Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 22.40
6 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 21.46
7 Sandra ŠevčíkováSandra Ševčíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 20.57
8 Anežka JežováAnežka Ježová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 17.10
9 Sára KántorováSára Kántorová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 16.87
10 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 16.10
11 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 14.78
12 Klára FojtíkováKlára Fojtíková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 14.34
Celkem 12 závodníků