Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň

Kolín (7. 5. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.3
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 17.4
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.0
4 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.2
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.6
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 18.1
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC ČáslavAC Čáslav 18.5
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.8
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 20.2
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.0
2 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.5
3 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.2
4 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.6
5 Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.7
David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.4
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.5
3 Štěpán JanoušekŠtěpán Janoušek 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 21.6
4 Ondřej SlabýOndřej Slabý 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.0
MB Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 19.1
2 Filip HrouzekFilip Hrouzek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.5
3 Adan RaškaAdan Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.0
4 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.9
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.4
6 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠtorcDaniel Štorc 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.6
2 Filip StaněkFilip Staněk 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.3
3 Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC ČáslavAC Čáslav 22.4
4 Filip KučeraFilip Kučera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.1
5 Dominik SlunčíkDominik Slunčík 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.4
Matěj BubeníčekMatěj Bubeníček 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.4
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip TelenskýFilip Telenský 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.5
2 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.4
Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ZapletalJosef Zapletal 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.8
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.0
3 Jan DoubekJan Doubek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.3
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 24.4
5 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.8
Ondřej KozákOndřej Kozák 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 20.5
2 Jan KupkaJan Kupka 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.7
3 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.1
4 Jakub MatoušekJakub Matoušek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.6
5 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.7
6 Filip UlrichFilip Ulrich 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.8
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KulhaTomáš Kulha 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.8
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.1
3 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.4
4 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.9
5 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.4
6 Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.7
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.9
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.0
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.6
4 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.4
5 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.7
6 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.9
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.7
2 Jakub KoreckýJakub Korecký 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 20.0
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC ČáslavAC Čáslav 20.3
4 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.4
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.1
6 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.2
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.5
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.7
3 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19.9
4 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 20.6
5 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.9
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.4
Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC ČáslavAC Čáslav 20.4
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.5
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.6
5 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.1
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.2
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.2
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.6
3 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.7
4 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.9
5 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.0
6 Jana HowardováJana Howardová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 23.0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.4
2 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.6
3 Michaela KocurováMichaela Kocurová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.1
4 Denisa KalinováDenisa Kalinová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.2
5 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.3
6 Barbora ŠabatkováBarbora Šabatková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.8
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.0
2 Sabina VocelováSabina Vocelová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 21.3
3 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.4
Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.4
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.9
3 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.2
4 Tereza NaušováTereza Naušová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.3
5 Nikola BauerováNikola Bauerová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.7
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 19.8
2 Andrea ŠtěpánkováAndrea Štěpánková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.2
3 Veronika MatějkováVeronika Matějková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.7
4 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.9
Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.5
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.3
3 Klára PrášilováKlára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.9
4 Tereza BánováTereza Bánová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.7
5 Natálie SixtováNatálie Sixtová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.2
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19.8
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 20.3
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.9
4 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.1
5 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.5
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.8
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.0
3 Sára StaškováSára Stašková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.4
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.6
5 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.0
6 Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.6
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC ČáslavAC Čáslav 22.3
2 Lucie KopelentováLucie Kopelentová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.7
3 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 26.1
Lucie TrnkováLucie Trnková 04 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Adéla VyskočilováAdéla Vyskočilová 04 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Michaela VaňkováMichaela Vaňková 04 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.2
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.5
3 Marie HolešovskáMarie Holešovská 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.2
4 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.3
5 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.4
6 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 24.9
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.0
2 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.5
3 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.1
4 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.0
Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.0
6 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.4
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.6
2 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.8
3 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.9
Barbora BambasováBarbora Bambasová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.9
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.4
Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.4
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.7
2 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.0
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.5
4 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.1
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.2
6 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.3
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.0
2 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.8
3 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.0
4 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.7
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.8
6 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.0
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.5
2 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.0
3 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.5
4 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.6
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.3
Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 19.7
2 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.7
3 Tereza LoučováTereza Loučová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.3
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.7
Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 21.4
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.3
3 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.6
4 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.4
5 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.8
6 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.2
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.2
2 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.1
3 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 23.4
4 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.7
5 Anna PolaneckáAnna Polanecká 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.8
6 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.8
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 7.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 21.2
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 21.9
3 Viktorie ČernáViktorie Černá 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 22.3
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.9
5 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.7
6 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.1
Celkem 6 závodníků