Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň
Kolín (7. 5. 2016)4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A- Konvalina, Holub, Šámal, Řehák A- Konvalina, Holub, Šámal, Řehák | TJ Sokol Kolín-atletika | 28.2 | ||||||||||||||||
2 | Kořínek, Michek, Kvíčala, Pešek Kořínek, Michek, Kvíčala, Pešek | AC Čáslav | 28.5 | ||||||||||||||||
Hadrbolec, Kašpar, Sýkora, Sobotka Hadrbolec, Kašpar, Sýkora, Sobotka | A. C. TEPO Kladno | 28.5 | |||||||||||||||||
4 | B- Bělka, Hojda, Höfner Forman B- Bělka, Hojda, Höfner Forman | TJ Sokol Kolín-atletika | 30.7 | ||||||||||||||||
5 | Podolák, Klasna, Machota, Rychtařík Podolák, Klasna, Machota, Rychtařík | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 31.8 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A- Raška, Vinduška, Klabzuba, Hrouzek A- Raška, Vinduška, Klabzuba, Hrouzek | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 33.3 | ||||||||||||||||
2 | Krejča, Moravec, Němeček, Trtík Krejča, Moravec, Němeček, Trtík | AC Čáslav | 33.8 | ||||||||||||||||
3 | A- Zapletal, Mahoužek, Buchta, Štorc A- Zapletal, Mahoužek, Buchta, Štorc | TJ Spartak Vlašim | 34.0 | ||||||||||||||||
Sitek, Ulbert, Sobotka, Šabata Sitek, Ulbert, Sobotka, Šabata | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 34.0 | |||||||||||||||||
5 | Moc, Fafejta, Brát, Petržálek Moc, Fafejta, Brát, Petržálek | TJ Sokol Kolín-atletika | 34.2 | ||||||||||||||||
6 | A- Dražan, Mach, Jarusek, Bubeníček A- Dražan, Mach, Jarusek, Bubeníček | SK Sporting Příbram | 35.1 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neratovice Neratovice | TJ Neratovice | 35.3 | ||||||||||||||||
2 | B- Groček, Adamec, Šimon, Kulka B- Groček, Adamec, Šimon, Kulka | TJ Spartak Vlašim | 36.9 | ||||||||||||||||
3 | Bura, Kučera, Chocholatý, Trousil Bura, Kučera, Chocholatý, Trousil | A. C. TEPO Kladno | 37.3 | ||||||||||||||||
4 | Kočka, Machálek, Mlch, Tyle Kočka, Machálek, Mlch, Tyle | ŠSK Slaný | 37.4 | ||||||||||||||||
5 | B- Řádek, Buriánek, Quazier, Wenig B- Řádek, Buriánek, Quazier, Wenig | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 38.3 | ||||||||||||||||
6 | B- Slunčík, Placatka, Pech, Burda B- Slunčík, Placatka, Pech, Burda | SK Sporting Příbram | 38.8 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vánišová, Vejrostová, Novosadová, Kozlová Vánišová, Vejrostová, Novosadová, Kozlová | AC Čáslav | 31.7 | ||||||||||||||||
2 | Rychlá, Quadrátová, Mašková, Vrábelová Rychlá, Quadrátová, Mašková, Vrábelová | A. C. TEPO Kladno | 32.2 | ||||||||||||||||
3 | A- Mašková, Bartůšková, Přibylová, Dvořáková A- Mašková, Bartůšková, Přibylová, Dvořáková | TJ Spartak Vlašim | 32.4 | ||||||||||||||||
4 | A- Čermochová, Slavíčková, Škopková, Špringerová A- Čermochová, Slavíčková, Škopková, Špringerová | TJ Sokol Kolín-atletika | 32.9 | ||||||||||||||||
5 | A- Janoušková, Šimůnková, Kalinová, Vaušová A- Janoušková, Šimůnková, Kalinová, Vaušová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 34.6 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B- Neradová, Vavřínová, Smítková, Králová B- Neradová, Vavřínová, Smítková, Králová | TJ Spartak Vlašim | 32.3 | ||||||||||||||||
2 | Blechová, Fraibišová, Trhoňová Mart., Trhoňová Mark. Blechová, Fraibišová, Trhoňová Mart., Trhoňová Mark. | TJ Neratovice | 32.5 | ||||||||||||||||
3 | B- Kubáčová, Košatová, Novotná, Šafránková B- Kubáčová, Košatová, Novotná, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 33.2 | ||||||||||||||||
4 | C- Svobodová, Radoňská, Horáková, Vrbová C- Svobodová, Radoňská, Horáková, Vrbová | TJ Sokol Kolín-atletika | 34.9 | ||||||||||||||||
5 | B- Černá, Miková, Lencová, Čerňanská B- Černá, Miková, Lencová, Čerňanská | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 36.6 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A- Lamačová, Somrová, Burianová, Sedláčková A- Lamačová, Somrová, Burianová, Sedláčková | A. C. TEPO Kladno | 33.1 | ||||||||||||||||
2 | A- Šlehubrová, Pavlíková, Olivová N., Vokounová A- Šlehubrová, Pavlíková, Olivová N., Vokounová | TJ Sokol Kolín-atletika | 33.4 | ||||||||||||||||
3 | A- Žáková, Landová, Koudelková, Ruttová A- Žáková, Landová, Koudelková, Ruttová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 34.6 | ||||||||||||||||
4 | A- Beranová, Havelková, Kadeřábková, Vyskočilová A- Beranová, Havelková, Kadeřábková, Vyskočilová | AC Čáslav | 35.3 | ||||||||||||||||
5 | Doubková, Fantyšová, Kovářová, Luklová Doubková, Fantyšová, Kovářová, Luklová | TJ Spartak Vlašim | 35.7 | ||||||||||||||||
6 | A- Hajná, Janků, Kliková, Kantorová A- Hajná, Janků, Kliková, Kantorová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 36.8 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holakovská, Fryaufová, Švarcová, Brindová Holakovská, Fryaufová, Švarcová, Brindová | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 33.0 | ||||||||||||||||
2 | Jírová, Placatková, Selemelitová, Svobodová Jírová, Placatková, Selemelitová, Svobodová | SK Sporting Příbram | 35.6 | ||||||||||||||||
3 | B- Blechová, Rothanzlová, Kopelentová, Hrušková B- Blechová, Rothanzlová, Kopelentová, Hrušková | TJ Sokol Kolín-atletika | 36.2 | ||||||||||||||||
4 | Neradová, Tišerová, Leváková, Dvořáková Neradová, Tišerová, Leváková, Dvořáková | A. C. TEPO Kladno | 37.4 | ||||||||||||||||
B- Baštová, Hrdličková, Konůpková, Malá B- Baštová, Hrdličková, Konůpková, Malá | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | DQ | |||||||||||||||||
B- Loučová, Foltýnová, Písačková, Stejskalová B- Loučová, Foltýnová, Písačková, Stejskalová | Atletika Stará Boleslav, z.s. | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 7.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | E- Vejborná, Svobodová, Adamcová, Kopecká E- Vejborná, Svobodová, Adamcová, Kopecká | TJ Sokol Kolín-atletika | 36.1 | ||||||||||||||||
2 | D- Hroudová Ve., Hroudová Vi., Fridrichová, Koubková D- Hroudová Ve., Hroudová Vi., Fridrichová, Koubková | TJ Sokol Kolín-atletika | 37.4 | ||||||||||||||||
3 | C- Novotná, Bechyňová, Vlková, Dejdová C- Novotná, Bechyňová, Vlková, Dejdová | TJ Sokol Kolín-atletika | 38.0 | ||||||||||||||||
4 | C- Truhláříková, Miková, Soukupová, Zalabáková C- Truhláříková, Miková, Soukupová, Zalabáková | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 38.6 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |