Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek

Pardubice (7. 5. 2016)
100 m - Muži (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
100 m - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.45 11.00
2 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.47 9.00
3 Jiří MachekJiří Machek 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.50 8.00
100 m - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 11.83 4.00
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.85 3.00
3 Adam ProkešAdam Prokeš 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.01 2.00
100 m - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.49 11.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.62 9.00
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 AC PardubiceAC Pardubice 11.82 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC PardubiceAC Pardubice 12.16 4.00
2 David SedláčekDavid Sedláček 00 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.61 3.00
3 Filip TomajFilip Tomaj 00 AC PardubiceAC Pardubice 12.73 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.96 11.00
2 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.96 9.00
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.15 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.50 4.00
2 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.53 3.00
3 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.71 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.86 11.00
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 13.09 9.00
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.34 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.33 4.00
2 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.57 3.00
3 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 99 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.66 2.00
400 m - Muži (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
400 m - Ženy (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1500 m - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PavlišMartin Pavliš 98 AC PardubiceAC Pardubice 4:18.66 11.00
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:27.29 9.00
3 Jakub JonJakub Jon 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:28.01 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal RůžekMichal Růžek 99 AC PardubiceAC Pardubice 4:19.63 11.00
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:26.86 9.00
3 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:43.63 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1500 m - Dorostenky (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:02.26 11.00
2 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:07.30 9.00
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:14.70 8.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 7.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 14.58 11.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 15.13 9.00
3 David HolýDavid Holý 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.55 8.00