výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek

Pardubice (7. 5. 2016)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kopecký, Ondřej 98 AC Pardubice 29,00
2 Vondrová, Lada 99 Hvězda Pardubice z.s. 28,00
3 Tichá, Barbora 99 AC Vysoké Mýto 27,00
4 Adamec, Vojtěch 99 AC Pardubice 27,00
5 Kuthan, Lukáš 99 AC Pardubice 25,00
6 Jahnická, Natalie 99 Hvězda Pardubice z.s. 25,00
7 Ryba, David 99 TJ Sokol Hradec Králové 24,00
8 Perná, Eliška 99 Hvězda Pardubice z.s. 23,00
9 Pejchalová, Lada 98 TJ Lokomotiva Trutnov 22,00
10 Špičák, Daniel 97 AC Pardubice 22,00
11 Červený, Matěj 97 TJ Lokomotiva Trutnov 20,00
12 Dunovský, Jan 97 AC Pardubice 20,00
13 Kramářová, Iva 97 AC Vysoké Mýto 20,00
14 Stoklasová, Lucie 97 Hvězda Pardubice z.s. 20,00
15 Janatová, Daniela 97 TJ Lokomotiva Trutnov 20,00
16 Plašil, Petr 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí 20,00
17 Petráš, Oto 00 AC Pardubice 20,00
18 Nádvorníková, Kateřina Anna 00 Hvězda Pardubice z.s. 20,00
19 Miřejovský, Marek 99 AC Pardubice 19,00
20 Kubík, Lukáš 99 AC Pardubice 19,00
21 Korečková, Adéla 97 Hvězda Pardubice z.s. 19,00
22 Bahník, Marek 99 TJ Sokol Hradec Králové 18,00
23 Holub, Ondřej 99 AC Pardubice 18,00
24 Tylichová, Barbora 99 Hvězda Pardubice z.s. 18,00
25 Bartakovičová, Kateřina 00 AC Vysoké Mýto 18,00
26 Tomášková, Karolína 99 TJ Sokol Hradec Králové 18,00
27 Novotný, Miloslav 00 AC Pardubice 17,00
28 Hysková, Dominika 97 TJ Lokomotiva Trutnov 17,00
29 Niščáková, Veronika 97 Hvězda Pardubice z.s. 17,00
30 Holý, David 98 TJ Sokol Hradec Králové 17,00
31 Jeřábek, Dalibor 98 TJ Sokol Hradec Králové 16,00
32 Blatník, Filip 00 TJ Sokol Hradec Králové 16,00
33 Šigutová, Johana 99 AC Pardubice 16,00
34 Sabolová, Kateřina 98 Hvězda Pardubice z.s. 15,00
35 Hlaváčová, Barbora 99 Hvězda Pardubice z.s. 14,00
36 Štěpánek, Martin 97 TJ Sokol Hradec Králové 14,00
37 Donát, Ondřej 97 AC Pardubice 14,00
38 Vostřel, Jan 00 TJ Jiskra Litomyšl 14,00
39 Pecháčková, Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 13,00
40 Mottl, Lukáš 97 TJ Sokol Hradec Králové 13,00
41 Fajmon, Dominik 98 AC Pardubice 13,00
42 Kašpar, Matěj 98 AC Pardubice 13,00
43 Koldinská, Tereza 98 TJ Sokol Hradec Králové 13,00
44 Trejbalová, Gabriela 98 TJ Lokomotiva Trutnov 12,00
45 Vilček, Miroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 12,00
46 Hájková, Kateřina 99 AC Vysoké Mýto 12,00
47 Bednářová, Aneta 00 TJ Dvůr Králové n/L. 11,00
48 Petrásová, Žaneta 00 TJ Svitavy, z . s. 11,00
49 Machková, Klára 00 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
50 Tůmová, Kateřina 01 TJ Dvůr Králové n/L. 11,00
51 Růžek, Michal 99 AC Pardubice 11,00
52 Bumbálková, Barbora 99 TJ Svitavy, z . s. 11,00
53 Capoušek, Adam 99 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
54 Capoušek, David 99 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
55 Loskotová, Martina 98 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
56 Pavliš, Martin 98 AC Pardubice 11,00
57 Jirman, Štěpán 97 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
58 Antošová, Dominika 97 AC Vysoké Mýto 11,00
59 Borbélyová, Denisa 97 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
60 Machek, Jiří 98 AC Pardubice 10,00
61 Neumeisterová, Nikola 00 TJ Svitavy, z . s. 10,00
62 Větvička, Tomáš 00 TJ Dvůr Králové n/L. 10,00
63 Ženka, Martin 00 AC Pardubice 9,00
64 Raabe, Jakub 00 TJ Lokomotiva Trutnov 9,00
65 Halíř, Pavel 00 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
66 Chocholoušová, Natálie 00 AC Pardubice 9,00
67 Junková, Margit 00 AC Vysoké Mýto 9,00
68 Vavřinová, Tereza 01 AC Pardubice 9,00
69 Jebavá, Kateřina 01 TJ Dvůr Králové n/L. 9,00
70 Prouzová, Andrea 97 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
71 Hošková, Nelly 99 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
72 Hrůša, Vojtěch 99 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
73 Šafářová, Kristýna 98 AC Vysoké Mýto 8,00
74 Čerenková, Petra 99 TJ Sokol Hradec Králové 8,00
75 Čermáková, Kristýna 99 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
76 Chrbolka, Miroslav 97 AC Pardubice 8,00
77 Jon, Jakub 01 TJ Lokomotiva Trutnov 8,00
78 Mlejnková, Petra 02 AC Vysoké Mýto 8,00
79 Kudrnáč, Vojtěch 97 TJ Lokomotiva Trutnov 8,00
80 Mojžíš, Dominik 97 TJ Lokomotiva Trutnov 8,00
81 Svobodová, Tereza 00 AC Vysoké Mýto 8,00
82 Pojezdala, Petr 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí 8,00
83 Erben, Nikolas 00 TJ Dvůr Králové n/L. 8,00
84 Urban, Jakub 00 AC Pardubice 7,00
85 Zelenka, Marek 00 AC Pardubice 7,00
86 Porubek, Ondřej 00 TJ Dvůr Králové n/L. 7,00
87 Užachovová, Sabina 00 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
88 Bačová, Eliška 00 AC Vysoké Mýto 7,00
89 Gdula, Tomáš 97 AC Pardubice 7,00
90 Veselková, Zuzana 01 AC Pardubice 7,00
91 Jankovič, Jan 98 TJ Lokomotiva Trutnov 7,00
92 PTÁKOVÁ, Anna 99 TJ Dvůr Králové n/L. 7,00
93 Kollárik, Ondřej 98 AC Pardubice 6,00
94 Žaluda, Jan 98 TJ Lokomotiva Trutnov 6,00
95 Malá, Barbora 02 TJ Dvůr Králové n/L. 6,00
96 Kolková, Adéla 99 TJ Sokol Hradec Králové 6,00
97 Doležalová, Tereza 99 TJ Dvůr Králové n/L. 6,00
98 Drahná, Anna 00 AC Vysoké Mýto 6,00
99 Hubálková, Vendula 00 TJ Lokomotiva Trutnov 6,00
100 Mácl, Přemysl 00 TJ Lokomotiva Trutnov 6,00
101 Zemánek, Martin 00 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
102 Urban, Daniel 00 AC Pardubice 6,00
103 Šulc, Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
104 Bohuněk, David 00 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
105 Franěk, Matyáš 00 AC Pardubice 5,00
106 Růžička, Jakub 00 Atletika Chrudim, z.s. 5,00
107 Říha, Jakub 00 AC Pardubice 5,00
108 Janouch, David 00 TJ Dvůr Králové n/L. 5,00
109 Pánková, Nikol 00 AC Vysoké Mýto 5,00
110 Burešová, Lucie 01 TJ Svitavy, z . s. 5,00
111 Příhodová, Michaela 01 TJ Sokol Hradec Králové 5,00
112 Vítková, Michaela 99 TJ Lokomotiva Trutnov 5,00
113 Horák, Josef 99 TJ Dvůr Králové n/L. 5,00
114 Polášek, Vladimír 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí 5,00
115 Pohořelá, Iveta 97 TJ Lokomotiva Trutnov 5,00
116 Komínková, Tereza 97 TJ Lokomotiva Trutnov 5,00
117 Kulhánek, Martin 98 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
118 Kalous, Jan 98 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
119 Krausová, Barbora 98 TJ Sokol Hradec Králové 5,00
120 Janeček, Tomáš 98 TJ Lokomotiva Trutnov 4,00
121 Herelová, Karolína 97 Hvězda Pardubice z.s. 4,00
122 Beránek, Jiří 99 AC Pardubice 4,00
123 Vognarová, Dominika 98 TJ Lokomotiva Trutnov 4,00
124 Brokeš, Marek 99 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
125 Štulpová, Filipa 01 TJ Svitavy, z . s. 4,00
126 Nývlt, Matyáš 02 TJ Lokomotiva Trutnov 4,00
127 Lakotová, Tereza 00 TJ Svitavy, z . s. 4,00
128 Kinská, Tereza 00 TJ Sokol Hradec Králové 4,00
129 Petrů, Daniel 00 TJ Jiskra Litomyšl 4,00
130 Hájek, Václav 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí 4,00
131 Sedláček, David 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí 3,00
132 Mach, Erik 00 Atletika Chrudim, z.s. 3,00
133 Šťastný, Matouš 00 Hvězda Pardubice z.s. 3,00
134 Vencl, Michal 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí 3,00
135 Hejlová, Leona 00 AK Slatiňany 3,00
136 Hrdinová, Kateřina 00 TJ Svitavy, z . s. 3,00
137 Kopecká, Klára 00 AC Vysoké Mýto 3,00
138 Jindra, Jan 01 TJ Dvůr Králové n/L. 3,00
139 Slaný, Filip 97 AC Pardubice 3,00
140 Štulpová, Julie 99 TJ Svitavy, z . s. 2,00
141 Jakoubek, Petr 99 AC Pardubice 2,00
142 Macounová, Adéla 00 AC Vysoké Mýto 2,00
143 Coufalová, Natálie 01 AK Slatiňany 2,00
144 Grulichová, Adriana 00 AC Vysoké Mýto 2,00
145 Zichová, Anna 00 TJ Svitavy, z . s. 2,00
146 Prokeš, Adam 00 TJ Lokomotiva Trutnov 2,00
147 Kostlán, Jaroslav 00 TJ Jiskra Litomyšl 2,00
148 Tomaj, Filip 00 AC Pardubice 2,00
149 Kouba, Jaroslav 00 AC Pardubice 2,00
150 Bína, Martin 00 Hvězda Pardubice z.s. 1,00
151 Kos, Tomáš 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí 1,00
152 Fajman, David 00 Atletika Chrudim, z.s. 1,00
153 Jirásková, Ludmila 01 AK Slatiňany 1,00
154 Benešová, Sára 01 AK Slatiňany 1,00
155 Luptovský, Šimon 99 AC Pardubice 1,00