Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody pro žactvo

Praha-Jeseniova (2. 5. 2016)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 2.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 10.55
2 Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 09.95
3 Tereza NoskováTereza Nosková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 08.51
4 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 08.35
5 Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 08.24
6 Lucie KalátováLucie Kalátová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 08.21
7 Karolína GrofováKarolína Grofová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 08.03
8 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 07.84
9 Sabrina ŘíhaSabrina Říha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 07.80
10 Anna DonátováAnna Donátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 07.73
11 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 07.55
12 Helena AntoňováHelena Antoňová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 07.04
13 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 06.71
14 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 06.54
15 Anežka HanuškováAnežka Hanušková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 06.35
16 Hana SojkováHana Sojková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 06.20
17 Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 05.50
18 Zuzana SzymanskáZuzana Szymanská
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
04 05.38
19 Barbora KorbelováBarbora Korbelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 05.33
Andrea BulantováAndrea Bulantová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNP
Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
04 DNP
Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 DNP
Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 DNP
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 DNP
Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 DNP
Celkem 25 závodníků