Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Jičín (15. 5. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.5.2016) Vítr: -0.46 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.47
2 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.71
3 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.96
4 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.99
5 Vilém DlouhýVilém Dlouhý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.17
6 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.18
7 Tomáš DostálTomáš Dostál 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.30
8 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.59
2 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.82
3 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.00
4 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.17
5 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.34
6 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.65
Jaroslav HronJaroslav Hron 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.73
2 Radek MatoušekRadek Matoušek 89 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.97
3 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.97
4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.00
5 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.02
6 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.39
7 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 12.72
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 15.5.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.36 11.00
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.64 9.00
3 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.80 8.00
4 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.81 7.00
5 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.04 6.00
6 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 15.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.83 4.00
2 Radek MatoušekRadek Matoušek 89 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.96 3.00
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.99 2.00
4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.00 1.00
5 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.00
Marek FormánekMarek Formánek 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Julie MackováJulie Macková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Nikola KoutníkováNikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
Terezie BláhováTerezie Bláhová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Tereza HüttnerováTereza Hüttnerová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Poznámky:
Rozběh anulován
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Poznámky:
Rozběh anulován
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 15.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.43 11.00
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.13 9.00
3 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.53 8.00
4 Nikola KoutníkováNikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.72 7.00
5 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.78 6.00
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 13.95 5.00
7 Terezie BláhováTerezie Bláhová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.09 4.00
8 Julie MackováJulie Macková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.30 3.00
Celkem 8 závodníků