Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích

Jihlava (7. - 8. 5. 2016)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 1798
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1774
3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1619
4 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1560
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1553
6 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1553
7 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1366
8 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1250
9 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1191
10 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1084
11 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0782
12 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0770
13 Patrik BratršovskýPatrik Bratršovský 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0742
14 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0721
15 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0519
16 Matěj VítekMatěj Vítek 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0501
Celkem 16 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2732
2 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2649
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2318
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2144
5 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2078
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2024
7 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1976
8 Anežka PalánováAnežka Palánová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1864
9 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1755
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1747
11 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1650
12 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1597
13 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1433
14 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1248
15 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1233
16 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 0934
Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 17 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4161
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3947
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3756
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3623
4 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3090
Poznámky:
Macková P. 3090 (18.39/449-1.41/523-07.12/343-27.31/686-4.54/438-21.17/311-3:02.72/340)
Celkem 4 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4545
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4356
3 Nikol JankuNikol Janku 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4115
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3879
5 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3625
6 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3497
Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Jana ZerzánkováJana Zerzánková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 9 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3951
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3846
3 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3570
4 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3430
5 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3419
6 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3255
7 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3236
8 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3092
9 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2795
10 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2533
11 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2450
12 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2423
13 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2089
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Sára StrnadováSára Strnadová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 17 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4991
2 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4910
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4621
4 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3965
5 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3296
6 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2839
Michal ČihákMichal Čihák 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Poznámky:
Lovětínský P. DNF (19.75/249-14.10/164-0.0/0-22.97/202-08.53/416-4.29/254-07.67/347-/-/)
Celkem 8 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6374
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6333
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5706
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5313
5 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5285
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5312
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5305
3 Martin BartošMartin Bartoš 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5240
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5102
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4723
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Poznámky:
Svoboda A. DNF (11.48/757-5.99/584-/-/)
Celkem 7 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5835
2 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5616
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5367
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5356
5 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 5052
6 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5047
7 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5041
8 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5038
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4937
10 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4891
11 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4815
12 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4814
13 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4677
14 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3571
Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNF
Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 18 závodníků
desetiboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1789
Celkem 1 závodníků