Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B

Nýřany (12. 5. 2016)

600 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:45.99 11.00
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:49.40 9.00
3 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1:49.75 8.00
4 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:03.06 7.00
5 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:06.13 6.00
6 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:08.13 5.00
7 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:11.94 4.00
8 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:22.20 3.00
9 FILIP KAŠÍKFILIP KAŠÍK 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:24.40 2.00
Celkem 9 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:52.74 9.00
2 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:55.88 7.00
3 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:03.29 5.00
4 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:09.84 3.00
5 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:12.94 1.00
6 Pavlína PeroutkováPavlína Peroutková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:15.46
7 BARBORA NOVÁKOVÁBARBORA NOVÁKOVÁ 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:23.42
8 Magdaléna MarzováMagdaléna Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:30.68
9 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:34.11
10 SIMONA LÖBLOVÁSIMONA LÖBLOVÁ 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:43.28
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1:52.65 11.00
2 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:53.23 8.00
3 Klára PanýrkováKlára Panýrková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:02.22 6.00
4 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:04.93 4.00
5 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:10.00 2.00
6 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:13.44
7 Lucie KinzlerováLucie Kinzlerová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:15.89
8 Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:21.30
9 Nikola StrnadováNikola Strnadová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:23.87
10 ADRIANA WÜRKNEROVÁADRIANA WÜRKNEROVÁ 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:25.42
11 Nikola ŠotováNikola Šotová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:40.45
Celkem 11 závodníků