Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2016)

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.05
2 Vojtěch SkopovýVojtěch Skopový 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.95
3 Václav SkopovýVáclav Skopový 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.13
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.05
Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.34
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.65
3 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.07
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.07
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.21
6 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.45
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.09
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.21
4 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.72
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.80
6 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.08
Celkem 6 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil BabinskýKamil Babinský 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.29
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.51
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.68
4 David TermerDavid Termer 02 AK SokolovAK Sokolov 12.80
5 Jakub HavránekJakub Havránek 02 AK SokolovAK Sokolov 12.97
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.88
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.82
2 Václav MlčochVáclav Mlčoch 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.71
3 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.16
Celkem 3 závodníků

100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 13.63
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.57
3 Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov 14.77
4 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 14.95
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 14.95
6 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.89
7 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.97
8 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.13
Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.12
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.55
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.93
4 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.04
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 12.59
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.92
3 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.21
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.22
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.32
6 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 13.53
7 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.80
Natálie VítkováNatálie Vítková 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.21
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.81
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.03
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.37
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 14.44
6 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.56
7 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 14.56
8 Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.99
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.62
1= Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.62
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.86
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.44
5 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.69
6 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.71
7 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.90
8 Nikole ŠestákováNikole Šestáková 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 15.13
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.27
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.57
3 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 01 AK SokolovAK Sokolov 14.09
4 Eliška HorákováEliška Horáková 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.33
5 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.93
6 Beata SanveneroBeata Sanvenero 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.01
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 13.29
2 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 13.49
3 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 02 AK SokolovAK Sokolov 14.34
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.77
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.50
Celkem 5 závodníků

100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.63
2 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.78
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.91
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.27
5 Františka HorákováFrantiška Horáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.02
6 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.76
7 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.95
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.83
2 Eliška HlavatáEliška Hlavatá 03 AK SokolovAK Sokolov 15.01
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.46
4 Adéla B"onischováAdéla B"onischová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.66
5 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.79
6 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.04
7 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.97
Celkem 7 závodníků