výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu Třebíč – mladší žactvo

Třebíč (17. 5. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2016) Vítr: 0.9m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.14 520
2 Petr BřeznaPetr Března 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.61 396
3 Tomáš ŠirokýTomáš Široký 02 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 08.63 391
4 Jiří UherJiří Uher 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.85 338
5 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 02 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 08.98 309
6 Pavel KremláčekPavel Kremláček 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.04 295
7 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.14 274
8 Adam KremláčekAdam Kremláček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 10.10 106
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NovákLukáš Novák 02 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 08.22 498
2 Roman PokornýRoman Pokorný 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.40 449
3 Oliver SychraOliver Sychra 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 08.84 340
4 Roman PřikrylRoman Přikryl 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 08.95 315
5 Jakub DřímalJakub Dřímal 00 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.25 251
6 Jan PatočkaJan Patočka 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.28 245
7 Tomáš JabůrekTomáš Jabůrek 03 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.46 210
8 Stanislav SigetyStanislav Sigety 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.71 166
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2016) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.38 454
2 Martin VeselýMartin Veselý 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.52 418
3 Václavek OndřejVáclavek Ondřej 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.93 320
4 Jan ZahrádkaJan Zahrádka 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.98 309
5 Tomáš ZachaTomáš Zacha 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.47 208
6 Tomáš KutálekTomáš Kutálek 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 09.49 205
7 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.78 154
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ValaDominik Vala 02 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 08.29 478
2 Ondřej MachátOndřej Machát 02 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 08.37 457
3 Jiří ProcházkaJiří Procházka 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.70 374
4 Jakub TomekJakub Tomek 03 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.05 293
5 Aleš NěmecAleš Němec 02 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 09.17 268
6 Kristyán VobůrkaKristyán Vobůrka 02 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 09.49 205
7 Jiří NeumannJiří Neumann 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.66 174
Stanislav SigetyStanislav Sigety 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 17.5.2016) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.74 364
2 Jiří VašíčekJiří Vašíček 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 08.96 313
3 Vítězslav JavůrekVítězslav Javůrek 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 09.16 270
4 Michal NovotnýMichal Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.36 229
5 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 09.49 205
6 Novák TomášNovák Tomáš 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.59 187
7 Šimon RothŠimon Roth 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.66 174
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 17.5.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dang HaiDang Hai 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.47 431
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.72 369
3 Tadeáš ŠvecTadeáš Švec 03 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.04 295
4 Filip NovotnýFilip Novotný 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.17 268
5 Lukáš MacháčekLukáš Macháček 03 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 09.36 229
6 Tomáš BrychtaTomáš Brychta 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.39 224
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.45 715
2 Klára VaculováKlára Vaculová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.93 584
3 Kristýna ČernáKristýna Černá 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.01 564
4 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.28 496
5 Veronika HouzarováVeronika Houzarová 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 09.29 494
6 Tereza KnotkováTereza Knotková 03 ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 09.50 444
7 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.87 363
8 Tereza JúnováTereza Júnová 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 10.75 199
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.09 543
2 Natálie KundrumováNatálie Kundrumová 02 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.19 518
3 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.48 449
4 Tereza ValováTereza Valová 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 09.58 426
5 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 09.69 402
6 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 09.97 342
7 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 10.14 308
8 Jitka MatějkováJitka Matějková 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 10.49 243
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.33 484
2 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 09.43 461
3 Aneta BobkováAneta Bobková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 09.70 400
4 Lenka TůmováLenka Tůmová 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.74 391
5 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.85 367
6 Veronika MusilováVeronika Musilová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 10.28 281
7 Aneta JelínkováAneta Jelínková 02 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 10.38 263
8 Eva RálbovskáEva Rálbovská 03 ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 11.11 145
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.90 592
2 Iveta ŠtětinováIveta Štětinová 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 09.49 447
3 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 02 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.57 428
4 Michala PendlováMichala Pendlová 04 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 09.77 384
5 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 10.13 310
6 Aneta NovotnáAneta Novotná 02 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 10.31 276
7 Veronika TrunečkováVeronika Trunečková 03 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 10.32 274
8 Nikola AugustinováNikola Augustinová 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 10.95 168
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 17.5.2016) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 09.44 458
2 Lucie StupkováLucie Stupková 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.49 447
3 Martina KřížováMartina Křížová 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 09.70 400
4 Adéla KrajčováAdéla Krajčová 04 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 09.71 397
5 Viktorie JankůViktorie Janků 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 09.74 391
6 Nikola SvobodováNikola Svobodová 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 10.02 332
7 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 10.07 322
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 17.5.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HoláAndrea Holá 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 09.27 499
2 Chalupová KláraChalupová Klára 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.37 475
3 Jolana ŘezníčkováJolana Řezníčková 02 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 09.39 470
4 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 02 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 09.74 391
5 Tereza MálkováTereza Málková 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 09.93 350
6 Marie LorencováMarie Lorencová 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 10.04 328
7 Lenka SeveldováLenka Seveldová 02 ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 10.07 322
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 1:58.84 526
2 Markéta PellováMarkéta Pellová 04 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 2:03.85 453
3 Adéla TomanováAdéla Tomanová 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 2:04.97 438
4 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 2:07.01 410
5 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 2:10.30 368
6 Valová RenataValová Renata 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:15.74 302
7 Lenka TůmováLenka Tůmová 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 2:17.44 283
8 Tereza BekeováTereza Bekeová 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:18.86 267
9 Barbora BaštováBarbora Baštová 04 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 2:24.63 207
10 Eliška KostkováEliška Kostková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 2:24.87 205
11 Vanesa BulínováVanesa Bulínová 02 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2:26.68 188
12 Diana VlastníkováDiana Vlastníková 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2:29.62 162
13 Karolína StříteckáKarolína Střítecká 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:40.29 82
14 Pavla JaníčkováPavla Janíčková 04 ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 2:58.81 6
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 1:58.25 535
2 Aneta TomanováAneta Tomanová 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 2:07.01 410
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 2:07.31 406
4 Adéla SovkováAdéla Sovková 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 2:10.01 371
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová 02 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2:10.54 365
6 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:10.73 362
7 Klára KovářováKlára Kovářová 03 ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 2:10.76 362
8 Sára DoležalováSára Doležalová 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 2:14.05 322
9 Adéla VandasováAdéla Vandasová 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 2:14.94 311
10 Viola SedláčkováViola Sedláčková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2:16.38 295
11 Chalupová KláraChalupová Klára 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:17.41 283
12 Lucie PovalačováLucie Povalačová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:24.61 208
13 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:27.72 179
14 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 2:29.94 159
15 Nela JeřábkováNela Jeřábková 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 2:30.78 152
16 Tereza KnotkováTereza Knotková 03 ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 2:31.97 142
Celkem 16 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ŠtolfováMartina Štolfová 03 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 2:05.36 433
2 Mifková AnetaMifková Aneta 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:06.92 412
3 Jůlie KošákováJůlie Košáková 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 2:10.02 371
4 Vendula BastlováVendula Bastlová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:11.89 348
5 Valentina RuževaValentina Ruževa 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 2:12.32 343
6 Veronika KývalováVeronika Kývalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:16.37 295
7 Lucie NováčkováLucie Nováčková 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 2:19.29 262
8 Petra PeštálováPetra Peštálová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:19.59 259
9 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2:25.33 201
10 Veronika ŠvejdováVeronika Švejdová 02 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 2:27.90 177
11 Natálie KočárkováNatálie Kočárková 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 2:30.70 153
12 Vendula PeterkováVendula Peterková 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 2:36.30 109
13 Nikola AugustinováNikola Augustinová 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 2:38.74 92
14 Adéla VeseláAdéla Veselá 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 2:39.48 87
15 Renata NovákováRenata Nováková 03 ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 2:44.89 56
Celkem 15 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3:24.10 448
2 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:24.35 446
3 Pavel KremláčekPavel Kremláček 04 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:28.74 410
4 Filip SedláčekFilip Sedláček 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:28.77 410
5 Jiří VašíčekJiří Vašíček 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:29.88 401
6 Václavek OndřejVáclavek Ondřej 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:32.59 381
7 Martin TekaleMartin Tekale 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:36.34 353
8 Jakub HorkýJakub Horký 03 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 3:37.67 343
9 Aleš NěmecAleš Němec 02 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 3:37.94 341
10 Martin PetrželaMartin Petržela 04 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 3:41.35 317
11 Tomáš HobzaTomáš Hobza 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:58.88 205
12 Zdeněk PokornýZdeněk Pokorný 02 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 4:06.30 165
13 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza 03 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 4:15.21 122
14 Stanislav SigetyStanislav Sigety 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 4:19.78 102
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:12.07 551
2 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:17.02 507
3 Zbyněk SvobodaZbyněk Svoboda 04 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 3:28.72 411
4 Adam KremláčekAdam Kremláček 03 ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 3:32.55 381
5 Michal NováčekMichal Nováček 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3:33.56 373
6 Kakur MiroslavKakur Miroslav 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:39.14 332
7 Šimon DvořákŠimon Dvořák 04 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3:39.87 327
8 Tomáš ZachaTomáš Zacha 02 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:41.89 313
9 Zdeněk MauleZdeněk Maule 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3:45.88 286
10 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:45.92 286
11 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 3:48.43 269
12 Ondřej HanákOndřej Hanák 04 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:48.45 269
13 Zdeněk VedralZdeněk Vedral 03 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3:50.89 254
14 Kristyán VobůrkaKristyán Vobůrka 02 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 3:56.26 221
Michal LinhartMichal Linhart 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym FričJáchym Frič 02 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3:23.95 449
2 Dang HaiDang Hai 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:33.37 375
3 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 3:36.70 350
4 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:36.73 350
5 Aleš KrutišAleš Krutiš 02 ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 3:41.92 313
6 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:43.08 305
7 Marek TadeášMarek Tadeáš 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:48.02 272
8 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3:49.75 261
9 Filip DvořákFilip Dvořák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4:02.12 187
10 Vít HorčičkaVít Horčička 03 ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 4:06.27 165
11 Šimon RyglŠimon Rygl 02 ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 4:07.71 158
12 Aleš KřečekAleš Křeček 03 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4:10.39 145
13 Michal JíraMichal Jíra 03 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 4:13.05 132
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorný, Procházka, Němeček, Pánek Pokorný, Procházka, Němeček, Pánek ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 32.67 408
2 Průša, Veselý, Javůrek, Kneslík Průša, Veselý, Javůrek, Kneslík Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 33.37 365
3 Vala, Brychta, Sychra, Haza Vala, Brychta, Sychra, Haza ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 33.54 354
4 Dvořák, Korba, Bárta, Kratochvíl Dvořák, Korba, Bárta, Kratochvíl ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 33.92 332
5 Veselý, Hobza, Rybníkář, Abaffy Veselý, Hobza, Rybníkář, Abaffy ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 34.08 323
6 Tesař, Václavek, Novák, Kincl Tesař, Václavek, Novák, Kincl ZŠ JemniceZŠ Jemnice 34.67 289
7 Rajz, Hort, Stoklas, Švéda Rajz, Hort, Stoklas, Švéda ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 34.99 272
8 Kremláček, Zacha, Roth, Novotný Kremláček, Zacha, Roth, Novotný ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 37.23 165
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macháček, Svoboda, Novák, Machát Macháček, Svoboda, Novák, Machát ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 33.35 366
2 Kratochvíl, Pospíšil, Kutálek, Pekárek Kratochvíl, Pospíšil, Kutálek, Pekárek ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 34.13 320
3 Kolář, Švaříček, Krejčí, Šlouf Kolář, Švaříček, Krejčí, Šlouf ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 35.16 263
4 Široký, Němec, Kremláček, Havlíček Široký, Němec, Kremláček, Havlíček ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 35.25 258
5 Ševčík, Šabacký, Sedláček, Frantík Ševčík, Šabacký, Sedláček, Frantík ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 36.22 210
6 Dušovský, Novotný, Kohoutek, Nekuda Dušovský, Novotný, Kohoutek, Nekuda Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 36.86 181
7 Tomek, Mička, Jabůrek, Horčička Tomek, Mička, Jabůrek, Horčička ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 39.47 82
8 Munzar, Novák, Vobůrka, Přikryl Munzar, Novák, Vobůrka, Přikryl ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 41.44 31
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorný, Fedra, Tekale, Keller Pokorný, Fedra, Tekale, Keller ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 35.94 224
2 Kakur, Marek, Kuchař, Novák Kakur, Marek, Kuchař, Novák ZŠ JemniceZŠ Jemnice 36.14 214
3 Krutiš, Syrový, Petržela, Cienciala Krutiš, Syrový, Petržela, Cienciala ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 36.65 190
4 Trojan, Nováček, Bryja, Dobrovolný Trojan, Nováček, Bryja, Dobrovolný Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 36.68 189
5 Noháček, Brabec, Uher, Novotný Noháček, Brabec, Uher, Novotný ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 36.92 178
6 Polák, Frič, Svoboda, Iran Polák, Frič, Svoboda, Iran ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 37.02 174
7 Patočka, Linhart, Minařík, Hobza Patočka, Linhart, Minařík, Hobza ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 37.64 148
8 Fejta, Šťastný, Válek, Vávra Fejta, Šťastný, Válek, Vávra ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 38.94 99
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Svobodová, Tvrdá, Vojtěchová Černá, Svobodová, Tvrdá, Vojtěchová ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 36.32 451
2 Doležalová, Pleskačová, Tůmová, Blatná Doležalová, Pleskačová, Tůmová, Blatná ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 37.28 396
3 Stupková, Bastlová, Kubešová, Cébé Stupková, Bastlová, Kubešová, Cébé ZŠ JemniceZŠ Jemnice 37.37 391
4 Rozmahelová, Bobková, Vybíralová, Nestrojilová Rozmahelová, Bobková, Vybíralová, Nestrojilová ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 37.39 390
5 Tomková, Nohová, Šislerová, Sochorová Tomková, Nohová, Šislerová, Sochorová Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 37.52 383
6 Janoušková, Ruževa, Jeřábková L., Jeřábková N. Janoušková, Ruževa, Jeřábková L., Jeřábková N. ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 38.53 330
7 Procházková, Prokešová, Homolková, Zachová Procházková, Prokešová, Homolková, Zachová ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 38.86 313
Houzarová, Musilová, Křížová, Střítecká Houzarová, Musilová, Křížová, Střítecká Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svobodová, Veselá, Mifková, Nováková Svobodová, Veselá, Mifková, Nováková ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 35.47 502
2 Trunečková, Všetečková, Pechová, Krupičková Trunečková, Všetečková, Pechová, Krupičková ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 36.28 453
3 Čtvrtníčková, Júnová, Jelínková, Krajčová Čtvrtníčková, Júnová, Jelínková, Krajčová ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 36.55 438
4 Valová, Štětinová, Dvořáková, Bulínová Valová, Štětinová, Dvořáková, Bulínová ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 37.74 371
5 Spoustová, Novotná, Stejskalová, Málková Spoustová, Novotná, Stejskalová, Málková ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 38.33 340
6 Tomanová An., Tomanová Ad., Bláhová, Pendlová Tomanová An., Tomanová Ad., Bláhová, Pendlová ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 38.51 331
7 Mušková, Mirovská, Hlouchová, Votavová Mušková, Mirovská, Hlouchová, Votavová Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 38.74 319
8 Janíčková, Kulíková, Nováková, Knotková Janíčková, Kulíková, Nováková, Knotková ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 43.84 110
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurková, Jeřábková, Kosielská, Pisková Jurková, Jeřábková, Kosielská, Pisková ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 35.70 488
2 Kundrumová, Krejčí, Špačková, Řezníčková Kundrumová, Krejčí, Špačková, Řezníčková ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 35.98 471
3 Pellová, Svobodová A., Košáková, Vandasová Pellová, Svobodová A., Košáková, Vandasová ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 38.47 333
4 Havlátová, Jonášová, Nováková, Nováčková Havlátová, Jonášová, Nováková, Nováčková ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 39.69 273
5 Zahrádková, Zelníčková, Lorencová, Sedláčková Zahrádková, Zelníčková, Lorencová, Sedláčková ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 41.06 212
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaculová, Křivánková, Štanclová, Čurdová Vaculová, Křivánková, Štanclová, Čurdová ZŠ JemniceZŠ Jemnice 34.95 535
2 Švecová Mag., Švecová Mar., Holá, Šínová Švecová Mag., Švecová Mar., Holá, Šínová ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 36.91 417
3 Dohnalová, Peštálová, Kývalová, Niederlová Dohnalová, Peštálová, Kývalová, Niederlová ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 40.54 234
4 Peřinková, Povalačová, Klímová, Chňoupková Peřinková, Povalačová, Klímová, Chňoupková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 41.50 194
5 Šimková, Rálbovská, Bendová, Seveldová Šimková, Rálbovská, Bendová, Seveldová ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 42.83 144
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan PánekJan Pánek
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 1.51 396
2 Vlastimil KellerVlastimil Keller
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 1.51 396
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1.48 374
4 Kincl PavelKincl Pavel
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.48 374
5 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
02 1.48 374
6 Leoš NevoralLeoš Nevoral
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 1.45 352
7 Radek KorbaRadek Korba
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.45 352
8 Filip IranFilip Iran
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 1.45 352
9 Pavel PolákPavel Polák
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 1.42 331
10 Šimon RyglŠimon Rygl
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 1.42 331
11 Filip SedláčekFilip Sedláček
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 1.42 331
12= Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.39 310
12= Michal PekárekMichal Pekárek
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 1.39 310
14 Daniel FrantíkDaniel Frantík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 1.39 310
15 Tomáš ŠirokýTomáš Široký
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
02 1.39 310
16 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 1.36 290
17 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.36 290
18 Jakub TomekJakub Tomek
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 1.36 290
19 Jan CiencialaJan Cienciala
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 1.36 290
20 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
04 1.33 270
21 Karel HazaKarel Haza
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 1.33 270
22 Tomáš MunzarTomáš Munzar
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 1.33 270
23 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 1.30 250
24 Ondřej SmolkaOndřej Smolka
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
02 1.30 250
25 Michal NováčekMichal Nováček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1.30 250
26= Adam TrojanAdam Trojan
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.25 218
26= Tomáš KutálekTomáš Kutálek
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 1.25 218
26= Filip NekudaFilip Nekuda
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 1.25 218
29= Novák JakubNovák Jakub
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.25 218
29= Pavel NovotnýPavel Novotný
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.25 218
31 Vojtěch DenemarekVojtěch Denemarek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 1.25 218
32 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 1.20 188
32 Novák TomášNovák Tomáš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.20 188
33 František ŠedaFrantišek Šeda
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 1.20 188
35= Šimon DvořákŠimon Dvořák
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
04 1.10 131
35= Daniel KohoutekDaniel Kohoutek
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.10 131
35= Michal LinhartMichal Linhart
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.10 131
38 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 1.10 131
39 Zdeněk VedralZdeněk Vedral
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 1.10 131
Daniel ProcházkaDaniel Procházka
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 DNS
Tomáš HobzaTomáš Hobza
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 NM
Celkem 41 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína TomkováKarolína Tomková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.41 523
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
02 1.38 491
3 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.32 429
4 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.32 429
5 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 1.29 399
6 Adéla SpoustováAdéla Spoustová
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 1.29 399
7 Veronika HouzarováVeronika Houzarová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1.29 399
8 Iveta ŠtětinováIveta Štětinová
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 1.29 399
9 Petra GrygerkováPetra Grygerková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
02 1.29 399
10= Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.29 399
10= Adéla VodičkováAdéla Vodičková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 1.29 399
12 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 1.26 369
13 Vendula RoubcováVendula Roubcová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 1.26 369
14= Andrea JanouškováAndrea Janoušková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 1.26 369
14= Veronika KývalováVeronika Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.26 369
16 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 1.23 340
17 Tereza JúnováTereza Júnová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 1.23 340
18 Petra PeštálováPetra Peštálová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.23 340
19 Tereza ChalupováTereza Chalupová
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 1.23 340
20 Tereza ValováTereza Valová
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 1.23 340
21 Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 1.20 312
22= Valová RenataValová Renata
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.20 312
22= Adéla KočárováAdéla Kočárová
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
02 1.20 312
24 Klára HomolkováKlára Homolková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 1.20 312
25 Gabriela ChňoupkováGabriela Chňoupková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1.20 312
26 Aneta TomanováAneta Tomanová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 1.15 266
27 Tereza MálkováTereza Málková
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 1.15 266
28 Eva KrouchalováEva Krouchalová
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 1.15 266
29= Julie ŠislerováJulie Šislerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.15 266
29= Rezková NatálieRezková Natálie
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.15 266
29= Lucie NováčkováLucie Nováčková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 1.15 266
32 Michaela JonášováMichaela Jonášová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 1.15 266
33 Natálie BlatnáNatálie Blatná
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 1.15 266
34= Vendula BastlováVendula Bastlová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 1.10 222
34= Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 1.10 222
36 Veronika TrunečkováVeronika Trunečková
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 1.10 222
37= Eliška VeškrnováEliška Veškrnová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 1.10 222
37= Monika DobrovolnáMonika Dobrovolná
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 1.10 222
38 Adéla KulíkováAdéla Kulíková
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
04 1.10 222
40= Kateřina ČejkováKateřina Čejková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1.00 141
40= Michala IbehejováMichala Ibehejová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
04 1.00 141
40= Markéta VotavováMarkéta Votavová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
04 1.00 141
Barbora ŠimkováBarbora Šimková
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
03 DNS
Pavla JaníčkováPavla Janíčková
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
04 NM
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MachátOndřej Machát
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
02 4.90 363
2 Dominik ValaDominik Vala
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 4.79 343
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 4.70 326
4 Adam KratochvílAdam Kratochvíl
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
02 4.57 303
5 Oliver SychraOliver Sychra
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 4.46 283
6 Radek KorbaRadek Korba
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.43 278
7 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 4.42 276
8 Karel HazaKarel Haza
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 4.38 269
9 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 4.37 267
10 Jan PánekJan Pánek
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 4.37 267
11 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.35 264
12 Roman PokornýRoman Pokorný
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 4.32 259
13 Filip MičkaFilip Mička
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 4.30 255
14 Lukáš HortLukáš Hort
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 4.30 255
15 Michal PekárekMichal Pekárek
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 4.25 247
16 Novák JakubNovák Jakub
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 4.22 242
17 Jiří ProcházkaJiří Procházka
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 4.20 239
18 Jan CiencialaJan Cienciala
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 4.18 235
19 Zbyněk SvobodaZbyněk Svoboda
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
04 4.17 234
20 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
02 4.15 230
21 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 4.10 222
23 Kincl PavelKincl Pavel
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 4.10 222
23 Michal NovotnýMichal Novotný
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.04 212
24 Daniel KohoutekDaniel Kohoutek
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.96 199
26 Jan PatočkaJan Patočka
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 3.96 199
26 Petr NevěčnýPetr Nevěčný
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 3.94 196
27 Ondřej SmolkaOndřej Smolka
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
02 3.90 190
28 Petr BřeznaPetr Března
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 3.89 188
29 Ondřej VálekOndřej Válek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 3.87 185
30 Filip IranFilip Iran
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 3.83 179
31 Daniel ProcházkaDaniel Procházka
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 3.81 176
32 Tomáš MunzarTomáš Munzar
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 3.80 174
33 Jiří NeumannJiří Neumann
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 3.75 167
34 Vít HorčičkaVít Horčička
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 3.64 150
35 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 3.62 147
36 Jan CahaJan Caha
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 3.61 146
37 Vojtěch DenemarekVojtěch Denemarek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 3.60 145
38 Vojtěch ToufarVojtěch Toufar
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 3.52 133
39 Zdeněk MauleZdeněk Maule
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.41 118
Novák TomášNovák Tomáš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 DNS
Celkem 40 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.80 506
2 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 4.45 416
3 Šárka VeseláŠárka Veselá
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 4.31 381
4 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.23 362
5 Andrea HoláAndrea Holá
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 4.23 362
6 Mifková AnetaMifková Aneta
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 4.17 347
7 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 4.13 338
8 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 4.13 338
9 Svobodová LucieSvobodová Lucie
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 4.08 326
10 Klára VaculováKlára Vaculová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.00 308
11 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 3.97 301
12 Adéla KubešováAdéla Kubešová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 3.90 285
13 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 3.87 279
14 Martina KřížováMartina Křížová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 3.80 263
15 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
04 3.79 261
16 Aneta BobkováAneta Bobková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 3.74 250
17 Sára SapíkováSára Sapíková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 3.68 237
18 Eliška VeškrnováEliška Veškrnová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 3.68 237
19 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 3.66 233
20 Tereza KočíTereza Kočí
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
04 3.66 233
21 Adéla TomanováAdéla Tomanová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 3.64 229
22 Eliška VojtěchováEliška Vojtěchová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 3.64 229
23 Aneta TvrdáAneta Tvrdá
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
04 3.60 220
24 Lucie MirovskáLucie Mirovská
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.60 220
25 Eva KrouchalováEva Krouchalová
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 3.58 216
26 Nikola ProcházkováNikola Procházková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 3.57 214
27 Viola SedláčkováViola Sedláčková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 3.57 214
28 Veronika ŠvejdováVeronika Švejdová
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
02 3.56 212
29 Petra GrygerkováPetra Grygerková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
02 3.56 212
30 Michala PendlováMichala Pendlová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
04 3.54 208
31 Vanesa BulínováVanesa Bulínová
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
02 3.52 204
32 Julie ŠislerováJulie Šislerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.52 204
33 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 3.49 198
34 Natálie BlatnáNatálie Blatná
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 3.47 194
35 Valentina RuževaValentina Ruževa
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 3.44 188
36 Karolína StříteckáKarolína Střítecká
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 3.36 172
37 Kateřina ČejkováKateřina Čejková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 3.33 167
38 Natálie HonsováNatálie Honsová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.26 153
39 Adéla KulíkováAdéla Kulíková
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
04 3.23 148
40 Adéla StrážnickáAdéla Strážnická
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 3.20 142
41 Barbora ŠimkováBarbora Šimková
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
03 3.02 110
42 Adéla SovkováAdéla Sovková
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 3.00 107
43 Eliška Bendová Eliška Bendová
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
04 2.97 102
44 Klára KunstováKlára Kunstová
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 2.92 94
45 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
02 DNS
46 Karolína NovákováKarolína Nováková
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 DNS
Celkem 46 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSBAR ZSBAR ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3990
2 ZSMYS ZSMYS ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 3856
3 ZSHAV ZSHAV ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 3765
4 GYMTR GYMTR Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3754
5 ZSTMB ZSTMB ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 3714
6 ZSOKR ZSOKR ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3419
7 ZSHOR ZSHOR ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 3410
8 ZSJEM ZSJEM ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3229
9 ZSTYN ZSTYN ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3061
10 ZSJAR ZSJAR ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 3030
11 ZSTGM ZSTGM ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2977
12 ZSBEN ZSBEN ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 2789
13 ZSHUS ZSHUS ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 2551
14 ZSKOP ZSKOP ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 2524
15 KATGY KATGY Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 2119
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan CahaJan Caha
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 59.76 392
2 Filip MičkaFilip Mička
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 56.30 362
3 David ŘíháčekDavid Říháček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 55.16 352
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 54.57 347
5 Vlastimil KellerVlastimil Keller
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 53.94 341
6 Ferenc BenediktFerenc Benedikt
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 53.40 337
7 Lukáš HortLukáš Hort
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 53.10 334
8 Adam MinaříkAdam Minařík
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 50.47 312
9 Pavel NovotnýPavel Novotný
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 50.45 312
10 Jan PolášekJan Polášek
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 50.27 310
11 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 50.07 308
12 Daniel FejtaDaniel Fejta
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 50.04 308
13 Milan RybnikářMilan Rybnikář
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 49.43 303
14 Jan ZahrádkaJan Zahrádka
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 48.82 298
15 Michal JíraMichal Jíra
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
04 48.43 295
16 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
04 47.59 287
17 Daniel FrantíkDaniel Frantík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 46.84 281
18 Vojtěch ToufarVojtěch Toufar
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
02 46.72 280
19 Vojtěch HobzaVojtěch Hobza
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 46.43 278
20 Filip NekudaFilip Nekuda
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 46.07 275
21 Martin KučeraMartin Kučera
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 45.86 273
22 Ondřej HrozníčekOndřej Hrozníček
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 45.35 269
23 Jan ŠabackýJan Šabacký
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 45.04 266
24 Jakub HorkýJakub Horký
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
03 44.95 265
25 Kakur MiroslavKakur Miroslav
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
04 44.63 263
26 Adam VávraAdam Vávra
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
02 44.21 259
27 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
03 43.73 255
28 Jiří UherJiří Uher
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 42.72 247
29 Martin NoháčekMartin Noháček
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 41.56 237
30 Minh Dug LeMinh Dug Le
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 41.29 235
31 Matěj MansfeldMatěj Mansfeld
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
02 39.84 223
32 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 39.82 223
33 Zdeněk PokornýZdeněk Pokorný
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
02 39.47 220
34 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
02 39.25 218
35 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 37.49 204
36 Tomáš JabůrekTomáš Jabůrek
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 37.16 201
37 Petr SyrovýPetr Syrový
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 36.14 193
38 Tomáš BrychtaTomáš Brychta
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 35.25 185
39 Jáchym FričJáchym Frič
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
02 34.41 179
40 Alexandr BílýAlexandr Bílý
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 33.99 175
41 Tadeáš ŠvecTadeáš Švec
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 29.96 143
42 Jan ŠpačekJan Špaček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 26.76 118
Lukáš PevnýLukáš Pevný
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
03 DNS
Celkem 43 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSJEM ZSJEM ZŠ JemniceZŠ Jemnice 4457
2 ZSOKR ZSOKR ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4408
3 ZSTGM ZSTGM ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4313
4 ZSTMB ZSTMB ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice 4223
5 ZSHAV ZSHAV ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 4146
6 ZSHUS ZSHUS ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova 3816
7 ZSHRO ZSHRO ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice 3740
8 ZSBAR ZSBAR ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3688
9 KATGY KATGY Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3612
10 ZSHOR ZSHOR ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 3524
11 ZSTYN ZSTYN ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská 3457
12 ZSBEN ZSBEN ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3362
13 ZSKOP ZSKOP ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 3324
14 GYMTR GYMTR Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3000
15 ZSJAR ZSJAR ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R. 2851
16 ZSBUD ZSBUD ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov 2092
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka JeřábkováLenka Jeřábková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
03 44.91 416
2 Adéla KrajčováAdéla Krajčová
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
04 44.68 413
3 Adéla KubešováAdéla Kubešová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 41.40 372
4 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková
ZŠ HrotoviceZŠ Hrotovice
03 41.29 371
5 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 41.10 369
6 Markéta PellováMarkéta Pellová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
04 40.46 361
7 Barbora PechováBarbora Pechová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
04 39.80 353
8 Nováková AdélaNováková Adéla
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 39.10 344
9 Tereza PyrochtováTereza Pyrochtová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
03 38.34 335
10 Grace GuptaGrace Gupta
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
02 36.45 312
11 Veselá ŠárkaVeselá Šárka
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 36.43 312
12 Adéla StrážnickáAdéla Strážnická
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 36.29 310
13 Eva RálbovskáEva Rálbovská
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
03 35.56 301
14 Kateřina PlockováKateřina Plocková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 35.26 298
15 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 35.03 295
16 Monika HavlátováMonika Havlátová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 34.59 290
17 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
03 34.53 289
18 Michaela NiederlováMichaela Niederlová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 33.60 278
19 Michaela JonášováMichaela Jonášová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 33.31 274
20 Sára DoležalováSára Doležalová
ZŠ Třebíč, TýnskáZŠ Třebíč, Týnská
03 33.30 274
21 Andrea MusilováAndrea Musilová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 32.59 266
22 Dokulilová Dokulilová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 31.71 255
23 Jůlie KošákováJůlie Košáková
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 31.67 255
24 Jolana ŘezníčkováJolana Řezníčková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 31.41 252
25 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
02 31.10 248
26 Viktorie NohováViktorie Nohová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 30.63 243
27 Veronika PeřinkováVeronika Peřinková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 30.51 241
28 Lucie KlímováLucie Klímová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 29.97 235
29 Monika ZahrádkováMonika Zahrádková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 29.63 231
30 Michala IbehejováMichala Ibehejová
ZŠ a MŠ Třebíč, Na KopcíchZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích
04 29.51 229
31 Tereza ŠtraufováTereza Štraufová
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
03 29.24 226
32 Martina ŠtolfováMartina Štolfová
ZŠ Náměšť, HusovaZŠ Náměšť, Husova
03 28.82 221
33 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 28.59 219
34 Stejskalová Stejskalová
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
02 28.00 212
35 Michaela DufkováMichaela Dufková
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 27.89 210
36 Lenka SeveldováLenka Seveldová
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
02 27.22 203
37 Kristýna HolíkováKristýna Holíková
ZŠ TGM M. BudějoviceZŠ TGM M. Budějovice
02 27.07 201
38 Andrea KlementováAndrea Klementová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 27.06 201
39 Diana VlastníkováDiana Vlastníková
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
04 24.28 169
40 Eliška Bendová Eliška Bendová
ZŠ a MŠ BudkovZŠ a MŠ Budkov
04 23.53 160
41 Klára HomolkováKlára Homolková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 21.87 141
42 Vobořilová Vobořilová
ZŠ Jaroměřice n. R.ZŠ Jaroměřice n. R.
02 19.11 111
43 Rezková NatálieRezková Natálie
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 17.25 90
44 Gabriela ChňoupkováGabriela Chňoupková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 13.78 54
Celkem 44 závodníků