výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo Poháru rozhlasu Kraj Vysočina

Třebíč (24. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 07.28 785
2 Michal PopelkaMichal Popelka 00 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 07.87 598
3 Milan BartušekMilan Bartušek 00 ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí 08.01 557
4 Ondřej BrychtaOndřej Brychta 00 ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí 08.17 511
5 Lukáš BačákLukáš Bačák 01 ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí 08.23 495
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek JenerálRadek Jenerál 01 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 07.92 583
2 Dominik NeckářDominik Neckář 00 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 07.99 563
3 Patrik RůžičkaPatrik Růžička 00 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.06 542
4 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.07 540
5 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař 01 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 08.14 520
Pavel ŠimůnekPavel Šimůnek 01 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 24.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KomínDavid Komín 01 ZŠ TřešťZŠ Třešť 08.02 554
2 Tomáš RodTomáš Rod 01 ZŠ TřešťZŠ Třešť 08.12 525
3 Vítězslav ProcházkaVítězslav Procházka 01 ZŠ TřešťZŠ Třešť 08.25 489
4 Lukáš VenhodaLukáš Venhoda 00 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 08.60 398
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PřibylMartin Přibyl 02 ZŠ PacovZŠ Pacov 08.00 560
2 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.31 473
3 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.36 460
4 Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda 02 ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 08.67 381
5 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 08.87 333
6 Radek RitschelRadek Ritschel 02 ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 09.26 249
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 ZŠ TřešťZŠ Třešť 07.83 610
2 Lukáš NovákLukáš Novák 02 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 08.13 523
3 Roman PokornýRoman Pokorný 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.27 484
4 Dominik PřibylDominik Přibyl 02 ZŠ PacovZŠ Pacov 08.38 454
5 Stanislav NečasStanislav Nečas 04 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 08.65 386
6 Petr PřibylPetr Přibyl 03 ZŠ PacovZŠ Pacov 09.53 197
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 24.5.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MachátOndřej Machát 02 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 08.14 520
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.34 465
3 Jiří ProcházkaJiří Procházka 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.42 444
4 Dominik ŠebelaDominik Šebela 03 ZŠ TřešťZŠ Třešť 08.53 416
5 Jan KousalJan Kousal 03 ZŠ TřešťZŠ Třešť 08.65 386
6 Lukáš MacháčekLukáš Macháček 03 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 09.23 255
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 08.25 773
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.29 761
3 Kristýna KoubskáKristýna Koubská 02 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 08.30 758
4 Krajčová EliškaKrajčová Eliška 01 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.77 626
5 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 08.78 624
6 Barbora PánkováBarbora Pánková 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.89 595
7 Lenka HrdličkováLenka Hrdličková 01 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 08.96 576
8 Lucie VondrákováLucie Vondráková 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 09.11 538
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.54 690
2 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 08.60 673
3 Machová KarolínaMachová Karolína 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.84 608
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.88 597
5 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 01 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.94 582
6 Michaela KubíkováMichaela Kubíková 00 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 09.14 531
7 Ševčíková JaroslavaŠevčíková Jaroslava 01 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.26 501
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.21 785
2 Simona DubováSimona Dubová 03 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.53 692
3 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.67 654
4 Klára VaculováKlára Vaculová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.76 629
5 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 03 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 09.03 558
6 Karolína ZárubováKarolína Zárubová 02 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 09.17 523
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PekarováJulie Pekarová 02 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.74 635
2 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.00 566
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 02 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 09.02 561
4 Nikola VytiskováNikola Vytisková 03 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 09.17 523
5 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.35 480
6 Natálie ĎoubalováNatálie Ďoubalová 04 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 09.39 470
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 24.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.58 678
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 08.66 656
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 08.95 579
4 Anna RutschováAnna Rutschová 03 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 09.41 465
5 Sára StrnadováSára Strnadová 02 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 09.43 461
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.85 367
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 1:59.57 515
2 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:00.20 506
3 Kateřina PrůchováKateřina Průchová 02 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:00.92 495
4 Denisa ČekalováDenisa Čekalová 02 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 2:05.96 424
5 Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:07.79 400
6 Veronika MoravanskáVeronika Moravanská 02 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:07.82 400
7 Simona TarabováSimona Tarabová 03 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:08.65 389
8 Tereza VodičkováTereza Vodičková 02 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 2:10.68 363
9 Lenka DohnalováLenka Dohnalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:16.02 299
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 1:50.07 665
2 Natálie ĎoubalováNatálie Ďoubalová 04 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 2:01.40 488
3 Iva MaškováIva Mašková 04 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 2:06.72 414
4 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 2:09.23 381
5 Iveta PekařováIveta Pekařová 03 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 2:11.46 353
6 Vendula LesákováVendula Lesáková 04 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 2:12.67 338
7 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:15.46 305
8 Vendula BastlováVendula Bastlová 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:15.98 299
9 Valérie CébeValérie Cébe 04 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:17.63 280
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 2:34.22 641
2 Marta SlonkováMarta Slonková 01 ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 2:37.59 601
3 Lenka HrdličkováLenka Hrdličková 01 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 2:38.72 588
4 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:46.37 502
5 Sabina PestrováSabina Pestrová 01 ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 2:46.72 498
6 Renata VejmělkováRenata Vejmělková 00 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:50.51 458
7 Adela ŠtumarováAdela Štumarová 00 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:52.43 439
8 Ševčíková JaroslavaŠevčíková Jaroslava 01 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:59.41 371
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KubíkováMichaela Kubíková 00 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 2:43.71 531
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 01 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 2:51.22 451
3 Neshybová MichaelaNeshybová Michaela 01 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:53.32 430
4 Kinclová AndreaKinclová Andrea 02 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:54.82 415
5 Natálie VelcováNatálie Velcová 01 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:57.37 390
6 Michaela HouzarováMichaela Houzarová 02 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 3:01.06 355
7 Klára DočkalováKlára Dočkalová 02 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 3:04.50 324
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 ZŠ PacovZŠ Pacov 3:05.91 607
2 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 3:11.55 556
3 Matěj PelikánMatěj Pelikán 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:13.70 536
4 Jakub JechaJakub Jecha 02 ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 3:15.92 517
5 Tomáš DoležalTomáš Doležal 02 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:16.07 515
6 Petr PřibylPetr Přibyl 03 ZŠ PacovZŠ Pacov 3:19.62 485
7 Vít BrabenecVít Brabenec 03 ZŠ TřešťZŠ Třešť 3:36.15 354
8 Ondřej SmolkaOndřej Smolka 03 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 4:13.00 132
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŠimekPetr Šimek 02 ZŠ PacovZŠ Pacov 3:08.65 582
2 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 02 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:13.87 535
3 Filip SedláčekFilip Sedláček 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:24.38 445
4 František KolbaFrantišek Kolba 03 ZŠ TřešťZŠ Třešť 3:25.56 436
5 Jiří OsmíkJiří Osmík 03 ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 3:27.28 422
6 Zbyněk SvobodaZbyněk Svoboda 04 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 3:27.30 422
7 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 03 ZŠ TřešťZŠ Třešť 3:27.77 418
8 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 03 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:30.65 395
9 Jakub HorkýJakub Horký 03 ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 3:34.96 363
10 Patrik HokePatrik Hoke 02 ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 3:39.05 333
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VětrovskýJakub Větrovský 00 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 4:41.37 672
2 Matouš NeubauerMatouš Neubauer 01 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 4:43.84 656
3 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4:56.64 579
4 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 00 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 4:59.01 565
5 Jakub BendaJakub Benda 01 ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí 4:59.49 563
6 Jan KubíčekJan Kubíček 01 ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí 5:00.02 560
7 David VondruškaDavid Vondruška 00 ZŠ TřešťZŠ Třešť 5:00.61 556
8 Lukáš NovákLukáš Novák 01 ZŠ TřešťZŠ Třešť 5:10.05 503
9 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5:12.11 492
10 Ondřej BudíčekOndřej Budíček 00 ZŠ TřešťZŠ Třešť 5:18.07 460
11 Pavel JiříkPavel Jiřík 01 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 5:28.07 409
12 Dalimil PrůšaDalimil Průša 01 ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 5:30.94 395
13 Martin PekárekMartin Pekárek 00 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 5:33.94 380
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvorský, Švaříček, Neckář, Pilař Dvorský, Švaříček, Neckář, Pilař ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 29.05 669
2 Popelka, Šimůnek, Chmelař, Silkens Popelka, Šimůnek, Chmelař, Silkens ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 29.85 606
3 Bartůněk, Brychta, Aminu, Bačák Bartůněk, Brychta, Aminu, Bačák ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí 30.49 558
4 Jenerál, Taflíř, Růžička, Větrovský Jenerál, Taflíř, Růžička, Větrovský ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 30.53 555
5 Čábel, Komín, Procházka, Rod Čábel, Komín, Procházka, Rod ZŠ TřešťZŠ Třešť 31.27 502
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krpálek, Bartošík, Grulich, Prokeš Krpálek, Bartošík, Grulich, Prokeš ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 31.39 494
2 Cibuľa, Micka, Neubauer, Venhoda Cibuľa, Micka, Neubauer, Venhoda ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 31.75 469
3 Budíček, Vondruška, Gamba, Boček Budíček, Vondruška, Gamba, Boček ZŠ TřešťZŠ Třešť 31.98 454
4 Veselý, Vyplašil, Pipek, Pekárek Veselý, Vyplašil, Pipek, Pekárek ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 34.95 274
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorný, Procházka, Němeček, Pánek Pokorný, Procházka, Němeček, Pánek ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 31.53 484
2 Přibyl D. Hrobský, Linhart, Přibyl M. Přibyl D. Hrobský, Linhart, Přibyl M. ZŠ PacovZŠ Pacov 32.08 447
3 Kubelík, Nechvátal, Kousal, Špringer Kubelík, Nechvátal, Kousal, Špringer ZŠ TřešťZŠ Třešť 32.62 412
4 Pelikán, Zedník, Sukup, Lacina Pelikán, Zedník, Sukup, Lacina ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 32.79 401
5 Macháček, Svoboda, Novák, Machát Macháček, Svoboda, Novák, Machát ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 32.96 390
6 Ritschel, Koutník, Kotěra, Lebeda Ritschel, Koutník, Kotěra, Lebeda ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 33.94 331
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ševčík, Šabacký, Sedláček, Frantík Ševčík, Šabacký, Sedláček, Frantík ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 34.38 306
2 Přibyl P. Šimek, Novotný, Zamrzla Přibyl P. Šimek, Novotný, Zamrzla ZŠ PacovZŠ Pacov 34.74 286
3 Němeček, Brabenec, Kaláb, Janák Němeček, Brabenec, Kaláb, Janák ZŠ TřešťZŠ Třešť 35.01 271
4 Horký, Burian, Smolka, Zerhau Horký, Burian, Smolka, Zerhau ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 36.12 215
Osmík, Nečas, Bantianidis, Doležal Osmík, Nečas, Bantianidis, Doležal ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trojanová, Kuthanová, Bartoňková, Gallová Trojanová, Kuthanová, Bartoňková, Gallová ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 31.58 767
2 Šanderová, Felcmanová, Peňázová, Zámečníková Šanderová, Felcmanová, Peňázová, Zámečníková ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 31.61 765
3 Procházková, Pánková, Kejnovská, Vondráková Procházková, Pánková, Kejnovská, Vondráková ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 33.24 648
4 Machová, Krajčová,Ševčíková, Horká Machová, Krajčová,Ševčíková, Horká ZŠ JemniceZŠ Jemnice 33.75 613
5 Koubská, Kubíková, Hrdličková, Linhartová Koubská, Kubíková, Hrdličková, Linhartová ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 34.08 591
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Abrhámová, Nováková, Kinclová, Šestáková Abrhámová, Nováková, Kinclová, Šestáková ZŠ JemniceZŠ Jemnice 34.31 576
2 Tříletá, Padrnosová, Šerková, Neshybová Tříletá, Padrnosová, Šerková, Neshybová ZŠ JemniceZŠ Jemnice 34.39 571
3 Velcová, Kývalová, Teplanová, Vejmělková Velcová, Kývalová, Teplanová, Vejmělková ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 34.68 552
4 Štumarová, Báťová, Karlíková, Jírová Štumarová, Báťová, Karlíková, Jírová ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 35.07 527
5 Zrzavá, Šafranová, Zíková, Šenkýřová Zrzavá, Šafranová, Zíková, Šenkýřová ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 35.34 510
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Puzrlová, Marková, Strnadová, Rašovská Puzrlová, Marková, Strnadová, Rašovská Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 33.03 662
2 Dubová, Dvořáková, Hodásová, Škarková Dubová, Dvořáková, Hodásová, Škarková ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 33.04 662
3 Vaculová, Křivánková, Štanclová, Čurdová Vaculová, Křivánková, Štanclová, Čurdová ZŠ JemniceZŠ Jemnice 33.12 656
4 Jurková, Jeřábková, Kosielská, Pisková Jurková, Jeřábková, Kosielská, Pisková ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 34.73 549
5 Rychtaříková, Kolářová, Vytisková, Prokýšková Rychtaříková, Kolářová, Vytisková, Prokýšková ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 35.16 521
6 Ďoubalová, Vodičková, Zárubová, Nepokojová Ďoubalová, Vodičková, Zárubová, Nepokojová ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 35.48 501
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Průchová, Moravanská, Pekarová, Váchová Průchová, Moravanská, Pekarová, Váchová ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 34.66 553
2 Čápová, Pekařová, Rusaňuková, Nováková Čápová, Pekařová, Rusaňuková, Nováková ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 35.98 471
3 Krajčová, Vrbová, Satrapová, Nečadová Krajčová, Vrbová, Satrapová, Nečadová ZŠ JemniceZŠ Jemnice 37.88 364
Kloudová, Peštálová, Kývalová, Niederlová Kloudová, Peštálová, Kývalová, Niederlová ZŠ OkříškyZŠ Okříšky DQ
Stupková, Bastlová, Kubešová, Cébé Stupková, Bastlová, Kubešová, Cébé ZŠ JemniceZŠ Jemnice DNF
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radek JenerálRadek Jenerál
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
01 1.75 585
2 Vojtěch BartošíkVojtěch Bartošík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 1.71 552
3 Lukáš BačákLukáš Bačák
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
01 1.67 520
4 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 1.51 396
5 Marian BezákMarian Bezák
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
01 1.51 396
6 David KomínDavid Komín
ZŠ TřešťZŠ Třešť
01 1.51 396
7 Jan VyplašilJan Vyplašil
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 1.51 396
8 Josef MickaJosef Micka
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
00 1.47 367
9 Adam ČábelAdam Čábel
ZŠ TřešťZŠ Třešť
01 1.47 367
10 Martin PekárekMartin Pekárek
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
00 1.43 338
11 Dominik ProkešDominik Prokeš
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
00 1.43 338
12= Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 1.39 310
12= Jakub GambaJakub Gamba
ZŠ TřešťZŠ Třešť
01 1.39 310
14 Jonáš BeránekJonáš Beránek
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
01 1.35 283
15 Nikola BibrNikola Bibr
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
01 1.30 250
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán Stanislav SukupŠtěpán Stanislav Sukup
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 1.55 426
2 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
ZŠ PacovZŠ Pacov
02 1.51 396
3 Jan PánekJan Pánek
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 1.47 367
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík
ZŠ TřešťZŠ Třešť
02 1.47 367
5= Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
02 1.43 338
5= Marek KoutníkMarek Koutník
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
03 1.43 338
7 Filip SedláčekFilip Sedláček
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 1.43 338
8 Athanasios BantianidisAthanasios Bantianidis
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 1.39 310
9 Petr ŠimekPetr Šimek
ZŠ PacovZŠ Pacov
02 1.39 310
10= Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
02 1.35 283
10= Tomáš NěmečekTomáš Němeček
ZŠ TřešťZŠ Třešť
02 1.35 283
12 Martin HrobskýMartin Hrobský
ZŠ PacovZŠ Pacov
02 1.31 257
13 Jiří PavlíčekJiří Pavlíček
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
02 1.31 257
14 Daniel FrantíkDaniel Frantík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 1.31 257
15 Ondřej SmolkaOndřej Smolka
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
02 1.27 231
16 Martin BurianMartin Burian
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
03 1.27 231
17 Tomáš DoležalTomáš Doležal
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 1.23 206
Vít BrabenecVít Brabenec
ZŠ TřešťZŠ Třešť
03 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna GallováKristýna Gallová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
00 1.52 644
2 Anna ŠanderováAnna Šanderová
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
01 1.48 599
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.44 555
4 Jorika KejnovskáJorika Kejnovská
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 1.40 512
5 Šestáková SáraŠestáková Sára
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
01 1.40 512
6 Adéla KývalováAdéla Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.40 512
7 Julie SvrčkováJulie Svrčková
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
02 1.40 512
8= Adela ŠtumarováAdela Štumarová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
00 1.28 389
8= Michaela HouzarováMichaela Houzarová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
02 1.28 389
8= Natálie ŠafranováNatálie Šafranová
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
02 1.28 389
11 Neshybová MichaelaNeshybová Michaela
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
01 1.28 389
12 Eliška LinhartováEliška Linhartová
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 1.24 350
13 Šerková AnetaŠerková Aneta
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
01 1.20 312
Simona ŠenkýřováSimona Šenkýřová
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.42 534
2 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.38 491
3= Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
03 1.30 409
3= Simona DubováSimona Dubová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
03 1.30 409
5 Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
03 1.30 409
6 Tereza VodičkováTereza Vodičková
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
02 1.30 409
7 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 1.30 409
8 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 1.30 409
9 Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 1.30 409
10 Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
03 1.22 331
11= Tereza ŠkarkováTereza Škarková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
03 1.22 331
11= Veronika KývalováVeronika Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.22 331
13 Petra PeštálováPetra Peštálová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.18 293
14 Vendula BastlováVendula Bastlová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 1.18 293
15= Eliška KovačkováEliška Kovačková
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
03 1.10 222
15= Denisa ČekalováDenisa Čekalová
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
02 1.10 222
17 Kateřina DalíkováKateřina Dalíková
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
03 1.10 222
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 6.22 635
2 Vojtěch BartošíkVojtěch Bartošík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 5.50 481
3 Ondřej BrychtaOndřej Brychta
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
00 5.47 475
4 Sebastien PilařSebastien Pilař
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
00 5.33 447
5 Milan BartušekMilan Bartušek
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
00 5.30 441
6 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 5.29 439
7 David VrátilDavid Vrátil
ZŠ TřešťZŠ Třešť
00 5.09 400
8 Jakub VětrovskýJakub Větrovský
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
00 5.04 390
9 Jakub GambaJakub Gamba
ZŠ TřešťZŠ Třešť
01 4.97 377
10 Jan VyplašilJan Vyplašil
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 4.96 375
11 Jan PipekJan Pipek
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 4.92 367
12 David TaflířDavid Taflíř
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
01 4.83 350
13 Patrik StupkaPatrik Stupka
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
01 4.70 326
14 Lukáš VenhodaLukáš Venhoda
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
00 4.69 324
15 Lubomír BočekLubomír Boček
ZŠ TřešťZŠ Třešť
01 4.57 303
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PřibylMartin Přibyl
ZŠ PacovZŠ Pacov
02 5.41 463
2 Štěpán Stanislav SukupŠtěpán Stanislav Sukup
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 5.12 405
3 Ondřej MachátOndřej Machát
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
02 5.01 384
4 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 4.92 367
5 Jan PánekJan Pánek
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 4.92 367
6 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
ZŠ PacovZŠ Pacov
02 4.78 341
7 Vít JanákVít Janák
ZŠ TřešťZŠ Třešť
02 4.78 341
8 Marek KoutníkMarek Koutník
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
03 4.68 323
9 Roman PokornýRoman Pokorný
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 4.66 319
10 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 4.52 294
11 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 4.50 290
12 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček
ZŠ TřešťZŠ Třešť
03 4.35 264
13 Zbyněk SvobodaZbyněk Svoboda
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
04 4.27 250
14 Petr NovotnýPetr Novotný
ZŠ PacovZŠ Pacov
02 4.16 232
15 Jiří PavlíčekJiří Pavlíček
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
02 4.12 225
16 Lukáš HanousekLukáš Hanousek
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
02 4.03 211
17 Kryštof ZerhauKryštof Zerhau
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
03 3.83 179
18 Petr ŠpringerPetr Špringer
ZŠ TřešťZŠ Třešť
03 3.78 171
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ZamečníkováSára Zamečníková
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
01 5.32 648
2 Kristýna GallováKristýna Gallová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
00 5.26 631
3 Kristýna KoubskáKristýna Koubská
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
02 4.84 516
4 Lucie VondrákováLucie Vondráková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 4.79 503
5 Anna ŠanderováAnna Šanderová
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
01 4.77 498
6 Jorika KejnovskáJorika Kejnovská
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 4.53 436
7 Machová KarolínaMachová Karolína
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.51 431
8 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
01 4.48 423
9 Lucie PeňázováLucie Peňázová
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
00 4.46 418
10 Horká LucieHorká Lucie
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
01 4.39 401
11 Barbora PánkováBarbora Pánková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 4.31 381
12 Jana TomanováJana Tomanová
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
02 4.18 350
13 Nováková BarboraNováková Barbora
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.01 310
14 Adéla KývalováAdéla Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 3.97 301
15 Simona ŠenkýřováSimona Šenkýřová
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 3.89 283
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.26 631
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
02 4.68 474
3 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.52 433
4 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
03 4.36 393
5 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
03 4.31 381
6 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 4.30 379
7 Sára StrnadováSára Strnadová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 4.19 352
8 Klára VaculováKlára Vaculová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.16 345
9 Adéla KubešováAdéla Kubešová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 4.15 343
10 Karolína ZárubováKarolína Zárubová
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
02 4.08 326
11 Nikol NepokojováNikol Nepokojová
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
03 4.01 310
12 Kamila ČápováKamila Čápová
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
04 3.99 306
13 Nikola KloudováNikola Kloudová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 3.98 303
14 Anna RutschováAnna Rutschová
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
03 3.96 299
15 Anna RusaňukováAnna Rusaňuková
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
02 3.93 292
16 Tereza KolářováTereza Kolářová
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
02 3.93 292
17 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 3.88 281
18 Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 3.87 279
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krajčová EliškaKrajčová Eliška
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
01 12.17 672
2 Tereza HabermannováTereza Habermannová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
00 10.11 537
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
01 09.54 499
4 Tříletá SimonaTříletá Simona
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
00 09.45 494
5 Padrnosová AlenaPadrnosová Alena
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
00 09.42 492
6 Julie SvrčkováJulie Svrčková
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
02 09.13 473
7 Michaela ProcházkováMichaela Procházková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
01 07.79 386
8 Marta SlonkováMarta Slonková
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
01 07.64 376
9 Vladimíra VeseláVladimíra Veselá
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
00 07.61 374
10 Petra KoukalováPetra Koukalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
00 07.29 354
11 Barbora ZrzaváBarbora Zrzavá
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 07.17 346
12 Denisa HartlováDenisa Hartlová
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 06.55 306
13 Sabina PestrováSabina Pestrová
ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M.
01 06.43 299
14 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
01 05.90 265
Tereza PrášilováTereza Prášilová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
02 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan DoležalMilan Doležal
ZŠ TřešťZŠ Třešť
01 11.91 601
2 Sebastien PilařSebastien Pilař
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 11.44 572
3 Lubomír BočekLubomír Boček
ZŠ TřešťZŠ Třešť
00 11.27 562
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ TřešťZŠ Třešť
00 11.24 560
5 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 10.82 535
6 Patrik RůžičkaPatrik Růžička
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
00 10.26 501
7 David TaflířDavid Taflíř
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
01 10.14 494
8 Jakub BendaJakub Benda
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
01 09.96 483
9 Daniel MálekDaniel Málek
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 09.64 464
10 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
01 09.60 462
11 Mateo PremarMateo Premar
ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova
99 09.37 448
12 Michal PopelkaMichal Popelka
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
00 08.71 408
13 Ondřej GrulichOndřej Grulich
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
01 08.24 381
14 Patrik StupkaPatrik Stupka
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
01 06.57 282
15 Nikola BibrNikola Bibr
ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí
01 06.39 272
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip PerenčayFilip Perenčay
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
02 63.04 420
2 Dominik PřibylDominik Přibyl
ZŠ PacovZŠ Pacov
02 58.05 377
3 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
02 56.90 367
4 Michal ŠevčíkMichal Ševčík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 53.62 339
5 Athanasios BantianidisAthanasios Bantianidis
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 53.24 335
6 Lukáš KalábLukáš Kaláb
ZŠ TřešťZŠ Třešť
03 50.17 309
7 Jiří ProcházkaJiří Procházka
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
03 49.71 305
8 Tomáš ZamrzlaTomáš Zamrzla
ZŠ PacovZŠ Pacov
04 49.08 300
9 Petr HájekPetr Hájek
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
02 48.65 296
10 Jakub HorkýJakub Horký
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
03 47.67 288
11 Stanislav BartoškaStanislav Bartoška
ZŠ TřešťZŠ Třešť
02 47.62 288
12 Jiří OsmíkJiří Osmík
ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S.
03 47.60 288
13 Daniel FrantíkDaniel Frantík
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
02 47.15 284
14 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
03 45.27 268
15 Adam JirákAdam Jirák
ZŠ TřešťZŠ Třešť
02 42.69 246
16 Kryštof ZerhauKryštof Zerhau
ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice
03 36.22 193
17 Lukáš HanousekLukáš Hanousek
ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S.
02 31.78 157
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 24.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 48.50 461
2 Julie KrejčíJulie Krejčí
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
03 48.41 459
3 Kateřina PrůchováKateřina Průchová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
02 46.50 436
4 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
03 42.52 386
5 Veronika MoravanskáVeronika Moravanská
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
02 40.13 357
6 Kateřina MarkováKateřina Marková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 39.44 348
7 Simona TarabováSimona Tarabová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
03 39.40 348
8 Nikol NepokojováNikol Nepokojová
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
03 39.30 347
9 Veronika KývalováVeronika Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 38.64 339
10 Adéla KubešováAdéla Kubešová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 38.22 334
11 Barbora PavlasováBarbora Pavlasová
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
04 34.95 294
12 Michaela NiederlováMichaela Niederlová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 34.86 293
13 Kateřina PlockováKateřina Plocková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 34.58 290
14 Nela SatrapováNela Satrapová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
02 33.97 282
15 Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
03 33.35 275
16 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
04 33.21 273
17 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 31.41 252
18 Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
03 27.76 209
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSBEN ZSBEN ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 6274
2 ZSHAV ZSHAV ZŠ M. Budějovice, HavlíčkovaZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 5695
3 ZSVEM ZSVEM ZŠ Velké MeziříčíZŠ Velké Meziříčí 5346
4 ZSTRE ZSTRE ZŠ TřešťZŠ Třešť 5343
5 ZSHUM ZSHUM ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 5045
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSPAC ZSPAC ZŠ PacovZŠ Pacov 4837
2 ZSZDA ZSZDA ZŠ Žďár n. S.ZŠ Žďár n. S. 4595
3 ZSBAR ZSBAR ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 4448
4 ZSTRE ZSTRE ZŠ TřešťZŠ Třešť 4144
5 ZSSVE ZSSVE ZŠ Světlá n. S.ZŠ Světlá n. S. 4003
6 ZSMYS ZSMYS ZŠ MyslibořiceZŠ Myslibořice 3977
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSNMM ZSNMM ZŠ Nové Město n. M.ZŠ Nové Město n. M. 6559
2 ZSOKR ZSOKR ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6284
3 ZSJEM ZSJEM ZŠ JemniceZŠ Jemnice 5591
4 ZSJIH ZSJIH ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 5382
5 ZSHUM ZSHUM ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 5369
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 GYMVM GYMVM Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 5435
2 ZSJIH ZSJIH ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 5381
3 ZSOKR ZSOKR ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5108
4 ZSJEM ZSJEM ZŠ JemniceZŠ Jemnice 5008
5 ZSPEL ZSPEL ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 4441
6 ZSCHB ZSCHB ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 4362
Celkem 6 závodníků