výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (15. 5. 2016)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:11.13 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:14.40 9.00
3 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:16.56 8.00
4 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:18.02 7.00
5 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:18.46 6.00
6 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:20.23 5.00
7 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:20.34 4.00
8 Ondřej MachOndřej Mach 94 AC ČáslavAC Čáslav 4:21.40 3.00
9 Jan HockJan Hock 98 AC ČáslavAC Čáslav 4:25.72 2.00
10 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:29.22 1.00
11 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:33.91
12 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 4:47.14
13 Tomáš KouřilTomáš Kouřil 93 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:57.15
14 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 5:00.82
15 Adam BártaAdam Bárta 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5:14.66
Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová DNF
Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Josef WolfJosef Wolf 79 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Jan JežekJan Ježek 85 AC ČáslavAC Čáslav DNS
Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:04.87 11.00
2 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 5:05.69 9.00
3 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC ČáslavAC Čáslav 5:17.00 8.00
4 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:34.46 7.00
5 Jana SolánskáJana Solánská 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:41.09 6.00
6 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:56.69 5.00
7 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6:05.95 4.00
Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 9 závodníků