výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VC Tábora a Memoriál Jana Pána

Tábor (27. 7. 2016)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 27.7.2016 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.69 0.180
2 Andrew BarnesAndrew Barnes 88 South AfricaSouth Africa 6 49.81 0.265
3 Michal SurgáčMichal Surgáč 95 SlovakiaSlovakia 4 50.04 0.234
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 50.20 0.153
5 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 50.59 0.196
6 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.88 0.226
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 27.7.2016 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.49 0.242
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.71 0.190
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.59 0.399
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.61 0.269
5 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7 52.80 0.221
6 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 54.48 0.144
7 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 54.70 0.292
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.69 0.180
2 Andrew BarnesAndrew Barnes 88 South AfricaSouth Africa 6 49.81 0.265
3 Michal SurgáčMichal Surgáč 95 SlovakiaSlovakia 4 50.04 0.234
4 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 50.20 0.153
5 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 50.59 0.196
6 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.88 0.226
7 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.49 0.242
8 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.71 0.190
9 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.59 0.399
10 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.61 0.269
11 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7 52.80 0.221
12 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 54.48 0.144
13 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 54.70 0.292

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 27.7.2016 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 4 53.05 0.226
2 Kateryna KlymyukKateryna Klymyuk 95 UkrajinaUkrajina 5 54.60 0.244
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 6 55.13 0.254
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.98 0.297
5 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 3 56.20 0.280
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 27.7.2016 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 61.51 0.307
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 61.69 0.175
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 6 63.37 0.200
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 65.05 0.196
5 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 67.12 0.590
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 4 53.05 0.226
2 Kateryna KlymyukKateryna Klymyuk 95 UkrajinaUkrajina 5 54.60 0.244
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 6 55.13 0.254
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.98 0.297
5 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 3 56.20 0.280
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 61.51 0.307
7 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 61.69 0.175
8 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 6 63.37 0.200
9 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 65.05 0.196
10 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 67.12 0.590