výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A

Stará Boleslav (13. 5. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HrouzekFilip Hrouzek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.99 11.00
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.14 8.50
3 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.54 7.00
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.96 1.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.23
6 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.24
7 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.83
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.22
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90 2.00
2 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.02
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.27
4 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.79
6 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.14
Petr HušekPetr Hušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.14
Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek WagnerMarek Wagner 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.62 5.00
2 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.40
3 Filip UlrichFilip Ulrich 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.45
4 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.75
5 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.34
6 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.35
7 Tadeáš DrábTadeáš Dráb 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.49
Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adan RaškaAdan Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.14 8.50
2 Bruno UlbertBruno Ulbert 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.83 4.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.07
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.14
5 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.16
6 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.61
7 Filip QuaiserFilip Quaiser 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.82
Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UlmannJan Ulmann 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.61 6.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 08.89 3.00
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.23
4 Filip StaněkFilip Staněk 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.27
5 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43
6 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.88
7 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.22
8 Jakub KloučekJakub Klouček 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.40 11.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.52 8.00
3 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.59 7.00
4 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.62 5.50
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.63 4.00
6 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.92
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.17
8 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.88 1.00
2 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.90
3 Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.41
4 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.42
5 Anna DubskáAnna Dubská 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.69
6 Zuzana LiškováZuzana Lišková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 10.05
Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.21
2 Barbora KuškováBarbora Kušková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.77
3 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.81
4 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.12
5 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.44
6 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.48
7 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.87
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.91
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47 9.00
2 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.62 5.50
3 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.70 3.00
4 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 09.37
5 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.41
6 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.55
7 Karolína MaláKarolína Malá 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.79
8 Ema KopicováEma Kopicová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 10.95
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.03
2 Magdalena BrtováMagdalena Brtová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.40
3 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.55
4 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.60
5 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.78
6 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 09.90
7 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.43
8 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.66
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.81 2.00
2 Natálie KarasováNatálie Karasová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.33
3 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.39
4 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.49
5 Adéla KantorováAdéla Kantorová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.53
6 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.59
7 Jitka UrbanováJitka Urbanová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.90
8 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.01
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.95
2 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.25
3 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.50
4 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 09.57
5 Silvie BartošováSilvie Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.59
6 Karolina ŠeflováKarolina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.62
7 Ráchel HumplováRáchel Humplová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.31
8 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10.49
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Veronika BejčkováVeronika Bejčková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.27
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.41
4 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.72
5 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.95
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.20
7 Alžběta IsopováAlžběta Isopová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.12
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 09.60
2 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.87
3 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10.06
4 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.50
MB Adéla TunkováAdéla Tunková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.35
MB Daniela VodičkováDaniela Vodičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.27
Celkem 6 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HrouzekFilip Hrouzek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:05.53 11.00
2 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:06.20 9.00
3 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:09.05 8.00
4 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:29.94 3.00
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:39.92 1.00
6 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:54.91
7 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:59.17
8 Petr HušekPetr Hušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:59.69
9 Matěj ŠtaifMatěj Štaif 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:08.20
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:11.35 7.00
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:16.58 6.00
3 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:25.65 5.00
4 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:25.76 4.00
5 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:33.05 2.00
6 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:51.64
7 Tobiáš SudekTobiáš Sudek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:54.65
8 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:54.91
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:12.16 11.00
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:14.92 9.00
3 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:43.23 6.00
4 Eliška MatasováEliška Matasová 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:43.99 5.00
5 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:44.84 4.00
6 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:47.77 2.00
7 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:49.42
8 Adéla PísačkováAdéla Písačková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:56.65
9 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:01.78
10 Kateřina BabkováKateřina Babková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:23.25
Ema BradáčováEma Bradáčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára StaškováSára Stašková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:22.06 8.00
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:39.12 7.00
3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:46.17 3.00
4 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:49.09 1.00
5 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:51.60
6 Magdalena BrtováMagdalena Brtová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:53.04
7 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3:53.42
8 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:05.76
9 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4:14.12
MB Daniela VodičkováDaniela Vodičková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:54.07
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.18 9.00
2 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.98 7.00
3 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.72 5.00
4 Ondřej MlchOndřej Mlch 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.51 3.00
5 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.13 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.89 11.00
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.38 8.00
3 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.29 6.00
4 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.17 4.00
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.90 2.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.96 11.00
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.00 9.00
3 Marie HolešovskáMarie Holešovská 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 13.14
4 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 13.28
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.01
6 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 14.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12.06 4.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.64 2.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12.88
4 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 13.11
5 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 04 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 14.62
MB Adéla TunkováAdéla Tunková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.44 7.00
2 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 12.93
3 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 13.08
4 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 13.18
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 13.96
6 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 14.25
7 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 16.18
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.96 8.00
2 Helena JankůHelena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.81 6.00
3 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12.05 5.00
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.49 3.00
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.86 1.00
6 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.04
7 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.23
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Česnek,Holec,Vinduška,Hrousek A-Česnek,Holec,Vinduška,Hrousek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:07.96 11.00
2 A-Braun, Reichl, Vosyka, Vosyka A-Braun, Reichl, Vosyka, Vosyka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.57 9.00
3 Dráb, Placatka, Burda, Dražan Dráb, Placatka, Burda, Dražan SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:27.65 8.00
4 A-Gregorský,Urban,Fiala,Roboch A-Gregorský,Urban,Fiala,Roboch Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:30.16 6.00
5 A-Tyle,Mlch,Machálek,Červášek A-Tyle,Mlch,Machálek,Červášek ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:37.20 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Klabzuba,Bajer,Seifrt,Qnaizer B-Klabzuba,Bajer,Seifrt,Qnaizer Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:29.97 7.00
2 C- Všetula, Chocholatý, Kulhánek, MbuMaston C- Všetula, Chocholatý, Kulhánek, MbuMaston A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:33.35 5.00
3 B(MB)- Beneš, Staněk, Nerad, Barták B(MB)- Beneš, Staněk, Nerad, Barták A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:35.09 4.00
4 B- Alexa, Mezera, Mikeš, Podubecký B- Alexa, Mezera, Mikeš, Podubecký A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:37.88 2.00
5 A- Ullman, Dvořák, Klouček, Bečka A- Ullman, Dvořák, Klouček, Bečka A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:46.63 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Sedláčková, Buriánová, Lamačová, Somrová A- Sedláčková, Buriánová, Lamačová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.77 11.00
2 A-Žáková.Pšeničková,Koudelková,Ruttová A-Žáková.Pšeničková,Koudelková,Ruttová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:14.56 8.00
3 A-Placatková,Klasnová,Vesecká,Chrastilová A-Placatková,Klasnová,Vesecká,Chrastilová SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:20.24 7.00
4 A-Humplová,Matasová,Řiháková,Krejčová A-Humplová,Matasová,Řiháková,Krejčová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:45.18
5 A-Urbanová,Isopová,Kalousová,Kučerová A-Urbanová,Isopová,Kalousová,Kučerová ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:48.90
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Bělíčková,Fryaufová,Švarcová,Bendová A-Bělíčková,Fryaufová,Švarcová,Bendová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:11.03 9.00
2 A-Bartošová,Hajná,Kliková,Lukešová A-Bartošová,Hajná,Kliková,Lukešová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:24.84 6.00
3 A- Alexová, Badinová, Brtová, Zichová A- Alexová, Badinová, Brtová, Zichová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:38.29
4 A-Lišková,Soukupová,Stejskalová,Jelínková A-Lišková,Soukupová,Stejskalová,Jelínková Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z.... 3:44.43
5 A- Tuháčková, Přibylová, Vaňková, Dvořáková A- Tuháčková, Přibylová, Vaňková, Dvořáková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3:49.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Lakomá, Stašková, Bystřičanová, Vlková B- Lakomá, Stašková, Bystřičanová, Vlková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:25.19 5.00
2 B-Loučová,Šeflová,Foltýnová,Kučerová B-Loučová,Šeflová,Foltýnová,Kučerová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:28.91 3.00
3 B-Bartošová,Janků,Kantorová,Merhautová B-Bartošová,Janků,Kantorová,Merhautová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:30.02 2.00
4 B-Selenentová,Svobodová,Bejčíková,Jírová B-Selenentová,Svobodová,Bejčíková,Jírová SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:31.10 1.00
5 B-Povlíková,Anýžová,Kuncová,Menclová B-Povlíková,Anýžová,Kuncová,Menclová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:35.71
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Chaloupková, Škutová, Tišerová, Neradová B- Chaloupková, Škutová, Tišerová, Neradová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:32.45
2 C-Truhlaříková,Písačková,Miková,Zalabáková C-Truhlaříková,Písačková,Miková,Zalabáková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:35.39
3 C- Cepáková, Bártíková, Bodnarová, Rogulová C- Cepáková, Bártíková, Bodnarová, Rogulová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3:49.53
4 B- Vlčková, Leváková, Tůmová, Karasová B- Vlčková, Leváková, Tůmová, Karasová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3:51.45
5 C-Babková,Fantová,Konůpková,Malá C-Babková,Fantová,Konůpková,Malá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:57.23
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C- Heráková, Hůlová, Švarcová, Pokorná C- Heráková, Hůlová, Švarcová, Pokorná A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:27.93 4.00
2 C- Dubská, Seidlová, Řepová, Šulcová C- Dubská, Seidlová, Řepová, Šulcová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3:45.22
MB D(MB)- Havlová, Kušková, Tunková, Fikesová D(MB)- Havlová, Kušková, Tunková, Fikesová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
MB D(MB)- Círková, Vodičková, Kulichová, Hrabovská D(MB)- Círková, Vodičková, Kulichová, Hrabovská A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C DNS
MB D(MB)-Hrnčířová,Konečná,Pacltová,Pomlová D(MB)-Hrnčířová,Konečná,Pacltová,Pomlová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:36.12
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.35 11.00
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 1.35 9.00
3 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.30 8.00
4 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.30 7.00
5 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30 6.00
6 Filip MenclFilip Mencl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.25 5.00
7 David KlabzubaDavid Klabzuba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.25 4.00
8 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25 3.00
9 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.10 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.40 11.00
2 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.35 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 1.35 8.00
4 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.30 7.00
5 Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.30 6.00
6= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.25 4.50
6= Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 1.25 4.50
8 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25 3.00
9 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.20 2.00
10 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.20 1.00
11 Eliška MatasováEliška Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 1.10
12 Natálie LeváNatálie Levá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.10
13 Adéla PísačkováAdéla Písačková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.10
14 Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 1.10
Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 NM
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adan RaškaAdan Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5.05 11.00
2 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5.02 9.00
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.89 8.00
4 Marek WagnerMarek Wagner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.23 7.00
5 Pavel VinduškaPavel Vinduška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.14 6.00
6 Bruno UlbertBruno Ulbert
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.09 5.00
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 4.06 4.00
8 David ChocholatýDavid Chocholatý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.80 3.00
9 Tobiáš SudekTobiáš Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.79 2.00
10 Marek MyškaMarek Myška
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.78 1.00
11 Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.69
12 Šimon DrábŠimon Dráb
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 3.52
13 Jan PechJan Pech
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 3.42
14 Jakub RychtaříkJakub Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3.42
15 Filip UlrichFilip Ulrich
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.42
16 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.41
17 Matěj ŠtaifMatěj Štaif
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.37
18 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 3.19
19 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.11
20 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 2.96
21 Václav KučeraVáclav Kučera
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 2.90
22 Tadeáš DrábTadeáš Dráb
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 2.90
23 Matyáš UrbanMatyáš Urban
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2.88
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.67 11.00
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.61 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 4.52 8.00
4 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.43 7.00
5 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 4.37 6.00
6 Sára StaškováSára Stašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.33 5.00
7 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.32 4.00
8 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.11 3.00
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.00 2.00
10 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.96 1.00
11 Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.92
12 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.91
13 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.87
14 Sabina BartošováSabina Bartošová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.68
15 Patricie SvobodováPatricie Svobodová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 3.66
16 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.65
17 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.63
18 Zuzana LiškováZuzana Lišková
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
03 3.57
19 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.54
20 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.54
21 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.47
22 Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
04 3.43
23 Michaela SelementováMichaela Selementová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 3.42
24 Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
05 3.39
25 Veronika PohlováVeronika Pohlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.39
26 Marie HolešovskáMarie Holešovská
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
04 3.37
27 Anna ŽemličkováAnna Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
04 3.35
28 Jitka UrbanováJitka Urbanová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 3.35
29 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 3.32
30 Barbora BambasováBarbora Bambasová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 3.29
31 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.28
32 Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.27
33 Adriana HavlováAdriana Havlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.27
34 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
04 3.25
35 Natálie KarasováNatálie Karasová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 3.24
36 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.19
37 Nikol KonůpkováNikol Konůpková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.15
38 Kristýna VránováKristýna Vránová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 2.97
39 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 2.94
40 Zuzana FantováZuzana Fantová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 2.93
41 Veronika PetříkováVeronika Petříková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 2.87
42 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 2.78
43 Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 2.70
Veronika RajtrováVeronika Rajtrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 DNS
Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 DNS
Celkem 45 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 10.84 11.00
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 10.42 9.00
3 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 09.51 8.00
4 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 09.35 7.00
5 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 09.25 6.00
6 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 09.15 5.00
7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 08.20 4.00
8 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 08.16 3.00
9 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.86 2.00
10 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 07.65 1.00
11 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.60
12 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 07.58
13 Anna DubskáAnna Dubská
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
03 07.46
14 Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 07.40
15 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.28
16 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 06.80
17 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 06.74
18 Barbora BambasováBarbora Bambasová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 06.71
19 Veronika BejčkováVeronika Bejčková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 06.50
20 Miriam SeidlováMiriam Seidlová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
03 06.28
21 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 06.18
22 Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 05.93
23 Karolína ŘepováKarolína Řepová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
03 05.61
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 09.41 11.00
2 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.23 9.00
3 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 07.95 8.00
4 Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.43 7.00
5 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 06.99 6.00
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 06.81 5.00
7 Vítek VocílkaVítek Vocílka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 05.25 4.00
8 Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 05.24 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 59.87 11.00
2 Šimon DrábŠimon Dráb
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 46.16 9.00
3 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 44.56 8.00
4 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 42.66 7.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 42.60 6.00
6 Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 42.34 5.00
7 Matěj ŠabataMatěj Šabata
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 40.18 4.00
8 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 39.80 3.00
9 Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 38.71 2.00
10 Oliver SobotkaOliver Sobotka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 35.00 1.00
11 Jan UlmannJan Ulmann
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 34.25
12 Matěj VšetulaMatěj Všetula
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 33.26
13 Filip StaněkFilip Staněk
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 33.16
14 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 32.19
15 Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 32.05
16 Filip QuaiserFilip Quaiser
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 31.46
17 Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 30.39
18 Ondřej MlchOndřej Mlch
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 29.69
19 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 28.39
20 Jakub KloučekJakub Klouček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 28.24
21 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 27.59
22 Jan PechJan Pech
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 25.97
23 Vítek VocílkaVítek Vocílka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 23.50
24 Václav KučeraVáclav Kučera
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 23.20
Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 DNS
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 40.24 11.00
2 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 39.71 9.00
3 Barbora KuškováBarbora Kušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 38.62 8.00
4 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 38.60 7.00
5 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 37.28 6.00
6 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 37.05 5.00
7 Karolina ŠeflováKarolina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 35.16 4.00
8 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 35.13 3.00
9 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 34.15 2.00
10 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 33.54 1.00
11 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 33.53
12 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 32.42
13 Silvie BartošováSilvie Bartošová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 32.29
14 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 32.00
15 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 30.41
16 Adéla KantorováAdéla Kantorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 29.90
17 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 29.67
18 Ráchel HumplováRáchel Humplová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 29.04
19 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 28.19
20 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 27.87
21 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 27.63
22 Markéta TišerováMarkéta Tišerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 25.97
23 Karolína ŘepováKarolína Řepová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
03 24.21
24 Ema KopicováEma Kopicová
Atletika Stará Boleslav, z.s. BAtletika Stará Boleslav, z....
04 22.45
25 Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 22.08
26 Alžběta IsopováAlžběta Isopová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 21.81
27 Miriam SeidlováMiriam Seidlová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
03 21.63
28 Daniela KrejčováDaniela Krejčová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 21.28
29 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
04 20.63
30 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 18.74
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 143.50
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 128.00
3 SKPRI SKPRI SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 044.00
4 STRZE STRZE Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 037.00
5 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 034.00
6 TEKLB TEKLB A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 026.00
7 SSKSL SSKSL ŠSK SlanýŠSK Slaný 022.50
8 ROZTO ROZTO Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1000 m, 60 m př., 4x300 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m př., 1000 m, 4x300 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 136.50
2 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 110.50
3 STRZE STRZE Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 078.50
4 SKPRI SKPRI SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 055.00
5 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 041.50
6 TEKLB TEKLB A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 014.00
7 ROZTO ROZTO Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 005.00
8 SSKSL SSKSL ŠSK SlanýŠSK Slaný 004.00
9 TKLCE TKLCE A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 003.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1000 m, 60 m př., 4x300 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 1000 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 9 závodníků