2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D
Mladá Boleslav (28. 5. 2016)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.61 | |||||||||||||||
2 | Ladislav VílaLadislav Víla | 95 | AC SYNER Turnov | 11.68 | |||||||||||||||
3 | Marek PovýšilMarek Povýšil | 89 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.73 | |||||||||||||||
4 | Christophe BordesChristophe Bordes | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.06 | |||||||||||||||
Jan OndráčekJan Ondráček | 88 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNF | ||||||||||||||||
MB | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 11.26 | |||||||||||||||
MB | David ŘíhaDavid Říha | 88 | SK Kotlářka Praha | 12.01 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | AC SYNER Turnov | 11.48 | |||||||||||||||
2 | Jan FadrhoncJan Fadrhonc | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.64 | |||||||||||||||
3 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 11.65 | |||||||||||||||
4 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | AC SYNER Turnov | 11.87 | |||||||||||||||
5 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.01 | |||||||||||||||
6 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 11.39 | |||||||||||||||
2 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 11.61 | |||||||||||||||
3 | Marek StudničkaMarek Studnička | 91 | AC SYNER Turnov | 11.82 | |||||||||||||||
4 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.86 | |||||||||||||||
5 | Radek MatoušekRadek Matoušek | 89 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.90 | |||||||||||||||
6= | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12.07 | |||||||||||||||
6= | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.07 | |||||||||||||||
Petr VondraPetr Vondra | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.60 | |||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 11.68 | |||||||||||||||
3 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.85 | |||||||||||||||
4 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 11.98 | |||||||||||||||
5 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12.06 | |||||||||||||||
6 | Tomáš DostálTomáš Dostál | 90 | AC SYNER Turnov | 12.19 | |||||||||||||||
7 | Jan ĎurčovičJan Ďurčovič | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12.25 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.35 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 11.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.60 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | AC SYNER Turnov | 11.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 11.67 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan FadrhoncJan Fadrhonc | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.74 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.75 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 11.66 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ladislav VílaLadislav Víla | 95 | AC SYNER Turnov | 11.70 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 11.75 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Marek StudničkaMarek Studnička | 91 | AC SYNER Turnov | 11.84 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Marek PovýšilMarek Povýšil | 89 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11.92 | |||||||||||||||
6 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12.02 | |||||||||||||||
7 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC TJ Jičín | 12.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.74 | |||||||||||||||
2 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.20 | |||||||||||||||
3 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.48 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 13.63 | |||||||||||||||
5 | Nikola KoutníkováNikola Koutníková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.70 | |||||||||||||||
6 | Vendula PiliarováVendula Piliarová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.06 | |||||||||||||||
MB | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.60 | |||||||||||||||
MB | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | TJ Dukla Praha | 12.88 | |||||||||||||||
2 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.35 | |||||||||||||||
3 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 13.41 | |||||||||||||||
4 | Karolína MichkováKarolína Michková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.69 | |||||||||||||||
5 | Natalia KrčkováNatalia Krčková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.81 | |||||||||||||||
6 | Tereza HüttnerováTereza Hüttnerová | 96 | TJ Dukla Praha | 14.08 | |||||||||||||||
Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.92 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | TJ Dukla Praha | 13.17 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.46 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.54 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 13.60 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.67 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.79 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KoutníkováNikola Koutníková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13.46 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 13.66 | |||||||||||||||
3 | Karolína MichkováKarolína Michková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.67 | |||||||||||||||
4 | Vendula PiliarováVendula Piliarová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.00 | |||||||||||||||
5 | Natalia KrčkováNatalia Krčková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 14.02 | |||||||||||||||
Tereza HüttnerováTereza Hüttnerová | 96 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
MB | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.25 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.14 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 23.24 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.47 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 23.55 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | AC SYNER Turnov | 23.64 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 23.97 | |||||||||||||||
7 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 24.48 | |||||||||||||||
MB | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.26 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.01 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.32 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Marek KocourekMarek Kocourek | 92 | AC TJ Jičín | 23.50 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.93 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Vilém DlouhýVilém Dlouhý | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 23.94 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Ladislav VílaLadislav Víla | 95 | AC SYNER Turnov | 24.03 | |||||||||||||||
7 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 24.51 | |||||||||||||||
8 | Radek MatoušekRadek Matoušek | 89 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 25.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠípekJiří Šípek | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 24.26 | |||||||||||||||
2 | Petr NaimanPetr Naiman | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 24.28 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ČapekTomáš Čapek | 98 | AC TJ Jičín | 24.96 | |||||||||||||||
4 | Jan ĎurčovičJan Ďurčovič | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 25.31 | |||||||||||||||
5 | Christophe BordesChristophe Bordes | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.45 | |||||||||||||||
6 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 25.46 | |||||||||||||||
7 | Petr SchmidtPetr Schmidt | 92 | AC SYNER Turnov | 26.20 | |||||||||||||||
MB | David ŘíhaDavid Říha | 88 | SK Kotlářka Praha | 24.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.20 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna BoušíKristýna Bouší | 96 | TJ Dukla Praha | 26.52 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | TJ Dukla Praha | 27.00 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 27.51 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.75 | |||||||||||||||
MB | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 26.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KoutníkováNikola Koutníková | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 27.73 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 27.86 | 0.50 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 27.87 | |||||||||||||||
4 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.18 | |||||||||||||||
5 | Gabriela PlecitáGabriela Plecitá | 01 | TJ Dukla Praha | 28.61 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav z.s. | 27.86 | 0.50 | ||||||||||||||
2 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 28.21 | |||||||||||||||
3 | Tereza HüttnerováTereza Hüttnerová | 96 | TJ Dukla Praha | 28.50 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 30.35 | |||||||||||||||
5 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 32.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZikmundAdam Zikmund | 92 | AC TJ Jičín | 51.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 52.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | 52.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 53.62 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 55.53 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Prokop VitvarProkop Vitvar | 98 | AC TJ Jičín | 56.10 | 1.00 | ||||||||||||||
Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NaimanPetr Naiman | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 53.24 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 54.77 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Petr SchmidtPetr Schmidt | 92 | AC SYNER Turnov | 55.08 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Richard PabištaRichard Pabišta | 94 | AC Mladá Boleslav z.s. | 55.81 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jan HudskýJan Hudský | 85 | PSK Olymp Praha,z.s. | 56.74 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka | 81 | AC Mladá Boleslav z.s. | 57.97 | |||||||||||||||
7 | Jakub KlusáčekJakub Klusáček | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 61.61 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta MaloškováAlžběta Malošková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 60.07 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 60.11 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 60.85 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 61.18 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | TJ Dukla Praha | 61.56 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 64.22 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 64.67 | |||||||||||||||
3 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 65.17 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 66.41 | |||||||||||||||
5 | Iva NaimanováIva Naimanová | 96 | AC Mladá Boleslav z.s. | 69.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 1:57.25 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | 1:58.53 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Damián VíchDamián Vích | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 1:58.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:04.09 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:04.98 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda | 96 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:05.16 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michal ČernýMichal Černý | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:05.57 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pavel SieglPavel Siegl | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:08.16 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:59.01 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop VitvarProkop Vitvar | 98 | AC TJ Jičín | 2:06.74 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BrunnerOndřej Brunner | 97 | AC TJ Jičín | 2:09.13 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:09.37 | |||||||||||||||
4 | Pavel HorákPavel Horák | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:10.21 | |||||||||||||||
5 | Richard PabištaRichard Pabišta | 94 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:10.26 | |||||||||||||||
6 | Michal BoudníkMichal Boudník | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:12.94 | |||||||||||||||
7 | Jan HudskýJan Hudský | 85 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:14.87 | |||||||||||||||
8 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:17.24 | |||||||||||||||
MB | Lukáš BinarLukáš Binar | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:19.88 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 2:21.35 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:21.40 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:21.90 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:22.94 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | 2:30.95 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Jiřina MarešováJiřina Marešová | 00 | TJ Dukla Praha | 2:31.28 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 4:10.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda | 96 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:12.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lubomír PokornýLubomír Pokorný | 75 | AC TJ Jičín | 4:16.07 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří MilerJiří Miler | 75 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:17.17 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej BrunnerOndřej Brunner | 97 | AC TJ Jičín | 4:17.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal ČernýMichal Černý | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 4:22.49 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC SYNER Turnov | 4:24.73 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:25.26 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michal SuchýMichal Suchý | 94 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:25.67 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Pavel SieglPavel Siegl | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 4:25.92 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Filip SrbeckýFilip Srbecký | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4:33.77 | |||||||||||||||
12 | Jiří FranzJiří Franz | 90 | PSK Olymp Praha,z.s. | 4:34.62 | |||||||||||||||
13 | Vojtěch MálekVojtěch Málek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4:40.48 | |||||||||||||||
14 | Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka | 86 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:44.70 | |||||||||||||||
15 | Marek UhlířMarek Uhlíř | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4:54.70 | |||||||||||||||
MB | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | DNS | |||||||||||||||
Radek KahánekRadek Kahánek | 90 | AC TJ Jičín | DNS | ||||||||||||||||
Richard PabištaRichard Pabišta | 94 | AC Mladá Boleslav z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | TJ Dukla Praha | 4:47.67 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 4:48.46 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:55.08 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Petra SklenářováPetra Sklenářová | 87 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5:14.67 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 5:19.99 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov | 73 | PSK Olymp Praha,z.s. | 5:46.93 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Jůlie HnikováJůlie Hniková | 01 | TJ Dukla Praha | 5:55.78 | |||||||||||||||
8 | Šárka KužílkováŠárka Kužílková | 84 | SK Kotlářka Praha | 6:12.51 | |||||||||||||||
MB | Iva MilesováIva Milesová | 77 | PSK Olymp Praha,z.s. | 5:36.76 | |||||||||||||||
Karolína FiksováKarolína Fiksová | 98 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SklenářováPetra Sklenářová | 87 | AC Mladá Boleslav z.s. | 11:21.51 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 11:44.44 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora MackováBarbora Macková | 89 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12:16.50 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov | 73 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12:19.38 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | 12:24.36 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza PlevkováTereza Plevková | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12:30.35 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Radka VlachováRadka Vlachová | 99 | SK Kotlářka Praha | 12:40.60 | |||||||||||||||
8 | Karolína FiksováKarolína Fiksová | 98 | SK Kotlářka Praha | 12:43.72 | |||||||||||||||
9 | Šárka KužílkováŠárka Kužílková | 84 | SK Kotlářka Praha | 13:16.50 | |||||||||||||||
Johana StarkováJohana Starková | 00 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
10000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PechekPetr Pechek | 83 | PSK Olymp Praha,z.s. | 32:38.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 34:54.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří MilerJiří Miler | 75 | AC Mladá Boleslav z.s. | 35:17.19 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal SuchýMichal Suchý | 94 | AC Mladá Boleslav z.s. | 35:22.01 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Přemysl JežekPřemysl Ježek | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | 35:44.41 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka | 86 | AC Mladá Boleslav z.s. | 37:04.41 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský | 72 | AC SYNER Turnov | 37:14.07 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Martin SemerádMartin Semerád | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 37:40.91 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Radek KahánekRadek Kahánek | 90 | AC TJ Jičín | 37:46.05 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Štěpán HolasŠtěpán Holas | 87 | AC TJ Jičín | 40:45.45 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl | 86 | AC SYNER Turnov | 41:14.35 | |||||||||||||||
12 | Luděk ŠolcLuděk Šolc | 61 | AC Mladá Boleslav z.s. | 42:32.97 | |||||||||||||||
Roman JírůRoman Jírů | 89 | AC SYNER Turnov | DNF | ||||||||||||||||
Petr LajtkepPetr Lajtkep | 73 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jiří FranzJiří Franz | 90 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BoušíKristýna Bouší | 96 | TJ Dukla Praha | 15.35 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.69 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 15.84 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav z.s. | 16.90 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | 17.74 | 1.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SeimlováKristýna Seimlová | 95 | PSK Olymp Praha,z.s. | 17.74 | 1.50 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 17.76 | |||||||||||||||
3 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 18.57 | |||||||||||||||
4 | Alena SkácelováAlena Skácelová | 98 | SK Kotlářka Praha | 19.51 | |||||||||||||||
MB | Iva MilesováIva Milesová | 77 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.37 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler | 92 | AC Slovan Liberec, z.s. | 16.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr StojanovPetr Stojanov | 89 | AC TJ Jičín | 16.68 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 16.75 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 18.33 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj ChválaMatěj Chvála | 93 | AC Slovan Liberec, z.s. | 18.46 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Martin HalounMartin Haloun | 90 | AC SYNER Turnov | 21.23 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | AC Mladá Boleslav z.s. | 16.64 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ŠťastnýMartin Šťastný | 86 | AC TJ Jičín | 18.67 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Mladá Boleslav z.s. | 18.93 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda | 86 | AC SYNER Turnov | 19.07 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PleschingerJan Pleschinger | 80 | PSK Olymp Praha,z.s. | 19.82 | |||||||||||||||
6 | Daniel StojanovDaniel Stojanov | 91 | AC TJ Jičín | 20.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 57.38 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 60.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj KulkaMatěj Kulka | 98 | AC Mladá Boleslav z.s. | 62.22 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Otakar KyptaOtakar Kypta | 86 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 62.88 | 4.50 | ||||||||||||||
Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler | 92 | AC Slovan Liberec, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
MB | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 59.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ČermákMichal Čermák | 97 | AC Mladá Boleslav z.s. | 65.88 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Jan PleschingerJan Pleschinger | 80 | PSK Olymp Praha,z.s. | 65.92 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Michal TopferMichal Topfer | 97 | AC Mladá Boleslav z.s. | 67.92 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 71.79 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MališOndřej Mališ | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 75.40 | |||||||||||||||
Martin ŠťastnýMartin Šťastný | 86 | AC TJ Jičín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 60.48 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AC TJ Jičín | 62.49 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Mladá Boleslav z.s. | 62.88 | 4.50 | ||||||||||||||
4 | Štěpán SuchardaŠtěpán Sucharda | 86 | AC SYNER Turnov | 65.94 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 76 | AC Slovan Liberec, z.s. | 66.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 66.75 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav z.s. | 67.67 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 68.75 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 98 | AC Mladá Boleslav z.s. | 76.51 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 72.52 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Alena SkácelováAlena Skácelová | 98 | SK Kotlářka Praha | 79.71 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Iva MilesováIva Milesová | 77 | PSK Olymp Praha,z.s. | 83.63 | |||||||||||||||
Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hampel, Rada, Šinágl, Vích Hampel, Rada, Šinágl, Vích | PSK Olymp Praha,z.s. | 3:33.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kleprlík, Škoda, Lamač, Horák Kleprlík, Škoda, Lamač, Horák | AC Slovan Liberec, z.s. | 3:38.95 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Brunner, Šimůnek, Vitvar, Zikmund Brunner, Šimůnek, Vitvar, Zikmund | AC TJ Jičín | 3:38.96 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Kulka, Svoboda, Šimůnek, Naiman Kulka, Svoboda, Šimůnek, Naiman | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:39.15 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Monzar, Kožíšek, Kypta, Fadrhonc Monzar, Kožíšek, Kypta, Fadrhonc | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3:41.67 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Tomeš, Horký, Havrda, Schmidt Tomeš, Horký, Havrda, Schmidt | AC SYNER Turnov | 3:46.74 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mašek, Vaynahiy, Demel, Zikmund Mašek, Vaynahiy, Demel, Zikmund | AC Slovan Liberec, z.s. | 3:37.78 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Vlček, Boudník, Bartonek, Hudský Vlček, Boudník, Bartonek, Hudský | PSK Olymp Praha,z.s. | 3:44.39 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Dostál, Studnička, Víla, Sucharda Dostál, Studnička, Víla, Sucharda | AC SYNER Turnov | 3:46.04 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Bordes, Hájek, Nicolas, Černý Bordes, Hájek, Nicolas, Černý | PSK Olymp Praha,z.s. | 3:52.92 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Töpfer, Pabišta, Koudelka, Dutý Töpfer, Pabišta, Koudelka, Dutý | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:55.99 | ||||||||||||||||
6 | Petrželka, Klusáček, Peterka, Mališ Petrželka, Klusáček, Peterka, Mališ | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3:59.09 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petrásková, Malošková, Kačerovská, Jehličková A. Petrásková, Malošková, Kačerovská, Jehličková A. | Univerzitní sportovní klub ... | 4:07.19 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Bouší, Podpěrová, Tesařová, Janušková Bouší, Podpěrová, Tesařová, Janušková | TJ Dukla Praha | 4:11.46 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Kondrátová, Součková, Ručková, Petráková Kondrátová, Součková, Ručková, Petráková | SK Kotlářka Praha | 4:16.65 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Sedláčková, Hlaváčová, Špádová, Nečásková Sedláčková, Hlaváčová, Špádová, Nečásková | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:22.11 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Hniková, Marešová, Cabrnochová, Řežábková Hniková, Marešová, Cabrnochová, Řežábková | TJ Dukla Praha | 4:30.15 | 2.00 | |||||||||||||||
6 | Hájková, Plevková, Kuželková, Březinová Hájková, Plevková, Kuželková, Březinová | PSK Olymp Praha,z.s. | 4:31.51 | 1.00 | |||||||||||||||
7 | Fiksová, Skácelová, Vlachová, Procházková Fiksová, Skácelová, Vlachová, Procházková | SK Kotlářka Praha | 4:49.00 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp Praha,z.s. |
77 | 1.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 1.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC SYNER Turnov |
91 | 1.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ Jičín |
98 | 1.83 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Vilém DlouhýVilém Dlouhý
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 1.80 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Jan FadrhoncJan Fadrhonc
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 1.80 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Marek KocourekMarek Kocourek
AC TJ Jičín |
92 | 1.75 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1.75 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří DvořákJiří Dvořák
AC SYNER Turnov |
89 | 1.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
AC Slovan Liberec, z.s. |
76 | 1.70 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
01 | 1.65 | ||||||||||||||||
Roman JírůRoman Jírů
AC SYNER Turnov |
89 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.71 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 1.62 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 1.53 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.53 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina FidrmucováKateřina Fidrmucová
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 1.45 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Valentýna MalíkováValentýna Malíková
TJ Dukla Praha |
00 | 1.45 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 1.40 | ||||||||||||||||
8 |
Gabriela PlecitáGabriela Plecitá
TJ Dukla Praha |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp Praha,z.s. |
94 | 4.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha,z.s. |
00 | 3.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ivo StrnadIvo Strnad
PSK Olymp Praha,z.s. |
51 | 3.43 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s. |
93 | 3.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ Jičín |
66 | 3.03 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 3.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
01 | 2.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub VlčekJakub Vlček
PSK Olymp Praha,z.s. |
98 | 2.60 | 3.00 | |||||||||||||||
Jakub RulcJakub Rulc
AC TJ Jičín |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka Praha |
93 | 2.80 | 7.00 | |||||||||||||||
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | NM | |||||||||||||||||
Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla Praha |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan FadrhoncJan Fadrhonc
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 6.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC SYNER Turnov |
91 | 6.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 6.21 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha,z.s. |
97 | 6.08 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav z.s. |
97 | 6.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 6.05 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp Praha,z.s. |
94 | 5.93 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr StojanovPetr Stojanov
AC TJ Jičín |
89 | 5.85 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, z.s. |
89 | 5.84 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp Praha,z.s. |
77 | 5.81 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ Jičín |
98 | 5.79 | ||||||||||||||||
12 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 5.79 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 5.64 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 5.60 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 5.55 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
AC SYNER Turnov |
90 | 5.55 | ||||||||||||||||
17 |
Daniel StojanovDaniel Stojanov
AC TJ Jičín |
91 | 5.31 | ||||||||||||||||
18 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha,z.s. |
98 | 5.22 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 5.27 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 5.22 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla Praha |
98 | 4.96 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína TesařováKarolína Tesařová
TJ Dukla Praha |
94 | 4.83 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.72 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s. |
91 | 4.68 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla Praha |
97 | 4.65 | ||||||||||||||||
8 |
Klára SitařováKlára Sitařová
TJ Dukla Praha |
94 | 4.42 | ||||||||||||||||
9 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.14 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 4.12 | ||||||||||||||||
11 |
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.08 | ||||||||||||||||
MB |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 5.37 | ||||||||||||||||
MB |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla Praha |
92 | 5.35 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 14.07 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC SYNER Turnov |
91 | 13.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp Praha,z.s. |
77 | 13.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AC TJ Jičín |
87 | 12.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří DvořákJiří Dvořák
AC SYNER Turnov |
89 | 12.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ Jičín |
92 | 12.37 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr StojanovPetr Stojanov
AC TJ Jičín |
89 | 12.36 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, z.s. |
89 | 12.21 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 11.71 | 2.00 | |||||||||||||||
Martin ŠťastnýMartin Šťastný
AC TJ Jičín |
86 | DNS | |||||||||||||||||
Jan HájekJan Hájek
AC SYNER Turnov |
97 | NM | |||||||||||||||||
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, z.s. |
93 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla Praha |
98 | 10.15 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 09.94 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 09.62 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 11.69 | ||||||||||||||||
MB |
Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp Praha,z.s. |
93 | 11.68 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s. |
91 | 12.38 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 09.18 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s. |
98 | 08.69 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára SitařováKlára Sitařová
TJ Dukla Praha |
94 | 07.99 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová
TJ Dukla Praha |
96 | 07.98 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna SeimlováKristýna Seimlová
PSK Olymp Praha,z.s. |
95 | 07.37 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka Praha |
92 | 06.25 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
AC SYNER Turnov |
77 | 14.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 13.74 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Milan HošekMilan Hošek
AC SYNER Turnov |
98 | 13.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s. |
62 | 11.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 11.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
68 | 10.98 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 10.88 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, z.s. |
92 | 10.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
72 | 09.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s. |
96 | 09.39 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 18.94 | ||||||||||||||||
Zdeněk KlápštěZdeněk Klápště
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
83 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 37.05 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav z.s. |
81 | 32.24 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 25.88 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 24.75 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka Praha |
98 | 23.12 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová
TJ Dukla Praha |
96 | 21.04 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 20.73 | ||||||||||||||||
8 |
Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 17.31 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková
TJ Dukla Praha |
00 | 13.09 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 11.33 | ||||||||||||||||
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 47.27 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
AC SYNER Turnov |
77 | 39.74 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER Turnov |
93 | 37.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 37.12 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s. |
62 | 35.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
68 | 30.64 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ Jičín |
66 | 29.32 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan KosákJan Kosák
AC TJ Jičín |
69 | 27.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan HájekJan Hájek
AC SYNER Turnov |
97 | 26.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš ČerníkTomáš Černík
AC TJ Jičín |
78 | 23.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
72 | 22.22 | ||||||||||||||||
12 |
Martin BuriánMartin Burián
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 16.12 | ||||||||||||||||
Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s. |
93 | DNS | |||||||||||||||||
Zdeněk KlápštěZdeněk Klápště
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
83 | DNS | |||||||||||||||||
Milan HošekMilan Hošek
AC SYNER Turnov |
98 | NM | |||||||||||||||||
MB |
Jakub SamekJakub Samek
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | NM | ||||||||||||||||
Matěj VeselýMatěj Veselý
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav z.s. |
81 | 41.02 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s. |
98 | 38.67 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová
TJ Dukla Praha |
96 | 21.67 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 20.96 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára SitařováKlára Sitařová
TJ Dukla Praha |
94 | 20.21 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina DurychováKateřina Durychová
SK Kotlářka Praha |
92 | 17.47 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza HüttnerováTereza Hüttnerová
TJ Dukla Praha |
96 | 16.28 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 57.33 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER Turnov |
93 | 56.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav z.s. |
93 | 45.65 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s. |
62 | 42.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej BrunnerOndřej Brunner
AC TJ Jičín |
97 | 23.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš ČerníkTomáš Černík
AC TJ Jičín |
78 | 21.90 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, z.s. |
92 | 21.05 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan PleschingerJan Pleschinger
PSK Olymp Praha,z.s. |
80 | 20.19 | 3.00 | |||||||||||||||
MB |
Ivan RychteraIvan Rychtera
AC TJ Jičín |
98 | 19.40 | ||||||||||||||||
Milan HošekMilan Hošek
AC SYNER Turnov |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s. |
97 | 36.30 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s. |
91 | 32.75 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla Praha |
96 | 32.65 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 28.91 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 27.58 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková
TJ Dukla Praha |
00 | 26.15 | 1.00 | |||||||||||||||
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Nikola DoležalováNikola Doležalová
AC Mladá Boleslav z.s. |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Mladá Boleslav z.s. |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Natálie KopčanováNatálie Kopčanová
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DvořákJiří Dvořák
AC SYNER Turnov |
89 | 55.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav z.s. |
85 | 46.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 46.05 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s. |
96 | 46.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, z.s. |
92 | 45.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marek FormánekMarek Formánek
AC SYNER Turnov |
98 | 45.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
68 | 45.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
AC SYNER Turnov |
77 | 43.79 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub VlčekJakub Vlček
PSK Olymp Praha,z.s. |
98 | 43.66 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AC TJ Jičín |
87 | 42.73 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha,z.s. |
98 | 41.94 | ||||||||||||||||
12 |
Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER Turnov |
93 | 41.35 | ||||||||||||||||
13 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 40.83 | ||||||||||||||||
14 |
Jan HájekJan Hájek
AC SYNER Turnov |
97 | 39.18 | ||||||||||||||||
15 |
Marek KocourekMarek Kocourek
AC TJ Jičín |
92 | 38.90 | ||||||||||||||||
16 |
Daniel StojanovDaniel Stojanov
AC TJ Jičín |
91 | 38.87 | ||||||||||||||||
17 |
Martin BuriánMartin Burián
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 36.71 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
72 | 34.57 | ||||||||||||||||
19 |
Matěj KulkaMatěj Kulka
AC Mladá Boleslav z.s. |
98 | 28.70 | ||||||||||||||||
Jan PaločkoJan Paločko
AC SYNER Turnov |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub RulcJakub Rulc
AC TJ Jičín |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Zdeněk KlápštěZdeněk Klápště
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
83 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACTUR ACTUR | AC SYNER Turnov | 193.00 | ||||||||||||||||
2 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha,z.s. | 175.00 | ||||||||||||||||
3 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav z.s. | 167.50 | ||||||||||||||||
4 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, z.s. | 138.50 | ||||||||||||||||
5 | ACJAB ACJAB | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 119.00 | ||||||||||||||||
6 | JICIN JICIN | AC TJ Jičín | 116.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m př., 400 m př. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 096.00 | ||||||||||||||||
2 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav z.s. | 093.50 | ||||||||||||||||
3 | USKPR USKPR | Univerzitní sportovní klub ... | 073.00 | ||||||||||||||||
4 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 060.00 | ||||||||||||||||
5 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha,z.s. | 030.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 4x400 m, 400 m př. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |