Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha-Stromovka (22. 6. 2016)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.90 11.00
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 10.65 9.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 10.39 8.00
4 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 10.21 7.00
5 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 10.20 6.00
6 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 09.53 5.00
7 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 09.06 4.00
8 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 08.37 3.00
9 Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.27 2.00
10 Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 08.21 1.00
11 Vendula DalibováVendula Dalibová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 07.90
12 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 07.64
13 Tereza ŠafářováTereza Šafářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 07.57
14 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 07.50
15 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.32
16 Natálie ValentinováNatálie Valentinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 06.92
17 Anna DomanskáAnna Domanská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 06.35
18 Anna ŽákováAnna Žáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 06.33
19 Daniela RužičováDaniela Ružičová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 06.31
20 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 06.26
21 Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 05.80
22 Klára SieglováKlára Sieglová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 05.78
Radana BudzanowskáRadana Budzanowská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 DNS
Celkem 23 závodníků