3. kolo MPD staršího žactva, skupina A
Praha-Stromovka (22. 6. 2016)hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 22.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 31.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 30.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 24.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 24.19 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna FulínováAnna Fulínová
Spartak Praha 4 |
01 | 24.04 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 23.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 22.16 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 22.07 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp Praha,z.s. |
02 | 22.05 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 21.90 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sára AshbySára Ashby
Spartak Praha 4 |
02 | 20.88 | ||||||||||||||||
12 |
Daniela RužičováDaniela Ružičová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 20.15 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 19.70 | ||||||||||||||||
14 |
Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 19.25 | ||||||||||||||||
15 |
Anna DomanskáAnna Domanská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 18.73 | ||||||||||||||||
16 |
Anna ChvojkováAnna Chvojková
Spartak Praha 4 |
01 | 18.53 | ||||||||||||||||
17 |
Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 18.39 | ||||||||||||||||
18 |
Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 18.03 | ||||||||||||||||
19 |
Jana ŠtruncováJana Štruncová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 17.84 | ||||||||||||||||
20 |
Ema KalivodováEma Kalivodová
Spartak Praha 4 |
02 | 17.71 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta TomáškováAneta Tomášková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 17.07 | ||||||||||||||||
22 |
Jasmína SirotkováJasmína Sirotková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 16.33 | ||||||||||||||||
23 |
Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub ... |
01 | 16.20 | ||||||||||||||||
24 |
Adriana MolováAdriana Molová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 15.04 | ||||||||||||||||
Radana BudzanowskáRadana Budzanowská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |