výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje

Nová Včelnice (15. 5. 2016)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 09.46 11.00
2 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 09.42 9.00
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 08.89 8.00
4 Eliška KunováEliška Kunová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 08.38 7.00
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 08.14 6.00
6 Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 08.05 5.00
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.84 4.00
8 Monika JuráčkováMonika Juráčková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 07.79 3.00
9 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 07.77 2.00
10 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 07.61 1.00
11 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 07.35
12 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 07.20
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 07.14
14 Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 07.00
15 Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 06.54
16 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 06.52
17 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 06.30
18 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 06.03
19 Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 06.03
20 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 05.61
21 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 05.56
22 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 05.34
MB Adéla SedlákováAdéla Sedláková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 08.10
Celkem 23 závodníků