výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje

Nová Včelnice (15. 5. 2016)

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jošt, Šustr, Langmuller, Němeček Jošt, Šustr, Langmuller, Němeček TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:11.96 11.00
2 Beran, Bohm, Pikl, Tetour Beran, Bohm, Pikl, Tetour T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.97 9.00
Jiráň, Kunc, Šísl, Pasák Jiráň, Kunc, Šísl, Pasák Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS 8.00
Štika, Ludvík, Pavlík, Borucký Štika, Ludvík, Pavlík, Borucký T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ 7.00
Poznámky:
DQ dle 170.7 předávka mimo území
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čutková, Králová, Kroupová, Maršálková Čutková, Králová, Kroupová, Maršálková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.46 11.00
2 Adámková, Breková, Herdová, Reichenauerová Adámková, Breková, Herdová, Reichenauerová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.51 5.00
3 Korytárová, Hodinová, Fidlerová, Dostálová Korytárová, Hodinová, Fidlerová, Dostálová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:19.80 4.00
MB Hůlová, Nikodémová, Lisová, Šímová Hůlová, Nikodémová, Lisová, Šímová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:10.94
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Hesová, Pokorná, Pohodová Čechová, Hesová, Pokorná, Pohodová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:04.59 9.00
2 Jánská, Foučková N, Foučková ., Slavíková Jánská, Foučková N, Foučková ., Slavíková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:11.57 8.00
3 Jirásová, Ludvíková, Novotná, Faktorová Jirásová, Ludvíková, Novotná, Faktorová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.05 7.00
4 Ziková, Krejčová, Knapová, Prokýšková Ziková, Krejčová, Knapová, Prokýšková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:18.29 6.00
Celkem 4 závodníků