výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F

Vyškov (14. 5. 2016)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.46 11.00
2 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.59 9.00
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.63 8.00
4 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.67 7.00
5 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.76 6.00
6 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.93 3.00
7 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.00 2.00
8 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.07 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.17
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.30
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.40
4 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.40
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.45
6 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.75
Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.79
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12.85
3 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.92
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.99
5 Dominik LažaDominik Laža 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.37
6 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.71
7 Martin TaberyMartin Tabery 00 AC ProstějovAC Prostějov 14.03
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.24
2 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.32
3 Marek BeláňMarek Beláň 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12.71
4 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 12.90
5 Patrik HřebíčekPatrik Hřebíček 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 13.06
6 Michal ElšíkMichal Elšík 92 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.67
7 Pavel BeznoskaPavel Beznoska 78 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.26
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.81 5.00
2 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.89 4.00
3 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.42
4 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.94
MB Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 12.12
MB Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13.10
MB Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13.33
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 13.33 11.00
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.36 9.00
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.73 6.00
4 Nikol HillerováNikol Hillerová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.76 5.00
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.83 3.00
6 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.98 2.00
7 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 14.06 1.00
8 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HianikováNatálie Hianiková 00 ASK BlanskoASK Blansko 14.11
2 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 14.30
3 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 AC ČejkoviceAC Čejkovice 14.80
4 Barbora HastíkováBarbora Hastíková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.84
5 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová 01 AC ProstějovAC Prostějov 15.65
6 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 00 ASK BlanskoASK Blansko 15.96
Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 13.51 8.00
2 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 ASK BlanskoASK Blansko 13.61 7.00
3 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.79 4.00
4 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14.56
5 Lucie KonvičkováLucie Konvičková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14.60
Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.40
MB Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.54
MB Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.96
MB Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 15.18
MB Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.96
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.44 11.00
2 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.54 9.00
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.50 6.00
4 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.58 4.00
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.66 3.00
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.91
MB Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 23.78
David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.53 5.00
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.71 2.00
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.09
4 Martin KomínekMartin Komínek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.38
5 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.43
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.89
2 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 25.73
3 Šimon KovářŠimon Kovář 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 26.20
4 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.47
5 Dominik LažaDominik Laža 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 26.78
Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 23.16 7.50
2 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.51
3 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 26.16
4 Patrik HřebíčekPatrik Hřebíček 99 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 26.70
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.57
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 14.5.2016) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.16 7.50
2 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 23.72 1.00
MB Theo FievetTheo Fievet 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.43
MB Jiří MaňásekJiří Maňásek 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 25.31
MB Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.04
Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 26.57 11.00
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.48 7.00
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.92 6.00
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 28.39 5.00
5 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 28.73 4.00
6 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 29.56 2.00
7 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 29.98 1.00
Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 26.62 9.00
2 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 27.14 8.00
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 29.32 3.00
4 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 30.31
5 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 30.59
6 Aneta PištěkováAneta Pištěková 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 32.30
Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 30.89
MB Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.52
MB Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 29.80
MB Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 30.58
Lucie KonvičkováLucie Konvičková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 52.52 8.00
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 52.62 7.00
3 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 53.75 5.00
4 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.77 4.00
5 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.86 3.00
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.48
7 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 57.17
8 Matěj MikulecMatěj Mikulec 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 57.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.54 2.00
2 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 55.59
3 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 56.05
4 Andrej KoledaAndrej Koleda 88 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 57.37
5 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 58.24
MB Vojtěch DušekVojtěch Dušek 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 56.07
Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.75 9.00
2 Martin KomínekMartin Komínek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.37
3 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.38
4 Michal ElšíkMichal Elšík 92 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 64.64
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.32 11.00
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.58 6.00
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.83 1.00
4 Tomáš SlezákTomáš Slezák 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 54.94
MB Theo FievetTheo Fievet 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 52.78
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana KudlíkováDana Kudlíková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 60.86 9.00
2 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 62.01 7.00
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 63.23 5.00
4 Anna PliskováAnna Plisková 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 63.65 2.00
5 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 63.91
6 Karin SuranováKarin Suranová 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 65.41
7 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 71.52
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 62.82 6.00
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 63.44 4.00
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 63.68 1.00
4 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 64.99
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 67.47
6 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 74.17
7 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 76.08
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 58.40 11.00
2 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 61.75 8.00
3 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 63.45 3.00
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 65.07
5 Nikola BartíkováNikola Bartíková 00 AK KroměřížAK Kroměříž 66.39
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:05.38 11.00
2 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:06.07 9.00
3 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC ProstějovAC Prostějov 2:08.46 8.00
4 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:09.00 7.00
5 Andrej KoledaAndrej Koleda 88 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:11.10 6.00
6 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:12.20 5.00
7 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:12.83 4.00
8 Matěj MikulecMatěj Mikulec 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:16.53 3.00
9 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:17.28 2.00
MB Jiří MaňásekJiří Maňásek 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:10.41
David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:17.70 11.00
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:17.82 9.00
3 Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:23.51 8.00
4 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 2:25.02 7.00
5 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 ASK BlanskoASK Blansko 2:27.77 6.00
6 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:29.34 5.00
7 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:30.08 4.00
8 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 ASK BlanskoASK Blansko 2:31.12 3.00
9 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:38.04 2.00
10 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:38.06 1.00
11 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:43.61
12 Alena NecidováAlena Necidová 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:51.83
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:24.54 11.00
2 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC ProstějovAC Prostějov 4:25.94 9.00
3 Dominik VoráčDominik Voráč 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:28.95 8.00
4 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:32.04 7.00
5 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:34.87 6.00
6 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 4:35.88 5.00
7 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:36.99 4.00
8 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:40.46 3.00
9 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:44.96 2.00
10 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:46.92 1.00
11 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:47.68
12 Tomáš VečeřaTomáš Večeřa 89 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:50.19
13 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:50.46
14 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:52.58
15 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:16.04
16 Stanislav ChadimStanislav Chadim 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:22.69
17 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:55.01
MB Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:30.15
Michal ElšíkMichal Elšík 92 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Filip ŠvecFilip Švec 91 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Celkem 23 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5:31.51 11.00
2 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 00 ASK BlanskoASK Blansko 5:36.37 9.00
3 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:38.68 8.00
4 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:41.04 7.00
5 Iveta JedličkováIveta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:46.94 6.00
6 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 5:50.12 5.00
Anna BařinováAnna Bařinová 97 AC ČejkoviceAC Čejkovice DNF
Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 8 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15:19.16 11.00
2 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC ProstějovAC Prostějov 16:18.75 9.00
3 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16:22.70 8.00
4 Dominik VoráčDominik Voráč 94 AC ProstějovAC Prostějov 16:46.87 7.00
5 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 16:53.98 6.00
6 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 17:00.75 5.00
7 Tomáš VečeřaTomáš Večeřa 89 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17:09.99 4.00
8 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17:16.38 3.00
9 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17:16.39 2.00
10 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17:22.54 1.00
11 Filip ŠvecFilip Švec 91 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17:34.30
12 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17:39.23
13 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 18:05.96
14 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18:09.98
15 Tomáš KašpaříkTomáš Kašpařík 75 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 18:22.03
16 Stanislav ChadimStanislav Chadim 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19:18.33
17 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21:15.38
MB Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 16:41.42
MB Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 99 JAC BrnoJAC Brno 17:14.08
Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Aleš DedekAleš Dedek 75 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Jiří PolcarJiří Polcar 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 22 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 21:45.72 11.00
2 Julie JakubíčkováJulie Jakubíčková 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21:50.72 9.00
3 Lenka HrabovskáLenka Hrabovská 83 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21:57.62 8.00
4 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 22:09.48 7.00
5 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 23:47.00 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.49 11.00
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15.98 9.00
3 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 16.11 8.00
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 17.57 7.00
5 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 17.79 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.06 5.00
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 ASK BlanskoASK Blansko 18.06 4.00
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 18.13 3.00
4 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 19.50 2.00
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19.93 1.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.41 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 18.84 9.00
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.92 8.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 19.50 7.00
5 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 19.65 6.00
6 Luboš StloukalLuboš Stloukal 71 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.82 5.00
7 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.16 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 58.92 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 61.78 9.00
3 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 61.88 8.00
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 70.61 4.00
5 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 75.25 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 62.14 7.00
2 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 67.02 6.00
3 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 70.18 5.00
4 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 71.58 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 68.68 11.00
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 70.67 9.00
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 71.21 8.00
4 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 77.63 7.00
5 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 77.85 6.00
6 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 84.59 5.00
7 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 88.59 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Jurák, Kočenda, Hrabinec, Jelínek A: Jurák, Kočenda, Hrabinec, Jelínek AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.39 11.00
2 Dvořák, Lípa, Pernica, Voborník Dvořák, Lípa, Pernica, Voborník Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 44.95 9.00
3 Dluhoš, Mikulášek, Mališka, Rakušan Dluhoš, Mikulášek, Mališka, Rakušan Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 46.10 8.00
4 Hvasta, Suchánek, Komínek, Klezl Hvasta, Suchánek, Komínek, Klezl AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.19 7.00
5 Kašpárek, Elšík, Chadla, Kučera Milan Kašpárek, Elšík, Chadla, Kučera Milan TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 51.44 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Jánoš, Majerčák, Romanichenkov, Vácha B: Jánoš, Majerčák, Romanichenkov, Vácha AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 46.78 6.00
2 B - Řezníček, Zeman, Bojanovský, Slavík B - Řezníček, Zeman, Bojanovský, Slavík AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 47.26 5.00
3 Bělák, Hřebíček, Dvořáček, Kocáb Bělák, Hřebíček, Dvořáček, Kocáb AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 48.13 4.00
4 Pazourek, Vrátný, Hladký, Zelinka Pazourek, Vrátný, Hladký, Zelinka AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.04 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dymáčková, Knotková, Němečková, Šrůtková Dymáčková, Knotková, Němečková, Šrůtková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 51.42 11.00
2 Tomková, Balůsková, Čejnová, Plhalová Tomková, Balůsková, Čejnová, Plhalová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 51.69 9.00
3 Havlíková,Janečková, Hillerová, Fuksová Havlíková,Janečková, Hillerová, Fuksová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 53.28 8.00
4 Gorecká, Konvičková, Matějáková, Slováková Gorecká, Konvičková, Matějáková, Slováková TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 53.99 7.00
5 Marečková, Hlaváčková, Krejčiříková, Danihelová Marečková, Hlaváčková, Krejčiříková, Danihelová ASK BlanskoASK Blansko 54.77 6.00
6 Vybíralová, Brančíková, Kuželová, Kuželová Vybíralová, Brančíková, Kuželová, Kuželová AC ProstějovAC Prostějov 54.85 5.00
7 Dvořáková, Suráková, Šťastná, Hubáčková Dvořáková, Suráková, Šťastná, Hubáčková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 57.73 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 1.91 11.00
2 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.78 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 1.75 8.00
4 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.72 7.00
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 1.67 6.00
6 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1.67 5.00
7 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 1.57 4.00
MB Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 1.67
MB Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.67
Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno
75 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiřina MaradováJiřina Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
00 1.68 11.00
2 Kateřina FialováKateřina Fialová
ASK BlanskoASK Blansko
97 1.65 9.00
3 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 1.62 8.00
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.53 7.00
5 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
98 1.53 6.00
6 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
99 1.47 5.00
7 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 1.44 4.00
8 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.36 3.00
9 Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.36 2.00
10 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.26 1.00
Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 DNS
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
01 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3.01 11.00
2 Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
99 2.91 9.00
3 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 2.91 8.00
4 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
85 2.61 7.00
5 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 2.61 6.00
6 Filip ZemanFilip Zeman
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 2.51 5.00
7 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno
75 2.51 4.00
8 Jiří HajzlerJiří Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
63 2.31 3.00
MB Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2.31
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.45 11.00
2 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.01 9.00
3 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
98 2.91 8.00
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 2.51 7.00
5 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
84 2.51 6.00
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
01 2.41 5.00
7 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
ASK BlanskoASK Blansko
00 2.21 4.00
8 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2.01 3.00
9= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.81 1.50
9= Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 1.81 1.50
Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 6.77 +2.5 m/s 6.41 +1.3 m/s 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6.70 +3.2 m/s 9.00
3 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 6.46 +3.5 m/s 6.29 +1.2 m/s 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 6.08 +4.1 m/s 7.00
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 5.74 +2.9 m/s 5.69 +1.7 m/s 6.00
6 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 5.74 +3.0 m/s 5.00
7 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 5.73 +3.2 m/s 4.00
8 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno
85 5.64 +3.1 m/s 5.33 +1.8 m/s 3.00
9 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 5.60 +3.1 m/s 5.40 +1.1 m/s 2.00
10 Martin KocourekMartin Kocourek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5.59 +2.5 m/s 1.00
11 Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
99 5.55 +2.2 m/s
12 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 5.48 +2.7 m/s 5.33 +1.0 m/s
13 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 5.46 +1.9 m/s
14 Martin KomínekMartin Komínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 5.22 +2.4 m/s 4.51 +1.9 m/s
16 Šimon KovářŠimon Kovář
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 5.20 +2.0 m/s
17 Adam BojanovskýAdam Bojanovský
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 5.22 +1.5 m/s
17 Jan PospíšilJan Pospíšil
AC ProstějovAC Prostějov
94 5.18 +1.8 m/s
18 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 5.00 +2.3 m/s
19 Martin TaberyMartin Tabery
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.83 +1.6 m/s
MB Vojtěch DušekVojtěch Dušek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 5.93 +1.9 m/s
MB Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 5.51 +3.7 m/s 5.26 +1.0 m/s
Marek BeláňMarek Beláň
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 5.79 +1.7 m/s 11.00
2 Marcela GoreckáMarcela Gorecká
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
88 5.31 +1.7 m/s 9.00
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 5.24 +1.9 m/s 8.00
4 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
91 5.15 +1.4 m/s 7.00
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 4.90 +0.4 m/s 6.00
6 Alena MatějákováAlena Matějáková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4.83 +0.4 m/s 5.00
7 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 4.72 +3.7 m/s 4.00
8 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová
ASK BlanskoASK Blansko
96 4.64 +0.8 m/s 3.00
9 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
99 4.55 +0.1 m/s 2.00
10 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
98 4.50 +0.3 m/s 1.00
11 Barbora HastíkováBarbora Hastíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 4.47 +0.3 m/s
12 Lucie KonvičkováLucie Konvičková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
99 4.36 +0.5 m/s
13 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
99 4.32 +0.1 m/s
14 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 4.26 +0.2 m/s
15 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 4.10 +1.9 m/s
16 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 4.09 +1.7 m/s
17 Aneta PištěkováAneta Pištěková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 3.93 -1.1 m/s
18 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 3.87 +1.3 m/s
MB Lucie HanákováLucie Hanáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
97 4.55 +1.9 m/s
MB Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 3.96 +2.0 m/s
Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 NM
Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 NM
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 13.67 +1.4 m/s 11.00
2 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 13.24 +2.4 m/s 13.16 +0.1 m/s 9.00
3 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno
85 12.55 +3.8 m/s 12.13 +0.3 m/s 8.00
4 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 12.48 +4.2 m/s 12.24 +2.0 m/s 7.00
5 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 11.98 +1.7 m/s 6.00
6 Jan KoňaříkJan Koňařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
84 11.73 +3.9 m/s 5.00
7 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
71 11.25 -0.5 m/s 4.00
Lukáš KračmarLukáš Kračmar
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 NM
Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 NM
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 11.48 +4.2 m/s 11.34 +1.8 m/s 11.00
2 Johana MičánkováJohana Mičánková
ASK BlanskoASK Blansko
00 11.15 +2.8 m/s 10.88 +2.0 m/s 9.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.71 +3.3 m/s 09.55 +2.0 m/s 8.00
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 10.54 +3.5 m/s 7.00
5 Petra FritschováPetra Fritschová
ASK BlanskoASK Blansko
99 10.42 +3.4 m/s 10.36 +1.8 m/s 6.00
6 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
99 09.95 +3.3 m/s 5.00
7 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová
ASK BlanskoASK Blansko
96 09.73 +2.4 m/s 4.00
8 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
84 09.43 +3.4 m/s 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 11.70 11.00
2 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 10.00 9.00
3 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 09.55 8.00
4 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 09.55 7.00
5 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 09.39 6.00
6 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 09.15 5.00
7 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 08.80 4.00
8 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
95 08.44 3.00
9 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 08.39 2.00
10 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 08.11 1.00
11 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
ASK BlanskoASK Blansko
00 08.06
12 Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK KroměřížAK Kroměříž
00 07.34
13 Barbora MandátováBarbora Mandátová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
96 06.63
14 Natálie MandátováNatálie Mandátová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 06.44
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 DNS
Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 DNS
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 DNS
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 12.50 11.00
2 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 12.50 9.00
3 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 12.19 8.00
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 12.15 7.00
5 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 12.03 6.00
6 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 11.98 5.00
7 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 11.63 4.00
8 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 11.23 3.00
9 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 10.36 2.00
10 Tomáš BlažekTomáš Blažek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
95 10.11 1.00
Jakub JelínekJakub Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
90 DNS
Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 DNS
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNS
Roman WeiterRoman Weiter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNS
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 38.88 11.00
2 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 34.82 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 33.25 8.00
4 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 29.31 7.00
5 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 27.80 6.00
6 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 27.29 5.00
7 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 26.45 4.00
8 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 24.20 3.00
9 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 23.62 2.00
10 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 23.25 1.00
11 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 22.80
12 Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK KroměřížAK Kroměříž
00 22.22
13 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 19.24
Anna BařinováAnna Bařinová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
97 DNS
Natálie MandátováNatálie Mandátová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 DNS
Barbora MandátováBarbora Mandátová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
96 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 39.88 11.00
2 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 38.94 9.00
3 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 37.13 8.00
4 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 36.15 7.00
5 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 35.79 6.00
6 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 33.84 5.00
7 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 33.63 4.00
8 Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 32.30 3.00
9 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 31.40 2.00
10 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 30.72 1.00
11 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 30.70
12 Jan KoňaříkJan Koňařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
84 29.46
13 Tomáš BlažekTomáš Blažek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
95 28.15
14 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 27.31
Jakub JelínekJakub Jelínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
90 DNS
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNS
Gejza ValentGejza Valent
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
53 DNS
Roman WeiterRoman Weiter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 40.78 11.00
2 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 33.98 9.00
3 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
58 30.16 8.00
4 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 28.54 7.00
5 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 27.91 6.00
6 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 26.71 5.00
7 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 25.01 4.00
8 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 23.57 3.00
9 Adéla HumpolíkováAdéla Humpolíková
AK KroměřížAK Kroměříž
00 21.78 2.00
Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 45.03 11.00
2 Jan HorákJan Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
65 39.21 9.00
3 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 36.55 8.00
4 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 34.46 7.00
5 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 34.07 6.00
6 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 33.50 5.00
7 David VlasákDavid Vlasák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
68 33.37 4.00
8 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 30.33 3.00
9 Jan KoňaříkJan Koňařík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
84 27.03 2.00
10 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 25.97 1.00
11 František ValíčekFrantišek Valíček
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
41 15.69
Roman WeiterRoman Weiter
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNS
Tomáš BlažekTomáš Blažek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
95 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Natálie HianikováNatálie Hianiková
ASK BlanskoASK Blansko
00 20.78
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 38.96 11.00
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 31.16 9.00
3 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
95 30.49 8.00
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 30.41 7.00
5 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 30.26 6.00
6 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 29.34 5.00
7 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 28.49 4.00
8 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 26.82 3.00
9 Kateřina FialováKateřina Fialová
ASK BlanskoASK Blansko
97 25.56 2.00
10 Nikola BartíkováNikola Bartíková
AK KroměřížAK Kroměříž
00 25.49 1.00
11 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC ProstějovAC Prostějov
01 25.24
12 Barbora MandátováBarbora Mandátová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
96 24.53
13 Anna BařinováAnna Bařinová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
97 22.76
14 Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 21.00
15 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 19.98
16 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 19.90
17 Natálie MandátováNatálie Mandátová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 17.04
18 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
84 17.03
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 53.26 11.00
2 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 48.84 9.00
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 48.20 8.00
4 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 46.50 7.00
5 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 45.88 6.00
6 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 45.38 5.00
7 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 43.15 4.00
8 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek
AC ProstějovAC Prostějov
89 41.97 3.00
9 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 39.71 2.00
10 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 39.52 1.00
11 Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 39.02
12 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno
75 37.30
Jiří NovákJiří Novák
AC ProstějovAC Prostějov
84 DNS
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 202.50
2 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 151.00
3 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 143.00
4 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 093.00
5 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 067.00
6 TJZNO TJZNO TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 061.00
7 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 057.00
8 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 055.50
9 TRFBR TRFBR AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 026.00
10 ZABBR ZABBR TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky 022.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 208.00
2 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 127.00
3 BLANS BLANS ASK BlanskoASK Blansko 098.00
4 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 097.00
5 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 091.00
6 TJZNO TJZNO TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 080.00
7 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 078.00
8 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 052.00
9 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 024.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, 100 m př., 100 m, 400 m, 400 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků