Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha-Děkanka (15. 5. 2016)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.34 9.00
2 David RichterDavid Richter 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.51 7.00
3 Matěj MachMatěj Mach 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.59 6.00
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.66 5.00
5 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.06 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.97 11.00
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.38 8.00
3 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.76 4.00
4 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.09 1.00
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 35.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 15.5.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.08 2.00
2 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.47
3 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.63
Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 15.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.29
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.55
MB Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.39
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 15.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.40 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.81 8.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.22 7.00
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.70 1.50
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.82
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 15.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.62 9.00
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.41 6.00
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 AK MostAK Most 26.51 4.00
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.77
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 15.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.49 5.00
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.70 1.50
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.90
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.92
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.98
6 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.21
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 15.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.52 3.00
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 27.29
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.80
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.06
5 Tereza NovákováTereza Nováková 99 AK MostAK Most 29.88
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 15.5.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.28
MB Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.55
MB Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.99
Celkem 3 závodníků