výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (III. kategorie)

Kolín (17. 5. 2016)

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub Vyhlídal Jakub Vyhlídal
4.ZŠ Kolín4.ZŠ Kolín
02 5.06
2 Anh Tuan NguyenAnh Tuan Nguyen
ZŠ Týnec n/LZŠ Týnec n/L
02 4.77
3 Lukáš PošíkLukáš Pošík
7.ZŠ Kolín7.ZŠ Kolín
02 4.68
4 Tomáš HumpolákTomáš Humpolák
7.ZŠ Kolín7.ZŠ Kolín
02 4.52
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
ZŠ Velký OsekZŠ Velký Osek
02 4.52
6 Michal KenardžievMichal Kenardžiev
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
03 4.48
7 Denis BellušDenis Belluš
ZŠ Žitomířská Č.BrodZŠ Žitomířská Č.Brod
02 4.41
8 Maxmilián BurdaMaxmilián Burda
4.ZŠ Kolín4.ZŠ Kolín
02 4.40
Vít KozaVít Koza
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
02 4.40
10 Kryštof LasíkKryštof Lasík
1.ZŠ Kolín Bezručova1.ZŠ Kolín Bezručova
02 4.31
Zdeněk VítekZdeněk Vítek
7.ZŠ Kolín Masarykova "B"7.ZŠ Kolín Masarykova "B"
02 4.31
12 Martin PatočkaMartin Patočka
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 4.29
Filip CoubalFilip Coubal
ZŠ. M.Šolleho KouřimZŠ. M.Šolleho Kouřim
03 4.29
14 Martin VedralMartin Vedral
ZŠ VelimZŠ Velim
03 4.28
15 Vojtěch StárekVojtěch Stárek
ZŠ Kostelec nad Č.LesyZŠ Kostelec nad Č.Lesy
02 4.27
Lukáš PitelkaLukáš Pitelka
ZŠ. M.Šolleho KouřimZŠ. M.Šolleho Kouřim
02 4.27
17 Josef SteibrecherJosef Steibrecher
ZŠ VelimZŠ Velim
02 4.26
18 Daniel ZborníkDaniel Zborník
7.ZŠ Kolín Masarykova "B"7.ZŠ Kolín Masarykova "B"
03 4.24
19 Ondřej BoumaOndřej Bouma
3.ZŠ Kolín3.ZŠ Kolín
03 4.19
20 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek
ZŠ Velký OsekZŠ Velký Osek
02 4.16
Jan ZábranskýJan Zábranský
ZŠ Žitomířská Č.BrodZŠ Žitomířská Č.Brod
03 4.16
22 Filip KastnerFilip Kastner
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
03 4.10
23 Jakub JešetaJakub Ješeta
3.ZŠ Kolín3.ZŠ Kolín
04 4.09
24 Michal KuchařMichal Kuchař
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
03 4.06
25 Martin MoravecMartin Moravec
ZŠ Týnec n/LZŠ Týnec n/L
02 4.03
26 Ondřej RudolfOndřej Rudolf
ZŠ Žitomířská Č.BrodZŠ Žitomířská Č.Brod
02 4.02
27 Lukáš CidlinskýLukáš Cidlinský
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 4.01
28 Matěj BaladránMatěj Baladrán
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
03 4.00
29 Jakub DouděraJakub Douděra
4.ZŠ Kolín4.ZŠ Kolín
04 3.99
30 Adam DomnosilAdam Domnosil
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
02 3.97
31 Josef ProvazníkJosef Provazník
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
02 3.93
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Velký OsekZŠ Velký Osek
04 3.93
33 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora
1.ZŠ Kolín Bezručova1.ZŠ Kolín Bezručova
03 3.91
Adam BydlákAdam Bydlák
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.91
35 Dušan SivákDušan Sivák
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 3.88
Jan VachJan Vach
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
03 3.88
37 Martin MandaMartin Manda
ZŠ Týnec n/LZŠ Týnec n/L
02 3.84
Miroslav BotošMiroslav Botoš
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
03 3.84
39 Jakub NedvědilJakub Nedvědil
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
03 3.83
40 Kryštof StarczewskiKryštof Starczewski
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 3.82
Jiří RothanzlJiří Rothanzl
7.ZŠ Kolín7.ZŠ Kolín
02 3.82
42 Martin FousekMartin Fousek
ZŠ Kostelec nad Č.LesyZŠ Kostelec nad Č.Lesy
02 3.81
43 Michal TomanMichal Toman
3.ZŠ Kolín3.ZŠ Kolín
02 3.71
44 Daniel VejsadaDaniel Vejsada
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 3.60
45 Radek ŠpinkaRadek Špinka
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
03 3.57
46 Daniel SimčoDaniel Simčo
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
02 3.56
47 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ. M.Šolleho KouřimZŠ. M.Šolleho Kouřim
03 3.53
48 Lukáš NollLukáš Noll
ZŠ VelimZŠ Velim
03 3.50
49 Bui Bui
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
02 3.27
50 Jiří KuchařJiří Kuchař
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
03 3.25
51 Ladislav ŠnajdrLadislav Šnajdr
7.ZŠ Kolín Masarykova "B"7.ZŠ Kolín Masarykova "B"
02 3.23
52 Lukáš BabinecLukáš Babinec
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 3.17
53 Matěj GubišMatěj Gubiš
ZŠ Kostelec nad Č.LesyZŠ Kostelec nad Č.Lesy
02 2.97
Jaroslav UhlířJaroslav Uhlíř
1.ZŠ Kolín Bezručova1.ZŠ Kolín Bezručova
02 DNS
Poznámky/pokusy:
" Výsledky soutěží družstev jsou ke stažení na www.assk-kolin.cz
Celkem 54 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 17.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
3.ZŠ Kolín3.ZŠ Kolín
03 4.72
2 Andrea VlkováAndrea Vlková
1.ZŠ Kolín Bezručova1.ZŠ Kolín Bezručova
04 4.26
3 Jana SombergováJana Sombergová
7.ZŠ Kolín7.ZŠ Kolín
03 4.10
4 Natálie VáňováNatálie Váňová
ZŠ Velký OsekZŠ Velký Osek
02 4.04
5 Blanka LelkováBlanka Lelková
3.ZŠ Kolín3.ZŠ Kolín
04 4.02
6 Eliška MeissnerováEliška Meissnerová
7.ZŠ Kolín Masarykova "B"7.ZŠ Kolín Masarykova "B"
02 3.95
Anna RadikovskáAnna Radikovská
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
04 3.95
8 Eliška LahodováEliška Lahodová
7.ZŠ Kolín7.ZŠ Kolín
02 3.88
9 Lucie MüllerováLucie Müllerová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 3.87
10 Kateřina MašínováKateřina Mašínová
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
04 3.84
11 Lenka LoužilováLenka Loužilová
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
03 3.82
Adéla VokounováAdéla Vokounová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
03 3.82
13 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová
3.ZŠ Kolín3.ZŠ Kolín
02 3.80
14 Adéla CenkerováAdéla Cenkerová
ZŠ Týnec n/LZŠ Týnec n/L
04 3.79
Kateřina PoklopováKateřina Poklopová
ZŠ Týnec n/LZŠ Týnec n/L
03 3.79
16 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín7.ZŠ Kolín
03 3.78
17 Lucie KoubkováLucie Koubková
4.ZŠ Kolín4.ZŠ Kolín
03 3.76
18 Veronika DittlováVeronika Dittlová
4.ZŠ Kolín4.ZŠ Kolín
03 3.73
Tamara HolzbauerováTamara Holzbauerová
ZŠ VelimZŠ Velim
03 3.73
20 Eliška JirsováEliška Jirsová
ZŠ Týnec n/LZŠ Týnec n/L
03 3.69
Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.69
22 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
03 3.68
23 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 3.65
24 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 3.64
25 Soňa PernicováSoňa Pernicová
7.ZŠ Kolín Masarykova "B"7.ZŠ Kolín Masarykova "B"
03 3.63
26 Lenka ČernáLenka Černá
7.ZŠ Kolín Masarykova "B"7.ZŠ Kolín Masarykova "B"
02 3.62
27 Veronika ZemanováVeronika Zemanová
ZŠ. M.Šolleho KouřimZŠ. M.Šolleho Kouřim
02 3.60
28 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Žitomířská Č.BrodZŠ Žitomířská Č.Brod
03 3.59
29 Daniela BartošováDaniela Bartošová
ZŠ VelimZŠ Velim
04 3.52
30 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová
1.ZŠ Kolín Bezručova1.ZŠ Kolín Bezručova
04 3.49
Lucie LoumanováLucie Loumanová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
04 3.49
32 Mariana NehasilováMariana Nehasilová
ZŠ. M.Šolleho KouřimZŠ. M.Šolleho Kouřim
03 3.48
33 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
4.ZŠ Kolín4.ZŠ Kolín
03 3.47
34 Kateřina VeitováKateřina Veitová
ZŠ VelimZŠ Velim
02 3.46
35 Eliška NěmečkováEliška Němečková
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
02 3.45
36 Pavlína ŘíhováPavlína Říhová
ZŠ Žitomířská Č.BrodZŠ Žitomířská Č.Brod
03 3.44
37 Simona MrázkováSimona Mrázková
1.ZŠ Kolín Bezručova1.ZŠ Kolín Bezručova
03 3.41
Veronika BrázováVeronika Brázová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.41
39 Radka BatelkováRadka Batelková
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
02 3.40
40 Nela JírováNela Jírová
ZŠ Velký OsekZŠ Velký Osek
02 3.38
41 Eliška PancováEliška Pancová
ZŠ Velký OsekZŠ Velký Osek
02 3.35
42 Veronika MášováVeronika Mášová
ZŠ Kostelec nad Č.LesyZŠ Kostelec nad Č.Lesy
03 3.34
43 Eliška HoláEliška Holá
ZŠ. M.Šolleho KouřimZŠ. M.Šolleho Kouřim
04 3.31
44 Aneta HnátkováAneta Hnátková
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
03 3.30
45 Eliška KastnerováEliška Kastnerová
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
03 3.26
46 Eliška BlechováEliška Blechová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
03 3.21
47 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
03 3.15
48 Kamila NovotnáKamila Novotná
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
03 3.12
49 Tereza MackováTereza Macková
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
04 3.11
50 Anna ŠlehoferováAnna Šlehoferová
ZŠ Kostelec nad Č.LesyZŠ Kostelec nad Č.Lesy
03 3.08
51 Bára DubováBára Dubová
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
04 3.06
52 Denisa PražskáDenisa Pražská
ZŠ Žitomířská Č.BrodZŠ Žitomířská Č.Brod
03 3.03
53 Šárka BaričičováŠárka Baričičová
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
03 2.85
54 Radka LindákováRadka Lindáková
ZŠ Kostelec nad Č.LesyZŠ Kostelec nad Č.Lesy
03 2.83
55 Adéla KolářováAdéla Kolářová
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
02 2.75
56 Dominika BejlkováDominika Bejlková
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
02 2.68
Poznámky/pokusy:
" Výsledky soutěží družstev jsou ke stažení na www.assk-kolin.cz
Celkem 56 závodníků