Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou
Kolín (7. 6. 2016)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 7.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj DobrýMatěj Dobrý
ZŠ U Stadionu 756, Chrudim |
02 | 76.21 | 536 | |||||||||||||||
2 |
Šimon BambasŠimon Bambas
ZŠ PŘÍBRAM - BŘEZOVÉ HORY |
02 | 72.22 | 501 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš MisařTomáš Misař
ZŠ Břeclav Slovácká 40 |
02 | 68.22 | 465 | |||||||||||||||
4 |
Adam ZobačAdam Zobač
ZŠ Břeclav Slovácká 40 |
02 | 64.82 | 436 | |||||||||||||||
5 |
Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Englišova, Opava |
02 | 61.90 | 410 | |||||||||||||||
6 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
ZŠ Englišova, Opava |
02 | 61.88 | 410 | |||||||||||||||
7 |
Sebastián WeberSebastián Weber
ZŠ Klatovy Plánická 194 |
03 | 61.54 | 407 | |||||||||||||||
8 |
Jan BohuslavJan Bohuslav
ZŠ PŘÍBRAM - BŘEZOVÉ HORY |
02 | 57.85 | 375 | |||||||||||||||
9 |
Matěj ŠálekMatěj Šálek
ZŠ PŘÍBRAM - BŘEZOVÉ HORY |
03 | 56.74 | 365 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej LenhartOndřej Lenhart
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 56.05 | 359 | |||||||||||||||
11 |
Michael GlocmanMichael Glocman
ZŠ Englišova, Opava |
04 | 54.44 | 346 | |||||||||||||||
12 |
Jakub HamanJakub Haman
ZŠ Břeclav Slovácká 40 |
02 | 53.62 | 339 | |||||||||||||||
13 |
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ZŠ Filosofská Praha |
02 | 53.09 | 334 | |||||||||||||||
14 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ZŠ Filosofská Praha |
02 | 50.77 | 314 | |||||||||||||||
15 |
Dominik PřibylDominik Přibyl
ZŠ Pacov |
02 | 50.45 | 312 | |||||||||||||||
16 |
David KošárekDavid Košárek
ZŠ U Stadionu 756, Chrudim |
02 | 50.14 | 309 | |||||||||||||||
17 |
Robin AdamecRobin Adamec
ZŠ Filosofská Praha |
02 | 49.76 | 306 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej PřibylOndřej Přibyl
ZŠ Klatovy Plánická 194 |
03 | 48.61 | 296 | |||||||||||||||
19 |
Patrik KováčPatrik Kováč
ZŠ Klatovy Plánická 194 |
02 | 48.10 | 292 | |||||||||||||||
20 |
Jakub TesařJakub Tesař
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
03 | 47.63 | 288 | |||||||||||||||
21 |
Filip MedunaFilip Meduna
ZŠ U Stadionu 756, Chrudim |
02 | 46.69 | 280 | |||||||||||||||
22 |
Lukáš GrégrLukáš Grégr
ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk |
02 | 45.93 | 273 | |||||||||||||||
23 |
Tomáš ZamrzlaTomáš Zamrzla
ZŠ Pacov |
04 | 45.85 | 273 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 7.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
Základní škola Josefa Hlávk... |
02 | 60.91 | 618 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
ZŠ a MŠ Jana Železného, Pro... |
02 | 59.41 | 599 | |||||||||||||||
3 |
Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
ZŠ Moskevská Kladno |
02 | 54.24 | 533 | |||||||||||||||
4 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
Základní škola, Praha 3, Je... |
02 | 51.01 | 492 | |||||||||||||||
5 |
Šárka FlegrováŠárka Flegrová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... |
02 | 48.73 | 463 | |||||||||||||||
6 |
Lucie SchusterováLucie Schusterová
ZŠ Englišova, Opava |
03 | 46.91 | 441 | |||||||||||||||
7 |
Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
ZŠ Englišova, Opava |
03 | 46.16 | 431 | |||||||||||||||
8 |
Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... |
03 | 45.10 | 418 | |||||||||||||||
9 |
Klára KlvaňováKlára Klvaňová
ZŠ a MŠ Jana Železného, Pro... |
02 | 44.92 | 416 | |||||||||||||||
10 |
Adéla SchejbalováAdéla Schejbalová
Základní škola Josefa Hlávk... |
02 | 43.52 | 399 | |||||||||||||||
11 |
Anna KubešováAnna Kubešová
Základní škola, Praha 3, Je... |
02 | 43.06 | 393 | |||||||||||||||
12 |
Adéla LonginováAdéla Longinová
Základní škola, Praha 3, Je... |
03 | 42.71 | 389 | |||||||||||||||
13 |
Nicole GrygarováNicole Grygarová
ZŠ a MŠ Jana Železného, Pro... |
02 | 42.63 | 388 | |||||||||||||||
14 |
Lucie StrnádkováLucie Strnádková
ZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou |
02 | 41.69 | 376 | |||||||||||||||
15 |
Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
ZŠ Englišova, Opava |
02 | 40.90 | 366 | |||||||||||||||
16 |
Helena VoráčkováHelena Voráčková
Základní škola Josefa Hlávk... |
03 | 39.44 | 348 | |||||||||||||||
17 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
Sportovní gymnázium Dany a ... |
02 | 38.82 | 341 | |||||||||||||||
18 |
Klára VlasákováKlára Vlasáková
ZŠ Moskevská Kladno |
02 | 37.72 | 328 | |||||||||||||||
19 |
Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... |
04 | 36.72 | 315 | |||||||||||||||
20 |
Markéta PokornáMarkéta Pokorná
ZŠ Moskevská Kladno |
04 | 36.63 | 314 | |||||||||||||||
21 |
Lucie SlovákováLucie Slováková
Sportovní gymnázium Dany a ... |
02 | 35.08 | 296 | |||||||||||||||
22 |
Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
ZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou |
04 | 34.82 | 293 | |||||||||||||||
23 |
Vendula PiskořováVendula Piskořová
Sportovní gymnázium Dany a ... |
02 | 20.79 | 129 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |