Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Kolín (7. 6. 2016)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 2:24.45 764
2 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:25.37 752
3 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 2:27.73 722
4 Barbora BabánkováBarbora Babánková 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, BrnoSportovní gymnázium Ludvíka... 2:28.40 713
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 ZŠ Pošepného nám., Praha 4-ChodovZŠ Pošepného nám., Praha 4-... 2:29.35 701
6 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 ZŠ Lenadra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Lenadra Čecha Nové Město... 2:32.85 658
7 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, BrnoSportovní gymnázium Ludvíka... 2:33.36 651
8 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 ZŠ Englišova, OpavaZŠ Englišova, Opava 2:34.06 643
9 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:37.80 598
10 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 ZŠ Benešovo náměstí PardubiceZŠ Benešovo náměstí Pardubice 2:43.13 537
Marta SlonkováMarta Slonková 01 ZŠ Lenadra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Lenadra Čecha Nové Město... DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika StrnádkováVeronika Strnádková 01 ZŠ Pasířská Jablonec nad NisouZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou 2:41.10 560
2 Sabina PestrováSabina Pestrová 01 ZŠ Lenadra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Lenadra Čecha Nové Město... 2:41.30 558
3 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/24Základní škola, Praha 3, Je... 2:43.14 537
4 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:47.72 488
5 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ZŠ Benešovo náměstí PardubiceZŠ Benešovo náměstí Pardubice 2:48.20 482
6 Hana KouckáHana Koucká 00 ZŠ Pasířská Jablonec nad NisouZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou 2:49.41 470
7 Sára SádeckáSára Sádecká 01 ZŠ Benešovo náměstí PardubiceZŠ Benešovo náměstí Pardubice 2:49.72 466
8 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/24Základní škola, Praha 3, Je... 2:49.84 465
9 Vanessa PetříčkováVanessa Petříčková 02 ZŠ Pasířská Jablonec nad NisouZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou 2:50.50 458
10 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/24Základní škola, Praha 3, Je... 2:52.11 442
11 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 ZŠ Pošepného nám., Praha 4-ChodovZŠ Pošepného nám., Praha 4-... 2:52.31 440
Aneta PochmanováAneta Pochmanová 01 ZŠ Pošepného nám., Praha 4-ChodovZŠ Pošepného nám., Praha 4-... DNS
Celkem 12 závodníků