Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. páteční skokanské závody v Bechyni

Bechyně (6. 5. 2016)
skok vysoký - Junioři (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.80
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.65
skok vysoký - Dorostenci (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.50
2 Jakub RybaJakub Ryba 99 BechyněBechyně 1.30
skok vysoký - Žáci (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj BínaMatěj Bína 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.45
2 Patrik BartíkPatrik Bartík 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.45
3 Adam BerkaAdam Berka 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.40
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek DudaRadek Duda 04 BechyněBechyně 1.25
skok vysoký - Ženy (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina DrdováMartina Drdová 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.50
skok daleký - Junioři (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5.60
2 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.58
skok daleký - Dorostenci (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub RybaJakub Ryba 99 BechyněBechyně 3.88
skok daleký - Žáci (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik BartíkPatrik Bartík 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.62
2 Matěj BínaMatěj Bína 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.34
3 Adam BerkaAdam Berka 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3.49
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek DudaRadek Duda 04 BechyněBechyně 3.42
skok daleký - Ženy (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina DrdováMartina Drdová 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.70
skok daleký - Dorostenky (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.27
2 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.20
trojskok - Junioři (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.70
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.35
trojskok - Dorostenci (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.83
2 Jakub RybaJakub Ryba 99 BechyněBechyně 07.94
trojskok - Ženy (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina DrdováMartina Drdová 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.02
trojskok - Dorostenky (pátek, 6.5.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.91