Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha-Děkanka (11. 5. 2016)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Moucha, Robert 01 SK Aktis Praha 23,00
2 Kuban, Ondřej 01 PSK Olymp Praha,z.s. 22,00
3 Málek, Vít 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22,00
4 Vacek, Matyáš 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22,00
5 Auředníková, Barbora 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22,00
6 Suchomelová, Anna 02 SK Aktis Praha 22,00
7 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 20,00
8 Janatka, Miroslav 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20,00
9 Ornst, Martin 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20,00
10 Šťastná, Kateřina 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20,00
11 Slavíková, Veronika 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19,00
12 Kaletová, Ema 02 Spartak Praha 4 19,00
13 Borovská, Michaela 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18,00
14 Richterová, Agáta 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17,00
15 Špronglová, Aneta 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17,00
16 Dostál, Radim 02 Univerzitní sportovní klub Praha 17,00
17 Husáková, Tereza 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17,00
18 Rabiňáková, Nikola 01 Spartak Praha 4 16,00
19 Kaiser, Tomáš 01 PSK Olymp Praha,z.s. 16,00
20 Stezka, Jakub 01 Univerzitní sportovní klub Praha 15,00
21 Blachowicz, Jaroslav 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15,00
22 Rybák, Adam 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15,00
23 Kozák, Miroslav 02 Spartak Praha 4 15,00
24 Pašková, Monika 02 SK Aktis Praha 15,00
25 Veselá, Eliška 02 Univerzitní sportovní klub Praha 15,00
26 Eibichová, Eliška 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14,00
27 Ščepán, Jan 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14,00
28 Damašková, Eliška 01 SK Aktis Praha 13,00
29 Kratochvíl, Lukáš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13,00
30 Peštová, Diana 02 Spartak Praha 4 13,00
31 Fiřtíková, Barbora 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12,00
32 Harazímová, Jitka 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12,00
33 Kramolišová, Markéta 01 SK Aktis Praha 12,00
34 Málková, Anna 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12,00
35 Tichá, Kateřina 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12,00
36 Jeřábek, Vít 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11,00
37 Voldřich, Václav 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11,00
38 Kordíková, Barbora 01 Spartak Praha 4 11,00
39 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 11,00
40 Cypro, Daniel 02 Spartak Praha 4 11,00
41 Křepelková, Johana 02 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
42 Hloušková, Tereza 02 PSK Olymp Praha,z.s. 10,00
43 Šestáková, Iveta 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10,00
44 Mudraninec, Vojtěch 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10,00
45 Neumann, Radek 01 Spartak Praha 4 9,00
46 Fišer, František 01 SK Aktis Praha 9,00
47 Bell, Julia-Anna Lily 01 Spartak Praha 4 9,00
48 Žáková, Anna 01 Spartak Praha 4 9,00
49 Zuklín, Ondřej 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 9,00
50 Fridrichová, Natálie 02 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
51 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 9,00
52 Wooller, Tomáš 02 Spartak Praha 4 8,00
53 Kheilová, Andrea 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 8,00
54 Oulický, Jáchym 02 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
55 Mareš, Jan 01 Spartak Praha 4 8,00
56 Kulhánek, Michal 01 SK Aktis Praha 8,00
57 Hes, Richard 01 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
58 Lazar, Filip 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 7,00
59 Fritzová, Noemi 01 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
60 Dostál, Ivan 02 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
61 Jaškina, Anna 01 PSK Olymp Praha,z.s. 7,00
62 Mňoučková, Anna 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7,00
63 Culliver, Robert 02 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
64 Hejzlar, Jakub 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6,50
65 Bláhová, Klára 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6,00
66 Šimánková, Martina 01 Spartak Praha 4 6,00
67 Jaroš, Ondřej 01 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
68 Goldman, Filip 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6,00
69 Pácalová, Petra 02 SK Aktis Praha 6,00
70 Venclová, Klára 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6,00
71 Cikánová, Vendula 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 6,00
72 Polívková, Kristýna 02 PSK Olymp Praha,z.s. 6,00
73 Kubešová, Anna 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 5,00
74 Pážiková, Pavlína 02 Spartak Praha 4 5,00
75 Tomek, Ondřej 02 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
76 Feixová, Aneta 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5,00
77 Horký, František 01 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
78 Hrubec, Lukáš 01 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
79 Starostová, Marie 01 Spartak Praha 4 5,00
80 Heráková, Melisa Nell 01 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
81 Šmergl, Michal 02 Spartak Praha 4 5,00
82 Hanousek, Lukáš 02 Spartak Praha 4 4,00
83 Kolář, Ondřej 02 Spartak Praha 4 4,00
84 Dušková, Valentýna 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4,00
85 Klement, David 01 SK Aktis Praha 4,00
86 Štěpánek, Filip 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
87 Veselý, František 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4,00
88 Kalivodová, Ema 02 Spartak Praha 4 4,00
89 Michálková, Alena 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4,00
90 Kozačová, Daniela 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4,00
91 Krejčí, Eliška 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
92 Randus, Jakub 02 PSK Olymp Praha,z.s. 3,00
93 Bolehovský, Michal 02 PSK Olymp Praha,z.s. 3,00
94 Němcová, Alžběta 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
95 Albayrak, Melisa 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3,00
96 Severa, Filip 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3,00
97 Rychlík, Jakub 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3,00
98 Dvořák, Karel 01 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
99 Říhová, Šárka 01 Spartak Praha 4 3,00
100 Fulínová, Anna 01 Spartak Praha 4 3,00
101 Dufek, Daniel 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3,00
102 Šimek, Vítězslav 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3,00
103 Kostlánová, Barbora 01 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
104 Křesťanová, Michaela 01 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
105 Chvojková, Anna 01 Spartak Praha 4 2,00
106 Gondek, Marián 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2,00
107 Hub, Štěpán 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2,00
108 Honsů, Kristýna 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2,00
109 Veverková, Tereza 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2,00
110 Viplerová, Petra 02 SK Aktis Praha 2,00
111 Holková, Eliška 02 PSK Olymp Praha,z.s. 1,00
112 Šimlová, Nikola 02 SK Aktis Praha 1,00
113 Sieglová, Klára 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1,00
114 Šalanda, David 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1,00
115 Šlouf, Hynek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1,00
116 Traxmandlová, Ema 01 PSK Olymp Praha,z.s. 1,00
117 Šplíchal, Radim 01 Spartak Praha 4 1,00
118 Toula, Jan 02 Univerzitní sportovní klub Praha 0,50