Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha-Děkanka (11. 5. 2016)

800 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:24.40 11.00
2 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.35 9.00
3 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:32.47 8.00
4 Ivan DostálIvan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:32.84 7.00
5 Filip GoldmanFilip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:36.51 6.00
6 Lukáš HrubecLukáš Hrubec 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:37.35 5.00
7 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.90 4.00
8 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 3:01.64 3.00
9 Štěpán HubŠtěpán Hub 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:25.99 2.00
MB Jakub HaspraJakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:39.69
MB Jan KůstkaJan Kůstka 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.19
MB Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:54.30
Kryštof DušekKryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
Viktor JakubůViktor Jakubů 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (st, 11.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:26.53 11.00
2 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:26.94 9.00
3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:30.27 8.00
4 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:36.50 7.00
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:37.71 6.00
6 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.38 5.00
7 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:52.40 4.00
8 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:54.49 3.00
9 Barbora KostlánováBarbora Kostlánová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:55.10 2.00
10 Klára SieglováKlára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:58.16 1.00
11 Alžběta HonsůAlžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:01.43
12 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:02.35
13 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:05.43
14 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:10.61
15 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:29.31
Celkem 15 závodníků