Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha-Děkanka (11. 5. 2016)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RybákAdam Rybák 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.39 7.00
2 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.05 4.00
3 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.12 3.00
Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.08 9.00
2 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.18 8.00
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.16 6.00
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.90 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.50 11.00
2 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.34 5.00
MB Hynek MertaHynek Merta 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNP
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.06 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.07 9.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.50 8.00
4 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.99 4.00
Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.25 7.00
2 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 18.04 3.00
3 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.54 2.00
4 Julie StránskáJulie Stránská 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.52
5 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.79
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.28 6.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 16.90 5.00
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.11
4 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.93
5 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 23.26
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19.10 1.00
2 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.14
3 Klára SieglováKlára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.39
MB Eliška BarešováEliška Barešová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.57
Celkem 4 závodníků