Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha-Děkanka (11. 5. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 17.95 11.00
2 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 18.54 9.00
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.83 7.00
4 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.84 6.00
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.49 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián GondekMarián Gondek 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.20 2.00
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 20.86
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.13
4 Filip BartošFilip Bartoš 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.14
5 Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.97
Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.57 8.00
2 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.03 5.00
3 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.96 3.00
4 Radim ŠplíchalRadim Šplíchal 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.57
5 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.63
6 Jan KorseltJan Korselt 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.25
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.54 4.00
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.50
3 Jan SmitalJan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.87
4 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.25
5 Jakub HaspraJakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.52
MB Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.12
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Jan LeblJan Lebl 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.50
MB Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 19.95
MB František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.40
MB Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.35
MB Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.74
Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.60 11.00
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.12 8.00
3 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 21.03 2.00
Aneta WinterováAneta Winterová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.76 6.00
2 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.99 4.00
3 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.00 3.00
4 Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.57
5 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.98
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.82 9.00
2 Klára BláhováKlára Bláhová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.91 5.00
3 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.81
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.73
5 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.09
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.36 1.00
2 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.92
3 Anna ŠilhánkováAnna Šilhánková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.33
Ema KalivodováEma Kalivodová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Anežka PexováAnežka Pexová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Franceska SlobodaFranceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.37 7.00
2 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.74
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.86
4 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.66
MB Ema FantováEma Fantová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
MB Adéla KrajčováAdéla Krajčová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.51
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.20
2 Julie StránskáJulie Stránská 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.60
3 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.39
4 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.48
5 Alžběta HonsůAlžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.28
MB Hana PachmanováHana Pachmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.67
2 Lucie EliášováLucie Eliášová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.15
3 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.54
MB Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNP
MB Anděla LežákováAnděla Ležáková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNP
Celkem 6 závodníků