Přebor Prahy mužů a žen na dráze
Praha-Juliska (20. - 21. 5. 2016)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 11.01 | |||||||||||||||
2 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.15 | |||||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 11.34 | |||||||||||||||
4 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.38 | |||||||||||||||
Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | AK Most | DNS | ||||||||||||||||
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
MS | Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | AK Most | 25.45 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 20.5.2016) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 11.48 | |||||||||||||||
2 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 11.56 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 11.65 | |||||||||||||||
4 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 11.75 | |||||||||||||||
5 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 11.76 | |||||||||||||||
Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Henrich DrobnýHenrich Drobný | 97 | AK Most | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 20.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 11.49 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.63 | |||||||||||||||
3 | Matěj VyskočilMatěj Vyskočil | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.77 | |||||||||||||||
4 | David KocánekDavid Kocánek | 96 | Spartak Praha 4 | 11.98 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠvandaMatěj Švanda | 97 | SK Kotlářka Praha | 12.01 | |||||||||||||||
Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Martin DvořákMartin Dvořák | 96 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 20.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 12.04 | |||||||||||||||
2 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 12.17 | |||||||||||||||
3 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 12.23 | |||||||||||||||
4 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 12.33 | |||||||||||||||
Jaroslav BajerJaroslav Bajer | 96 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Jakub ŠvajcrJakub Švajcr | 00 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠachMatěj Šach | 99 | SK Kotlářka Praha | 12.36 | |||||||||||||||
2 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.64 | |||||||||||||||
3 | Jan KociánJan Kocián | 99 | A. C. Sparta Praha | 12.67 | |||||||||||||||
4 | Daniel KvapilDaniel Kvapil | 99 | TJ Dukla Praha | 12.73 | |||||||||||||||
David KozelkaDavid Kozelka | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (pá, 20.5.2016) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 10.88 | |||||||||||||||
2 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.17 | |||||||||||||||
3 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.30 | |||||||||||||||
4 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 11.40 | |||||||||||||||
5 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 11.51 | |||||||||||||||
6 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 11.56 | |||||||||||||||
7 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 11.63 | |||||||||||||||
8 | Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 20.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 11.63 | |||||||||||||||
2 | Matěj VyskočilMatěj Vyskočil | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.69 | |||||||||||||||
3 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 11.74 | |||||||||||||||
4 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 11.83 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠvandaMatěj Švanda | 97 | SK Kotlářka Praha | 11.89 | |||||||||||||||
6 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 11.93 | |||||||||||||||
7 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 12.19 | |||||||||||||||
David KocánekDavid Kocánek | 96 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.18 | |||||||||||||||
2 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.20 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.28 | |||||||||||||||
4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.28 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.45 | |||||||||||||||
6 | Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.55 | |||||||||||||||
MS | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 20.5.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.47 | |||||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.64 | |||||||||||||||
3 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.70 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 12.82 | |||||||||||||||
5 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.91 | |||||||||||||||
6 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | Spartak Praha 4 | 13.11 | |||||||||||||||
7 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.13 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 20.5.2016) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.83 | |||||||||||||||
2 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 12.93 | |||||||||||||||
3 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.94 | |||||||||||||||
4 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 13.28 | |||||||||||||||
5 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 13.53 | |||||||||||||||
6 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.71 | |||||||||||||||
Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 20.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | TJ Dukla Praha | 12.97 | |||||||||||||||
2 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.29 | |||||||||||||||
3 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 13.39 | |||||||||||||||
4 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.50 | |||||||||||||||
5 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | 13.85 | |||||||||||||||
6 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 13.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 20.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 13.60 | |||||||||||||||
2 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.66 | |||||||||||||||
3 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 14.02 | |||||||||||||||
4 | Julie MackováJulie Macková | 99 | TJ Dukla Praha | 14.08 | |||||||||||||||
5 | Tereza HüttnerováTereza Hüttnerová | 96 | TJ Dukla Praha | 14.10 | |||||||||||||||
6 | Linda FialováLinda Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 14.53 | |||||||||||||||
7 | Evženie VotinskáEvženie Votinská | 71 | SK Kotlářka Praha | 14.55 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (pá, 20.5.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.16 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.17 | |||||||||||||||
3 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.32 | |||||||||||||||
4 | Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.34 | |||||||||||||||
5 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.44 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.44 | |||||||||||||||
7 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.64 | |||||||||||||||
8 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 20.5.2016) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.83 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 12.95 | |||||||||||||||
3 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.03 | |||||||||||||||
4 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 13.11 | |||||||||||||||
5 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.12 | |||||||||||||||
6 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | Spartak Praha 4 | 13.19 | |||||||||||||||
7 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.34 | |||||||||||||||
Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 21.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 21.69 | |||||||||||||||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 22.11 | |||||||||||||||
3 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Dukla Praha | 22.27 | |||||||||||||||
4 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 22.28 | |||||||||||||||
5 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.50 | |||||||||||||||
MS | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 21.97 | |||||||||||||||
MS | Jan TesařJan Tesař | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 21.85 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 21.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.09 | |||||||||||||||
2 | Jan OndráčekJan Ondráček | 88 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.47 | |||||||||||||||
3 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 22.82 | |||||||||||||||
4 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 23.05 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 23.16 | |||||||||||||||
Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 21.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 22.57 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 23.14 | |||||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 23.14 | |||||||||||||||
4 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 23.24 | |||||||||||||||
5 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 23.32 | |||||||||||||||
6 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 23.38 | |||||||||||||||
MS | Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 23.05 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 21.5.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.16 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 23.36 | |||||||||||||||
3 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.14 | |||||||||||||||
4 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 24.21 | |||||||||||||||
5 | Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | VSK FTVS Praha | 24.64 | |||||||||||||||
MS | Vladimír VotavaVladimír Votava | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.92 | |||||||||||||||
MS | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | AK ŠKODA Plzeň | 23.94 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (so, 21.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 23.94 | |||||||||||||||
2 | Lukáš FetterLukáš Fetter | 82 | Spartak Praha 4 | 24.05 | |||||||||||||||
3 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 24.42 | |||||||||||||||
4 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 24.56 | |||||||||||||||
5 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 24.61 | |||||||||||||||
Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 21.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 24.49 | |||||||||||||||
2 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 24.58 | |||||||||||||||
3 | Matěj ŠvandaMatěj Švanda | 97 | SK Kotlářka Praha | 24.67 | |||||||||||||||
4 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 25.11 | |||||||||||||||
5 | Daniel KvapilDaniel Kvapil | 99 | TJ Dukla Praha | 25.87 | |||||||||||||||
Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HellerMichael Heller | 94 | SK Kotlářka Praha | 24.76 | |||||||||||||||
2 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 24.78 | |||||||||||||||
3 | Josef HozaJosef Hoza | 98 | SK Kotlářka Praha | 25.02 | |||||||||||||||
4 | Jan KociánJan Kocián | 99 | A. C. Sparta Praha | 25.39 | |||||||||||||||
Jaromír AustJaromír Aust | 49 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 21.5.2016) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.30 | |||||||||||||||
2 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.51 | |||||||||||||||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.61 | |||||||||||||||
4 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.43 | |||||||||||||||
5 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 26.40 | |||||||||||||||
6 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 26.60 | |||||||||||||||
Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 21.5.2016) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 25.16 | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.57 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.71 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 26.47 | |||||||||||||||
Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
MS | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 26.14 | |||||||||||||||
MS | Tereza PetržilkováTereza Petržilková | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 24.76 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 21.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.09 | |||||||||||||||
2 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 26.59 | |||||||||||||||
3 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 26.91 | |||||||||||||||
4 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 27.39 | |||||||||||||||
Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | A. C. Sparta Praha | DNS | ||||||||||||||||
Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Veronika MatulkováVeronika Matulková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 21.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Spartak Praha 4 | 26.84 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 27.50 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 27.89 | |||||||||||||||
4 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 28.11 | |||||||||||||||
5 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 28.17 | |||||||||||||||
6 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | Spartak Praha 4 | 28.33 | |||||||||||||||
MS | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 26.37 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (so, 21.5.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 27.47 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 28.02 | |||||||||||||||
3 | Terezie BláhováTerezie Bláhová | 00 | TJ Dukla Praha | 28.14 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 28.66 | |||||||||||||||
5 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 29.47 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 21.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 28.70 | |||||||||||||||
2 | Linda FialováLinda Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 30.18 | |||||||||||||||
Marie HochmanováMarie Hochmanová | 99 | AC Praha 1890 | DNS | ||||||||||||||||
MS | Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 28.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 48.95 | |||||||||||||||
2 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | ASK Slavia Praha | 49.14 | |||||||||||||||
3 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 49.76 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | ASK Slavia Praha | 50.11 | |||||||||||||||
MS | Jan TesařJan Tesař | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 47.03 | |||||||||||||||
MS | Pavel JavůrekPavel Javůrek | 88 | AC Čáslav | 49.82 | |||||||||||||||
MS | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice, z. s. | 50.29 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 50.49 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 51.42 | |||||||||||||||
3 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 51.79 | |||||||||||||||
4 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 52.52 | |||||||||||||||
5 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 52.65 | |||||||||||||||
6 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 54.06 | |||||||||||||||
MS | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | 50.92 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damián VíchDamián Vích | 98 | TJ Dukla Praha | 52.85 | |||||||||||||||
2 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 53.04 | |||||||||||||||
3 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 53.25 | |||||||||||||||
4 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 54.40 | |||||||||||||||
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
MS | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | AC Čáslav | 54.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 53.19 | |||||||||||||||
2 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 53.80 | |||||||||||||||
3 | Martin LukešMartin Lukeš | 86 | Spartak Praha 4 | 54.19 | |||||||||||||||
4 | Michael HellerMichael Heller | 94 | SK Kotlářka Praha | 54.20 | |||||||||||||||
5 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 55.07 | |||||||||||||||
6 | Jan HudskýJan Hudský | 85 | PSK Olymp Praha,z.s. | 56.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena UlrichováAlena Ulrichová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 55.42 | |||||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha,z.s. | 56.49 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | PSK Olymp Praha,z.s. | 57.92 | |||||||||||||||
4 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 58.50 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 59.21 | |||||||||||||||
6 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | ASK Slavia Praha | 59.76 | |||||||||||||||
Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 57.18 | |||||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 59.46 | |||||||||||||||
3 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Spartak Praha 4 | 60.16 | |||||||||||||||
4 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 60.69 | |||||||||||||||
5 | Denisa PouchováDenisa Pouchová | 97 | Spartak Praha 4 | 60.87 | |||||||||||||||
Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová | 96 | ASK Slavia Praha | 58.41 | |||||||||||||||
2 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 60.44 | |||||||||||||||
3 | Barbora HoftováBarbora Hoftová | 97 | ASK Slavia Praha | 62.20 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 62.69 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 97 | SK Aktis Praha | 63.66 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 65.72 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 61.08 | |||||||||||||||
2 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 61.94 | |||||||||||||||
3 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 65.06 | |||||||||||||||
4 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 70.22 | |||||||||||||||
5 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 70.97 | |||||||||||||||
Tereza ŠpačkováTereza Špačková | 00 | SC Radotín Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 1:54.55 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 1:54.73 | |||||||||||||||
3 | Michal ŠmahelMichal Šmahel | 94 | ASK Slavia Praha | 1:55.38 | |||||||||||||||
4 | Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 1:57.12 | |||||||||||||||
5 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 1:57.39 | |||||||||||||||
6 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 1:58.96 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek | 87 | PSK Olymp Praha,z.s. | 1:59.63 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:00.31 | |||||||||||||||
Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Domažlice, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ Klášterec n/O. | DNS | ||||||||||||||||
MS | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 1:59.78 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 2:02.14 | |||||||||||||||
2 | Martin LukešMartin Lukeš | 86 | Spartak Praha 4 | 2:03.32 | |||||||||||||||
3 | Michal ČernýMichal Černý | 94 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:06.23 | |||||||||||||||
4 | Pavel SieglPavel Siegl | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:06.48 | |||||||||||||||
5 | Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý | 99 | ASK Slavia Praha | 2:09.69 | |||||||||||||||
6 | Matyáš HozaMatyáš Hoza | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:11.96 | |||||||||||||||
MS | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 2:01.07 | |||||||||||||||
MS | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 2:00.36 | |||||||||||||||
MS | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 2:01.82 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 2:20.22 | |||||||||||||||
2 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 2:23.03 | |||||||||||||||
3 | Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová | 94 | SK Kotlářka Praha | 2:28.38 | |||||||||||||||
4 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | 2:31.51 | |||||||||||||||
5 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:42.46 | |||||||||||||||
Tereza ViplerováTereza Viplerová | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Marie HochmanováMarie Hochmanová | 99 | AC Praha 1890 | DNS | ||||||||||||||||
Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
MS | Klára HubrováKlára Hubrová | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2:24.50 | |||||||||||||||
MS | Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková | 86 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:16.22 | |||||||||||||||
MS | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 2:20.57 | |||||||||||||||
MS | Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:20.45 | |||||||||||||||
MS | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:29.89 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MurínJan Murín | 92 | ASK Slavia Praha | 3:52.72 | |||||||||||||||
2 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 3:56.87 | |||||||||||||||
3 | Jáchym KovářJáchym Kovář | 96 | TJ Dukla Praha | 4:04.25 | |||||||||||||||
4 | Damián VíchDamián Vích | 98 | TJ Dukla Praha | 4:06:31 | |||||||||||||||
5 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 4:09:58 | |||||||||||||||
6 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 4:15.68 | |||||||||||||||
7 | Nikolaos MachNikolaos Mach | 95 | TJ Dukla Praha | 4:16.88 | |||||||||||||||
8 | Jakub JosefJakub Josef | 94 | ASK Slavia Praha | 4:17.56 | |||||||||||||||
9 | Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | 4:42.04 | |||||||||||||||
10 | Jakub RusekJakub Rusek | 99 | AC Praha 1890 | 5:02.32 | |||||||||||||||
MS | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 4:09.78 | |||||||||||||||
MS | Martin TimkoMartin Timko | 94 | TJ Šumperk | 4:11.26 | |||||||||||||||
Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Viktor ŠináglViktor Šinágl | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš KapalTomáš Kapal | 94 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarína Bel´ováKatarína Bel´ová | 84 | Spartak Praha 4 | 4:42.38 | |||||||||||||||
2 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 4:45.77 | |||||||||||||||
3 | Lea ChvalovskáLea Chvalovská | 98 | SK Kotlářka Praha | 5:09.49 | |||||||||||||||
4 | Iva MilesováIva Milesová | 77 | PSK Olymp Praha,z.s. | 5:24.67 | |||||||||||||||
5 | Radka VlachováRadka Vlachová | 99 | SK Kotlářka Praha | 5:34.00 | |||||||||||||||
6 | Jiřina MarešováJiřina Marešová | 00 | TJ Dukla Praha | 5:42.22 | |||||||||||||||
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
MS | Eliška BrožkováEliška Brožková | 99 | TJ Klášterec n/O. | 5:46.42 | |||||||||||||||
MS | Klára HubrováKlára Hubrová | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5:03.35 | |||||||||||||||
MS | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5:11.96 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČelůstkaJan Čelůstka | 82 | VSK FTVS Praha | 15:17.03 | |||||||||||||||
2 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 15:29.70 | |||||||||||||||
3 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 15:36.60 | |||||||||||||||
4 | Ctibor SyselCtibor Sysel | 87 | Spartak Praha 4 | 15:52.11 | |||||||||||||||
5 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec | 15:52.77 | |||||||||||||||
6 | Nikolaos MachNikolaos Mach | 95 | TJ Dukla Praha | 16:10.16 | |||||||||||||||
7 | Jan ValášekJan Valášek | 88 | Spartak Praha 4 | 16:42.13 | |||||||||||||||
8 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | ASK Slavia Praha | 16:45.22 | |||||||||||||||
9 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 17:15.62 | |||||||||||||||
10 | Pavel FišerPavel Fišer | 66 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 19:07.31 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika TýlováDominika Týlová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 18:54.54 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh (pá, 20.5.2016) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.83 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová | 91 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.32 | |||||||||||||||
3 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 19.69 | |||||||||||||||
MS | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 13.56 | |||||||||||||||
MS | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 14.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.90 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová | 91 | Univerzitní sportovní klub ... | 16.29 | |||||||||||||||
3 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 19.44 | |||||||||||||||
MS | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 13.47 | |||||||||||||||
MS | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 14.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh (pá, 20.5.2016) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PeňázPetr Peňáz | 91 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.23 | |||||||||||||||
2 | Josef PoláchJosef Polách | 90 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.87 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PeňázPetr Peňáz | 91 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.04 | |||||||||||||||
2 | Josef PoláchJosef Polách | 90 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.73 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 16.35 | |||||||||||||||
4 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 16.48 | |||||||||||||||
Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh (pá, 20.5.2016) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.38 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 15.48 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.16 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 14.96 | |||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 15.01 | |||||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 15.76 | |||||||||||||||
4 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 16.89 | |||||||||||||||
Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
MS | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 15.04 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 52.43 | |||||||||||||||
2 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 53.41 | |||||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 58.83 | |||||||||||||||
Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
MS | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 52.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 57.38 | |||||||||||||||
2 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 58.61 | |||||||||||||||
3 | Jan JanoušekJan Janoušek | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 59.35 | |||||||||||||||
4 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | ASK Slavia Praha | 59.60 | |||||||||||||||
5 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 61.07 | |||||||||||||||
Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | SC Radotín Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 59.46 | |||||||||||||||
2 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 60.63 | |||||||||||||||
3 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 62.33 | |||||||||||||||
4 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 63.81 | |||||||||||||||
Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | AK Olymp Brno | DNS | ||||||||||||||||
MS | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 62.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SkácelováAlena Skácelová | 98 | SK Kotlářka Praha | 76.21 | |||||||||||||||
2 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 79.71 | |||||||||||||||
3 | Johana FeixováJohana Feixová | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 81.02 | |||||||||||||||
4 | Iva MilesováIva Milesová | 77 | PSK Olymp Praha,z.s. | 81.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 10:03.38 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ČermákLukáš Čermák | 93 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13:02.40 | |||||||||||||||
MS | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | AC SYNER Turnov | 09:32.56 | |||||||||||||||
MS | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk | 10:02.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šufliarský, Mejstřík, Faměra M., Svoboda Šufliarský, Mejstřík, Faměra M., Svoboda | TJ Dukla Praha | 44.55 | ||||||||||||||||
2 | Obhlídal, Heller, Švanda, Ayeboua Obhlídal, Heller, Švanda, Ayeboua | SK Kotlářka Praha | 45.80 | ||||||||||||||||
3 | Čečetka, Kvapil, Faměra J., Mikula Čečetka, Kvapil, Faměra J., Mikula | TJ Dukla Praha | 47.59 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia Praha |
98 | 2.04 | ||||||||||||||||
2 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 2.01 | ||||||||||||||||
3 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 1.89 | ||||||||||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 1.86 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 1.86 | ||||||||||||||||
6 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 1.86 | ||||||||||||||||
Tomáš ŘádekTomáš Řádek
AC Pardubice |
70 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha,z.s. |
94 | 1.80 | ||||||||||||||||
2 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 1.65 | ||||||||||||||||
3 |
Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín Praha |
99 | 1.56 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta Praha |
93 | 1.50 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
Johana FeixováJohana Feixová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 4.05 | ||||||||||||||||
2 |
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla Praha |
92 | 3.90 | ||||||||||||||||
3 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha |
74 | 3.90 | ||||||||||||||||
4 |
Josef HozaJosef Hoza
SK Kotlářka Praha |
98 | 2.90 | ||||||||||||||||
Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS Praha |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC Pardubice |
99 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak Vlašim |
94 | 3.75 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.50 | ||||||||||||||||
MS |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 4.35 | ||||||||||||||||
MS |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 4.65 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.95 | ||||||||||||||||
2 |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 3.95 | ||||||||||||||||
3 |
Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 3.40 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2.60 | ||||||||||||||||
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké Mýto |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 3.25 | ||||||||||||||||
MS |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 3.55 | ||||||||||||||||
MS |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 3.85 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub ... |
91 | 7.25 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla Praha |
96 | 6.88 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
TJ Dukla Praha |
99 | 6.71 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 6.62 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta Praha |
96 | 6.36 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6.35 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
7 |
David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4 |
96 | 6.30 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS Praha |
90 | 5.95 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Matěj ŠachMatěj Šach
SK Kotlářka Praha |
99 | 5.73 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
Martin DvořákMartin Dvořák
PSK Olymp Praha,z.s. |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp Praha,z.s. |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC Pardubice |
98 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České Budějovice |
78 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 6.06 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub ... |
81 | 5.95 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha,z.s. |
90 | 5.66 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla Praha |
92 | 5.61 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 5.30 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 5.20 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub ... |
91 | 4.96 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Tereza JakschováTereza Jakschová
ASK Slavia Praha |
95 | 4.80 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.62 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4 |
95 | 4.46 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Tereza TitěrováTereza Titěrová
Spartak Praha 4 |
97 | 4.29 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha |
71 | 4.12 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 4.70 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 5.58 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | NM | |||||||||||||||||
Tereza MičánkováTereza Mičánková
A. C. Sparta Praha |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 14.50 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta Praha |
90 | 14.42 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS Praha |
89 | 13.38 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 13.38 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta Praha |
96 | 12.64 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4 |
89 | 12.54 -1.5 m/s | ||||||||||||||||
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice |
90 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 15.21 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 13.64 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Dominika HorniakováDominika Horniaková
A. C. Sparta Praha |
92 | 12.70 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp Praha,z.s. |
93 | 11.90 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta Praha |
95 | 11.41 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 10.18 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp Praha,z.s. |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA Plzeň |
95 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletika |
89 | 12.20 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s. |
83 | 11.78 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Univerzitní sportovní klub ... |
95 | 12.46 | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 11.51 | ||||||||||||||||
3 |
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla Praha |
92 | 11.39 | ||||||||||||||||
4 |
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | 08.40 | ||||||||||||||||
5 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 07.83 | ||||||||||||||||
6 |
Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta Praha |
48 | 06.38 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla Praha |
87 | 14.83 | ||||||||||||||||
2 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha |
74 | 13.49 | ||||||||||||||||
3 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha |
74 | 11.94 | ||||||||||||||||
4 |
Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4 |
65 | 09.74 | ||||||||||||||||
Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta Praha |
89 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 47.45 | ||||||||||||||||
2 |
Václava SetničkováVáclava Setničková
PSK Olymp Praha,z.s. |
92 | 39.05 | ||||||||||||||||
3 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 36.71 | ||||||||||||||||
4 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 33.20 | ||||||||||||||||
5 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 33.19 | ||||||||||||||||
6 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 25.21 | ||||||||||||||||
7 |
Petra PodroužkováPetra Podroužková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
92 | 24.53 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 24.28 | ||||||||||||||||
9 |
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | 21.90 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 21.76 | ||||||||||||||||
11 |
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 19.72 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 18.45 | ||||||||||||||||
13 |
Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta Praha |
48 | 17.55 | ||||||||||||||||
Veronika ChvostováVeronika Chvostová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla Praha |
92 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta Praha |
88 | 51.95 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia Praha |
87 | 44.61 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4 |
65 | 34.35 | ||||||||||||||||
Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS Praha |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta Praha |
89 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO Kladno |
90 | 61.37 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | DNS | |||||||||||||||||
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta Praha |
80 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia Praha |
85 | 48.91 | |||||||||||||||||
Petr SuchomelPetr Suchomel
SK Aktis Praha |
67 | 47.98 | |||||||||||||||||
Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla Praha |
93 | 56.42 | |||||||||||||||||
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 46.77 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla Praha |
92 | 49.63 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Univerzitní sportovní klub ... |
95 | 47.10 | ||||||||||||||||
3 |
Martina PíšováMartina Píšová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
94 | 45.68 | ||||||||||||||||
4 |
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla Praha |
97 | 37.98 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
A. C. Sparta Praha |
93 | 37.95 | ||||||||||||||||
6 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 32.86 | ||||||||||||||||
7 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 29.99 | ||||||||||||||||
8 |
Iva MilesováIva Milesová
PSK Olymp Praha,z.s. |
77 | 27.82 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina KrálováKateřina Králová
SK Aktis Praha |
97 | 26.37 | ||||||||||||||||
10 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 25.52 | ||||||||||||||||
Aneta MandováAneta Mandová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
97 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ VS Tábor, z. s. |
82 | 33.19 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (pá, 20.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MichalecJan Michalec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
95 | 67.89 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta Praha |
98 | 59.34 | ||||||||||||||||
3 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 52.49 | ||||||||||||||||
4 |
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha,z.s. |
98 | 40.26 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš CikhartTomáš Cikhart
Spartak Praha 4 |
96 | 37.50 | ||||||||||||||||
Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia Praha |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
MS |
Lukáš VrabecLukáš Vrabec
AC Česká Lípa |
81 | 61.19 | ||||||||||||||||
MS |
Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO Kladno |
94 | 66.22 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |