Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu

Uherské Hradiště (9. - 9. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim HorákRadim Horák 00 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 07.63
2 Marek SkřivanMarek Skřivan 00 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 07.72
3 Petr DovrtělPetr Dovrtěl 00 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 07.85
4 Michal HrobařMichal Hrobař 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 07.89
5 Martin BaranMartin Baran 00 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.02
6 Michal PolťákMichal Polťák 00 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 08.22
7 Jakub MachálekJakub Machálek 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 08.24
8 Karel ŠebestaKarel Šebesta 00 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 07.61
2 Michal GeržaMichal Gerža 00 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 07.69
3 Adam KrojzlAdam Krojzl 01 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 07.80
4 Matěj VenclMatěj Vencl 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 07.87
5 Petr KadahPetr Kadah 00 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 08.19
6 Jiří PrchlíkJiří Prchlík 00 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 08.21
7 Zdeněk FruhaufZdeněk Fruhauf 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 08.35
8 Jan BelejJan Belej 00 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 08.50
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ČaňoPetr Čaňo 00 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 07.82
2 Tomáš ŠkrabalTomáš Škrabal 00 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 07.84
3 Josef HromadaJosef Hromada 00 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 07.90
4 David PařenicaDavid Pařenica 00 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 07.99
5 Tomáš VečeřaTomáš Večeřa 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 08.09
6 Pavel AbrhámPavel Abrhám 00 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 08.28
7 David KovaříkDavid Kovařík 00 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.40
8 Lukáš PummerLukáš Pummer 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 08.69
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PodušelJakub Podušel 00 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 07.80
2 Jiří PlášekJiří Plášek 00 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 08.14
3 Martin BukvicMartin Bukvic 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 08.21
4 Petr StrenzlPetr Strenzl 00 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.46
5 David NguntualDavid Nguntual 00 ZŠ HlukZŠ Hluk 08.47
6 Marek CecálekMarek Cecálek 00 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 08.54
7 Adam GrabeníčekAdam Grabeníček 01 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.66
8 Josef JandoušJosef Jandouš 00 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 08.87
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VaněkJakub Vaněk 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.19
2 Aleš HrubýAleš Hrubý 02 ZŠ HlukZŠ Hluk 08.26
3 Josef KarlíkJosef Karlík 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 08.27
4 Ricardo StojkaRicardo Stojka 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 08.52
5 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.56
6 Michal FryštákMichal Fryšták 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.59
7 Jakub VejrostaJakub Vejrosta 02 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 08.79
8 Martin ŠustekMartin Šustek 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 08.88
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 07.96
2 Jakub GálJakub Gál 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 08.51
3 Dominik HrabecDominik Hrabec 02 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 08.60
4 Filip ČechFilip Čech 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.65
5 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 08.83
6 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík 03 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 08.89
7 Jan ZajícJan Zajíc 02 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 09.03
8 Štěpán KoníčekŠtěpán Koníček 02 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.17
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FormánekOndřej Formánek 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 08.22
2 Lukáš LorencLukáš Lorenc 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.47
3 Lukáš PařenicaLukáš Pařenica 03 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 08.66
4 Michal ŠmídMichal Šmíd 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.73
5 Martin KlovaničMartin Klovanič 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.76
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 08.87
7 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.83
8 Samuel KusákSamuel Kusák 04 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.93
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 9.5.2016) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 07.99
2 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.20
3 Antonín HolecAntonín Holec 02 ZŠ HlukZŠ Hluk 08.60
4 Antonín VystrčilAntonín Vystrčil 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 08.67
5 Pavel KašnýPavel Kašný 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 08.80
6 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 08.86
7 Petr BajzaPetr Bajza 02 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 10.62
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.51
2 Linda PrachařováLinda Prachařová 00 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 08.84
3 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 08.85
4 Tereza MatouškováTereza Matoušková 01 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.88
5 Kateřina HůskováKateřina Hůsková 01 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 09.02
6 Kristýna PavlíčkováKristýna Pavlíčková 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.19
7 Lucie RačickáLucie Račická 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.59
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 08.70
2 Ludmila GieslováLudmila Gieslová 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 08.78
3 Andrea ČervinkováAndrea Červinková 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.81
6 Lucie MarkusováLucie Markusová 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 08.81
5 Kristýna PrajzováKristýna Prajzová 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 09.03
6 Lucie GajdošíkováLucie Gajdošíková 00 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.17
7 Soňa VěrnáSoňa Věrná 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.32
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HajíčkováMichaela Hajíčková 00 ZŠ HlukZŠ Hluk 08.78
2 Michaela ŽďárskáMichaela Žďárská 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 09.06
3 Klára KopuncováKlára Kopuncová 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 09.18
4 Anna KubáňováAnna Kubáňová 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.45
5 Olga ŠimoníkováOlga Šimoníková 01 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 09.47
6 Kateřina OndrováKateřina Ondrová 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 10.03
7 Adéla LišaníkováAdéla Lišaníková 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 10.14
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 9.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah GeitlerováSarah Geitlerová 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 09.07
2 Vendula BartošováVendula Bartošová 01 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 09.15
3 Alžběta MěsíčkováAlžběta Měsíčková 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.16
4 Diana VaršíkováDiana Varšíková 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 09.22
5 Klára DlapkováKlára Dlapková 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 09.34
6 Lucie KřapováLucie Křapová 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 09.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.30
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 08.65
3 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 08.96
4 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 08.97
5 Tereza CigošováTereza Cigošová 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 09.07
6 Viktorie JílkováViktorie Jílková 02 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 09.19
7 Pavlína DudováPavlína Dudová 02 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.39
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 08.90
2 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.94
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 09.13
4 Adéla FurováAdéla Furová 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.18
5 Erika JanovskáErika Janovská 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 09.19
6 Karolína ŠkrabalováKarolína Škrabalová 03 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 09.42
7 Antonie BeníčkováAntonie Beníčková 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 09.51
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KubišováVeronika Kubišová 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 09.04
2 Natálie CibulkováNatálie Cibulková 02 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 09.22
3 Zuzana KučerováZuzana Kučerová 02 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 09.28
4 Tina ValeriánováTina Valeriánová 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.32
5 Beáta SuchomelováBeáta Suchomelová 03 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.32
6 Terezie KrižalkovičováTerezie Križalkovičová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 09.50
7 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 09.66
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 08.69
2 Kristýna PíšováKristýna Píšová 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 09.23
3 Tereza JančíkováTereza Jančíková 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 09.26
4 Nikola KratěnováNikola Kratěnová 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 09.48
5 Michaela VýmolováMichaela Výmolová 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 09.83
6 Aneta HorehleďováAneta Horehleďová 03 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 10.02
7 Klára HanáčkováKlára Hanáčková 03 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 10.05
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 9.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠirůčkováLucie Širůčková 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 08.89
2 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 09.13
3 Pavla MíškováPavla Míšková 02 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 09.21
4 Barbora JagošováBarbora Jagošová 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 09.35
5 Kamila ŠimčíkováKamila Šimčíková 02 ZŠ HlukZŠ Hluk 09.74
6 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 09.79
7 Kamila BřezinováKamila Březinová 04 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 09.89
8 Pavla TvarůžkováPavla Tvarůžková 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 10.02
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 1:51.39
2 Štěpánka MichalčíkováŠtěpánka Michalčíková 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1:52.03
3 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 1:54.31
4 Tereza CigošováTereza Cigošová 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1:57.58
5 Johana JánošováJohana Jánošová 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 1:58.05
6 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková 03 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:00.37
7 Tereza NemravováTereza Nemravová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 2:02.89
8 Pavla MíškováPavla Míšková 02 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 2:09.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 1:52.00
2 Viktorie JílkováViktorie Jílková 02 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 1:56.13
3 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 1:58.26
4 Natálie CibulkováNatálie Cibulková 02 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 2:00.38
5 Amálie RolincováAmálie Rolincová 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 2:02.16
6 Aneta UhlířováAneta Uhlířová 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:06.97
7 Karolína ŠkrabalováKarolína Škrabalová 03 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 2:10.90
8 Terezie KrižalkovičováTerezie Križalkovičová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 2:14.58
9 Karolína ZajícováKarolína Zajícová 02 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 2:21.64
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora JagošováBarbora Jagošová 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2:01.89
2 Barbora BujákováBarbora Bujáková 04 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 2:03.77
3 Erika JanovskáErika Janovská 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 2:03.96
4 Tina ValeriánováTina Valeriánová 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:06.98
5 Beáta SuchomelováBeáta Suchomelová 03 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 2:09.83
6 Stella ŠtefánkováStella Štefánková 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 2:10.12
7 Veronika SmutkováVeronika Smutková 04 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 2:13.22
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:01.80
2 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2:06.71
3 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2:08.24
4 Eliška ČernáEliška Černá 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:11.57
5 Magda OmelkováMagda Omelková 02 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 2:12.11
6 Anna HavlíkováAnna Havlíková 03 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 2:14.39
7 Natálie MalinováNatálie Malinová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 2:20.47
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MatouškováTereza Matoušková 01 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 2:46.38
2 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 2:53.88
3 Alžběta ČernáAlžběta Černá 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 2:56.27
4 Vendula DobiášováVendula Dobiášová 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2:56.82
5 Johana DrgáčováJohana Drgáčová 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 2:57.86
6 Tereza KnotováTereza Knotová 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 2:58.04
7 Michaela ŠevčíkováMichaela Ševčíková 00 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2:58.25
8 Soňa VěrnáSoňa Věrná 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 3:14.13
9 Julie KolaříkováJulie Kolaříková 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 3:21.24
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdaléna VýstupováMagdaléna Výstupová 00 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2:50.18
2 Sabina MackováSabina Macková 02 ZŠ HlukZŠ Hluk 3:05.55
3 Michaela ŽďárskáMichaela Žďárská 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 3:09.67
4 Valérie Julie VáverkováValérie Julie Váverková 01 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 3:11.30
5 Alice GomolováAlice Gomolová 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 3:11.88
6 Eliška PetrkováEliška Petrková 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 3:13.53
7 Pavlína ZlámalováPavlína Zlámalová 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 3:15.42
8 Kateřina DůbravováKateřina Důbravová 00 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 3:16.32
9 Natálie BoorováNatálie Boorová 01 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:18.06
10 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 01 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 3:25.52
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina HůskováKateřina Hůsková 01 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 2:55.89
2 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 2:58.05
3 Lucie ZpěvákováLucie Zpěváková 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 2:59.88
4 Kristýna HejdováKristýna Hejdová 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3:00.78
5 Marie SlámečkováMarie Slámečková 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:01.40
6 Laura SlaníkováLaura Slaníková 01 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 3:01.78
7 Simona MošťkováSimona Mošťková 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 3:10.99
8 Barbora NovákováBarbora Nováková 01 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 4:03.00
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KlimešJakub Klimeš 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:05.70
2 Filip KrpalFilip Krpal 02 ZŠ HlukZŠ Hluk 3:09.34
3 Viktor KostihaViktor Kostiha 02 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 3:24.36
4 Filip ČechFilip Čech 02 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 3:25.30
5 Pavel ČechmánekPavel Čechmánek 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3:25.43
6 Josef KarlíkJosef Karlík 02 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 3:26.03
7 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 3:30.58
8 Štěpán KoníčekŠtěpán Koníček 02 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 3:39.32
9 David TinkaDavid Tinka 03 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 3:47.87
10 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 3:53.55
11 Tomáš PekařTomáš Pekař 03 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 4:07.84
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš GálTomáš Gál 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 3:16.69
2 Jakub KovačičinJakub Kovačičin 03 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 3:24.28
3 Filip ŠtaubertFilip Štaubert 03 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 3:25.59
4 Martin PišojaMartin Pišoja 04 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 3:28.93
5 Michal FryštákMichal Fryšták 02 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3:30.42
6 Jakub FišnerJakub Fišner 03 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 3:31.76
7 Jakub Muhmmad AfzalJakub Muhmmad Afzal 02 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 3:32.11
8 Tomáš MojžíšekTomáš Mojžíšek 02 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:49.70
9 Šimon LekešŠimon Lekeš 02 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 4:01.67
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MatejkovičLukáš Matejkovič 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 3:12.54
2 Erik BulejkoErik Bulejko 03 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3:21.85
3 Dominik HejdaDominik Hejda 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3:25.66
4 Jan VykydalJan Vykydal 03 ZŠ NivniceZŠ Nivnice 3:28.03
5 Marek SoučekMarek Souček 02 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 3:28.45
6 Martin SchottlMartin Schottl 03 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 3:34.07
7 Antonín HolecAntonín Holec 02 ZŠ HlukZŠ Hluk 3:35.08
8 Martin JakšíkMartin Jakšík 03 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 3:38.69
9 Robert SilnýRobert Silný 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 3:52.93
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4:50.90
2 Matěj MikulecMatěj Mikulec 00 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 4:52.27
3 Martin ŠípekMartin Šípek 00 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 4:53.06
4 Tomáš VincourTomáš Vincour 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 5:04.58
5 Michal ŠvecMichal Švec 00 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 5:05.16
6 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka 01 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5:11.88
7 Viktor PukViktor Puk 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 5:17.75
8 Jakub PodušelJakub Podušel 00 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5:20.13
9 Jan BelejJan Belej 00 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 5:21.68
10 Michal KoplíkMichal Koplík 01 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 5:25.24
11 Petr KociňákPetr Kociňák 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 5:28.79
12 Lukáš MikulčíkLukáš Mikulčík 00 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 5:34.67
13 Dalibor MitanaDalibor Mitana 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 6:09.72
14 Václav ŘepaVáclav Řepa 01 ZŠ VětrnáZŠ Větrná 6:27.95
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub FranekJakub Franek 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 5:02.32
2 Vojtěch HonigVojtěch Honig 01 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 5:02.92
3 Jakub MahdalJakub Mahdal 01 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 5:06.19
4 Tomáš DaníčekTomáš Daníček 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5:09.53
5 Ivo BlahaIvo Blaha 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 5:11.60
6 Jiří BednáříkJiří Bednářík 02 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 5:12.50
7 Erik HáblErik Hábl 01 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5:13.33
8 Lukáš StružkaLukáš Stružka 00 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5:18.29
9 Jakub KubíkJakub Kubík 00 ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 5:19.25
10 Vratislav BroklVratislav Brokl 00 Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 5:19.79
11 Zbyněk ŠmídZbyněk Šmíd 01 ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 5:29.13
12 Mikuláš FornůsekMikuláš Fornůsek 01 ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 5:30.00
13 Tomáš řehákTomáš řehák 01 ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 5:32.92
14 David HoferekDavid Hoferek 02 ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 5:34.56
15 Marek CecálekMarek Cecálek 00 ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 5:34.67
16 Pavel KremrPavel Kremr 01 ZŠ HlukZŠ Hluk 6:13.03
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Skřivan, Gerža, Kunt, Hábl "A" Skřivan, Gerža, Kunt, Hábl ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 29.63
2 "A" Gabrhel, Podušel, Prchlík, Zábojník "A" Gabrhel, Podušel, Prchlík, Zábojník ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 29.86
3 "A" Horák, Janiga, Čaňo, Plášek "A" Horák, Janiga, Čaňo, Plášek ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 29.96
4 "A" Baran, Krojzl, Hromada, Dziacký "A" Baran, Krojzl, Hromada, Dziacký ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 30.81
5 "A" Kallus, Vincour, Večeřa, Vencl "A" Kallus, Vincour, Večeřa, Vencl Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 31.33
6 "A" Dovrtěl, Pařenica, Dobeš, Cecálek "A" Dovrtěl, Pařenica, Dobeš, Cecálek ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 31.87
7 "A" Belej, Dvořáček, Jandouš, Abrhám "A" Belej, Dvořáček, Jandouš, Abrhám ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 32.75
8 "A" Lukáš, Šebesta, Pummer, Kociňák "A" Lukáš, Šebesta, Pummer, Kociňák ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 32.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Majerčák, Kovařík, Šípek, Grebeníček "A" Majerčák, Kovařík, Šípek, Grebeníček ZŠ VětrnáZŠ Větrná 31.05
2 "A" Machálek, Kadah, Ševčík, Fialík "A" Machálek, Kadah, Ševčík, Fialík ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 31.71
3 "B" Strenzl, Daníček, Goliáš, Dvouletý "B" Strenzl, Daníček, Goliáš, Dvouletý ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 31.73
4 "B" Semančík, Kubík, Pecha, Puk "B" Semančík, Kubík, Pecha, Puk ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 32.35
5 "B" Polťák, Stružka, Vavrečka, Vaculín "B" Polťák, Stružka, Vavrečka, Vaculín ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 32.90
6 "B" Honig, Hřib, Brokl, Bukvic "B" Honig, Hřib, Brokl, Bukvic Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 33.01
7 "B" Bršlica, Hromčík, Zetík, Koplík "B" Bršlica, Hromčík, Zetík, Koplík ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 33.06
8 "A" Hrobař, Blaha, Kremr, Nguntual "A" Hrobař, Blaha, Kremr, Nguntual ZŠ HlukZŠ Hluk 34.22
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Stojka, Klimeš, Bulejka, Formánek "A" Stojka, Klimeš, Bulejka, Formánek ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 31.73
2 "A" Nejezchleba, Bartoš, Pfeffer, Bublík "A" Nejezchleba, Bartoš, Pfeffer, Bublík ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 32.61
3 "A" Vaněk, Šácha, Kapitáník, Lorenc "A" Vaněk, Šácha, Kapitáník, Lorenc ZŠ VětrnáZŠ Větrná 32.74
4 "A" Man, Šustek, Buráň, Horák "A" Man, Šustek, Buráň, Horák ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 33.16
5 "A" Klovanič, Fryšták, Šmíd, Slavík "A" Klovanič, Fryšták, Šmíd, Slavík ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 34.48
6 "A" Gogola, Šimek, Zajíc, Vejrosta "A" Gogola, Šimek, Zajíc, Vejrosta Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 38.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Krpal, Penk, Hrubý, Gál T. "A" Krpal, Penk, Hrubý, Gál T. ZŠ HlukZŠ Hluk 32.15
2 "A" Karlík, Soukeník V, Vystrčil, Mrázek "A" Karlík, Soukeník V, Vystrčil, Mrázek ZŠ NivniceZŠ Nivnice 33.04
3 "A" Bičan, Valerián, Pařenica, Hrabec "A" Bičan, Valerián, Pařenica, Hrabec ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 34.33
4 "B" Vlášek, Machuča, Štabert, Matejkovič L "B" Vlášek, Machuča, Štabert, Matejkovič L ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 34.35
5 "A" Jakšík, Gajdošík, Kašný, Zábojník "A" Jakšík, Gajdošík, Kašný, Zábojník ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 35.09
6 "A" Koníček, Kusák, Bajza P, Bajza M "A" Koníček, Kusák, Bajza P, Bajza M ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 37.52
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "B" Souček, Pišoja, Ležatka M, Ležatka D "B" Souček, Pišoja, Ležatka M, Ležatka D ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 33.66
2 "B" Petřivalský, Soukeník D, Trtek, Sláma "B" Petřivalský, Soukeník D, Trtek, Sláma ZŠ NivniceZŠ Nivnice 33.80
3 "B" Krchňáček, Polehňa, Schottl, Tinka "B" Krchňáček, Polehňa, Schottl, Tinka Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 36.01
4 "B" Hřib, Stindl, Klovanič, Hejda "B" Hřib, Stindl, Klovanič, Hejda ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 37.76
5 "B" Lekeš, Baier, Jankůj, Plášek "B" Lekeš, Baier, Jankůj, Plášek ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 39.53
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Jelínková, Švédíková, Červinková, Žďárská "A" Jelínková, Švédíková, Červinková, Žďárská ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 34.06
2 "A" Matoušková, Maršálková, Gajdošíková, Měsíčková "A" Matoušková, Maršálková, Gajdošíková, Měsíčková ZŠ VětrnáZŠ Větrná 34.35
3 "A" Prachařová, Bartošová, Hrubá, Šimoníková "A" Prachařová, Bartošová, Hrubá, Šimoníková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 35.07
4 "A" Gieslová, Geitlerová, Ondrová, Tomková "A" Gieslová, Geitlerová, Ondrová, Tomková ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 35.59
5 "A" Hubáčková, Věrná, Račická, Petrková "A" Hubáčková, Věrná, Račická, Petrková ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 36.76
6 "A" Knotová, Pavlíčková, Majíčková, Hábová "A" Knotová, Pavlíčková, Majíčková, Hábová ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 38.14
7 "A" Fabiánová, Hůsková, Váverková, Gottwaldová "A" Fabiánová, Hůsková, Váverková, Gottwaldová ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 38.27
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Prajzová, Hajíčková, Křapová, Jankových "A" Prajzová, Hajíčková, Křapová, Jankových ZŠ HlukZŠ Hluk 35.07
2 "B" Slaníková, Náplavová, Smolíkov á, Balázsová "B" Slaníková, Náplavová, Smolíkov á, Balázsová ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 35.24
3 "A" Gregárková, Markusová, Varšíková, Turčinová "A" Gregárková, Markusová, Varšíková, Turčinová Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 35.27
4 "A" Minaříková, Kopuncová, Dlapková, Kunovjánková "A" Minaříková, Kopuncová, Dlapková, Kunovjánková ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 35.53
5 "B" Stejskalová, Janečková, Gomolová, Zemková "B" Stejskalová, Janečková, Gomolová, Zemková Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 36.97
6 "B" Výstupová, Dobiášová, Hejdová, Sajblová "B" Výstupová, Dobiášová, Hejdová, Sajblová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 37.22
7 "B" Hrubá, Boorová, Hradská, Slámečková "B" Hrubá, Boorová, Hradská, Slámečková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 37.39
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Fornůsková, Michálková, Polášková, Zlatníková "A" Fornůsková, Michálková, Polášková, Zlatníková ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 33.50
2 "A" Sklenářová, Valeriánová, Jánošová, Gajdošíková "A" Sklenářová, Valeriánová, Jánošová, Gajdošíková ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 34.26
3 "A" Furová, Zálešáková, Jančíková, Širůčková "A" Furová, Zálešáková, Jančíková, Širůčková ZŠ VětrnáZŠ Větrná 35.69
4 "A" Zbořilová, Kadlecová, Michalčíková, Píšová "A" Zbořilová, Kadlecová, Michalčíková, Píšová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 35.87
5 "A" Cigošová, Svobodová, Jagošová, Trávníčková "A" Cigošová, Svobodová, Jagošová, Trávníčková ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 36.71
6 "B" Janovská, Výmolová, Dudková, Ondrová "B" Janovská, Výmolová, Dudková, Ondrová ZŠ NivniceZŠ Nivnice 37.20
7 "A" Hanáková, Škrabalová, Jagová, Hanáčková "A" Hanáková, Škrabalová, Jagová, Hanáčková ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 37.81
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "Z" Jílková, Kubišová, Meindlschmidová, Kratěnová "Z" Jílková, Kubišová, Meindlschmidová, Kratěnová ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 34.20
2 "Z" Hubačová, Hanáčková, Rolincová, Šimčíková "Z" Hubačová, Hanáčková, Rolincová, Šimčíková ZŠ NivniceZŠ Nivnice 34.42
3 "A" Šišperová, Kučerová, Čechová, Mitanová "A" Šišperová, Kučerová, Čechová, Mitanová ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice 34.75
4 "A" Krchňáčková, Cibulková, Míšková, Juříková "A" Krchňáčková, Cibulková, Míšková, Juříková Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 35.40
5 "B" Bujáková, Ševčíková, Flajzarová, Tomečková "B" Bujáková, Ševčíková, Flajzarová, Tomečková ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště 35.53
6 "A" Beníčková, Križalkovičová, Šimčíková, Nemravová "A" Beníčková, Križalkovičová, Šimčíková, Nemravová ZŠ HlukZŠ Hluk 36.35
7 "A" Dudová, Zajícová, Suchomelová, Březinová "A" Dudová, Zajícová, Suchomelová, Březinová ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 37.83
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "B" Omelková, Ondrůšková, Krátká, Tvrdoňová "B" Omelková, Ondrůšková, Krátká, Tvrdoňová Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště 36.79
2 "B" Havalová, Daníčková, Míšková, Kedrová "B" Havalová, Daníčková, Míšková, Kedrová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 37.11
3 "B" Vašťáková, Janků, Kaňovská, Gajdošíková L "B" Vašťáková, Janků, Kaňovská, Gajdošíková L ZŠ BíloviceZŠ Bílovice 37.52
4 "B" Tvarůžková, Bařáková, Hledíková, Ševčíková "B" Tvarůžková, Bařáková, Hledíková, Ševčíková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 37.55
5 B" Kučerová, Kvašňáková, Štefánková, Havlíková B" Kučerová, Kvašňáková, Štefánková, Havlíková ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod 38.21
6 "B" Malíková, Smutková, Horehleďová, Neprašová "B" Malíková, Smutková, Horehleďová, Neprašová ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště 38.37
7 "B" Machová, Šimoníková, Hauerlandová, Hladišová "B" Machová, Šimoníková, Hauerlandová, Hladišová ZŠ ŠumiceZŠ Šumice 40.07
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 1.75
2 Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 1.70
3 Šimon GabrhelŠimon Gabrhel
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 1.70
4 Petr KadahPetr Kadah
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
00 1.65
5 Jiří PlášekJiří Plášek
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
00 1.60
6 Jiří DziackýJiří Dziacký
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
00 1.60
7 Marek JanigaMarek Janiga
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
00 1.60
8 Tomáš VincourTomáš Vincour
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 1.60
9 Martin ZetíkMartin Zetík
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
01 1.60
10 Patrik PechaPatrik Pecha
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
00 1.55
11 Josef HřibJosef Hřib
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
00 1.55
12 Jan KallusJan Kallus
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
00 1.55
13= Patrik HavlíčekPatrik Havlíček
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
00 1.50
13= Juraj SemančíkJuraj Semančík
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 1.50
15 Dominik PollákDominik Pollák
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
00 1.50
16 Michal GeržaMichal Gerža
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 1.50
17 Martin BlahaMartin Blaha
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 1.50
18= Tomáš MalinaTomáš Malina
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
00 1.45
18= Pavel PavelkaPavel Pavelka
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
01 1.45
18= Jan LukášJan Lukáš
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 1.45
21 Adam ZsoldosAdam Zsoldos
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 1.45
22 Petr GoliášPetr Goliáš
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 1.45
23= Petr KociňákPetr Kociňák
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 1.40
23= Martin JanálMartin Janál
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
00 1.40
25 Jan HabartaJan Habarta
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 1.40
26 Petr FialíkPetr Fialík
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 1.35
Jakub BednaříkJakub Bednařík
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
00 NM
David HoferekDavid Hoferek
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 NM
Pavel KremrPavel Kremr
ZŠ HlukZŠ Hluk
01 NM
Milan TothMilan Toth
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
00 NM
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Filip KrpalFilip Krpal
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 1.55
2 Jakub PetřivalskýJakub Petřivalský
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 1.55
3 Michal VyhnálekMichal Vyhnálek
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 1.55
4 Petr ŠáchaPetr Šácha
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 1.50
5 Robert ŠimčíkRobert Šimčík
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 1.45
6 Ondřej VlášekOndřej Vlášek
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 1.45
7= Adam KundrataAdam Kundrata
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 1.45
7= Ricardo StojkaRicardo Stojka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 1.45
9 Jakub GálJakub Gál
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 1.45
10= Martin JakšíkMartin Jakšík
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
03 1.40
10= Václav PfefferVáclav Pfeffer
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 1.40
12= Tomáš TrtekTomáš Trtek
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 1.40
12= David SoukeníkDavid Soukeník
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 1.40
14 Viktor BublíkViktor Bublík
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 1.40
15 Tomáš KapitáníkTomáš Kapitáník
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
03 1.40
16 Daniel PlášekDaniel Plášek
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 1.35
17= Lukáš ZábojníkLukáš Zábojník
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 1.30
17= Viktor KostihaViktor Kostiha
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
02 1.30
19 Jakub OndrůšekJakub Ondrůšek
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
04 1.30
20= Jaroslav DavidJaroslav David
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 1.25
20= Martin SchottlMartin Schottl
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 1.25
22 Tomáš KrchňáčekTomáš Krchňáček
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 1.25
23 Tomáš PekařTomáš Pekař
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
03 1.20
24 Robert SilnýRobert Silný
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 1.20
25 Tomáš PetrželTomáš Petržel
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 1.15
26 Dominik HejdaDominik Hejda
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 1.15
27 Šimon GogolaŠimon Gogola
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 1.10
28 Rudolf StindlRudolf Stindl
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 1.10
Lukáš JankůjLukáš Jankůj
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
04 NM
Samuel KusákSamuel Kusák
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
04 NM
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Denisa HrubáDenisa Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 1.40
2 Adriana KovářováAdriana Kovářová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
01 1.40
3 Lucie ZpěvákováLucie Zpěváková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 1.40
4= Kristýna SkálováKristýna Skálová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
00 1.35
4= Linda PrachařováLinda Prachařová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 1.35
4= Michaela ŠevčíkováMichaela Ševčíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 1.35
7 Aneta TomkováAneta Tomková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 1.35
8= Sarah GeitlerováSarah Geitlerová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 1.30
8= Alžběta MěsíčkováAlžběta Měsíčková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 1.30
8= Monika HubáčkováMonika Hubáčková
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
00 1.30
11 Barbora MaršálkováBarbora Maršálková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 1.30
12 Johana DrgáčováJohana Drgáčová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 1.30
13= Pavlína VlčnovskáPavlína Vlčnovská
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
00 1.30
13= Lucie KunickáLucie Kunická
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 1.30
15 Tereza KnotováTereza Knotová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 1.25
16 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
00 1.25
17 Lucie VintrováLucie Vintrová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
01 1.25
18= Pavlína BřezinováPavlína Březinová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 1.20
18= Klára KopuncováKlára Kopuncová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 1.20
20 Lucie KřapováLucie Křapová
ZŠ HlukZŠ Hluk
01 1.20
21 Aneta KudelováAneta Kudelová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
00 1.20
22= Kamila KotačkováKamila Kotačková
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 1.20
22= Karolína HábováKarolína Hábová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 1.20
24 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 1.15
25 Adéla LišaníkováAdéla Lišaníková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 1.15
26 Valérie Julie VáverkováValérie Julie Váverková
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
01 1.15
27 Nicolette JankovýchNicolette Jankových
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 1.10
28 Eliška GottwaldováEliška Gottwaldová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
01 1.10
Celkem 28 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie KrátkáLucie Krátká
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 1.45
2 Veronika KubišováVeronika Kubišová
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 1.45
3 Amálie RolincováAmálie Rolincová
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 1.40
4 Eliška ŠišperováEliška Šišperová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 1.40
5 Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 1.40
6 Vendula HubačováVendula Hubačová
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 1.35
7 Daniela TvrdoňováDaniela Tvrdoňová
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 1.35
8 Lucie KadlecováLucie Kadlecová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 1.30
9= Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 1.30
9= Adéla HavalováAdéla Havalová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 1.30
11= Adriana FornůskováAdriana Fornůsková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 1.30
11= Karolína GajdošíkováKarolína Gajdošíková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 1.30
13= Lucie ŠirůčkováLucie Širůčková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 1.25
13= Julie KolblováJulie Kolblová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 1.25
13= Kamila SochorcováKamila Sochorcová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 1.25
16= Pavla TvarůžkováPavla Tvarůžková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 1.25
16= Diana KvašňákováDiana Kvašňáková
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
02 1.25
18 Veronika HanákováVeronika Hanáková
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
02 1.25
19 Š MeindlschmidovአMeindlschmidová
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 1.25
20 Soňa HarantováSoňa Harantová
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.25
21 Anna GálováAnna Gálová
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 1.25
22 Aneta UhlířováAneta Uhlířová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 1.20
23 Julie MichálkováJulie Michálková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
03 1.20
24 Tereza JančíkováTereza Jančíková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 1.20
25= Petra JankůPetra Janků
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
03 1.15
25= Kateřina HledíkováKateřina Hledíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 1.15
25= Pavlína DudováPavlína Dudová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
02 1.15
28 Zuzana UrbánkováZuzana Urbánková
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
02 1.15
29= Olga MíškováOlga Míšková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 1.15
29= Nella ŠafaříkováNella Šafaříková
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 1.15
31 Aneta HorehleďováAneta Horehleďová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
03 1.10
32 Adéla ŠimoníkováAdéla Šimoníková
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 1.10
Klára HanáčkováKlára Hanáčková
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
03 NM
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 5.78
2 Zbyněk ZábojníkZbyněk Zábojník
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 5.55
3 Marek SkřivanMarek Skřivan
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 5.54
4 Adam KrojzlAdam Krojzl
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
01 5.37
5 Erik HáblErik Hábl
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 5.29
6 Marek JanigaMarek Janiga
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
00 5.29
7 Jakub MajerčákJakub Majerčák
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
00 5.26
8 Matěj VenclMatěj Vencl
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 5.25
9 Adam BršlicaAdam Bršlica
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
01 5.24
10 Juraj SemančíkJuraj Semančík
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 5.21
11 Martin BaranMartin Baran
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
00 5.05
12 Martin BukvicMartin Bukvic
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 5.01
13 Jiří PrchlíkJiří Prchlík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 4.99
14 Michal HrobařMichal Hrobař
ZŠ HlukZŠ Hluk
01 4.99
15 David PařenicaDavid Pařenica
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
00 4.90
16 Jan KallusJan Kallus
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
00 4.87
17 Dominik PollákDominik Pollák
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
00 4.82
18 Igor DobešIgor Dobeš
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
00 4.81
19 Milan SasínMilan Sasín
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 4.78
20 Mikuláš FornůsekMikuláš Fornůsek
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 4.78
21 Jakub MachálekJakub Machálek
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 4.76
22 Ondřej DvořáčekOndřej Dvořáček
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
00 4.76
23 Petr ČaňoPetr Čaňo
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
00 4.72
24 Jan ŘezníčekJan Řezníček
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
00 4.70
25 Martin BlahaMartin Blaha
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 4.68
26 Tomáš VavrečkaTomáš Vavrečka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 4.63
27 Lukáš PummerLukáš Pummer
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 4.40
28 Libor UrbánekLibor Urbánek
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
00 4.37
29 Karel ŠebestaKarel Šebesta
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
00 4.35
30 Tomáš MalinaTomáš Malina
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
00 4.02
Martin GášekMartin Gášek
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 DNP
Josef JandoušJosef Jandouš
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
00 DNP
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 5.51
2 Ondřej FormánekOndřej Formánek
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 5.22
3 Aleš HrubýAleš Hrubý
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 5.20
4 Erik BulejkoErik Bulejko
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 5.01
5 Jakub VaněkJakub Vaněk
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 4.94
6 Štefan BartošekŠtefan Bartošek
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 4.88
7 Adam PenkAdam Penk
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 4.86
8 Dominik HrabecDominik Hrabec
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
02 4.77
9 Robert ŠimčíkRobert Šimčík
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 4.71
10 Patrik MatejkovičPatrik Matejkovič
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 4.67
11 David SoukeníkDavid Soukeník
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 4.66
12 Michal ŠmídMichal Šmíd
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 4.42
13 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
03 4.42
14 Viktor SoukeníkViktor Soukeník
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 4.39
15 David LežatkaDavid Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
04 4.38
16 Tomáš MojžíšekTomáš Mojžíšek
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 4.35
17 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
03 4.29
18 Jakub ŠimekJakub Šimek
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 4.22
19 Antonín VystrčilAntonín Vystrčil
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 4.22
20 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 4.19
21 Pavel KašnýPavel Kašný
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 4.05
22 Tomáš KrchňáčekTomáš Krchňáček
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 4.05
23 Lukáš PařenicaLukáš Pařenica
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
03 4.01
24 Daniel PlášekDaniel Plášek
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 3.77
25 Martin KlovaničMartin Klovanič
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 3.73
26 Erik LukašíkErik Lukašík
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
03 3.71
27 Martin LežatkaMartin Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
04 3.64
28 Matyáš BajzaMatyáš Bajza
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 3.49
29 Šimon LekešŠimon Lekeš
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
02 3.42
30 Šimon GogolaŠimon Gogola
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 3.40
Petr ŠáchaPetr Šácha
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 DNP
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 4.84
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 4.68
3 Michaela HajíčkováMichaela Hajíčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 4.37
4 Lucie MarkusováLucie Markusová
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 4.31
5 Kristýna PrajzováKristýna Prajzová
ZŠ HlukZŠ Hluk
01 4.19
6 Ludmila GieslováLudmila Gieslová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 4.13
7 Barbora MaršálkováBarbora Maršálková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 4.10
8 Natálie ZemkováNatálie Zemková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 4.09
9 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 4.09
10 Vendula BartošováVendula Bartošová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 4.08
11 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
01 4.08
12 Anna KubáňováAnna Kubáňová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 3.98
13 Lucie GajdošíkováLucie Gajdošíková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
00 3.98
14 Klára DlapkováKlára Dlapková
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 3.95
15 Tereza ŠvédíkováTereza Švédíková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
00 3.95
16 Lucie KunickáLucie Kunická
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 3.87
17 Natálie BoorováNatálie Boorová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 3.86
18 Aneta TomkováAneta Tomková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 3.81
19 Olga ŠimoníkováOlga Šimoníková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 3.80
20 Gabriela TurčinováGabriela Turčinová
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 3.78
21 Karolína HábováKarolína Hábová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 3.68
22 Denisa FabiánováDenisa Fabiánová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
01 3.63
23 Natálie PaškováNatálie Pašková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 3.59
24 Nicolette JankovýchNicolette Jankových
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 3.56
25 Lucie RačickáLucie Račická
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 3.40
26 Aneta KudelováAneta Kudelová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
00 3.31
27 Eliška GottwaldováEliška Gottwaldová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
01 3.24
Renata MajíčkováRenata Majíčková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
01 DNP
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
03 4.77
2 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
04 4.72
3 Alexandra JuříkováAlexandra Juříková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 4.52
4 Zuzana KučerováZuzana Kučerová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
02 4.42
5 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 4.28
6 Adéla HavalováAdéla Havalová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 4.18
7 Amálie ŠustrováAmálie Šustrová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 4.17
8 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 4.16
9 Johana JánošováJohana Jánošová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 4.13
10 Vendula HubačováVendula Hubačová
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 4.11
11 Tereza KrálíkováTereza Králíková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 4.01
12 Tereza ŠimčíkováTereza Šimčíková
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 3.98
13 Zuzana ZálešákováZuzana Zálešáková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
03 3.96
14 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 3.93
15 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
04 3.89
16 Nikola KratěnováNikola Kratěnová
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
04 3.88
17 Darina DůbravováDarina Důbravová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 3.88
18 Š MeindlschmidovአMeindlschmidová
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 3.87
19= Kristýna PíšováKristýna Píšová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 3.86
19= Amálie PavelkováAmálie Pavelková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
03 3.86
21 Dorota OndrůškováDorota Ondrůšková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 3.77
22 Leona DudkováLeona Dudková
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 3.76
23 Kamila ŠimčíkováKamila Šimčíková
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 3.71
24 Adriana LagováAdriana Lagová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
03 3.71
25 Veronika MachováVeronika Machová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 3.71
26 Erika NeprašováErika Neprašová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
02 3.70
27 Tereza NemravováTereza Nemravová
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 3.66
28 Veronika SmutkováVeronika Smutková
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
04 3.63
29 Jana VašťákováJana Vašťáková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 3.62
30 Lucie KadlecováLucie Kadlecová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 3.61
31 Eliška ŠišperováEliška Šišperová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 3.59
32 Bianca KučerováBianca Kučerová
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 3.55
33 Tereza DaníčkováTereza Daníčková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 3.39
34 Karolína ZajícováKarolína Zajícová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
02 3.36
35 Antonie BeníčkováAntonie Beníčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 3.29
36 Kamila BřezinováKamila Březinová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
04 3.20
Celkem 36 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena MinaříkováHelena Minaříková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
00 08.89
2 Viktoria BalázsováViktoria Balázsová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
01 08.86
3 Viktorie VolasováViktorie Volasová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 08.42
4 Vendula DobiášováVendula Dobiášová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 08.41
5 Veronika SuchánkováVeronika Suchánková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 08.31
6 Veronika JanečkováVeronika Janečková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 08.26
7 Denisa HrubáDenisa Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 08.00
8 Patricie BaumrukováPatricie Baumruková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 07.76
9 Alžběta ČernáAlžběta Černá
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 07.71
10 Kláara ChmelařováKláara Chmelařová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 07.64
11 Adéla PfeiferováAdéla Pfeiferová
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 07.61
12 Kristýna PavlíčkováKristýna Pavlíčková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 07.50
13 Michaela HradskáMichaela Hradská
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 07.49
14 Karolína TkadlecováKarolína Tkadlecová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
02 07.41
15 Kateřina BalejováKateřina Balejová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
00 07.16
16 Tereza BartošováTereza Bartošová
ZŠ HlukZŠ Hluk
01 07.04
17 Marie SedlačíkováMarie Sedlačíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 07.04
18 Denisa FabiánováDenisa Fabiánová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
01 06.93
19 Pavlína ZlámalováPavlína Zlámalová
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 06.77
20 Monika HrošíkováMonika Hrošíková
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 06.59
21 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 06.57
22 Johana SajblováJohana Sajblová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 06.50
23 Magdaléna VýstupováMagdaléna Výstupová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 06.17
24 Pavla SikmundováPavla Sikmundová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 06.16
25 Eliška PetrkováEliška Petrková
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 05.79
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon GabrhelŠimon Gabrhel
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 12.02
2 Filip WeintrittFilip Weintritt
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
01 11.30
3 Patrik PechaPatrik Pecha
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
00 11.19
4 Pavel DvouletýPavel Dvouletý
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 10.50
5 Michael ŠtěrbaMichael Štěrba
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
01 10.49
6 Michal VaculínMichal Vaculín
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
01 10.46
7 David KubišDavid Kubiš
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
01 10.42
8 Petr StrenzlPetr Strenzl
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
00 10.35
9 Libor UrbánekLibor Urbánek
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
00 10.25
10 Vratislav BroklVratislav Brokl
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
00 10.17
11 Martin ZetíkMartin Zetík
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
01 10.12
12 Martin BerčíkMartin Berčík
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
00 10.08
13 Pavel PavelkaPavel Pavelka
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
01 09.92
14 David NguntualDavid Nguntual
ZŠ HlukZŠ Hluk
00 09.86
15 Jan HabartaJan Habarta
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 09.83
16 Martin ŠípekMartin Šípek
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
00 09.80
17 Jan KasalaJan Kasala
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
99 09.66
18 Adam GrabeníčekAdam Grabeníček
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
01 09.64
19 Miroslav TrávníkMiroslav Trávník
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
00 09.52
20 Adam BršlicaAdam Bršlica
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
01 09.28
21 Martin HráčekMartin Hráček
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
00 09.23
22 Tomáš VečeřaTomáš Večeřa
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
01 09.16
23 Ondřej DvořáčekOndřej Dvořáček
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
00 09.06
24 Jakub KubíkJakub Kubík
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
00 08.97
25 Lukáš StružkaLukáš Stružka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
00 08.92
26 Jan LukášJan Lukáš
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 08.87
27 Zbyněk ŠmídZbyněk Šmíd
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
01 08.16
28 Igor DobešIgor Dobeš
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
00 08.04
29 Petr GoliášPetr Goliáš
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
01 07.97
30 Ivo BlahaIvo Blaha
ZŠ HlukZŠ Hluk
01 07.76
MS Tomáš ŠkrabalTomáš Škrabal
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
00 09.91
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LorencLukáš Lorenc
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 59.63
2 Adam KundrataAdam Kundrata
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 57.92
3 Lukáš MatejkovičLukáš Matejkovič
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 57.11
4 Lukáš BartošLukáš Bartoš
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
03 54.03
5 Tomáš KapitáníkTomáš Kapitáník
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
03 53.22
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 52.60
7 Michal VyhnálekMichal Vyhnálek
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 52.24
8 Tomáš SlámaTomáš Sláma
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
03 51.99
9 Matěj HniličkaMatěj Hnilička
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
03 51.87
10 Jakub KlimešJakub Klimeš
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 51.50
11 Filip ŠišákFilip Šišák
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
03 51.24
12 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
03 50.38
13 Michal LidiakMichal Lidiak
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 49.05
14 Martin LežatkaMartin Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
04 47.92
15 Tomáš GálTomáš Gál
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 47.32
16 Nikolas MachučaNikolas Machuča
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
02 46.77
17 Adam PenkAdam Penk
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 46.06
18 David LežatkaDavid Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
04 45.81
19 Marek SoučekMarek Souček
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
02 45.73
20 Jan HanusJan Hanus
ZŠ HlukZŠ Hluk
02 42.90
21 Rudolf StindlRudolf Stindl
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 41.98
22 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 40.85
23 Lukáš ZábojníkLukáš Zábojník
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 40.16
24 Jakub Muhmmad AfzalJakub Muhmmad Afzal
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
02 39.63
25 Tomáš ObdržálekTomáš Obdržálek
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 38.61
26 Ondřej BenešOndřej Beneš
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 37.19
27 Filip BaierFilip Baier
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 35.39
28 Ondřej PolehňaOndřej Polehňa
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 35.36
29 Michal ZatloukalMichal Zatloukal
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 35.02
30 Matyáš BajzaMatyáš Bajza
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 34.01
31 Lukáš JankůjLukáš Jankůj
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
04 30.73
32 Erik LukašíkErik Lukašík
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
03 27.85
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 9.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
04 49.58
2 Daniela TvrdoňováDaniela Tvrdoňová
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 44.51
3 Diana KvašňákováDiana Kvašňáková
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
02 43.52
4 Jindřiška MarkováJindřiška Marková
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 41.78
5 Jana VašťákováJana Vašťáková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
02 41.55
6 Petra JankůPetra Janků
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
03 41.45
7 Bianca KučerováBianca Kučerová
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 41.42
8 Kateřina PáralováKateřina Páralová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 41.26
9 Štěpánka MichalčíkováŠtěpánka Michalčíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
03 38.81
10 Johana TomečkováJohana Tomečková
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
03 38.53
11 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
02 38.42
12 Radka KedrováRadka Kedrová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 38.15
13 Michaela VýmolováMichaela Výmolová
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 36.99
14 Ema FlajzarováEma Flajzarová
ZŠ Sportovní Uh.HradištěZŠ Sportovní Uh.Hradiště
04 35.94
15 Viola ŘíhováViola Říhová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
02 35.75
16 Anna HavlíkováAnna Havlíková
ZŠ Pod Vinohrady Uh.BrodZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod
03 35.72
17 Magda OmelkováMagda Omelková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
02 35.49
18 Lucie ZedníkováLucie Zedníková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
03 34.81
19 Aneta KadlčíkováAneta Kadlčíková
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
03 33.84
20 Erika NeprašováErika Neprašová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
02 31.38
21 Adéla FurováAdéla Furová
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 31.21
22 Tereza ŠimčíkováTereza Šimčíková
ZŠ NivniceZŠ Nivnice
02 31.01
23 Adriana LagováAdriana Lagová
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
03 30.76
Anna VaculíkováAnna Vaculíková
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 30.76
25 Alexandra JuříkováAlexandra Juříková
Gymnazium Uh.HradištěGymnazium Uh.Hradiště
03 30.49
26 Petra ČechováPetra Čechová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 30.17
27 Nella ŠafaříkováNella Šafaříková
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 29.85
28 Lucie GajdošíkováLucie Gajdošíková
ZŠ BíloviceZŠ Bílovice
04 29.75
29 Soňa HarantováSoňa Harantová
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 28.99
30 Štěpánka MalíkováŠtěpánka Malíková
ZŠ Za Alejí Uh.HradištěZŠ Za Alejí Uh.Hradiště
03 28.80
31 Monika BlahováMonika Blahová
ZŠ HlukZŠ Hluk
03 28.27
32 Eliška HauerlandováEliška Hauerlandová
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
03 27.13
33 Kamila SochorcováKamila Sochorcová
ZŠ Kunovice U páleniceZŠ Kunovice U pálenice
03 26.60
34 Eliška ČernáEliška Černá
ZŠ VětrnáZŠ Větrná
02 26.54
35 Zuzana UrbánkováZuzana Urbánková
ZŠ ŠumiceZŠ Šumice
02 24.98
Celkem 35 závodníků