Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru družstev staršího žactva

Opava (16. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.29 11.00
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.72 9.00
3 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.80 7.00
4 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.83 5.50
Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.83 5.50
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.96 3.00
7 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.97 2.00
8 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.16
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HenzlJakub Henzl 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.77 8.00
2 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.99 1.00
3 David KyselýDavid Kyselý 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.26
4 Martin HetmerMartin Hetmer 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.29
5 Daniel MecaDaniel Meca 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.43
6 Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 Sokol Opava BSokol Opava B 08.71
7 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.76
Jakub KulhánekJakub Kulhánek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 Sokol Opava BSokol Opava B 08.11
2 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.21
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 Sokol Opava BSokol Opava B 08.40
4 Matěj GregořicaMatěj Gregořica 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 08.83
5 Jakub PalkovskýJakub Palkovský 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.94
6 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.96
7 David HulaDavid Hula 02 Sokol Opava BSokol Opava B 09.30
8 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.91 4.00
2 Robin ČerníkRobin Černík 02 Sokol Opava BSokol Opava B 08.13
3 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.27
4 Jan SvobodaJan Svoboda 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.56
5 Mikuláš MarsinaMikuláš Marsina 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.76
MB Samuel CimingaSamuel Ciminga 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
MB Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.57
Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.15 11.00
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.18 9.00
3 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.26 8.00
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.31 7.00
5 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.41 4.50
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.59
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.62
8 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39 6.00
2 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.50 3.00
3 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.56 1.00
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.59
5 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.64
6 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66
7 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.89
8 Lada ReisováLada Reisová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.05
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.41 4.50
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.52 2.00
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.70
4 Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.04
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 01 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.33
6 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.69
2 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.85
3 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.87
4 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.90
5 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.42
6 Anna LinhartováAnna Linhartová 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.43
7 Klásková MáriaKlásková Mária 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.83
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.67
2 Beata KupkováBeata Kupková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 08.83
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 08.84
4 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.26
5 Markéta OndračkováMarkéta Ondračková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.83
6 Karolína LičkováKarolína Ličková 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.90
Sofie GrodováSofie Grodová 02 Sokol Opava BSokol Opava B DNS
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.88 11.00
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.78 8.00
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.15 6.00
4 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.35 5.00
5 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.36 4.00
6 David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.06 2.00
7 Daniel MecaDaniel Meca 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.96
8 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.69 9.00
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.82 7.00
3 Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 Sokol Opava BSokol Opava B 20.28 1.00
4 Dominik SchmitDominik Schmit 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 20.55
5 Petr ČešlaPetr Češla 01 Sokol Opava BSokol Opava B 20.66
6 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 Sokol Opava BSokol Opava B 22.05
7 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.10
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin ČerníkRobin Černík 02 Sokol Opava BSokol Opava B 19.73 3.00
2 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.58
3 Václav KadlecVáclav Kadlec 02 Sokol Opava BSokol Opava B 20.94
4 Matěj KupkaMatěj Kupka 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.09
5 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.41
6 David HulaDavid Hula 02 Sokol Opava BSokol Opava B 22.92
Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 Sokol Opava BSokol Opava B 20.80
2 Jakub PalkovskýJakub Palkovský 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.40
3 Jan SvobodaJan Svoboda 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.51
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.13 11.00
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.71 9.00
3 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.83 8.00
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.98 7.00
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.28 5.00
6 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.65 3.00
7 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.27
8 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.50
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.25 6.00
2 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.66 2.00
3 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.73 1.00
4 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.99
5 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.15
6 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.24
7 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.39
8 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.80
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.50 4.00
2 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 21.39
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.49
4 Simona KowalikováSimona Kowaliková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.76
5 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 22.20
6 Barbora KohutováBarbora Kohutová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.68
7 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.81
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 20.96
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.50
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.46
4 Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.71
5 Eliška LindnerováEliška Lindnerová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata KupkováBeata Kupková 02 Sokol Opava BSokol Opava B 21.53
2 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.86
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.11
4 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.14
5 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.38
6 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.64
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.42 11.00
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.65 9.00
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.87 8.00
4 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 40.71 6.00
5 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.15 4.00
6 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 41.43 3.00
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.71 2.00
8 Daniel MecaDaniel Meca 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 46.44
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.19 7.00
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40.95 5.00
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.80 1.00
4 David KyselýDavid Kyselý 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 42.13
5 Robin ČerníkRobin Černík 02 Sokol Opava BSokol Opava B 43.28
6 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.17
7 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 Sokol Opava BSokol Opava B 46.95
Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 Sokol Opava BSokol Opava B DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 42.47
2 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 Sokol Opava BSokol Opava B 43.92
Sammy FrennSammy Frenn 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.70 11.00
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 43.19 9.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.18 8.00
4 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.79 6.00
5 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 44.93 4.00
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.98 3.00
7 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.38
8 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.04
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 44.82 5.00
2 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 46.09
3 Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.52
4 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 47.05
5 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.32
6 Anna GrueberováAnna Grueberová 01 Sokol Opava BSokol Opava B 49.49
7 Lada ReisováLada Reisová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.18
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.74 7.00
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 45.21 2.00
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.34 1.00
4 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 47.07
5 Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.10
6 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.24
7 Veronika KonečnáVeronika Konečná 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57.08
MB Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.43
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:02.62 11.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:11.98 9.00
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:13.40 8.00
4 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.91 7.00
5 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:15.13 6.00
6 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:16.05 5.00
7 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:21.71 2.00
8 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:23.26 1.00
9 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:25.85
10 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 Sokol Opava BSokol Opava B 2:28.10
11 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.48
12 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:29.82
13 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:32.36
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:16.11 4.00
2 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:19.23 3.00
3 Václav KadlecVáclav Kadlec 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:30.45
4 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:31.37
5 Daniel JuřičekDaniel Juřiček 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:35.89
6 Jiří KostkaJiří Kostka 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:39.93
7 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:51.84
8 Kristián GřešKristián Gřeš 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:51.89
9 Tomáš FolwarcznyTomáš Folwarczny 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:00.96
10 Lukáš VojtaLukáš Vojta 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3:03.06
11 Marek TesařMarek Tesař 02 Sokol Opava BSokol Opava B 3:06.71
12 Mikuláš MarsinaMikuláš Marsina 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3:07.01
MB Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:24.57
Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.73 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.63 7.00
3 Nikol LihotzkáNikol Lihotzká 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:31.86 5.00
4 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:33.59 3.00
5 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:38.84 1.00
6 Barbora BrodskáBarbora Brodská 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:41.41
7 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:42.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:29.13 9.00
2 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:29.17 8.00
3 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 2:30.81 6.00
4 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 Sokol Opava BSokol Opava B 2:33.01 4.00
5 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:35.17 2.00
6 Barbora MorysováBarbora Morysová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:43.35
7 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:50.68
8 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 2:52.54
9 Eliška LindnerováEliška Lindnerová 02 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:55.04
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:06.07 11.00
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:12.90 9.00
3 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:20.31 8.00
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:22.19 7.00
5 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:23.00 6.00
6 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:29.49 5.00
7 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:37.31 4.00
8 Vendula StanjurováVendula Stanjurová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 5:40.19 3.00
9 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:44.79 2.00
10 Tereza MatějkováTereza Matějková 01 Sokol Opava BSokol Opava B 6:09.31 1.00
11 Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 01 Sokol Opava BSokol Opava B 6:17.50
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.97 11.00
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.01 9.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.70 8.00
4 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.46 5.00
Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.08 7.00
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.25 6.00
3 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.72 4.00
4 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.18 3.00
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.19 2.00
6 Dennis RábDennis Ráb 01 Sokol Opava BSokol Opava B 22.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 02 Sokol Opava BSokol Opava B 17.35 1.00
2 Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17.63
MB Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.77
MB Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.89
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.07 11.00
2 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.37 9.00
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.66 8.00
4 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.80 7.00
5 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.01 6.00
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.20 4.00
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.72 1.00
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.92
4 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17.24
5 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17.91
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.26 3.00
2 Aneta ŠoltýsováAneta Šoltýsová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 16.52 2.00
3 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.77
4 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.69
5 Veronika KonečnáVeronika Konečná 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.13
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.66 11.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.43 9.00
3 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.85 7.00
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.22 6.00
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.36 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.31 8.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.44 4.00
3 Daniel UrbanDaniel Urban 02 Sokol Opava BSokol Opava B 34.53 3.00
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNP
Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 30.77 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.31 9.00
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.46 8.00
4 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.00 6.00
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 33.38 4.00
6 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.45 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.19 7.00
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.33 5.00
3 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 34.62 1.00
4 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.58
5 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 37.33
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠoltýsováAneta Šoltýsová 02 Sokol Opava BSokol Opava B 33.64 2.00
2 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35.85
3 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 37.89
4 Sabina LincerováSabina Lincerová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 41.71
5 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 52.61
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola MikulkaNikola Mikulka 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:07.27 11.00
2 Samuel PiosekSamuel Piosek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:10.02 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:10.78 8.00
4 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:13.31 7.00
5 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:21.34 6.00
6 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:22.00 5.00
7 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 Sokol Opava BSokol Opava B 5:27.18 4.00
8 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:27.55 3.00
9 Matěj VeselýMatěj Veselý 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:31.19 2.00
10 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 Sokol Opava BSokol Opava B 5:32.87 1.00
11 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:35.89
Celkem 11 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Moravec, Mikulka, Hrabovský, Varaja A: Moravec, Mikulka, Hrabovský, Varaja SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:45.68 11.00
2 A: Bartusek, Bláha, Skýpala, Vícha A: Bartusek, Bláha, Skýpala, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:46.52 9.00
3 Konderla, Lubojacki, Morcinek, Zawada Konderla, Lubojacki, Morcinek, Zawada TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:01.56 8.00
4 A: Svoboda, Stanokov, Spilka, Veselý A: Svoboda, Stanokov, Spilka, Veselý TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:15.11 7.00
5 Schmit, Kupka, Juříček, Gřes Schmit, Kupka, Juříček, Gřes SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 3:17.37 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Holanová A., Holanová K.,Šilharová, Krestová A: Holanová A., Holanová K.,Šilharová, Krestová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:04.96 11.00
2 A: Eltnerová, Slámová, Zemaníková, Nováková A: Eltnerová, Slámová, Zemaníková, Nováková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:05.44 9.00
3 A:Hluchá A., Hluchá T., Kokešová, Magerová A:Hluchá A., Hluchá T., Kokešová, Magerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:06.13 8.00
4 Bartáková, Grueberová, Kuličková,Šimečková Bartáková, Grueberová, Kuličková,Šimečková Sokol Opava BSokol Opava B 3:12.72 6.00
5 A: Sasýnová, Franková, Martynková, Šimurdová A: Sasýnová, Franková, Martynková, Šimurdová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:14.40 5.00
6 A:Šotková, Ščibrániová,Machačová,Šenková A:Šotková, Ščibrániová,Machačová,Šenková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:18.28 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Krusberská S., Lihotská, Valíková, Jurčeková B: Krusberská S., Lihotská, Valíková, Jurčeková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:07.71 7.00
2 B:Šnyrycková,Žurovcová, Pánková, Indráková B:Šnyrycková,Žurovcová, Pánková, Indráková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:18.40 3.00
3 B:Kohutová, Sikorová, Konečná, Marszalková B:Kohutová, Sikorová, Konečná, Marszalková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:28.48 2.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.75 11.00
2 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.70 9.00
3 Tomáš GodulaTomáš Godula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.65 8.00
4 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.65 7.00
5 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.55 6.00
6 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.55 5.00
7 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.55 4.00
8= Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.50 1.50
8= Kevin TýmlKevin Týml
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.50 1.50
8= Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.50 1.50
8= Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50 1.50
12 Tomáš HruboňTomáš Hruboň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.50
13 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.50
14 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 1.45
15 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.45
MB Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.60
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 NH
Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 NH
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 NH
Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NH
Jonáš FoniokJonáš Foniok
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 NH
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.70 11.00
2 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.61 9.00
3 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.58 8.00
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.58 7.00
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.55 6.00
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.50 5.00
7= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.50 3.50
7= Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50 3.50
9 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50 2.00
10 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.50 1.00
11 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.45
12 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.40
13 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.40
14 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.40
15= Lucie SlovakováLucie Slovaková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 1.40
15= Aneta ŠoltýsováAneta Šoltýsová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 1.40
17 Zuzana MarkováZuzana Marková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.35
Bára StoklasováBára Stoklasová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 0
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.12 11.00
2 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.92 9.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.92 8.00
4 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.72 7.00
5= Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.52 5.50
5= Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.52 5.50
7 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.52 4.00
8= Daniel KovalskýDaniel Kovalský
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.12 2.50
8= Matyáš PlačekMatyáš Plaček
Sokol Opava BSokol Opava B
02 2.12 2.50
10 Karel BaštýřKarel Baštýř
Sokol Opava BSokol Opava B
01 1.92 1.00
11 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.92
12 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba
Sokol Opava BSokol Opava B
02 1.72
MB Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.12
MB Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.92
František ŠpiclFrantišek Špicl
Sokol Opava BSokol Opava B
03 DNP
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.25 11.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.05 9.00
3 Klára ŠimečkováKlára Šimečková
Sokol Opava BSokol Opava B
01 2.05 8.00
3= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 2.05 6.50
3= Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.05 6.50
6 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.05 5.00
Sofie GrodováSofie Grodová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 DNP
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 6.16 11.00
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.53 9.00
3 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.40 8.00
4 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.35 7.00
5 Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 5.23 6.00
6 David VarajaDavid Varaja
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.17 5.00
7 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.10 4.00
8 Dominik SchmitDominik Schmit
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.98 3.00
9 Andreas PiskořAndreas Piskoř
Sokol Opava BSokol Opava B
01 4.84 2.00
10 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.80 1.00
Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.80
12 Tomáš GodulaTomáš Godula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.77
13 Daniel KovalskýDaniel Kovalský
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.74
14 Martin HetmerMartin Hetmer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.62
15 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.58
16 Sammy FrennSammy Frenn
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 4.35
17 Matěj GregořicaMatěj Gregořica
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 3.95
18 Matěj KupkaMatěj Kupka
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 3.72
19 Marek TesařMarek Tesař
Sokol Opava BSokol Opava B
02 3.51
Ondřej HorákOndřej Horák
Sokol Opava BSokol Opava B
02 DNP
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.45 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.31 9.00
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.05 8.00
4 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.90 7.00
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.87 6.00
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.78 5.00
7 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.74 4.00
8 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.70 3.00
9 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.64 2.00
10 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.64 1.00
11 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.63
12 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.61
13 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.61
14 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.58
15 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.57
16 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4.50
17 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.48
18 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.44
19 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 4.44
20 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.43
21 Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.39
22 Lucie MertováLucie Mertová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.28
23 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.28
24 Tereza MatějkováTereza Matějková
Sokol Opava BSokol Opava B
01 4.24
25 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.24
26 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 3.97
27 Anna GrueberováAnna Grueberová
Sokol Opava BSokol Opava B
01 3.94
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.38 11.00
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 11.33 9.00
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10.44 8.00
4 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.31 7.00
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 09.84 6.00
6 Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 09.64 5.00
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.82 4.00
8 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 08.64 3.00
9 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 08.46 2.00
10 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 08.45 1.00
11 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.22
12 Bára StoklasováBára Stoklasová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 07.66
13 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 07.07
14 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 06.88
15 Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava BSokol Opava B
01 06.76
16 Patrície PrášilováPatrície Prášilová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 05.65
17 Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 05.64
18 Karolína LičkováKarolína Ličková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 04.65
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 14.41 11.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.59 9.00
3 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12.25 8.00
4 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11.58 7.00
5 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 11.22 6.00
6 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11.06 5.00
7 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.81 4.00
8 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10.67 3.00
9 Vojtěch ZygulaVojtěch Zygula
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 10.36 2.00
10 Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 09.64 1.00
11 Damián JaníkDamián Janík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 08.18
12 Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 07.45
13 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 06.86
David KyselýDavid Kyselý
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 DNP
Celkem 14 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 33.40 11.00
2 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 26.22 9.00
3 Aneta HynarováAneta Hynarová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 23.46 8.00
4 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 22.73 7.00
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 22.53 6.00
6 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 22.25 5.00
7 Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava BSokol Opava B
01 19.85 4.00
8 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 19.84 3.00
9 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 17.22 2.00
10 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 16.73 1.00
11 Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 14.08
12 Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 13.82
13 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.86
14 Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 12.02
15 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 11.98
16 Patrície PrášilováPatrície Prášilová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 11.39
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 42.42 11.00
2 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 30.77 9.00
3 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 30.66 8.00
4 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 30.08 7.00
5 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 28.68 6.00
6 Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 27.70 5.00
7 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 27.30 4.00
8 Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 23.12 3.00
9 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 21.62 2.00
10 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 16.93 1.00
Adam BernatíkAdam Bernatík
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 NM
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 27.88 11.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 24.33 9.00
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 23.98 8.00
4 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 23.26 7.00
5 Aneta HynarováAneta Hynarová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 23.22 6.00
6 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 22.63 5.00
7 Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava BSokol Opava B
01 22.28 4.00
8 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 20.65 3.00
9 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 19.19 2.00
10 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 17.63 1.00
11 Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 17.58
12 Isabela KrestováIsabela Krestová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 16.05
13 Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 13.03
14 Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 11.99
Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 0
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 29.47 11.00
2 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 28.35 9.00
3 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 27.27 8.00
4 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 27.20 7.00
5 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 26.92 6.00
6 Adam BernatíkAdam Bernatík
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 26.25 5.00
7 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 25.12 4.00
8 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 20.29 3.00
9 Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
01 17.73 2.00
Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNP
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 38.94 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 38.15 9.00
3 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 33.49 8.00
4 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 30.49 7.00
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 30.46 6.00
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 28.93 5.00
7 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 27.07 4.00
8 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
Sokol Opava BSokol Opava B
02 26.30 3.00
9 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 25.17 2.00
10 Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 24.95 1.00
11 Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 23.87
12 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 23.20
13 Lucie SlovakováLucie Slovaková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 22.68
14 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 22.30
15 Klára KuličkováKlára Kuličková
Sokol Opava BSokol Opava B
01 20.24
16 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 18.02
17 Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15.56
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNP
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (po, 16.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 48.93 11.00
2 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 44.96 9.00
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
Sokol Opava BSokol Opava B
02 37.69 8.00
4 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 35.95 7.00
5 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 35.15 6.00
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 34.94 5.00
7 Samuel PiosekSamuel Piosek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 34.59 4.00
8 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 34.10 3.00
9 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 33.00 2.00
10 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 32.53 1.00
11 Viktor GebauerViktor Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 32.26
12 Sammy FrennSammy Frenn
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
02 29.82
13 Marek ŠpokMarek Špok
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 25.36
14 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 25.22
15 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 23.33
16 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 23.12
17 Dennis RábDennis Ráb
Sokol Opava BSokol Opava B
01 22.98
18 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 21.39
19 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 20.16
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 312.50
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 280.50
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 061.00
4 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 059.00
5 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 030.50
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 028.00
7 SOKOPB SOKOPB Sokol Opava BSokol Opava B 026.50
8 VITKOB VITKOB SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 021.00
9 SLEOP SLEOP TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 002.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 800 m, 4x300 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 249.00
2 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 141.50
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 125.00
VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 125.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 091.50
6 SOKOPB SOKOPB Sokol Opava BSokol Opava B 059.00
7 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 036.00
8 VITKOB VITKOB SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 002.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 800 m, 300 m, 200 m př., 4x300 m, 4x300 m
Celkem 8 závodníků