Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze
Stříbro (21. 5. 2016)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek NetíkMarek Netík
AK Sokolov |
02 | 5.73 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
2 |
Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 5.65 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
3 |
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s. |
01 | 5.61 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
4 |
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 5.18 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
5 |
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 5.07 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
6 |
Miloslav PrášekMiloslav Prášek
TJ Sušice |
01 | 5.05 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
7 |
David TermerDavid Termer
AK Sokolov |
02 | 5.02 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš HendrichTomáš Hendrich
SC Start Karlovy Vary |
01 | 5.01 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
9 |
Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.88 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
10 |
Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 4.54 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
11 |
Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 4.36 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
12 |
Jiří KehartJiří Kehart
Atletika Klatovy |
02 | 4.34 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
13 |
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 4.05 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||||
Jonáš KořenekJonáš Kořenek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika Klatovy |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 5.13 | 5.13 | 5.13 | ||||||||||||||
2 |
Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 4.61 | 4.61 | 4.61 | ||||||||||||||
3 |
Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 4.59 | 4.59 | 4.48 | 4.59 | |||||||||||||
4 |
Michal MeierMichal Meier
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 4.59 | 4.59 | 4.40 | 4.59 | |||||||||||||
5 |
Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy Vary |
03 | 4.55 | 4.55 | 4.55 | ||||||||||||||
6 |
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 4.52 | 4.52 | 4.52 | ||||||||||||||
7 |
Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice, z. s. |
03 | 4.17 | 4.17 | 4.17 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš ČechTomáš Čech
Athletic club Mariánské Láz... |
04 | 4.03 | 4.03 | 4.03 | ||||||||||||||
9 |
Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 3.93 | 3.93 | 3.93 | ||||||||||||||
10 |
Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria Plzeň |
04 | 3.88 | 3.88 | 3.88 | ||||||||||||||
11 |
Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 3.85 | 3.85 | 3.85 | ||||||||||||||
12 |
Tomáš KlečkaTomáš Klečka
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 3.81 | 3.81 | 3.81 | ||||||||||||||
13 |
Radek HrubýRadek Hrubý
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3.80 | 3.80 | 3.80 | ||||||||||||||
14 |
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.71 | 3.71 | 3.71 | ||||||||||||||
15 |
Tadeáš BímanTadeáš Bíman
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 3.70 | 3.70 | 3.70 | ||||||||||||||
16 |
Tomáš KováříkTomáš Kovářík
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.69 | 3.69 | 3.69 | ||||||||||||||
17 |
Tadeáš PěknýTadeáš Pěkný
ŠAK Chodov, z. s. |
04 | 3.65 | 3.65 | 3.65 | ||||||||||||||
18 |
Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 3.64 | 3.64 | 3.64 | ||||||||||||||
19 |
Karel JahnKarel Jahn
AC Domažlice, z. s. |
03 | 3.36 | 3.36 | 3.36 | ||||||||||||||
20 |
Marek BubelíniMarek Bubelíni
ŠAK Chodov, z. s. |
04 | 3.31 | 3.31 | 3.31 | ||||||||||||||
21 |
Josef MinaříkJosef Minařík
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 3.29 | 3.29 | 3.29 | ||||||||||||||
22 |
Šimon SvobodaŠimon Svoboda
TJ Sušice |
03 | 2.64 | 2.64 | 2.64 | ||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | 5.16 | 4.94 | X | X | 4.94 | X | 5.16 | 5.13 | |||||||||
2 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 4.83 | 4.58 | 4.73 | 4.78 | 4.78 | 4.83 | 4.60 | 4.83 | |||||||||
3 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM Ostrov |
02 | 4.82 | 4.82 | X | 4.42 | 4.82 | X | 4.73 | X | |||||||||
4 |
Lucie LevováLucie Levová
AK Sokolov |
01 | 4.75 | 4.48 | 4.75 | 4.63 | 4.75 | X | 4.61 | X | |||||||||
5 |
Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 4.62 | X | 4.10 | 4.62 | 4.62 | 4.27 | 4.53 | 4.43 | |||||||||
6 |
Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.53 | 4.34 | 4.52 | 4.47 | 4.52 | 4.07 | 4.42 | 4.53 | |||||||||
7 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary |
01 | 4.38 | 4.38 | 4.09 | 4.28 | 4.38 | 4.32 | 4.30 | 4.24 | |||||||||
8 |
Denisa VysloužilováDenisa Vysloužilová
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 4.33 | 4.00 | 4.30 | 4.19 | 4.30 | 3.91 | 4.33 | 4.13 | |||||||||
9 |
Karolína JunkováKarolína Junková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4.28 | 4.17 | X | 4.28 | 4.28 | ||||||||||||
10 |
Veronika SládkováVeronika Sládková
AK Sokolov |
02 | 4.25 | 4.11 | 4.23 | 4.25 | 4.25 | ||||||||||||
11 |
Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.21 | 4.11 | 4.21 | 4.15 | 4.21 | ||||||||||||
12 |
Kateřina KřenkováKateřina Křenková
ŠAK při ZŠ Přeštice |
01 | 4.18 | 4.18 | 3.91 | - | 4.18 | ||||||||||||
13 |
Veronika StřechováVeronika Střechová
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4.18 | X | 4.18 | X | 4.18 | ||||||||||||
14 |
Adéla HrabákováAdéla Hrabáková
AK Sokolov |
02 | 4.16 | 4.06 | 4.16 | 3.91 | 4.16 | ||||||||||||
15 |
Martina JarošováMartina Jarošová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 4.06 | 4.06 | 3.45 | 3.59 | 4.06 | ||||||||||||
16 |
Eliška ČernickáEliška Černická
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4.05 | 4.05 | X | 3.97 | 4.05 | ||||||||||||
17 |
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s. |
02 | 4.02 | 3.86 | 4.02 | 3.97 | 4.02 | ||||||||||||
18 |
Eliška MrázováEliška Mrázová
AC Domažlice, z. s. |
01 | 4.00 | 3.96 | 4.00 | X | 4.00 | ||||||||||||
19 |
Petra JuliusováPetra Juliusová
Atletika Klatovy |
02 | 3.87 | 3.87 | 3.55 | 3.29 | 3.87 | ||||||||||||
20 |
Aneta JanečkováAneta Janečková
Atletika Klatovy |
01 | 3.85 | 3.48 | 3.85 | 3.68 | 3.85 | ||||||||||||
21 |
Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
02 | 3.55 | 3.55 | 3.54 | 3.34 | 3.55 | ||||||||||||
22 |
Dominika HýťhováDominika Hýťhová
AC Falcon Rokycany z.s. |
02 | 3.51 | 3.40 | 3.40 | 3.51 | 3.51 | ||||||||||||
23 |
Anna BenešováAnna Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 3.35 | X | X | 3.35 | 3.35 | ||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice, z. s. |
03 | 4.49 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
2 |
Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 4.30 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
3 |
Aneta HradskáAneta Hradská
AK Sokolov |
04 | 4.21 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
4 |
Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4.12 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
5 |
Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
03 | 4.11 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
6 |
Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 4.09 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
7 |
Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC Domažlice, z. s. |
03 | 4.02 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
8 |
Michaela JaneckáMichaela Janecká
AK Sokolov |
04 | 3.94 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
9 |
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 3.92 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
10 |
Karolína VojtováKarolína Vojtová
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 3.90 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
11 |
Kristýna PrůchováKristýna Průchová
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 3.76 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
12 |
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 3.73 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
13 |
Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 3.71 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
14 |
Karolína NováKarolína Nová
TJ MDDM Ostrov |
04 | 3.70 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
15 |
Veronika SimetováVeronika Simetová
TJ Sušice |
03 | 3.65 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
16 |
Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 3.63 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
17 |
Viktorie KronychováViktorie Kronychová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 3.59 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
18 |
Eliška KuglerováEliška Kuglerová
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 3.59 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
19 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 3.55 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
20 |
Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 3.55 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
21 |
Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 3.43 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
22 |
Kristýna SádlováKristýna Sádlová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 3.19 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
23 |
Michaela FialováMichaela Fialová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 3.17 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||||
Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |