výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva

Nové Město nad Metují (19. 5. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63 10.00
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63 10.00
3 Jakub ŠolcJakub Šolc 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.75 8.00
4 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.92 7.00
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.01 6.00
6 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.15 3.00
7 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.27 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrausPavel Kraus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.35
2 Nikolas PourNikolas Pour 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.36
3 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.48
4 Jakub VysokýJakub Vysoký 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.65
5 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.67
6 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.07 5.00
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.14 4.00
3 Jan ŘehůřekJan Řehůřek 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.05
4 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.08
MB Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.60
MB Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.50
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.25 2.00
2 Štefan Eliᚊtefan Eliáš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.58
3 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.69
4 Vojtěch MazákVojtěch Mazák 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.30
5 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.52
MB Lukáš FilandrLukáš Filandr 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.18
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.48
2 Filip VlčekFilip Vlček 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.68
3 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.75
MB Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.93
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.61 11.00
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.72 9.00
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.99 8.00
4 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.05 7.00
5 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.21 3.50
6 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.23 1.00
7 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.31
8 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK DobruškaSK Dobruška 09.27
2 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.31
3 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.43
4 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.60
5 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.62
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.72
7 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.12
8 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.30
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.35
2 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.38
3 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.77
4 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.88
5 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.08
6 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.13
7 Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.70
8 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.13
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.17 5.00
2 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK DobruškaSK Dobruška 09.71
3 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.96
4 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.16
5 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK DobruškaSK Dobruška 10.26
6 Hedvika GazdováHedvika Gazdová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.28
7 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK DobruškaSK Dobruška 10.67
8 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK DobruškaSK Dobruška 10.71
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen MatějůElen Matějů 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.13 6.00
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.25
3 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.37
4 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.60
5 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.96
6 Kristýna SukováKristýna Suková 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.54
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.21 3.50
2 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.22 2.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.47
4 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.60
5 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.71
Vendula VoborníkováVendula Voborníková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.81
2 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.91
3 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.38
4 Michaela KácovskáMichaela Kácovská 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.45
5 Eva PrasličkováEva Prasličková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.54
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evžen MalýEvžen Malý 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 49.30 8.00
2 Radim HavlíčekRadim Havlíček 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 51.26 6.00
3 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.05 4.00
4 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 58.52
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.22 7.00
2 Adam FiebingerAdam Fiebinger 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.82 5.00
3 Štefan Eliᚊtefan Eliáš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.20 2.00
MB Tomáš HepnarTomáš Hepnar 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 51.58
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 47.25 11.00
2 Pavel KrausPavel Kraus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 49.03 9.00
3 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 54.03 1.00
4 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 58.50
5 Petr ČápPetr Čáp 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 59.14
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.48 3.00
2 Vojtěch MazákVojtěch Mazák 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 59.97
3 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 61.48
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 47.40 11.00
2 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 47.49 9.00
3 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.84 8.00
4 Lucie PaulusováLucie Paulusová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 49.97 7.00
5 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 51.25 2.00
6 Sofie DavídkováSofie Davídková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.24
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 50.28 6.00
2 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 50.73 4.00
3 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.25
4 Tereza BuďárkováTereza Buďárková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 53.73
5 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 54.70
6 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.20
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 50.77 3.00
2 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK DobruškaSK Dobruška 51.98 1.00
3 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.69
4 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.43
5 Michaela HolečkováMichaela Holečková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 53.75
6 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 54.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 52.99
2 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 54.59
3 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.24
4 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK DobruškaSK Dobruška 59.08
5 Kristýna SukováKristýna Suková 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 59.84
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 53.58
2 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.06
3 Barbora ZelenáBarbora Zelená 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.95
4 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK DobruškaSK Dobruška 55.19
5 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 57.11
6 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.04
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK DobruškaSK Dobruška 50.66 5.00
2 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.36
3 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.13
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš VotočekMatyáš Votoček 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:31.04 11.00
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:31.73 9.00
3 Oliver DavídekOliver Davídek 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:39.16 8.00
4 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:43.87 7.00
5 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:47.32 6.00
6 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:47.72 5.00
7 Antonín HronAntonín Hron 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:05.33
8 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:49.43 4.00
2 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:53.58 3.00
3 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:00.39 2.00
4 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:01.06 1.00
5 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:02.56
6 Lukáš KašparLukáš Kašpar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:03.07
7 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:07.83
MB Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:48.85
MB Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:52.83
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1) Votoček matyáš
2) Žačok Jakub
3) Davídek Oliver
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:37.23 11.00
2 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38.90 9.00
3 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.43 8.00
4 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.48 7.00
5 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:47.98 4.00
6 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:49.13 3.00
7 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.27 2.00
8 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:57.48
9 Sofie DavídkováSofie Davídková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:59.27
10 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3:02.69
11 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:06.96
12 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.53
13 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:18.95
14 Hedvika GazdováHedvika Gazdová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:24.61
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:44.35 6.00
2 Adéla BankováAdéla Banková 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:46.49 5.00
3 Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:53.54 1.00
4 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:54.67
5 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:56.44
6 Justýna HalajováJustýna Halajová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:58.49
7 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:58.72
8 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:59.72
9 Hana KřížováHana Křížová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:00.56
10 Eliška JirmanováEliška Jirmanová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:04.92
11 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK DobruškaSK Dobruška 3:06.11
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1) Horáčková Lucie
2) Tobišková Karolína
3) Malinová Barbora
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.56 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.85 9.00
3 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.68 8.00
4 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 13.01 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.38 7.00
2 David FiebingerDavid Fiebinger 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.21 5.00
3 Adam FiebingerAdam Fiebinger 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.23 4.00
4 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.05 3.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11.21 11.00
2 Alena GlosováAlena Glosová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.58 8.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.06 5.00
4 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.19 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.72 7.00
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.15 4.00
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.23 2.00
4 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.52 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 19.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.57 9.00
2 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.05 6.00
3 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.90
4 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.21
5 Anna KuželkováAnna Kuželková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.47
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 37.70 11.00
2 A - Paták, Rajsner, Palan, Rausa A - Paták, Rajsner, Palan, Rausa TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.09 9.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 39.76 8.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.34 7.00
MB A - Dítě, Potoček, Hepnar, Kvapil A - Dítě, Potoček, Hepnar, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.43
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 34.26 11.00
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34.95 9.00
3 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 35.99 8.00
4 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.20 7.00
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.27 5.00
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.10 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.26 6.00
2 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 37.99 4.00
3 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38.30 2.00
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 38.63 1.00
5 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 38.94
6 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 40.01
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.36 11.00
2 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.36 9.00
3 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.30 8.00
4 Alexandr PatákAlexandr Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.30 7.00
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.25 6.00
6 Evžen MalýEvžen Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.20 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.42 11.00
2 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.42 9.00
3 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 1.35 8.00
4 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.29 7.00
5 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.26 6.00
6 Martina VitvarováMartina Vitvarová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 1.23 5.00
7= Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.20 3.50
7= Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.20 3.50
9 Gabriela SkalákováGabriela Skaláková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 1.20 2.00
10 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.20 1.00
11 Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.20
12 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.15
13= Barbora KábováBarbora Kábová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 1.15
13= Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.15
13= Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.15
Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.71 11.00
2 Jakub ŠolcJakub Šolc
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.63 9.00
3 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.43 8.00
4 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.30 7.00
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.26 6.00
6 Evžen MalýEvžen Malý
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.23 5.00
7 Matyáš VotočekMatyáš Votoček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.14 4.00
8 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.06 3.00
9 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.95 2.00
10 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.84 1.00
11 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.79
Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.79
13 Adam FiebingerAdam Fiebinger
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
03 3.68
14 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.66
15 Antonín ŠpačekAntonín Špaček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.64
16 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.55
17 Alexandr PatákAlexandr Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.52
18 Filip VlčekFilip Vlček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.47
19 Michal ŠrejberMichal Šrejber
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 3.40
20 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.34
21 Lukáš KašparLukáš Kašpar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 3.16
MB Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.97
MB Tomáš HepnarTomáš Hepnar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.89
MB Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.62
MB Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.90
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1) Štefko<br>2) Šolc<br>3) Hůza
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.53 11.00
2 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.51 9.00
3 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.47 8.00
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.39 7.00
5 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.28 6.00
6 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.19 5.00
7 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.19 4.00
8 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.18 3.00
9 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 4.17 2.00
10 Lucie PaulusováLucie Paulusová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.16 1.00
11 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.07
12 Adéla BankováAdéla Banková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 4.00
13 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 3.98
14 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.96
15 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.86
16 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.85
17 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.83
18 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.75
Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.75
20 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 3.74
21 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.68
22 Barbora KábováBarbora Kábová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 3.65
23 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.60
24 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.56
Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.56
26 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.54
27 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.53
Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.53
29 Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.52
30 Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.50
31 Tereza BuďárkováTereza Buďárková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.45
32 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.42
33 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
SK DobruškaSK Dobruška
04 3.40
34 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 3.26
35 Michaela KácovskáMichaela Kácovská
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
04 3.21
36 Eliška ChladováEliška Chladová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.20
37 Lucie HábováLucie Hábová
SK DobruškaSK Dobruška
04 3.16
38 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.93
39 Hana CoufalováHana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.89
40 Magdaléna HumlováMagdaléna Humlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 2.84
41 Julie MatulováJulie Matulová
SK DobruškaSK Dobruška
04 2.60
Gabriela SkalákováGabriela Skaláková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 NM
Poznámky/pokusy:
" krajský přebor jednotlivců:<br>1) Cejnarová Alena<br>2) Erbenová Sára<br>3) Horáčková Lucie
Celkem 42 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 11.78 11.00
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 11.29 9.00
3 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 10.80 8.00
4 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 09.42 7.00
5 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 09.31 6.00
6 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.95 5.00
7 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 08.82 4.00
8 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.63 3.00
9 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 08.49 2.00
10 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 08.48 1.00
11 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.44
12 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 07.60
13 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 07.45
14 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 07.26
15 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 07.24
16 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 07.16
17 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 07.12
18 Eva PrasličkováEva Prasličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.09
19 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 06.60
20 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 05.98
21 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 05.85
22 Dorota NovákováDorota Nováková
SK DobruškaSK Dobruška
03 05.34
23 Elen MatějůElen Matějů
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 05.03
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 11.51 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.70 9.00
3 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.92 8.00
4 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.91 7.00
5 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 06.80 6.00
6 Antonín ŠpačekAntonín Špaček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 06.70 5.00
7 Petr TherPetr Ther
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.64 4.00
8 Adam OtčenášAdam Otčenáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.39 3.00
9 Petr JirmanPetr Jirman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.19 2.00
10 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 05.61 1.00
11 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.42
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠolcJakub Šolc
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 56.37 11.00
2 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 53.09 9.00
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 51.49 8.00
4 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 50.56 7.00
5 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 45.62 6.00
6 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 44.27 5.00
7 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 43.84 4.00
8 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 43.78 3.00
9 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 42.12 2.00
10 Petr JirmanPetr Jirman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 41.65 1.00
11 Adam OtčenášAdam Otčenáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 40.53
12 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 40.18
13 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 39.90
14 Petr TherPetr Ther
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 39.45
15 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 39.17
16 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 38.02
17 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 36.42
18 Antonín HronAntonín Hron
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 36.41
19 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 35.09
20 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 34.13
21 Matyáš VotočekMatyáš Votoček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 33.60
22 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 33.40
23 Nikolas PourNikolas Pour
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 32.26
24 Michal ŠrejberMichal Šrejber
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 30.01
Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 30.01
26 Pavel DědekPavel Dědek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 27.68
MB Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 35.69
MB Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 29.50
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1) Šolc<br>2) Mencl<br>3) Krejčí
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 19.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 51.82 11.00
2 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 45.34 9.00
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 44.29 8.00
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 44.25 7.00
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 42.50 6.00
6 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 41.92 5.00
7 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 41.32 4.00
8 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 41.14 3.00
9 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 40.05 2.00
10 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 39.17 1.00
11 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 38.77
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 37.08
13 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 36.55
14 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 36.05
15 Alena GlosováAlena Glosová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 35.76
16 Anna KuželkováAnna Kuželková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 35.72
17 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 35.10
18 Sofie DavídkováSofie Davídková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
03 34.31
19 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 32.19
20 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 32.00
21 Petra MaixnerováPetra Maixnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 31.41
22 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 31.39
23 Barbora ZelenáBarbora Zelená
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 30.76
24 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 30.74
25 Michaela HolečkováMichaela Holečková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 29.94
26 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 29.74
27 Julie MatulováJulie Matulová
SK DobruškaSK Dobruška
04 29.47
28 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 28.72
29 Justýna HalajováJustýna Halajová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
04 26.72
30 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 26.10
31 Eva PrasličkováEva Prasličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 25.85
32 Dorota NovákováDorota Nováková
SK DobruškaSK Dobruška
03 25.30
33 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 24.49
34 Eliška JirmanováEliška Jirmanová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 21.42
35 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 18.82
36 Barbora PřívozníkováBarbora Přívozníková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 17.92
Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 NM
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1) Půlpánová<br>2) Vávrová<br>3) Prouzová
Celkem 37 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 177.00
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 081.00
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 080.00
4 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 061.00
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 030.00
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 023.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 018.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 800 m, 60 m, 60 m, 4x60 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 100.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 096.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 068.00
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 053.00
5 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 040.00
6 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 037.00
7 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 033.00
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 025.00
9 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 020.00
10 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 018.00
11 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 014.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 800 m, 800 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 11 závodníků