Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev staršího žactva středních Čech

Vlašim (18. 5. 2016)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.59 11.00
2 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5.46 9.00
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.44 8.00
4 Tomáš MichekTomáš Michek
AC ČáslavAC Čáslav
02 5.33 7.00
5 Jakub PěčekJakub Pěček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.15 6.00
6 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.12 5.00
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.10 4.00
8 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.91 3.00
9 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.66 2.00
10 Ondřej MelčOndřej Melč
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.49 1.00
11 Ondřej SlabýOndřej Slabý
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
02 4.43
12 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.42
13 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.40
14 Filip EkrtFilip Ekrt
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
01 4.26
15 Ondřej MachotaOndřej Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.16
16 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
01 4.06
17 Pavel BendaPavel Benda
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
02 3.82
MB Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.28
MB Cyril Děpold CzerninCyril Děpold Czernin
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.23
Martin KašparMartin Kašpar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 5.06 11.00
2 Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.60 9.00
3 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.59 8.00
4 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.54 7.00
5 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.45 6.00
6 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.44 5.00
7 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.43 4.00
8 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.42 3.00
9 Natálie ChodilováNatálie Chodilová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.19 2.00
10 Marta VidunováMarta Vidunová
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
02 4.17 1.00
11 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
01 4.13
12 Kateřina HandlováKateřina Handlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.13
13 Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.13
14 Sandra VaverkováSandra Vaverková
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
01 4.10
15 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.09
16 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.06
17 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.04
18 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.00
19 Erika ČápováErika Čápová
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
02 3.99
20 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.89
21 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
02 3.87
22 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.87
23 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B
02 3.83
24 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.81
25 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.75
26 Terezie ZdeňkováTerezie Zdeňková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
02 3.52
27 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
02 3.28
MB Anna VánišováAnna Vánišová
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.68
MB Veronika KozelkováVeronika Kozelková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.26
MB Kateřina ČerňanskáKateřina Čerňanská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.19
MB Kateřina HolubováKateřina Holubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.91
MB Denisa KalinováDenisa Kalinová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.84
MB Emma KoděrováEmma Koděrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.81
MB Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.33
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 DNS
Celkem 35 závodníků