Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo družstev staršího žactva středních Čech

Vlašim (18. 5. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 18.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.40
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.54
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.61
5 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71
6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.77
7 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 18.5.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.97
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.07
3 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
4 Lukáš JanečekLukáš Janeček 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.23
5 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.53
6 Tomáš HumpolákTomáš Humpolák 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.58
Maxmilián FrancMaxmilián Franc 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 18.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop MálekProkop Málek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.44
2 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.45
3 David LangDavid Lang 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.89
4 Pavel BendaPavel Benda 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 09.25
Filip DavidíkFilip Davidík 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B DNS
Václav JanečekVáclav Janeček 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 18.5.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.89
3 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 08.37
4 Ondřej SlabýOndřej Slabý 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 09.19
5 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
Michal JiroušekMichal Jiroušek 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (st, 18.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PokornýJakub Pokorný 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.61
2 Jan ČermákJan Čermák 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 10.04
3 Jan KarešJan Kareš 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.31
MB Šimon VálaŠimon Vála 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.23
Jan GrigaJan Griga 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B DNS
Robin FantaRobin Fanta 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (st, 18.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
2 Maxmilián FrancMaxmilián Franc 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.26
3 Karel PrachKarel Prach 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 08.54
4 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 09.31
5 Jan HodisJan Hodis 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 09.96
Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 18.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.34 11.00
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 07.58 9.00
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.61 8.00
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64 7.00
5 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68 6.00
6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 18.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.69 4.00
2 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.78 3.00
3 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.79 2.00
4 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.81 1.00
5 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95
6 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 18.5.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.05
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.26
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
4 Nikola MelicharováNikola Melicharová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.53
5 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.55
6 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59
7 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 18.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.43
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.53
3 Veronika StaňkováVeronika Staňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.67
4 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.70
5 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
6 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.95
7 Michaela KocurováMichaela Kocurová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.22
MB Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC ČáslavAC Čáslav 08.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 18.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.68
2 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.78
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.83
4 Jolana FialováJolana Fialová 01 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.41
5 Veronika BrůhováVeronika Brůhová 02 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.48
6 Kristýna HofmannováKristýna Hofmannová 03 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.61
7 Barbora KuntošováBarbora Kuntošová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 18.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.32
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
3 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.14
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B DNS
Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (st, 18.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.25
2 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.67
3 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
4 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.79
5 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.86
6 Terezie ZdeňkováTerezie Zdeňková 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.43
7 Kateřina KocourkováKateřina Kocourková 04 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (st, 18.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.79
3 Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.91
4 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.17
5 Adéla LangrováAdéla Langrová 01 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.37
6 Marie SmržováMarie Smržová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.49
7 Eliška VonakáEliška Vonaká 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.72
Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (st, 18.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.27
2 Denisa ŘípováDenisa Řípová 02 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.46
3 Martina TýblováMartina Týblová 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 09.62
4 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 09.73
5 Bea StevensBea Stevens 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 11.03
MB Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.00
MB Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (st, 18.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 08.26
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
3 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.96
4 Zora FialováZora Fialová 04 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 09.83
5 Adéla MarečkováAdéla Marečková 02 A.C. TEPO Kladno BA.C. TEPO Kladno B 10.66
MB Emma KoděrováEmma Koděrová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.11
MB Eliška TůmováEliška Tůmová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.46
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 18.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.08 11.00
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.32 9.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.33 8.00
4 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.37 7.00
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41 6.00
6 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 18.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.48 4.00
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50 3.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.51 2.00
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.60 1.00
5 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.67
6 Nikola MelicharováNikola Melicharová 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.33
Celkem 6 závodníků