Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Vysočiny mužů a žen na dráze

Jihlava (5. 6. 2016)

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.14
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.53
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.77
4 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 14.88
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.34
Libor ČaloudLibor Čaloud 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 12.37
Celkem 1 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.65
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12.97
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.48
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.92
2 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.58
3 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.75
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.85
2 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.27
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.50
4 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.78
5 Sabina KoudelováSabina Koudelová 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.87
6 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.59
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.60
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.37
2 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 25.33
Celkem 2 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.05
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.79
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.83
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.59
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 59.07
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 61.89
2 Simona TříletáSimona Tříletá 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 70.82
3 Jana ZerzánkováJana Zerzánková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 71.66
4 Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 75.05
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.55
Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNF
Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie PechováViktorie Pechová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:42.02
2 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3:00.93
Vendula VejnarováVendula Vejnarová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:25.31
Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNF
Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:16.70
2 Martin SáblíkMartin Sáblík 00 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 4:36.16
Celkem 2 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:49.84
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie LavičkováJulie Lavičková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6:09.05
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.24 11.00
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.61 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.77 11.00
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.10 9.00
3 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.44 8.00
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 15.93 7.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 1 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 42.81
2 Tomáš RyškaTomáš Ryška 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 54.05
Celkem 2 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.58
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.39
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 48.86
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 49.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.41
2 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 54.16
MS Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.96
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 60.84
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 63.65
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 63.96
2 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 71.92
3 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 73.47
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 2.07
2 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.00
3 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.94
4 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.94
5 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
93 1.70
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 1.73
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.79
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.70
3 Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 1.65
Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.53
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1.45
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.56
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.50
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1.45
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.60
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.75
2 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 2.40
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.30
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 3.20
2 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 2.50
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
93 6.17 +2.2 m/s 6.07 +1.1 m/s
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 6.13 +0.0 m/s
3 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 4.25 +0.4 m/s
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 5.83 +0.0 m/s
2 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 5.43 -1.1 m/s
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 6.12 +1.3 m/s
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 5.89 +1.3 m/s
3 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.71 +0.0 m/s
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.41 +0.0 m/s
2 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
97 5.24 +1.2 m/s
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrbicováTereza Krbicová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.21 +0.4 m/s
2 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 4.19 +0.0 m/s
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.32 +1.5 m/s
2 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 5.15 +0.0 m/s
3 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 5.10 +0.0 m/s
4 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4.94 +0.9 m/s
5 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.66 +0.0 m/s
6 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.65 +0.0 m/s
7 Sabina KoudelováSabina Koudelová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 4.46 -1.3 m/s
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4.53 +0.8 m/s
Celkem 1 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 12.93 -2.0 m/s
Libor ČaloudLibor Čaloud
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
97 DNP
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.51 +2.3 m/s 12.40 +0.0 m/s
2 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 11.80 +1.5 m/s
Celkem 2 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
97 11.31 -0.8 m/s
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 DNS
Celkem 2 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 10.20 -1.1 m/s
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 10.48 +0.4 m/s
2 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 09.25 +0.0 m/s
Sabina KoudelováSabina Koudelová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 NM
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 11.09
2 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 10.97
3 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 09.55
4 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 09.29
5 Alena PadrnosováAlena Padrnosová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 09.28
6 Simona TříletáSimona Tříletá
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 09.05
7 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 08.89
8 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 08.21
9 Kristýna HvozdovskáKristýna Hvozdovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 08.15
MS Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 09.16
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 08.26
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie RáčkováJulie Ráčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 07.70
2 Leona KárníkováLeona Kárníková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 07.28
3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 07.06
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 13.33
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 09.90
3 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 08.53
Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 NM
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 15.38
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 14.75
3 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12.81
4 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 11.44
5 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 11.16
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 13.73
2 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 12.31
3 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika JemniceAtletika Jemnice
95 10.54
4 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 09.47
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 33.83
2 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 24.33
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 28.52
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 27.31
3 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 26.30
4 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 20.74
5 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 20.35
6 Adéla SchütznerováAdéla Schütznerová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 20.12
7 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 19.29
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 34.79
2 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 32.26
3 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 29.07
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 46.61
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 41.99
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 39.10
4 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 37.70
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 39.70
2 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 36.32
3 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 32.69
4 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika JemniceAtletika Jemnice
95 27.85
5 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 26.87
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 42.44
2 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 42.33
3 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 28.61
4 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 24.09
5 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 23.59
6 Kristýna HvozdovskáKristýna Hvozdovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 22.51
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 28.80
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 30.33
2 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 19.86
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 52.37
2 Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
98 35.30
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 38.30
2 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 35.53
3 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika JemniceAtletika Jemnice
95 30.26
4 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 21.67
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 36.09
2 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 27.10
3 Simona TříletáSimona Tříletá
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 24.40
4 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 22.21
5 Alena PadrnosováAlena Padrnosová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
00 19.31
MS Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 19.56
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 32.22
2 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
95 29.58
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie RáčkováJulie Ráčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 25.65
2 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 24.42
3 Leona KárníkováLeona Kárníková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 18.25
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 37.13
2 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 34.05
3 Tomáš BrázdaTomáš Brázda
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 31.08
4 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 30.56
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 DNS
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 62.24
2 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 55.51
3 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 51.65
4 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 41.33
Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 DNS
Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 DNS
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 50.15
2 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 49.33
3 Richard VeletaRichard Veleta
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
98 37.11
Celkem 3 závodníků