Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu - okresní kolo ml. žactva

Olomouc (10. - 10. 5. 2016)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 10.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
03 5.17 415
2 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
03 4.97 377
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 4.81 346
4 Zdeněk VáclavíkZdeněk Václavík
ZŠ Hrubého, ŠternberkZŠ Hrubého, Šternberk
02 4.79 343
5 Eric RaclavskýEric Raclavský
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 4.70 326
6 Jan TichýJan Tichý
ZŠ Hrubého, ŠternberkZŠ Hrubého, Šternberk
02 4.68 323
7 Vladimír SofkaVladimír Sofka
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
02 4.58 304
8 Jaroslav ČapkaJaroslav Čapka
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 4.54 297
9 Tomáš SikoraTomáš Sikora
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 4.48 287
10 Martin KučíkMartin Kučík
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 4.47 285
11 Martin BábekMartin Bábek
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
03 4.44 280
12 Radim SlaninaRadim Slanina
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
02 4.43 278
13 Antonín ZbořilAntonín Zbořil
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 4.37 267
14 Filip PrstekFilip Prstek
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
03 4.33 261
15 Tadeáš MoravecTadeáš Moravec
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
02 4.31 257
16 Antonín MalíčekAntonín Malíček
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
03 4.28 252
17 Tadeáš SvozilTadeáš Svozil
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 4.25 247
18 Štěpán MatečkaŠtěpán Matečka
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
04 4.15 230
19 Václav BrtníkVáclav Brtník
Slovanské gymnáziumSlovanské gymnázium
03 4.14 229
20 Roman FilipecRoman Filipec
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 4.11 224
21 Jakub MatysJakub Matys
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 4.02 209
22 Jakob BenjaminJakob Benjamin
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
04 4.00 206
23 Filip KostelanskýFilip Kostelanský
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 4.00 206
24 Erik KašparErik Kašpar
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
03 3.97 201
25 Marek BlaťákMarek Blaťák
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
03 3.97 201
26 David PajunčíkDavid Pajunčík
ZŠ ŘepčínZŠ Řepčín
02 3.92 193
27 Tomáš SmidaTomáš Smida
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 3.88 187
28 Matěj NejeschlebaMatěj Nejeschleba
ZŠ ŘepčínZŠ Řepčín
02 3.87 185
29 Jan LinekJan Linek
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 3.87 185
30 Jaroslav DobešJaroslav Dobeš
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
03 3.84 181
31 Libor BeňoLibor Beňo
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
02 3.82 177
32 Jiří KlabanJiří Klaban
ZŠ Hrubého, ŠternberkZŠ Hrubého, Šternberk
02 3.80 174
33 Jiří StratilJiří Stratil
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 3.74 165
34 Jan PekárJan Pekár
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
03 3.68 156
35 Pavel ŠindelářPavel Šindelář
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
02 3.68 156
36 Šimon TřískaŠimon Tříska
ZŠ StupkovaZŠ Stupkova
03 3.64 150
37 Jakub ŽvátoraJakub Žvátora
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
03 3.62 147
38 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
03 3.58 142
39 Milan VitkovskýMilan Vitkovský
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
03 3.56 139
40 Tomáš MezsárošTomáš Mezsároš
ZŠ ŘepčínZŠ Řepčín
03 3.35 110
41 David HromadaDavid Hromada
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
02 3.33 107
42 Jan MošaJan Moša
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
04 3.30 103
43 Jakub KubálekJakub Kubálek
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
02 3.29 102
44 Adam BudínAdam Budín
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
03 3.25 96
Celkem 44 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 10.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
03 4.51 431
2 Irena MoničováIrena Moničová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
03 4.17 347
3 Elen VlčkováElen Vlčková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
04 4.17 347
4 Aneta SojkováAneta Sojková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 4.01 310
5 Eva ŘehákováEva Řeháková
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
03 3.99 306
6 Kateřina PolcrováKateřina Polcrová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.99 306
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová
ZŠ Hrubého, ŠternberkZŠ Hrubého, Šternberk
04 3.92 290
8 Jana ŽenčákováJana Ženčáková
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
03 3.90 285
9 Sára KrálováSára Králová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
04 3.87 279
10 Nathaly KučerováNathaly Kučerová
ZŠ HálkovaZŠ Hálkova
03 3.87 279
11 Alžběta HnáthováAlžběta Hnáthová
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
02 3.86 276
12 Dana KrabicováDana Krabicová
ZŠ Hrubého, ŠternberkZŠ Hrubého, Šternberk
02 3.84 272
13 Izabela HeinzováIzabela Heinzová
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
03 3.80 263
14 Markéta HoškováMarkéta Hošková
ZŠ KomeniumZŠ Komenium
02 3.72 246
15 Barbora ŠmídováBarbora Šmídová
ZŠ Hrubého, ŠternberkZŠ Hrubého, Šternberk
02 3.69 239
16 Zuzana CalábkováZuzana Calábková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 3.66 233
17 Lucie HrabskáLucie Hrabská
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
04 3.66 233
18 Klára AdlerováKlára Adlerová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 3.65 231
19 Eliška BezecnáEliška Bezecná
Gymnázium ČajkovskéhoGymnázium Čajkovského
03 3.63 227
20 Lucie OcelkováLucie Ocelková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
03 3.63 227
21 Pavla BredurdováPavla Bredurdová
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
02 3.59 218
22 Valentina ZlámalováValentina Zlámalová
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
03 3.55 210
23 Karolína KomínkováKarolína Komínková
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
03 3.54 208
24 Aneta DidykováAneta Didyková
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
03 3.53 206
25 Johana OravováJohana Oravová
ZŠ KomeniumZŠ Komenium
03 3.52 204
26 Kateřina HrabalíkováKateřina Hrabalíková
ZŠ DemlovaZŠ Demlova
03 3.52 204
27 Anežka SmékalováAnežka Smékalová
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
03 3.49 198
28 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
ZŠ KomeniumZŠ Komenium
03 3.49 198
29 Zuzana PlodkováZuzana Plodková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
03 3.46 192
30 Tereza KoupilováTereza Koupilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
03 3.44 188
31 Gabriela BurdováGabriela Burdová
ZŠ MozartovaZŠ Mozartova
04 3.44 188
32 Adina LejskováAdina Lejsková
Gymnázium HejčínGymnázium Hejčín
04 3.36 172
33 Eliška KodytkováEliška Kodytková
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
04 3.33 167
34 Aneta RozehnalováAneta Rozehnalová
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
04 3.20 142
35 Kristýna KovářováKristýna Kovářová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
02 3.18 139
36 Kateřina NepožitkováKateřina Nepožitková
ZŠ NemilanyZŠ Nemilany
03 3.18 139
37 Marie ChromečkováMarie Chromečková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
04 3.07 119
38 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
04 2.98 104
39 Marie BegalováMarie Begalová
ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova
04 2.88 87
Alena VachutkováAlena Vachutková
ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice
02 NM
Celkem 40 závodníků