výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu

Břeclav (18. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BartošíkPetr Bartošík 01 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.73 640
2 Jakub KřivákJakub Křivák 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.85 604
3 Petr GaszcykPetr Gaszcyk 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.00 560
4 Jan KociánJan Kocián 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.06 542
5 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.43 441
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StrakaVojtěch Straka 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.28 481
2 Dominik KučeraDominik Kučera 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.29 478
3 Dušan HorákDušan Horák 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.36 460
4 David HorákDavid Horák 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.37 457
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KostrhunDan Kostrhun 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.84 607
2 Patrik PtáčníkPatrik Ptáčník 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.92 583
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 07.96 571
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 07.96 571
5 Tomáš MisařTomáš Misař 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.60 398
6 David KuzmaDavid Kuzma 02 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.37 227
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof LeblochKryštof Lebloch 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.74 364
2 Lukáš OpavskýLukáš Opavský 03 ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 09.17 268
3 Libor SokolaLibor Sokola 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.87 140
4 Jiří BechynskýJiří Bechynský 04 ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 10.09 108
5 David PsotaDavid Psota 04 ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 10.15 99
6 Jaroslav HofmanJaroslav Hofman 02 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 10.96 19
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.33 749
2 Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.58 678
3 Paulína DrábkováPaulína Drábková 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.61 670
4 Lenka VeseláLenka Veselá 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.70 645
5 Karolína KasparováKarolína Kasparová 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 09.71 397
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah FoukalováSarah Foukalová 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.69 648
2 Julie GrbavčicováJulie Grbavčicová 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.31 489
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 09.39 470
4 Kateřina VoseckáKateřina Vosecká 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 09.42 463
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MatulováMonika Matulová 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.59 676
2 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.71 643
3 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.79 621
4 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová 03 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.05 553
5 Lucie BartošíkováLucie Bartošíková 02 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.33 484
6 Eliška BajzováEliška Bajzová 03 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.60 422
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka BartošováŠárka Bartošová 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 1:58.02 538
2 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 1:58.88 525
3 Petra BuriánováPetra Buriánová 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 1:59.96 509
4 Julie BaránkováJulie Baránková 03 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2:04.63 443
5 Magdaléna BukovskáMagdaléna Bukovská 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:07.70 401
6 Denisa NavrátilováDenisa Navrátilová 03 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2:08.47 391
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula SedlákováVendula Sedláková 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 2:41.55 555
2 Karolína KasparováKarolína Kasparová 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 2:43.24 536
3 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 02 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2:44.55 522
4 Miroslava MauričováMiroslava Mauričová 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:47.59 489
5 Eva BlažkováEva Blažková 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:59.66 368
6 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3:03.65 332
7 Zuzana TranováZuzana Tranová 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:14.33 243
8 Nela SapíkováNela Sapíková 01 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 3:18.44 213
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan KostrhunDan Kostrhun 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:03.37 632
2 Tomáš ObendorferTomáš Obendorfer 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:11.56 555
3 Jakub HamanJakub Haman 02 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:18.13 498
4 Martin PavlačkaMartin Pavlačka 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3:24.91 441
5 Jakub LeblochJakub Lebloch 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3:29.36 406
6 Marek MagulaMarek Magula 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3:35.38 360
7 Matěj HaladyMatěj Halady 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:40.10 326
8 Jakub HladkýJakub Hladký 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:44.77 293
9 Martin KováčikMartin Kováčik 04 ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 3:52.60 243
10 Jiří BechynskýJiří Bechynský 04 ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 4:01.35 192
11 Martin StánokMartin Stánok 03 ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 4:08.75 153
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon OdehnalŠimon Odehnal 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 4:51.47 610
2 Jan ZonygaJan Zonyga 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:01.08 554
3 Boris ČapkaBoris Čapka 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5:03.72 538
4 Matěj KristoňMatěj Kristoň 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5:07.50 517
5 Oliver ChmelíkOliver Chmelík 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5:31.18 394
6 Radek NaleznýRadek Nalezný 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5:31.89 390
7 Jakub HalášekJakub Halášek 02 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5:33.77 381
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kocian,Kristoň,Horčička,Křivánek A-Kocian,Kristoň,Horčička,Křivánek ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 30.53 555
2 Bartošík,Horák,Horák,Komosný Bartošík,Horák,Horák,Komosný ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 30.60 550
3 B-Kovarovič, Peřina, Zonyga,Dančo B-Kovarovič, Peřina, Zonyga,Dančo ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 30.71 542
4 B-Pavelka,Čapka,Halášek,Kučera B-Pavelka,Čapka,Halášek,Kučera ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 30.72 542
5 A-Křivák,Gasczcyk,Straka,Kubík A-Křivák,Gasczcyk,Straka,Kubík ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 30.89 529
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kostrhun,Ptáčník,Obendorfer,Haman A-Kostrhun,Ptáčník,Obendorfer,Haman ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 30.65 547
2 Petrjanoš, Juráš, Magula, Rakovský Petrjanoš, Juráš, Magula, Rakovský Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 31.63 477
3 B-Misař,6elinský,Elsner,Mank B-Misař,6elinský,Elsner,Mank ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 32.24 436
4 Bechynský, Mesiaček, Shkriba, Zabil Bechynský, Mesiaček, Shkriba, Zabil ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 37.59 150
5 Kuzma,Sokola,Hofman,Hladký Kuzma,Sokola,Hofman,Hladký ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 39.17 91
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Hanzalíková,Herzová,Drábková,Bartošíková A-Hanzalíková,Herzová,Drábková,Bartošíková ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 32.01 735
2 A-Veselá,Jaborníková,Foukalová,Polášková A-Veselá,Jaborníková,Foukalová,Polášková ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 32.77 681
3 B-Blažková,Tranová,Reháková,Mauričová B-Blažková,Tranová,Reháková,Mauričová ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 34.77 546
4 B-Navrátilová,Grbavčicová,Svobodová,Podroužková B-Navrátilová,Grbavčicová,Svobodová,Podroužková ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 35.74 486
5 A-Vosecká,Veselá,Klementová,Črníková A-Vosecká,Veselá,Klementová,Črníková Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 35.87 478
6 B-Sedláková,Sapíková,Šmídová,Vítková B-Sedláková,Sapíková,Šmídová,Vítková Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 38.78 317
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vačkářová,Zemánková,Hytychová,Matulová A-Vačkářová,Zemánková,Hytychová,Matulová ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 32.82 677
2 A-Václavovičová,Baránková L., Baránková S., Námešpetrová A-Václavovičová,Baránková L., Baránková S., Námešpetrová ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 34.44 567
3 B-Vaculíková,Buriánová,Bukovská,Konečná B-Vaculíková,Buriánová,Bukovská,Konečná ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 35.64 492
4 B-Navrátilová M., Navrátilová D.,Baránková J., Bajzová B-Navrátilová M., Navrátilová D.,Baránková J., Bajzová ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 36.65 432
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kryštof KovarovičKryštof Kovarovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 1.65 504
2 Filip PeřinaFilip Peřina
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 1.61 472
3 Jan KociánJan Kocián
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 1.61 472
4 Tomáš NekoranecTomáš Nekoranec
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
00 1.57 441
5 Radek NaleznýRadek Nalezný
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.57 441
6 Radim GrúňRadim Grúň
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 1.57 441
7 Jaromír PavelkaJaromír Pavelka
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 1.53 411
8 Jakub HalášekJakub Halášek
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
02 1.49 381
9 Jakub MusilJakub Musil
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
01 1.45 352
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr JulínekPetr Julínek
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
02 1.51 396
2 Adam ElsnerAdam Elsner
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 1.51 396
3 Tadeáš MankTadeáš Mank
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 1.43 338
4 Petr ŽelinskýPetr Želinský
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 1.39 310
5 Antonín WagnerAntonín Wagner
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
02 1.35 283
6 Pavel KurialPavel Kurial
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
03 1.31 257
7 Jakub OsičkaJakub Osička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 1.31 257
8 Kryštof LeblochKryštof Lebloch
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 1.31 257
9= Marek MesiačekMarek Mesiaček
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
03 1.27 231
9= Dmytro ShkribaDmytro Shkriba
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
02 1.27 231
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marie PoláškováMarie Polášková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 1.39 502
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 1.39 502
3 Barbora LuckáBarbora Lucká
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 1.35 460
4 Karolína ObořilováKarolína Obořilová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
99 1.35 460
5 Klára VítkováKlára Vítková
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
02 1.31 419
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 1.31 419
7 Eva BlažkováEva Blažková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 1.23 340
8= Kateřina KlementováKateřina Klementová
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
02 1.19 302
8= Barbora VeseláBarbora Veselá
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
01 1.19 302
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika MatulováMonika Matulová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 1.43 544
2 Lenka BaránkováLenka Baránková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 1.31 419
3 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 1.27 379
4 Magdaléna BukovskáMagdaléna Bukovská
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 1.23 340
5 Eliška BajzováEliška Bajzová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 1.23 340
6 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 1.15 266
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KristoňMatěj Kristoň
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 5.66 514
2 Dominik KomosnýDominik Komosný
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
01 5.51 483
3 Pavel HorčičkaPavel Horčička
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 5.40 461
4 Jakub KubíkJakub Kubík
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 5.19 419
5 Filip PeřinaFilip Peřina
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 5.16 413
6 Petr BartošíkPetr Bartošík
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
01 5.09 400
7 Petr GaszcykPetr Gaszcyk
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 4.92 367
8 David HorákDavid Horák
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
00 4.85 354
9 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 3.65 152
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel JurášDaniel Juráš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 5.35 451
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 5.18 417
3 Tomáš ObendorferTomáš Obendorfer
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 4.88 360
4 Adam ElsnerAdam Elsner
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 4.68 323
5 Petr JulínekPetr Julínek
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
02 4.37 267
6 Tadeáš MankTadeáš Mank
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 4.31 257
7 Marek MesiačekMarek Mesiaček
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
03 3.91 191
8 David PsotaDavid Psota
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
04 3.52 133
9 Martin ZabilMartin Zabil
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
02 3.42 119
10 Matěj HaladyMatěj Halady
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
04 3.41 118
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola HerzováNikola Herzová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 5.24 626
2 Lenka VeseláLenka Veselá
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 4.48 423
3 Kateřina KlementováKateřina Klementová
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
02 4.32 384
4 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
02 4.23 362
5 Paulína DrábkováPaulína Drábková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 4.14 340
6 Marie PoláškováMarie Polášková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 4.12 336
7 Zuzana RehákováZuzana Reháková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 3.98 303
8 Kateřina VoseckáKateřina Vosecká
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
01 3.95 296
9 Klára VítkováKlára Vítková
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
02 3.90 285
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 4.34 388
2 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 4.25 367
3 Soňa BaránkováSoňa Baránková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 4.17 347
4 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 3.90 285
5 Denisa NavrátilováDenisa Navrátilová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 3.82 267
6 Julie BaránkováJulie Baránková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 3.50 200
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
01 10.70 575
2 Eliška CísařováEliška Císařová
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
02 08.78 450
3 Monika ŠkrobáčkováMonika Škrobáčková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 08.69 444
4 Zuzana TranováZuzana Tranová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 08.45 428
5 Karolína ObořilováKarolína Obořilová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
99 08.39 425
6 Julie GrbavčicováJulie Grbavčicová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 08.33 421
7 Sarah FoukalováSarah Foukalová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 07.89 392
8 Klára ČechováKlára Čechová
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
02 07.49 366
9 Karolína PodborskáKarolína Podborská
Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n...
01 05.45 237
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leopold ŠarközyLeopold Šarközy
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
99 12.67 647
2 Jaromír PavelkaJaromír Pavelka
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 11.75 591
3 Jan VacekJan Vacek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
00 11.12 553
4 Kryštof KovarovičKryštof Kovarovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
01 10.93 542
5 Dominik KučeraDominik Kučera
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 10.89 539
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
00 09.88 478
7 Josef DanihelJosef Danihel
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
02 09.61 462
8 Erik SladkýErik Sladký
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
00 09.33 445
9 Jiří SokolaJiří Sokola
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
01 09.17 436
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZobačAdam Zobač
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 68.10 464
2 Tomáš MisařTomáš Misař
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 64.70 435
3 Vojtěch VlašicVojtěch Vlašic
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 56.10 360
4 Jakub HamanJakub Haman
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 55.33 353
5 Patrik HakalaPatrik Hakala
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
03 48.60 296
6 Jakub OsičkaJakub Osička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 44.33 260
7 Pavel KurialPavel Kurial
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
03 44.16 259
8 Lukáš OpavskýLukáš Opavský
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
03 42.83 248
9 Dmytro ShkribaDmytro Shkriba
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
02 42.70 247
10 Marek ChaloupkaMarek Chaloupka
ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické
04 39.70 222
11 Petr ŽurekPetr Žurek
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
04 35.70 189
12 Ladislav HofmanLadislav Hofman
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
02 32.50 163
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina TesařováDarina Tesařová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 48.82 465
2 Petra BuriánováPetra Buriánová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
02 46.30 433
3 Eva HytychováEva Hytychová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 41.35 372
4 Lenka BaránkováLenka Baránková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 40.85 366
5 Soňa BaránkováSoňa Baránková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
03 40.50 361
6 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
04 33.26 274
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Břeclav Slovácká Břeclav Slovácká 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5878
2 Břeclav Kmenského Břeclav Kmenského 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5618
3 Břeclav Kupkova Břeclav Kupkova 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4712
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Břeclav Slovácká Břeclav Slovácká 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5240
2 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4468
3 Břeclav Kupkova Břeclav Kupkova 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 2626
4 Břeclav Na Valtické Břeclav Na Valtické 00 ZŠ Břeclav Na ValtickéZŠ Břeclav Na Valtické 2242
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Břeclav Komenského Břeclav Komenského 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5958
2 Břeclav Slovácká Břeclav Slovácká 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5457
3 Gymnázium Brno Gymnázium Brno 00 Gymnázium Brno, Slovanské náměstíGymnázium Brno, Slovanské n... 4719
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Břeclav Slovácká Břeclav Slovácká 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5619
2 Břeclav Komenského Břeclav Komenského 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4672
Celkem 2 závodníků